מאגר הדמויות הקיימות  ::  יצירת דמויות חדשות ועליית דרגות  ::  מאגר המפלצות


יצירת דמויות חדשות למשחקי LOP:
אם אתם מעונינים ליצור לכם דמות למשחקי LOP אנו נשמח מאוד לעזור לכם, כך שאת דמותכם תוכלו להתחיל לשחק כבר ממשחק LOP הקרוב. אנו מבקשים שלפני שאתם עושים כן תעברו ותקראו את החומר המצוי באתר, ורצוי שאף תחשבו כבר איזה דמות אתם רוצים ליצור. כשאתם חושבים קחו כקווים מנחים את הדברים הבאים: גזע, מקצוע, אישיות, רקע, מטרות, אמונה, אידיאולוגיה, נשקים מועדפים, מיומנויות כלליות שמושכות אתכם, כישורים מיוחדים או קסמים מעניינים בשבילכם, יכולת מיוחדת המתאימה בשבילכם וכל המרבה הכי זה משובח. לאחר שהחלטתם על כל הפרטים או רובם עומדת בפניכם 2 אפשרויות או להגיע למפגש של הקהילה החופשית לאחר תאום מראש וליצור את הדמות עם שה"מ במקום, או לשלוח לנו מייל לכתובתנו freelancers@pundak.co.il ובו להכיל את כל הפרטים שאתם יכולים על רצונכם.

אם אינכם רוצים ליצור דמות בעצמכם, אך מעוניינים להתחיל הרפתקה של LOP אנו נשתדל לעלות למאגר הדמויות המוכנות גם דמויות שעוד לא שייכות לאף שחקן, כך שתוכלו לבחור אחת, לשלוח לנו מייל המציין איזו דמות בחרתם, ואותה תקבלו כבר מיד והחל מההרפתקה הקרובה של LOP.

יצירת דמויות ועליית דרגה:
בחלק זה תמצאו את הנתונים ההתחלתיים של כל הדמויות עליהן ניתן לבסס את הדמויות בשיטת א.א.א בדרגתן הראשונה. בנוסף תוכלו למצוא כאן את הכישורים והיכולות המיוחדות של הדמויות, אותם תצטרכו גם כן לצורך בניית דמות חדשה או עליית דרגה של דמויות ישנות. כל מי שצריך את הקסמים כדי לעלות דרגה או ליצור דמות חדשה, מוזמן לבדוק את קישור מערכת הקסם, שעקב גודלה הרב עומדת בפני עצמה.

כיצד הדברים כתובים?
שאלה זו באה כאן משום שהדברים כתובים בצורה שאולי אינה מובנת, ולכן חשוב לקרוא קטע זה כדי לדעת שאתם מבינים איך לקרוא את הנתונים. כמו כן אין טעם לקרוא את הנתונים אם לא קראתם את הנושא של עליית דרגה, ולפחות ברפרוף את החלק של שיטת המשחק.
כמות נקודות הכוח שהדמות מקבלת כל דרגה מצוינת במפורש.
8 התכונות הבסיסיות: ליד כל תכונה מצוינים שני מספרים כאשר בניהם מפרידים שני קווים נטויים ("\\"). המספר שכתוב מימין לקווים היינו ערך התכונה ההתחלתי של הדמות, והשמאלי הנו הנרכש שלה בתכונה (ראו ערך שיטת הנרכשים תחת עליית דרגה).
כישורים מיוחדים: מופיעה רשימה של הכישורים עם תיאור של כל אחד, פלוס הסבר השפעותיו המספריות. כמו כן מצוינת כמות המנה והתבונה הנחוצות לדמות על מנת לבצע כישור מיוחד זה. שימו לב שגם מצוין השיפור של הכישור כמו גם את כמות "ההתייקרות" (העלייה בדרישה של המנה והתבונה.) שלו כל פעם שהוא נלקח בנוסף לפעם הראשונה.
יכולות מיוחדות: היכולות המיוחדות לא מופיעות בעמוד זה, אלא בעמוד נפרד, מכיוון שלדמויות שונות אותן יכולות מיוחדות.

דמויות:

בני-אדם: אלפים: גמדים: זוטונים: חצי-גנולים: אנשי-דרקון: קנטאורים: