"שתיקה"

פאנפיק פרי עטה של דפני1234

 

 


דרוג: pg13
תודה לבטא שלי -  Sims 2 Rules
אמרו לי שאני צריכה להוסיף שזה אגנסט אבל אין לי מושג מה זה. אז בכל מקרה, זה אגנסט.

הוא עומד שם. האדון, הלורד, וולדמורט. מאחוריו ניצבים הזוג לסטרינג'. הם מכירים אותו.
היא מולו. היא ילדה, נערה אולי. היא בת 14. היא לבד.
"
קרושיו" הוא אומר בקול שקט. היא צורחת ונופלת. הוא מפסיק. היא קמה, פניה שטופות דמעות. הוא מכוון אליה את שרביטו. היא מחזיקה את שרביטה. היא מדברת אליו, קולה היציב רועד מדי פעם. "תהרוג אותי כבר" היא נעצרת לשניה, נושמת בכבדות וממשיכה "הלורד האפל מול ילדה בת 14," קולה רועד מעט, אך היא לא עוצרת, "הרבה כבוד יביא לך הקרב הזה. נו, למה אתה מחכה? תהרוג אותי כבר". "אז תיכנעי" הוא אומר בקול שקט ועדין. קול שכל כך לא מתאים לו. "לעולם לא," היא אומרת בקול מלא טינה. הוא לוחש "אימפריו".
"
הגידי שאת נכנעת" לוחש קול במוחה. היא נושכת את שפתיה עד זוב דם. היא מקרבת את שרביטה אל עצמה. סילנציו," היא לוחשת בקול צרוד. עיניו מתרחבות בחוסר אמון ואז בהנאה. הוא מתקרב אליה. היא לא טורחת להתרחק. אין בזה טעם.
"
היית אמיצה" הוא אומר "כפרס תקבלי את חייך. אבל בינתיים..." הוא שולף מהאוויר תליון די גדול. הוא מעביר עליו את אצבעו וצורה חרוטה מצטיירת עליו. היא מרגישה מין שמנוניות בגרון. היא מבינה. היא איבדה את קולה.
"
בל" הוא פונה לאישה שמאחוריו. היא תוהה איזה מין כינוי זה בל. היא דווקא לא נראית יפה בחושך הזה, מאחורי מסכה. "קחי אותה אל הבית ותבקשי מהגמדונת לסדר לה מקום ללינה ומזון. וגם איזשהו בגד נקי. אה, כן, אל תשכחי לנעול אותה בסוף"
האישה לוקחת אותה אל חדר. היא נותנת לה דף ועט נוצה, שתוכל לכתוב את מה שהיא לא יכולה לומר. היא כותבת "למה?" "כי לא פחדת ממנו," אומרת האישה בקול מחוספס מעט אך נעים "אבל לא זלזלת בו" היא הולכת ונועלת את הדלת מאחוריה.
"
מה אתה מתכוון לעשות איתה?" בלטריקס שואלת מאוחר יותר אותו.
"
להחזיק בה עד שנוכל לשחרר אותה באופן בטוח" הוא עונה.
שבוע אחרי, היא מוצאת את עצמה פתאום ביער. האישה ההיא, בל, לצידה. "במרחק חמישה קילומטרים מכאן לכיוון הזה יש משלחת חיפוש אחרייך. לכי לשם. ולפני שאת הולכת, האדון ביקש ממני למסור לך משהו" היא שולפת את התליון ההוא. היא נושפת עליו. הסרטוט שעליו מתפזר כמו אבק שנשפו עליו. פתאום היא מרגישה משהו מוזר בגרון. "תודה" היא אומרת ומתחילה ללכת לכיוון ההוא. בלטריקס מתעתקת משם. רק היא ממשיכה ללכת.

כמה זמן עבר מאז? שבע עשרה שנה? שמונה עשרה? עכשיו הוא חזר. הפעם זה יהיה אחרת. הפעם הקרב ביניהם לא יהיה מחוסר כבוד. כי הפעם הוא לא ינצח אותה כל כך מהר.


--------------------------------

1. לפי המיתולוגיה היוונית אחרי המוות אתה הולך לממלכת המתים אליה אתה שט בסירה שאותה משיט אדם בן אלמוות בשם כארון
2. הנהר עליו שט כארון הוא הסטיקס. כל השוטה ממנו שוכח את חייו הקודמים.