קאר'אנסיר

 

האבירים המהוללים של ההשתקפות הכחולה, משרתים מסורים ונאמנים של היהלום הכחול, נחשבו במשך דורות כאחד מכוחות העילית של האימפריה האנ'מירית, ושמם נקשר ברבים מסיפורי התהילה האנ'מיריים; בין היתר, עלילותיה של הקאראנ'סיר המפורסמת מכולם: המצביאה אלאונור טיל'ארליין, המוכרת בכינויה "רסיס הקרח".

בניגוד למסדרים רבים אחרים באימפריה, מעוזיהם של האבירים הכחולים לא ישבו בעיר הבירה העשירה ומלאת התפנוקים, אלא במרומי רכס קאראנסיל העמום - ממנו בא להם שמם.

אביריה של ההשתקפות הכחולה משלבים, באורח שמזכיר מעט את הפלדינים של אורגי הערפל, לחימה בשיריון ונשק כבד (הגם שהם מעדיפים באורח מסורתי את החרב הכבדה על-פני המגן), עם יכולת להפעיל כוחות מאגיים הנובעים מההשתקפות הכחולה, החל משימוש בבוהק הכחול להגנה ולהעצמת כלי הנשק האדירים שלהם, וכלה בהתקפות אכזריות שמבוססות על כפור וקרח.

ישנה טענה, כי המסורת של הקאר'אנסירי נולדה במרומי ההרים בעידן שכוח, שנים ארוכות לפני התגלות האנ'מיירי ולפני שההשתקפות הכחולה לקחה את האבירים הנוקשים תחת חסותה ועידנה אותם. ישנן לחישות על אל אכזרי ושכוח של כפור ומוות, שהעניק ללוחמיו המסורים לא רק יכולת להשתמש בצינה האכזרית שלו כנשק, אלא גם להקים את המתים ולכבול אותם לשירותם - אולם נראה שמדובר באגדה בלבד; ואם היו כוחות כאלו, הם נשכחו ונקברו עמוק מתחת לקרח, ביחד עם האל הקדום שלהם.

 

נתונים טכניים:

דירוג נדרש עבור המקצוע: B

נקודות פגיעה: טובות (1ק8 לדרגה)

שיריון: כבד (עד שיריון לוחות), בדרך-כלל בלא מגן.

נשק: חרב דו-ידנית, ב רמות גבוהות אפשרות להעצים אותה ולצקת לתוכה כוחות.

תמרוני נשק: טובים.

יכולות מיוחדות: עמידות לכפור, בונוס לכוח החיים.

כוחות קסם: שילוב בין גישה מוגבלת ללחשי הגנה של ההשתקפות הכחולה, לחשי העצמה לחיזוק יכולות ההתקפה שלהם בחרב, ולחשי כפור - כולל כמה לחשי התקפה אכזריים שמבוססים על קרח.

הסבר מפורט על כל אחד מחמשת המשתנים הבסיסיים של יצירת הדמות והשפעת הדירוג שלו

בחירת

גזע

בחירת

מקצוע

קביעת מידות

תכונה

רכישת כשרונות

ומיומנויות

מעמד חברתי

והון התחלתי

 

 

http://members.pundak.co.il/world/keldaria3/melestra/m_index.files/image006.jpg

חזרה אל האינדקס של מלסטרה


כתב וערך: גדעון אורבך, ‏2001 ואילך.
© כל הזכויות שמורות. שימוש מסחרי ו/או למטרת רווח כלשהי אסורים בתכלית, בלא היתר מפורש מהיוצר, בכתב ומראש. צילום והעתקה מכל סוג שהוא מותרים אך ורק למטרת שימוש פרטי שלא בתשלום.