פורום

טכניקה

חי וצומח

אלים

מפלצות

קו-זמן

הרפתקנים

גזעים

ארצות

 

 


ברוכים הבאים אל קלדאריה

 

"ממרומי המצוק, נשקפו בפניה המרחבים הקפואים למלוא אורכם, שרויים בערפילית של טרם-שחר. אי שם למטה, בקע אגם ויידה המהביל מבין שורשי ההרים הקדומים, מימיו הלוהטים רוחשים ומעלים קיתונות אד כאשר באו במגע עם האוויר המושלג. הרחק משם, סגר אופק בלתי ידוע על שדה הראיה באספקלריה של גוני כחול וסגול עמוק.

לרגע ארוך, כמעט נעתקה נשימתה של אלת האור; עולם חדש, עצום ומסתורי אשר ראשיתו נפרשה תחתיה, ואשר בקיומו לא חשדה כלל ועיקר במשך כל אותם עידנים ארוכים שחלפו. כעת, ידעה כי נצחונו המוחץ של יריבה העתיק רחוק משלמות. לא לשווא חירפו משרתיה את נפשם בפני כוחות עצומים מהם, במהלך מלחמת הדמדומים ובדורות המרים שלאחריה. ניתנה לה שהות מספקת להתכונן, לשוב וליטול את הכפפה לידיה".

(מתוך כתבי אסטרידה הנודדת "דברי ימי הולקיריות ועידן דמדומי השחר", 986 לפני ספירת הילאסיאס).

 

באתר זה תוכלו למצוא את עולם המערכה של קלדאריה - עולם דמיוני המתאים למשחקי תפקידים ברמה גבוהה, ומהווה גם בסיס אפשרי לכתיבת ספרות פטנזיה. האתר מכיל תאורים מפורטים של ארצות ועמים (כולל מפות), גזעים ומפלצות, הרפתקנים מסוגים שונים, אלים ועוד כהנה וכהנה.

 

אם זהו ביקורך הראשון בקלדאריה, לחץ כאן.

 

לרשימת העדכונים המלאה, לחץ כאן

תוכן העדכון האחרון
נוסף ערך מעודכן על רובע הפחמים בהידרוסט,
כולל מפה צבעונית.

האתר עודכן
לאחרונה בתאריך:
16.3.05

לקישורים נוספים, לחץ כאן.

 


כתב וערך: גדעון אורבך, ‏2003 ואילך.
© כל הזכויות שמורות. שימוש מסחרי ו/או למטרת רווח כשלהי אסורים בתכלית, בלא היתר מפורש מהיוצר, בכתב ומראש. צילום והעתקה מכל סוג שהוא מותרים אך ורק למטרת שימוש פרטי שלא בתשלום.

 

 

ברוכים הבאים לרשת הפונדק - השער הישראלי למשחקי תפקידים


Prev | List | Join | Random | Next

Welcome to the Pundak network - Israel's RPG portal Powered by RingSurf