הודעה חשובה - הפרי רליס נדחה בשנית

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה
Orb
Moderator

הודעה חשובה - הפרי רליס נדחה בשנית

שליחה על ידי Orb » 16/7/2009 , 17:07

שלום לכולם,
בצער רב אני נאלץ להודיע שהפרי רליס לא יתקיים גם הפעם במועדו המתוכנן.

הסחורה שהייתה אמורה להגיע לארץ ולא השתחררה במועדה שבוע שעבר (ולכן נדחה הטורניר לשבוע זה), שוב לא שוחררה מהמכס בזמן, ולא תספיק להגיע בזמן על מנת לקיים את טורנירי הפרי רליס בשבוע הקרוב.

עקב כך, טורנירי הפרי רליס בת"א ובחיפה יידחו ליום שבת הבא, ה-25/7.
הפרי רליס במונסטר מכבים יידחה ליום ראשון הבא, ה-26/7.
הפרי רליס של פריק יידחה לתאריך שאינו ידוע עדיין ויפורסם בקרוב.
לא ידוע כרגע מה יעלה בגורלו של טורניר הרליס של חיפה (ענק דו ראשי) והודעה תצא לגביו בקרוב.

באשר לסיבות, אכנס הפעם קצת יותר אליהן ואנסה להסביר שכן לאחר פשלה כ"כ גדולה אני מניח שלאנשים מגיעים הסברים:
יש כאן שילוב של פשלות אנוש, גם בצד של המכס, וגם בצד של PMI.
שילוב של דחייה מתמשכת של דברים, של מחשבה ש"יהיה בסדר", של תעדוף של משימות אחרות שעמדו על הפרק ב-PMI מעל שחרור סחורת המאג'יק, למרות הדחיפות שניסיתי להבהיר שיש בדבר.
ניסיתי לעשות כמיטב יכולתי כדי לפתור את הבעיות, אך לצערי טיפול במשלוחים מחו"ל ובמכס אינם תחת תחום אחריותי ולא הייתה לי שום אפשרות לתת לנ"ל טיפול אישי ונאלצתי לסמוך על גורמים אחרים, שלצערי הכזיבו.

אני מודע לכך שההסברים נשמעים אולי כמו הפניית אצבעות וזריקת האשמות, אך אין זו הכוונה, כי אם לפחות לנסות לספק הסבר כלשהו לקהילה, במקום תשובה של "זה מה יש".

בשל גודל הפשלה אני מניח שמן הראוי לדבר גם על הפקת לקחים לעתיד ולנסות להבטיח לקהילה שדברים כאילו לא יחזרו על עצמם בעתיד. בהקשר זה אומר שיש דיבורים ביני לבין PMI איך מונעים מקרים כאלה בעתיד, דיבורים אשר כוללים העברת סמכויות שונות, שינוי דרכי עבודה, ועוד. דיבורים אלה בתקווה ישאו מסקנות ופרי ואוכל לעדכן עליהם בעתיד.

באשר לתאריכים החדשים של הפרי רליסים, לא צפויה דחייה נוספת מאחר והסחורה אמורה להשתחרר בתחילת שבוע הבא (יש לי הרגשה של דז'ה-וו) והכל ייעשה על מנת לאפשר את קיום הפרי רליס בכל זאת במקום לבטלו כליל.

לסיום שוב אביע את צערי ואתנצל בפני הקהילה על השתלשלות המקרים המצערת עד מגוחכת.

מקווה לראות כמה שיותר מכם בפרי רליס בכל זאת, לכשיתקיים.

אור.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank

_AmUgAbA_
MTGil Wizard

שליחה על ידי _AmUgAbA_ » 16/7/2009 , 17:41

וואי, וואי. איזה שיגועים עשיתי למעסיק שלי בגלל הקטע הזה. ביטלתי עבודה, קבעתי, ביטלתי ושוב קבעתי. בסוף עוד יפטרו אותי בגלל הפרירליס הזה...

אור, אני יודע שאתה עושה כמיטב יכולתך כדי שדברים כאלה לא יקרו, אבל לטעמי נחצה היום קו אדום. אני מרגיש חוסר אונים. מצד אחד, אם דבר כזה היה קורה לי בכל תחום\תחביב\עיסוק אחר, הייתי מחליף חברה/יצרן בלי להניד עפעף. מצד שני, בארץ המג'יק הוא מעין מונופול - ואם אני רוצה להמשיך לעסוק בו (ואני רוצה), זה חייב להיות בתנאים האלה - שדוחים פרירליס שבוע אחרי שבוע, ללא התראה מוקדמת, ועקב סיבות די מטופשות. זה דבר שהוא בלתי אפשרי, ודי מתסכל אגב.

חבל, דווקא אחרי אליפות הארץ שהייתה כל כך מוצלחת, הבועה שוב מתפוצצת לנו בפנים. חבל...

לטעמי, אתה חייב לקחת על עצמך את כל הסמכויות בעניינים האלה (כי אם לחברה כמו PMI אין קשר ישיר עם הקהילה ולמעשה לא ממש איכפת להם מה קורה, הם לא יכולים להעריך את מידת הפגיעה של מחדל כזה. הגישה שלהם היא בטח "אה, לא נורא, הילדים יתאפקו עוד שבוע..."). לא יכול להיות שלא יידעו אותך יותר מיומיים מראש. הודעה כזאת, אם הייתה יוצאת ביום שני או שלישי, הייתה מתקבלת הרבה יותר טוב.

בתקווה לעתיד ורוד יותר ופרירליסים שייערכו במועדם,

יובל

yoray
unique corn
יצירת קשר:

שליחה על ידי yoray » 16/7/2009 , 18:39

תקשיב לא משו אישי נגדך או משו אבל אני פניתיבשביל זה שתי סופשים שאחד הייתי אמור ליהות בסופ"ש עם המשפחה ובשיני זה יופ לפני הטיסה שלי וזה לחוץ מאוד לארגן הכול בלי היום לפני ושאתה מודיע ביום חמישי שבשבת זה לא יקרה אין לי מה לעשות חוץ מלשבת בבית ולא לעשות את התוכנית המקורית ולא את הפרירליס.
כמו שהבנתם אני טס בראשון אז אני לא יהיה בפרירליס בשבןע הבא או אחריו או אחריו או אחריו... אבל אני חושב שמגיע איזשהו פיצוי לקהילה מצד PMI.
ניראלי בסופו של דבר הדבר הכי עצוב בסיפור זה שאני יכול לקנות בוסטרים של M10 בארה"ב לפני שהפרירליס היה בארץ
הומר סימפסון כתב: AHHH. Donuts. . . What can't they do.
בייקוניסט גאה!

sinithar
MTGil Wizard

שליחה על ידי sinithar » 16/7/2009 , 18:43

אין שום תלונה נגדך, אבל אני חייב לציין שזה פשוט מדכא.
מחכים, מתאמנים, מארגנים, קובעים, ופוף! אין פריריליס (כבר שבועיים אני לא הולך לדראפט בפריק בגלל זה...).
אני מאוד מקווה שזה לא יקרה שוב... אני מחכה לפריריליס הזה כבר הרבה זמן.
There is an art, or rather a knack to flying. The knack lies in learning how to throw yourself at the ground and miss.

Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi » 16/7/2009 , 18:44

yoray כתב:ניראלי בסופו של דבר הדבר הכי עצוב בסיפור זה שאני יכול לקנות בוסטרים של M10 בארה"ב לפני שהפרירליס היה בארץ
אז אתה מקבל לעשות דראפטים לפני כל שאר הקהילה ועוד הרבה יותר בזול. תשמח ;)

PopperThingi
Dragon Food

שליחה על ידי PopperThingi » 16/7/2009 , 19:23

זה טרגי. אני כל פעם גיליתי שיש לי משהו אחר בסופי השבוע ואיך שהוא הפרירליס עובר לשבוע אחרי, למרות שאני לא בטוח שאני אוכל להגיע אליו גם הפעם...

אבל כמו שחוק המרפי אומר, אם המעלית מגיעה אליך ישר, סימן שקבוצה יותר גדולה מחכה לה...
הקיוב שלי ב-CubeTutor נסו בעצמכם!

Raging Asaf
MTGil Wizard

שליחה על ידי Raging Asaf » 16/7/2009 , 19:51

PMI ממש קטנוניים... מכל דבר הם עושים סיפור וההתנהלות שלהם פשוט מעצבנת. בכלל לא מפתיע שזה קורה. מקווה שלפחות יהיה איזה פיצוי.
מחפש להשכיר דק טייפ 2 ל-wmcq! צרו איתי קשר אם יש לכם: 052-5554948

nurielyap
jhonny poker
יצירת קשר:

שליחה על ידי nurielyap » 16/7/2009 , 19:51

אני חייב להגיד שאני מאוכזב.אני אפילו לא יודע את מי לאשים.
וזה לא פעם ראשונה.ב"התחלה" היתה הבטחה לקבל pte ואת הגטווי(לא הגיע)
גם לא הגיעו עוד ערכות של גטווי.אני מקווה שזה לא יקרה עוד פעם.

יהונתן
الله ماوس!
עדיף 2 BOPים ביד מאשר אחד על המגרש.

Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi » 16/7/2009 , 19:57

ה-Gateway לא הגיעו לארץ כבר מזמן? רק לפני שבוע מישהו ציין שהוא היה בליגה וראה שם Marisi's Twinclaws בגרסת ה-Gateway.
מקווה שלפחות יהיה איזה פיצוי
האמת שזה רעיון לא רע בכלל לפצות את השחקנים.

rdg4life
MTGil Apprentice

שליחה על ידי rdg4life » 16/7/2009 , 20:03

קלפי הDCI שהיו בליגה ברחובות היו שייכים לשחקנים שהביאו אותם מחו"ל.
הערכות לא הגיעו עדיין למיטב ידעתי. (אולי אור יכול לעדכן לגבי זה)

הרצל.

Shali
אלוף הארץ לשנת 2011

שליחה על ידי Shali » 16/7/2009 , 20:19

זה כבר ממש מגוחך.
ההוצאה כבר יוצאת באונליין לפני הפריריליס...
הזמנתי חבר שלי שעוד לא היה בטורניר מג'יק מעודו לפרריליס והוא לא עשה תוכניות לתאריך המקורי ואז הודעתי לו על הדחייה. אני מרגיש ממש מגוחך שאני צריך להודיע לו שוב על דחייה.
מי יודע אם הוא ירצה לבוא בכלל.

boazm7
MTGil Wizard

שליחה על ידי boazm7 » 16/7/2009 , 20:22

אני בעד שנשנה את השם של התחרות זה כבר לא פרי רליסט זה סתם תורניר רגיל של m2010

yoray
unique corn
יצירת קשר:

שליחה על ידי yoray » 16/7/2009 , 20:29

אני חושב שPMI די מחליטים שכול מה שלא בסטנדרט החברתי לא חשוב
הומר סימפסון כתב: AHHH. Donuts. . . What can't they do.
בייקוניסט גאה!

הבנאי
I'm aint no bob

שליחה על ידי הבנאי » 16/7/2009 , 20:32

טוב זו דוגמא להתנהלות לקויה וחסרת כל יכולת מצד הסחורה אשרה יכלה לברוח מהמכס ולהגיע לידיהם של הספקים :lol:

ועכשיו בנימה יותר רצינית יששששששששששששששששששששששששששש :D עד עכשיו לא היה לי כסף לפריריליס של סינמה סיטי אבל הדחיה הזו באה לי מהזה בטוב. שבוע הבא יש לי עבודה אז אני ארוויח את מה שאני צריך ואוכל ללכת לכל מה שאני רוצה.
123321 כתב:
בני אדם זה כמו גויף, זו חיה שבורה, משהו שהעולם הזה לא ראה כמותו לפני - גם אגודלים מנוגדים וגם מוח מפותח?! - Overpower.

PopperThingi
Dragon Food

שליחה על ידי PopperThingi » 16/7/2009 , 20:40

כשחושבים על זה, PMI מודעים בכלל לקהילה הישראלית של מג'יק? אין לחברה אפילו משתמש בפורום, שלא כמו חברות שרק מארגנות את המשחק. אולי אם הם יהיו מודעים לאנשים שבקהילה ולרצון שלנו להתפתח ולגדול הם יבינו שיש פוטנציאל בלתמוך במשחק? אף פעם לא שמעתי על נציג של PMI (של החברה עצמה, עם כל הכבוד לאור) שהיה באיזשהו אירוע של מג'יק. חוץ מזה, תמיד לראות שיש אנשים אמיתיים מאחורי הלקוחות אמור לעזור, בטח אם הם סימפטיים.
תזמינו נציג שלהם לראות טורניר מתנהל, ואני די בטוח שהקהילה תהיה מוכנה להראות שהיא רוצה תמיכה ומוכנה להשקיע (ולשלם, אם אין ברירה...) בכך.

Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi » 16/7/2009 , 20:53

אני נתון תחת הרושם שזיו עובד בשבילם ;)

עומרישוני
MTGil Wizard

שליחה על ידי עומרישוני » 16/7/2009 , 20:57

כולכם חיים בסרט, לא יהיה פיצוי, לא יהיה ביקור של נציג (?!?!WTF), לא יישתנה כלום.
לא טוב לכם? שמישהו יארגן מרד צרכנים ושיהיה פרירליס לעשרה אנשים. בכל מצב אחר - תאכלו את הדייסה ותשתקו.

Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax » 16/7/2009 , 20:57

ראיתי נציגים מטעמם פעמיים באליפויות ארץ קודמות.
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.

PopperThingi
Dragon Food

שליחה על ידי PopperThingi » 16/7/2009 , 21:13

I stand corrected, then
סליחה

123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 » 16/7/2009 , 21:24

ממש ממש ממש אבל ממש נמאס לי!
ביטלתי עבודה בשביל זה, נראה אם אני אצליח להשיג את זה מחדש.
בא לי להרביץ למישהו... :evil:
צוות ה-Dancing Leprechaun
תמונה
לפניות לגבי קלפים, טורנירים וכולי: aran.segal@gmail.com

שלח תגובה