חוקי פורום מג'יק ממוחשב {עדכון אחרון - 14/7/2006}

זה המקום לדבר על כל דבר שקשור במג'יק ממוחשב, כולל מג'יק און-ליין (החלפות, בעיות טכניות, קלאנים, והודעות על אירועים שם), אפרנטיס, נטדראפט, מג'יק וורקסטיישן וכולי

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

נעול
צוות האתר
צוות האתר
הודעות: 24
הצטרף: 16/9/2013 , 22:55
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

חוקי פורום מג'יק ממוחשב {עדכון אחרון - 14/7/2006}

שליחה על ידי צוות האתר » 30/6/2006 , 18:17

1. בפורום מג'יק ממוחשב יפורסמו נושאים הקשורים לתוכנות המג'יק הקיימות כרגע (Magic online , Magic Workstation , Netdraft , Apperentice) , או תוכנות מג'יק חדשות במידה ויצאו כאלו . נא לא לפרסם כאן שאלות או נושאים לגבי תוכנות שאין להם קשר למג'יק. בשביל זה יש את הקשקשת.
2. נא לעבור על הנושאים הדביקים לפני שמפרסמים הודעה. יש מדריכים לכל התוכנות , ותשובות להרבה שאלות שיש למשתמשים חדשים בהם.
3. לא כל משתמש חדש שקנה חשבון במג'יק אונליין צריך לפרסם נושא חדש על זה. תכתבו תגובה בנושא הדביק של דף הקשר - ושם גם תבקשו תרומת קלפים אם אתם רוצים.
4. חל איסור מוחלט לפרסם בקשות לקנות חשבון מג'יק אונליין ממשתמש אחר, והצעות למכירה של חשבון קיים. מעבר לזה שזה לא חוקי , ראינו מקרים של חשבונות שהוחרמו מהסיבה הזאת. הודעות כאלה יימחקו מיידית.
5. מי שמעוניין למכור מוצרים ספיציפיים במג'יק אונליין (קלפים , בוסטרים , טיקטס) רשאי לפרסם כאן . במידה ועושה זאת נא לא לפרסם את אותה מכירה שוב בפורום מכירות פומביות.
6. טורנירים דרך הפורום שנושאים פרסים יעשו אך ורק לפי מה שנקבע כאן - כל טורניר עם פרסים שלא יעשה כמו שרשום שם, אינו באחריות כלשהי ולו המינימלית ביותר של אחראי הפורום. שימו לב שטורניר לפי החוקים ב-thread שאתם מופנים אליו יפתח לפחות חודש מיום העדכון האחרון (14.7.2006).

גלישה נעימה.
בכל בעיה, בקשה או פניה ניתן לפנות אל מנהלי האתר בהודעה פרטית או דרך פורום אדמיניסטרציה.
לפני הפניה למנהלים, נא וודאו כי קראתם את חוקי הפורום.

נעול