טורנירים דרך הפורום עם פרסים - שלב דיון

זה המקום לדבר על כל דבר שקשור במג'יק ממוחשב, כולל מג'יק און-ליין (החלפות, בעיות טכניות, קלאנים, והודעות על אירועים שם), אפרנטיס, נטדראפט, מג'יק וורקסטיישן וכולי

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

Shefer
Loco de la Cabesa :}
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

טורנירים דרך הפורום עם פרסים - שלב דיון

שליחה על ידי Shefer » 24/12/2005 , 22:43

לאחר דיונים לא מעטים, הוחלט שיהיה ניתן לקיים טורנירים דרך הפורום, ע"י כל תוכנה ממוחשבת שתהיה מקובלת על המשתמשים, אך עם פרסים אמיתיים לכל דבר (במובן שהם פיזיים בלבד ולא אלקטרוניים או כל סוג אחר).

ברור לי אישית, שעלולות להיווצר בעיות עם טורנירים מסוג זה, אבל החוקים שיוגדרו אמורים לנעול כל פירצה אפשרית. במקרה הכי גרוע, תמיד יהיה גב לכולם ולהכול, והגב האחרון הוא המודריטורים הכלליים של הפורום (ואם יש צורך - יעלה לרמת האדמינים).

הכללים יהיו אלה - אני יודע איך הניסוח נראה - אבל בשביל שזה יעבוד בלי פרצות - אין ברירה:

1. טורניר דרך כל תוכנה ממוחשבת, בו מובטחים פרסים בעלי מימד פיזי, יכול להיות מורץ אך ורק על ידי משתמש מאושר.
2. טורניר כזה דורש אישורים כדלקמן:
א. מודריטור המכיר את המשתמש באופן אישי.
ב. הודעה לאותו מודריטור על ה-type ועל חלוקת הפרסים מטעם המריץ.
ג. אדם המוכן להוות ערב ישלח הודעה לאותו מודריטור על היותו ערב לטורניר של המשתמש.
ד. הערב יכול להיות מודריטור, אחראי ליגה, או כל מי שאושר באופן ספציפי ע"י המודריטורים, ברשימה שתצורף לכללים האלה.
ה. ערב אשר יתן מכיסו פרסים יוכל לתבוע בחזרה את שווי הפרסים.
3. הגבלות על הטורניר עצמו:
א. לא יערך טורניר מטעם כללים אלו שיכלול יותר מ-16 איש, אלא בנוכחות מודריטור שהוא גם שופט והוא מכיר את כל הפרוצדורות הדרושות (DCIR, שליטה בחוקי magic-league וכו') עד להודעה חדשה.
ב. לא יערך טורניר שהוא DCI Sanctioned מטעם כללים אלו ואף אם קיימת הסכמה של כל שחקניו.
4. נוהל לפני פתיחת טורניר:
א. לא יפתח טורניר עם פרסים פחות משבוע לפני ההודעה הראשונה עליו, אלא באישור המודריטורים.
ב. תשלומים יבוצעו מראש, לפני טורניר. על המארגן לקחת חתימה של כל שחקן ששילם וכל שחקן המשלם יקח חתימה מהמארגן. גובה התשלומים יאושר אך ורק ע"י מארגן טורנירים רשמי.
ג. כל הרשימות, כולל משתתפים, מארגן, ערב ומודריטור מאשר וככל שנדרש שופט - שמם ומספרי ה-DCI של כל אחד ואחד מהם - כל אלה יהיו מפורסמים באתר עד 12 שעות לפני המועד שנקבע, אלא באישור המודריטורים.
5. התגדויות משתתפים:
א. די בחוסר של תשלום יחיד ו/או התנגדות מידי אחד ממשתתפי הטורניר כדי לעכב אותו.
ב. סעיף א יהיה תלוי ברלוונטיות ההתנגדות ובתנאי שההתנגדות הגיעה עד שעה לפני תחילת הטורניר.
6. הגדרות:
"אישור המודריטורים" - אישור שניתן ע"י לפחות שלושה מודריטורים ובמקרה שהוחלט ע"י המודריטור לו ניתן האישור - כל כמות מודריטורים שתראה לו לנכון. אישור ינתן ע"י הודעה רשמית ב-thread הרלוונטי. אישור מודריטורים ינתן רק במקרים חריגים.
"התנגדות" - הודעה ב-thread הרלוונטי שמפורסמת לעיני כל.
"מארגן טורנירים רשמי" - {כאן צריך להגדיר שמות ו/או בעלי תפקידים ספציפיים}
"ערב" - אדם המוכן לערוב לפרסים, כך שאם אלו לא יחולקו הוא זה אשר יצטרך למלא את החוסר.
"שווי הפרסים" - שווי כל פרס יקבע לפי מחיר המכירה של אלן טלר, לפי המחיר לכל קונה, בין אם הוא שחקן או שאינו שחקן magic. יקבע לצורך ערבות בלבד.

אני נותן לכולכם זמן לתהיות ושאלות. החוקים יהיו רשמיים לכל המאוחר ב-7/1/2006, אלא אם יאמר אחרת (תלוי במה שיהיה לכם לומר).

הודעה - ברגע שהחוקים יהפכו רשמיים, הפוסט הזה יורד והכללים הרשמיים יהיו ב-thread דביק.

שפר :}
נערך לאחרונה על ידי Shefer ב 13/2/2006 , 15:04, נערך פעם 1 בסך הכל.

Ergil
Single Star

שליחה על ידי Ergil » 24/12/2005 , 23:38

טוב, אני מניח שהרעיון בא מכיוון אנשים שרוצים לארגן טורנירים בהם כל אחד מביא את המזגן שלו ולא משחקנים שנורא רוצים לזכות בפרסים אמיתיים דרך הפורום. יהיה מעניין לראות איך זה יתפתח, אבל במבט ראשון זה דיי בעייתי. כל החסרונות של magic league ובלי שום יתרונות.
Not even Elminster would like to see a volcano appearing under his ass

akroma
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי akroma » 24/12/2005 , 23:38

נשמע כמו רעיון מעניין אבל הטקסט היה די ארוך אז לא ממש קראתי לפרטים, אם הטורניר הוא דרך מגיק ליג אז זה פותר חלק מהבעיות אבל עדיין צריך אפשרות להעביר בדיקה לאנשים שיש חשד שהם מרמים כי זה די פשוט במחשב.

Shefer

שליחה על ידי Shefer » 25/12/2005 , 0:36

ההצעה עלתה לדיון כבר לפני יותר מחודש, כי היה מי שביקש. העדפנו להעלות את זה ולקחתי על עצמי את המשימה. ככל שחשבתי על זה יותר, התברר לי שיש המון בעיות. כסף, זמן, ערבות, רמאויות וכו'. כשכולם עושים כרגע טורנירים דרך הפורום, בלי פרסים בכלל (אלא אם מחביאים את העובדה הזו), הם סומכים על העובדה שאף אחד לא מרמה -כי- אין סיבה.

הבעיה שחשבתי בשביל הבעיה הזו היא בדיוק הבעייה ב-magic-league - אין שליטה על רמאויות, לפחות לא שליטה אמיתית - כלומר, צריך שופט שיוודא שאין רמאויות (כן, אפשר לגלות רמאויות מכל צורה שהיא). מאחר ולא ניתן להבטיח שיהיה שופט נוכח, השחקנים לוקחים אחריות. מאחר והטורניר עובר דרך הפורום ואפשר לראות מה קורה מתי, יש לנו מעקב. אפשר לדרוש שמירה של כל הקבצים הדרושים לגילוי אם הייתה רמאות מסוג זה או אחר ושמי שלא ישמור את הקבצים לא יוכל להגשים את הפרסים.

הרעיון בבסיסו פשוט - לקיים טורניר ממוחשב דרך הפורום, כאילו התנהל בחיים האמיתיים. בסה"כ, אם מדובר בשמונה חבר'ה קרובים, שאחד אוסף כספים ואז מחלק פרסים בלי בעייה, אז נקבל את ה-scenario המבוקש. אני מעדיף לתת לכך את הניסיון.

arch-angel
MTGil Wizard

שליחה על ידי arch-angel » 25/12/2005 , 5:04

גם אם תפקח על מהלך המשחק דרך קבצי הלוג אין דרך לפקח על הדקליסטים או שינויים בהם
לצורך העניין אני יכול לשחק סיידבורד עם 4 עותקים של כל קלף שעשוי להיות יעיל ולא נמצא כבר במיין, ואין שום דרך לעקוב אחרי זה
בקיצור, זה מוקד לפורענות ואני חושב שכדאי לוותר על זה מראש
Antrax כתב:אתה אמור למות כי עברת על חוקי המשחק
תמונה

דולב
hahi hazak
יצירת קשר:

שליחה על ידי דולב » 25/12/2005 , 7:49

זה לא נכון.
אתה יכול כמארגן(שלא משתתף) לבקש סריל של הדק ליסט אם זה בוורקסטישן מה שאני בטוח שיש גם באפרנטיס.
ככה אתה אומר לכל אחד לפני המשחק לבדוק את הסריל אם הוא מתאים למה שנאמר לך.

Ergil
Single Star

שליחה על ידי Ergil » 25/12/2005 , 9:12

אין שום דרך להסיק מתוך קבצי הלוג שמישהו מרמה אם הוא משתמש בתוכנה מסוימת שאת שמה לא אזכיר. שפר, אם מדובר ב8 חבר'ה קרובים כך שאיסוף הכסף, חלוקת הפרסים ודאגה בקשר לרמאות לא מהוות בעיה, למה להם לעשות את הטורניר ממוחשב?

akroma
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי akroma » 25/12/2005 , 9:43

יש יתרונות עצומים ביניהם חוסר הצורך לקנות קלפים אמיתיים ב-400 שקל ובקשר לשינוי הדקליסט עצמה זה לא ממש אפשרי באפרנטיס ו-MWS יש מספר סידורי של הדק שאפשר לבקש שיביאו יחד עם הדקליסט ואז אם המספרים לא מתאימים סימן שמישהו רימה ושינה משהו מהדק, בקשר לתוכנות למיניהן זה אני כבר לא יודע אבל יש תוכנה במגיק ליג נגד רמאות שאפשר להרויד מהם בחינם.

Shefer

שליחה על ידי Shefer » 25/12/2005 , 9:55

ארגיל - אני יודע על מה אתה מדבר - יש גליץ' באחד מקובצי ה-log שאפשר למצוא אותו (לוקח קצת זמן, אבל אחרי קצת אימון - 5 דקות גג). חוץ מזה - אם יודעים איפה כנראה זה נעשה, אפילו תוך דקה. צריך רק לדעת איך קוראים את הקובץ (אחרי ששפטתי ב-e-league כמעט ארבע שנים, תאמין לי שיש לי ידע). ב-וורקסטיישן לעומת apprentice - זה עובד כמעט אותו דבר רק קצת יותר קשה לפיצוח (תוסיף דקה בגלל שאני עוד לא כ"כ מאומן). אם אתה חושב שהתוכנה לא ניתנת לגילוי, תשלח לי ה"פ ואני אמצא דרך להסביר לך.

דבר שני - אפילו אם מדובר בחיפה והקריות, אתה יודע כמה סידורים זה למצוא מתי יש לכל אחד רכב/הסעה וזמן פנוי שצריך להוסיף לו חצי שעה לכל כיוון? תוסיף לזה למצוא קלפים וסליבים ולארגן את החבילה (גם אם זה פרוקסים) ועוד כהנה וכהנה ותקבל כאב ראש שנחסך. האנשים האלה מתארגנים בדרך כלל דרך הליגה האזורית, או באחד מטורנירי השבת היותר גדולים באזור שלהם. זה בדיוק כמו שאתה ואני נתארגן לטורניר דרך דני.

arch - אני לא אחזור על מה שדולב אמר, אבל אני אוסיף דבר אחד - החיסרון היחיד כאן הוא שאי אפשר ממש לעקוב. ב-Apprentice יש קוד לחבילה וכדי לשנות אותה בלי שהקוד ישתנה צריך הרבה מאוד שינויים בתוך החבילה (עוד לא מצאתי שינויים אמיתיים שכללו פחות מ-15 קלפים).
דבר שני - העובדה שאני יכול לדרוש מכל אחד דקליסט אם הוא ניצח, הוא יצטרך לבנות חבילה של מה שהוא השתמש בו בדיוק - גליץ' של קלף והלך עליו, כי אנשים יכולים לרשום מה עבר ומה לא.

לגבי Apprentice - אני לא מבין את הבעייה להוריד את ה-firewall לצורך המשחק עצמו - מדובר בשני שחקנים מהארץ, בטורניר של אנשים שמוכרים עם שם ופנים מוצמדים לשם הזה (כי הם שילמו כסף באופן אישי), אז מי שיתגלה כרמאי או whatever else כי ה-firewall למטה (ותאמינו לי, אני יודע גם למצוא hacking) - יסולק.

הבעייה - שוב - יש שתי אפשרויות עיקריות - נוכחות שופט/מודריטור/אדם אחר שניתן לבטוח בו בעיניים עצומות ע"י כל המשתתפים -או- שתסמכו אחד על השני. אני ממליץ להשתמש ב-apprentice ולהוריד את ה-firewall בשביל השלושה עד שישה משחקים (לא יהיה לכם יותר מזה בהתחלה, כי הטורנירים כרגע מוגבלים ל-16 איש = 4 סוויס + top 4). אני עשיתי זאת כדי להתאמן לאליפויות ולא נפגעתי גם אם ישבתי בלי אותו firewall 4 שעות רצוף. אז תאמינו לי שאפשר. אני אישית מעדיף Apprentice, כי אחרת צריך להוסיף לאנשים זמן לסיבוב בגלל התפעול האיום והנורא שלו יחסית ל-Apprentice.

נ.ב.

ראיתי את מה ש-akroma כתב אחרי שפרסמתי את התגובה אז אני אוסיף דבר אחד - גם בלי התוכנה יש לי שני חברים מ-magic-league שגם הם יודעים למצוא הכול - גם בלי firewall וגם בלי התוכנה. בכל מקרה - אני עם akroma - לא יזיק אם תורידו את התוכנה - היא עובדת מצויין גם בלי ה-firewall.

Ergil
Single Star

שליחה על ידי Ergil » 25/12/2005 , 9:59

אבל התחרויות לא יהיו מדווחות לDCI ממילא, אפשר באותה מידה לעשות תחרות עם פרוקסים. בנוגע לתוכנה של מג'יק ליג, מה שאפשר להוריד בחינם זה חצי מהתוכנה. בחצי האחר יכולים להשתמש רק שופטים של הליגה.

DSP
The Darkest Star

שליחה על ידי DSP » 25/12/2005 , 13:36

את רוב הבעיות דיברתם עליהם כאן עומדים להיפטר.

מפתחי MWS עובדים עכשיו על MWS0.95 שכאן יהיה אפשר להכניס אנשים בתור ספקטטורים כגון שופט שיכול להסתכל על שני הידים של שני השחקנים וגם על החבילות וגם תיהיה אפשרות של משחקים מרובי משתתפים...

ויש עוד הרבה מאוד ברים לפי מה שראיתי בבטא שלהם שיעזרו לשמור על הסדר.

Shefer

שליחה על ידי Shefer » 25/12/2005 , 15:50

איזה כיף שאין לי מה לעשות במשרד, אז משלמים לי על הכתיבה האינטנסיבית בפורום :}

בכל מקרה... חזרה לקצת רצינות :roll:

ארגיל - מי שצריך את התוכנה המלאה יש לו אותה ודוגרי - לא ממש צריך אותה.

DSP - עד שיפתרו כל הבעיות - יש בעיית firewall עצבנית על apprentice. גם בתור שופט אני לא צריך להסתכל על כל המשחקים בעת ובעונה אחת, הבעייה היא הקוד של החבילה. אפשר פשוט להעביר את הקוד ו/או את החבילה למישהו והוא יכול לומר אם יש קלף מסויים או לא או לתת לכולם את הקודים של החבילות (כי לאף אחד אין מושג מה זה אומר ;))

נ.ב.
גם מי שיודע מה אומרים הקודים של החבילות ואיך הקודים הם כמו שהם, שישתוק.

Canopy Crawler
מארגן טורנירים בדרום
יצירת קשר:

שליחה על ידי Canopy Crawler » 25/12/2005 , 17:04

אם צריך אני מוכן לנהל כמה טורנירים כאלה (על אף שאני לא מודרטור, אבל אני כן שופט ואני מאמין שאנשים סומכים עליי).

עוד דבר-אכפת לך לשלוח לי את התוכנה המלאה?

דני.

mig
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי mig » 29/12/2005 , 12:34

אז איך זה בעצם עובד? אני נפגש עם המארגן משלם לו אחריי זה משחק כמה משחקים עם האנשים דרך הרשת ואז במידת הצורך נפגש שוב עם המארגן ומקבל את הפרסים?
ומה קורה עם אני באמצע משחק ופתאום מתנתק לי האינטרנת? זה גיים לוסט?
Sir Psycho Sexy כתב:אין שום בעייה עם בנאדם שמסוגל לנוע במהירות של 60 קמ"ש. הכל עניין של אבולוציה ואיזה סמים אתה לוקח.
SPS

Shefer

שליחה על ידי Shefer » 29/12/2005 , 16:42

חוקי magic-league נמצאים באתר שלהם ואחרי שהכל יעבור (עד יום ראשון, כי אני הולך לבלות עד אז), כל החוקים יובהרו לחלוטין.
בקשר לאינטרנט - כל משתמש אחראי לחיבור שלו. אם ניתק אתכם בגלל חוסר firewall, יהיה אפשר לדעת מזה, אבל זו לא הנקודה. בהתחלה ככלל (עד שנראה אם העניין עובד כראוי), כדי לא לגרום לבעיות יתר על המידה - כל משתמש שיתנתק באמצע משחק יקבל game loss אחרי 10 דקות ו-match loss אחרי 15 דקות (כמו בתחילת סיבוב). זה מספיק זמן כדי לחזור, להתחבר, למצוא את היריב ולהודיע בפורום על כך (תקבלו הוראות לגבי זה).

לגבי הארגון עצמו - ת'כלס זה מה שאמרת. נניח שאני מארגן, אז כולם נפגשים איתי, נותנים לי כסף והם נרשמים ב-thread המתאים בפורום - גם הודעה אישית שלך וגם הודעה ממני. איך אני יודע שאף אחד לא מרמה? בשביל זה רק אדם שהוא מאושר יוכל לעשות זאת. גם כי הוא מוכר וגם, ככל הנראה, הוא יאסוף כסף -א-ך- -ו-ר-ק- בזמן ליגה ליד אחראי ליגה (בתנאי שהאחראי מוכר בפורום) או בזמן טורניר ליד מארגן הטורניר או שופטו. אם תרצו, גם יחתמו.

אח"כ - אתה בא אלי ומקבל את הבוסטרים של הזכייה שלך. אם אני לא מספק לך, יש ערב מעלי, למשל דני יוסף. אתה תקבל במאה אחוז את הבוסטרים מדני והחשבון שלי יהיה איתו ולכן שימו לב כולם שלפחות בהתחלה יתקיימו שני תנאים -
- מי שמארגן יצטרך לקבל אישור מהמודריטורים ומאחראי האזור שלו.
- הערב יהיה אחד מאחראי האזור ו/או מאחראי הליגות, שמוכרים בפורום ויש להם האמצעים לכסות על המארגן בכל מקרה שלא יבוא (שגם הם יאושרו ע"י המודריטורים).

דני - סליחה על אי התשובה, אבל מעבר לעובדה שציינת שאתה מוכן להתנדב, אני לא מחלק תוכנות, אין לי את התוכנה החדשה ואין לדעתי צורך בה בכל מקרה.
בכל מקרה - אני יודע שהפרוצדורה מסובכת וזה נראה שמדובר בהתאמצות לשוא, אבל כדי שהכול יהיה אמין, בטוח וללא רבב - הייתי חייב לסגור כל פינה אפשרית.

כלומר, דני - תתכונן להרבה כאב ראש. אם זה ילך טוב, הכל יעשה הרבה יותר מהר והרבה יותר טוב. כמו כן, הפעם הראשונה תעשה בשלבים, באופן יחסית איטי, על מנת לקבל שני דברים: האחד הוא הודאות שהכול מתנהל נכון, השני הוא שכולם יראו מה עושים ואיך.

בכל מקרה - הודעה לכל המתכננים למיניהם - עד אפריל לא יתקיים טורניר כזה עם יותר מ-16 איש (מה שאומר מבחינתי - 4 סיבובי swiss ועוד top 4 גג בכל טורניר כזה). כמו כן, עד להודעה חדשה אין יותר מטורניר אחד בו זמנית.

Canopy Crawler
מארגן טורנירים בדרום
יצירת קשר:

שליחה על ידי Canopy Crawler » 29/12/2005 , 20:01

ביקשתי את התוכנה בלי קשר לעניין :), גם לדעתי אין צורך בה. בכל מקרה, כמו שאמרתי, אני מוכן לעזור. יש לך את המספר שלי...אני חושב (אם אין אז: 0526053894).

דני.

mig
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי mig » 29/12/2005 , 22:47

Shefer כתב:בקשר לאינטרנט - כל משתמש אחראי לחיבור שלו. אם ניתק אתכם בגלל חוסר firewall, יהיה אפשר לדעת מזה, אבל זו לא הנקודה. בהתחלה ככלל (עד שנראה אם העניין עובד כראוי), כדי לא לגרום לבעיות יתר על המידה - כל משתמש שיתנתק באמצע משחק יקבל game loss אחרי 10 דקות ו-match loss אחרי 15 דקות (כמו בתחילת סיבוב). זה מספיק זמן כדי לחזור, להתחבר, למצוא את היריב ולהודיע בפורום על כך (תקבלו הוראות לגבי זה).
אז אתה אומר שעם אני מתנתק באמצע יש לי לפחות גים לוסט? ועם פתאום ספק האינטרנת שלי החליט הפסקה עם האינטרנת או שעם היריב שלי עושה את הטריק הזה שעושה לך ריסט למחשב?
Sir Psycho Sexy כתב:אין שום בעייה עם בנאדם שמסוגל לנוע במהירות של 60 קמ"ש. הכל עניין של אבולוציה ואיזה סמים אתה לוקח.
SPS

Michahell
MTGil at its Finest

שליחה על ידי Michahell » 30/12/2005 , 0:02

arch-angel כתב:גם אם תפקח על מהלך המשחק דרך קבצי הלוג אין דרך לפקח על הדקליסטים או שינויים בהם
לצורך העניין אני יכול לשחק סיידבורד עם 4 עותקים של כל קלף שעשוי להיות יעיל ולא נמצא כבר במיין, ואין שום דרך לעקוב אחרי זה
בקיצור, זה מוקד לפורענות ואני חושב שכדאי לוותר על זה מראש
אז למה לא להוסיף חוק שייקבע כי דק ליסטים נשלחים מראש ועוד חוק שייקבע כי מי שנתפס כמרמה, אינו רשאי להשתתף עוד בטורנירי אונליין.
I am forever, I am of the stars ,eternity courses through my veins.

Shefer

שליחה על ידי Shefer » 30/12/2005 , 15:05

mig - בגלל מה שאמרת ובשביל למנוע את זה יש Firewall ובגלל זה לא משתמשים כמעט ב-Apprentice אלא ב-Workstation. אבל ת'כלס, -בגלל- שאין לפעמים אפילו לטובים מאיתנו מה לעשות, כן, לוקחים את הסיכון בניתוקים. אנשים לוקחים את הסיכונים האלה על כסף אמיתי בדיוק כמו ההצעה של הטורנירים הללו ב-MTGO - מה הם יגידו כשהם מנותקים, היריב ממשיך להיות קיים וההנהלה אומרת - "אין מה לעשות"? (כבר היו דברים מעולם...).

כרגע אין לזה פתרון מלבד לבדוק למה זה קרה. אם זה הספק שלך, אפשר לדעת, אלא אם זה החיבור שלך ספציפית (הקבצים פשוט ננעלים). אם זה מישהו מבחוץ אפשר לדעת, בתנאי שהוא לא מוחק לך את הקובץ. אם זה reset יש בעיה לגלות את זה, אבל אפשר להוציא log מהספק או להעלות history משוחזר אבל זה כבר יותר מסובך.
מה שכן, אני יכול להבטיח דבר אחד - אם משהו קיצוני קורה, נדאג לבדוק את הדברים האלה ואם יתברר שיש גליץ' מכל סוג שהוא, אתה תטופל בהתאם, לטובתך (כמובן). אם זו בעיה שנוצרה אצלך, אין סימנים ולא, אי אפשר ליצור את הסימנים האלה.

בכל מקרה - 10 דקות זה די והותר זמן לעשות reset למחשב, להעתיק את ה-log לקובץ אחר, להגיע לפורום, להשאיר הודעה "X דקות לאחר ניתוק הנט" ולהתחבר בחזרה.

Night Seeker - כבר עניתי על כך ל-arch-angel -
Shefer כתב:arch - אני לא אחזור על מה שדולב אמר, אבל אני אוסיף דבר אחד - החיסרון היחיד כאן הוא שאי אפשר ממש לעקוב. ב-Apprentice יש קוד לחבילה וכדי לשנות אותה בלי שהקוד ישתנה צריך הרבה מאוד שינויים בתוך החבילה (עוד לא מצאתי שינויים אמיתיים שכללו פחות מ-15 קלפים).
דבר שני - העובדה שאני יכול לדרוש מכל אחד דקליסט אם הוא ניצח, הוא יצטרך לבנות חבילה של מה שהוא השתמש בו בדיוק - גליץ' של קלף והלך עליו, כי אנשים יכולים לרשום מה עבר ומה לא.

גם ל-mig, גם ל-Night Seeker וגם לשאר - כמו שאמרתי פעם קודמת - הטורניר הראשון יעשה לאט ובקצב כזה, שהכול יהיה מכוסה, כולל איך לעשות מה ומתי.

דני - אם אתה חושב שאתה יכול לקחת את הפרויקט הראשון עליך, בשמחה. אנחנו נהיה בקשר דרך הפורום בעיקר ונעשה זאת יחד. מה שכן - תודיע לי אישית שאתה מוכן, מתי אתה רוצה להשיק את הטורניר וכל הנוגע לכך.

Shefer

שליחה על ידי Shefer » 01/1/2006 , 10:24

באם לא יהיו יותר בעיות במשך היום, בלילה אני מקווה לסיים את כל החוקים באופן רשמי.

אני מבקש לא לפנות אלי עד שיפתח ה-thread המתאים. עבדתי יחד עם שאר המודריטורים מספיק קשה כדי לארגן חוקים טובים לעניין, כדי שהטורניר הראשון יהיה חלק.

נ.ב.
הטורניר הראשון יתקיים כנראה ב-28/1

שלח תגובה