ליגת העל - מפגשי ליגה קבועים בחולון - HIT, כל יום X ב Y

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

Ward
Moderator

ליגת העל - מפגשי ליגה קבועים בחולון - HIT, כל יום X ב Y

שליחה על ידי Ward » 17/3/2012 , 0:45

דראפט GTC GTC GTC !

פרטים:

מתי?
בקרוב
איפה?
בקרוב
שעה?
11:00
סיום משוער
15:00
כמה זה עולה?
70 ש"ח עבור בוסטר לפרס.
10 ש"ח נוספים עבור כיבוד ושתיה קלה במקום.
לינק לאירוע בפייסבוק

בנוסף:

* דראפטים, קונסטרקטד, EDH ועוד..
* פרסים והפתעות לשחקנים יחולקו במהלך המפגשים הקבועים.
- טורנירי EDH תחרותיים עם פרסים !!
- Team Draft בעלות מוזלת !
- קרבות בוסטרים - Booster Battles

אנא רשמו בהודעה כאן או הודיעו לי אישית באם אתם מגיעים עבור כל שבוע (תאריך רלוונטי). FORM

מצפה לראותכם,

"ליגת העל"

תמונה
נערך לאחרונה על ידי Ward ב 26/2/2013 , 13:20, נערך 19 פעמים בסך הכל.

dekel31
MTGil Wizard

שליחה על ידי dekel31 » 17/3/2012 , 5:19

פתח תקווה זה לא מרכז!
אני אשתדל להגיע, אבל זה בערבון מוגבל כי אני עדיין מתנייד באוטובוסים ודרכי הגעה מקריית עתידים וחזרה לבת ים בלא פחות מ23-00 בלילה זאת בעיה רצינית.
*some witty quote that's out of context*

stav brener
מארגן טורנירים

שליחה על ידי stav brener » 17/3/2012 , 8:48

הייתי בא אבל השעה מאוחרת ... :( :(

Ward
Moderator

שליחה על ידי Ward » 17/3/2012 , 14:46

- מבחינתי אפשר להתחיל ב 19:00 ואפילו לפני..
- דקל פ"ת זה 20 דק' נסיעה באוטובוס מת"א וממוקמת במרכז גוש דן (הכי מרכז הארץ שיש)

stav brener
מארגן טורנירים

שליחה על ידי stav brener » 17/3/2012 , 14:55

אני בעד אפילו לפני .

איזה אוטובוס מת"א מגיע לשם ?

Ward
Moderator

שליחה על ידי Ward » 17/3/2012 , 16:11

נערך..

קו 50 / 51 עובר בפ"ת

stav brener
מארגן טורנירים

שליחה על ידי stav brener » 17/3/2012 , 16:44

מה דעתך על אפילו לפני ??
ודרך אגב האם יש מישהו שיגיע מת"א באוטו ?
פשוט בדקתי אוטובוסים וזה מאוד בעייתי .

Ward
Moderator

שליחה על ידי Ward » 17/3/2012 , 16:55

זה בכלל לא בעייתי אתה מוזמן לדבר איתי יום לפני הדראפט אסביר לך בדיוק..

stav brener
מארגן טורנירים

שליחה על ידי stav brener » 17/3/2012 , 17:07

אוקי .

Ward
Moderator

שליחה על ידי Ward » 18/3/2012 , 13:54

דראפט פ"ת בעוד יומיים !
כרגע אישרו הגעה 3 חברים..
אנא רשמו כאן כל מי שמתכוון להגיע ..

תודה

zorba17
מארגן טורנירים

סוף סוף

שליחה על ידי zorba17 » 18/3/2012 , 14:08

סוף סוף מקום שמאפשר לשלם בבוסטרים וגם במחיר סביר במידה ואין בוסטרים לשלם.....רק חבל שביום שלישי יש לי לימודי ערב :(
אם לדוגמא זה יחליף את פריק ביום רביעי(מחאה על המחירים היקרים שלהם והסכום שהם מבקשים כדי לערוך טורניר PTQ במקום כי אין מקום אחר......). אז אני בשמחה יגיע :).
או כל יום אחר חוץ מיום שלישי......

stav brener
מארגן טורנירים

שליחה על ידי stav brener » 18/3/2012 , 14:13

בסוף לא אוכל להגיע בגלל השעה והמקום ... :(

Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb » 18/3/2012 , 15:03

מחאה על המחירים היקרים שלהם והסכום שהם מבקשים כדי לערוך טורניר PTQ במקום כי אין מקום אחר......
פריק הם מוסד עסקי, חנות. אין שום ציפייה מהם לאפשר להשתמש בשטח שלהם בחינם. מה עוד שלמיטב ידיעתי, רוב עד כול הסכום בכלל מועבר לקניון, אשר הדרישה מגיעה ממנו.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank

zorba17
מארגן טורנירים

שליחה על ידי zorba17 » 18/3/2012 , 18:39

Orb כתב:
מחאה על המחירים היקרים שלהם והסכום שהם מבקשים כדי לערוך טורניר PTQ במקום כי אין מקום אחר......
פריק הם מוסד עסקי, חנות. אין שום ציפייה מהם לאפשר להשתמש בשטח שלהם בחינם. מה עוד שלמיטב ידיעתי, רוב עד כול הסכום בכלל מועבר לקניון, אשר הדרישה מגיעה ממנו.
אז שיקחו מחיר סביר, אני לא בא נגדכם, ממש לא, להפך, אני לקראת הקהילה ואני רוצה מאוד שהקהילה תגדל ויהיו טורנירים אבל לקחת כמה שפריק מבקש ממך ומיובל כמו שציינתי זה הגזמה(אני יודע כמה) ובעקבות זה אתם צריכים להעלות את המחיר כי אז אתם יוצאים בהפסד, אור תאמין לי שאני סומך אלייך בעיניים עצומות שאתה מחליט החלטות לטובת הקהילה, אבל במצב הזה והרבה אנשים יסכימו איתי המחירים מגוחכים הן לטורנירים וגם הבוסטרים למכירה, אני מבין שPMI העלו את המחירים אבל עדיין יש רווח בבוסטר של 20-25 ש"ח גם שזה חנות בויצמן, קח לדוגמא את החנות שבסינמה סיטי שם הם מוכרים ב25 ותאמין לי השכירות שם הרבה יותר גבוהה מוויצמן. שוב התלונות שלי לא לך ולא ליובל אלא לפריק, PMI וWOTC ובמיוחד לפריק בנושא הספציפי של הPTQ.
שורה תחתונה - המחירים ירדו למחירים הגיוניים ואז הקהילה תגדל ופריק פשוט ירוויחו פחות או אפילו יותר אם הקהילה תגדל, זה שיקול שלהם

chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי chaosblack » 18/3/2012 , 19:01

zorba17 כתב:
Orb כתב:
אז שיקחו מחיר סביר, אני לא בא נגדכם, ממש לא, להפך, אני לקראת הקהילה ואני רוצה מאוד שהקהילה תגדל ויהיו טורנירים אבל לקחת כמה שפריק מבקש ממך ומיובל כמו שציינתי זה הגזמה(אני יודע כמה) ובעקבות זה אתם צריכים להעלות את המחיר כי אז אתם יוצאים בהפסד, אור תאמין לי שאני סומך אלייך בעיניים עצומות שאתה מחליט החלטות לטובת הקהילה, אבל במצב הזה והרבה אנשים יסכימו איתי המחירים מגוחכים הן לטורנירים וגם הבוסטרים למכירה, אני מבין שPMI העלו את המחירים אבל עדיין יש רווח בבוסטר של 20-25 ש"ח גם שזה חנות בויצמן, קח לדוגמא את החנות שבסינמה סיטי שם הם מוכרים ב25 ותאמין לי השכירות שם הרבה יותר גבוהה מוויצמן. שוב התלונות שלי לא לך ולא ליובל אלא לפריק, PMI וWOTC ובמיוחד לפריק בנושא הספציפי של הPTQ.
שורה תחתונה - המחירים ירדו למחירים הגיוניים ואז הקהילה תגדל ופריק פשוט ירוויחו פחות או אפילו יותר אם הקהילה תגדל, זה שיקול שלהם
רק כדי להוריד את זה מלהופיע בהמשך אני כבר לא עובד בפריק 4 חודשים בערך למי שמכיר אותי וחושב שאני מגיע להגנת החנות על סוס לבן, אני לא. אני מסכים שלמבנה הקיים יש בעיות משלו ובתיאוריה אפשר לפתור אותם, בפועל זה הרבה יותר קשה.

לגבי הפוסט שלך, חבר יקר, אתה חי בסרט, מבנה הטיעונים שלך הוא בערך "פריק גונבים ממני כי אני בטוח שהם גנבים".
אכשיו אם תציג את מבנה הטיעון שלך באופן רציונאלי, לדוגמא "אני מאמין שפריק קונים את הבוסטר במחיר X ועושים עליו Y רווח וזה לא מקובל עלי" זה טיעון שאני או כול אחד אחר יכולים להתמודד איתו. אבל טיעון גנבו לי הוא בגדר תיאוריית קונספירציה... האמת שאכשיו עולה לי בראש תמונה של הבוס שלי לשעבר מחכך את ידיו זאת בזאת יושב מול הר של כסף ומצחקק כיצד הוא דפק את כול שחקני המג'יק לדורותיהם.

תמונה מצחיקה האמת (אם כי חסרת כול קשר למציאות). עשית לי את היום! :lol:

daking1234
מארגן טורנירים

שליחה על ידי daking1234 » 18/3/2012 , 20:38

בתור חבוב ש"נכווה" בעבר משותפות בניהול עסק
(בניגוד לכל אותם ילדים חמודים שבאים פה בפורום בטענות)
זה לא כזה פשוט!

דבר ראשון - זה ממש לא יפה להיכנס לבנאדם לכיס ולהתחיל לספור כמה הוא קונה כמה הוא מוכר, במיוחד לא בפומבי! דברים כאלה מקובלים במקום אחר פרט לארץ שלנו?
(אם זכור לי המיקרה גובל בנושא שללא מזמן אושר אפשרות לתביעה עליו - פגיעה בשם?)

דבר שני, יש לך ים שיקולים שאתה לא מודע אליהם - מס רכישה, מס יבוא, רשיון עסק, עמלות למיניהן ועוד אלף ואחד דברים שאתה לא מעלה בדעתך.

ומה לגבי רווח מול גדילת קהל יעד? מאיפה אתה יודע שאם המחירים ירדו, הרווחים לא יפגעו?
אתה ראית כמה ילדים מבזבזים על משהו מפגר כמו משחק אקס בוקס? (שאפשר לצרוב בחינם באינטנרנט?) או כמה ילדים מבזבזים על פאקינג כמה בגדי מותגים? מה לגבי ארוחה באיזה מסעדה? תעשה לי טובה, מי שזה מעניין יותר ישקיע בזה. זה שווה ערך ליציאה לסרט וארוחה עם חברים. הרי זה איזון יחסית עדין שבו קל מאוד להפיל את עצמך. אני יכול למנות לך מספיק חברות (פרט לזו שאני הייתי בה) ובתי עסק בתחום המחשבים, מזון, ועוד, שדווקא בגלל שהם ניסו לבוא לקראת הלקוח, הם פשטו רגל.
הרי ללקוח הישראלי המצוי לא אכפת מאיכות או דברים כאלה - רוצים הרבה, מהר, איכותי, וזול. החבילה המושלמת (שלא קיימת, יש רק אשליות עיניים ו"גבינה בחינם" תימצא רק במלכודת עכברים)

אתה טוען שמג'יק זה יקר ביחס לארה"ב? מה לגבי יוקר המחיה מול שכר? מה לגבי משחקים אחרים כמו יו-גי-הו או פוקימון? הם יותר זולים? (זהו שלא!) מה עם המוכרים בחנויות?
אלו כמו אנשי עסקים לגיטימיים רוצים קנות ממש בזול ולמכור ממש ביקר? יש לך מושג כמה ידיים מחליף המוצר עד שהוא מגיע אליך? וכל אחד רוצה נתח, חלקם קטן יותר, חלקם גדול יותר.
הורדת מחירים לא בהכרח תגרום לעליה בקהל ותייצב את המחירים
אני מודע לכך שהמחיר בארץ יקר, אבל אי אפשר לבוא רק ליבואן בטענה!
מה לגבי החנויות? אתה רוצה להיכנס להם לכיס ולראות כמה עולה להשכיר חנות עם מזגן? וכמה הוא מוציא לפנסיה? תעשו לי טובה ותרחיבו קצת את הראיה שלכם.
לא מתפקידם כלקוח לחשוב על כל זה? תשובה בנאלית. לא רוצים לא קונים.

לגבי הורדת מחיר מוצרים - אני חושב שקודם צריך להגדיל את קהל הליגה, ואחרי זה להתחיל תחשוב לכיוון של רווחים מול עלות...

אתם רוצים למשוך קהל יעד? תראו להם את הליגה בטכניון ובבאר שבע (שמעתם שמישהו אמר שזה עושה אנשים חכמים? מפתח להם את יכולת החשיבה?)

תראו להם את הילדים בכיתות ד-ה שיודעים לקרוא אנגלית שותפת ומשחקים מול גברים בוגרים בתחרויות (ואפילו גונבים כמה ניצחונות)

אתם רוצים לעודד הורים לקנות מוצרים לילדים? תביאו להם את מדריכי הליגה, ואלה יציגו את עצמם ויראו להורים שהילדים בידיים טובות ואכפתיות (הרי כל הורה רוצה בייביסיטר בחינם לכמה שעות)

העצה היחידה שיש לי להעניק ליבואן ולחנויות הוא הדבר היחיד שנראה לי כמהלך הגיוני -
תתנו הנחה לקניות מרוכזות!. לקוח (נאמר קבוצת ילדים או בנאדם מאוד עשיר) מעוניין לקנות מוצר/מוצרים בשווי 400-600 ש"ח במזומן? למה לא לבוא לקראתו? הוא קונה בפאקינג 400-600 שקל.
עושים דראפט? הגיוני שמחיר דראפט יהיה נמוך בהשוואה לקניה בודדת של בוסטר או שניים.
עושים תחרות? למה לא להשקיע 20 שקל ולקנות גביע קטן ומסכן שלפחות יהיה מזכרת?

jamanta
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי jamanta » 18/3/2012 , 20:43

פריק עולים על הפרק אחת לשנה... ואז זה דועך... תחסוך את הדיון...
הגודל אוהו קובע....

Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb » 19/3/2012 , 0:20

אז שיקחו מחיר סביר
בוסטר בחנות עולה 30 ש"ח. המחיר הזה נקבע על ידי ולא על ידי החנויות. סינמה סיטי מוכרים ב-25 ש"ח בוסטרים ישנים.
30 ש"ח זה מחיר סביר מהבחינה שאף אחד לא גוזר כאן קופון מטורף. אני יכול להגיד לך שאני עם האצבע על הדופק ויודע שהמחיר הזה נחשב לגבוה, גם ביחס לחו"ל למשל, וזה חוסם אנשים מלהיכנס למשחק או לקנות יותר, ובוחן כל הזמן אפשרויות להוריד את המחיר (השבוע למשל אני מתעסק בזה) ובינתיים לא מצאתי דרך להוריד את המחיר וששולי הרווח שלי בתור יבואן יהיו עדיין סבירים (לא שכרגע הם משהו).
לגבי המחיר של הדראפט, אם בוסטר בחנות עולה 30 ש"ח, אז דראפט אמור לעלות 120 ש"ח. זה שעושים דראפט ב-80 ש"ח זה מטורף, זה 33% הנחה על המחיר הרגיל, שזו הנחה מופרעת בכל תחום שהוא. הסיבה על השארת המחיר של הדראפטים ב-80 היא להתחשב בקהילה וכי לי בתור שחקן זה מרגיש שזה מחיר שלעבור אותו באמת יגביל את היכולת של שחקנים לשחק, ואני מנסה להתחשב, אפילו שזה אומר שכל הגורמים המעורבים בארגון דראפטים מרוויחים משמעותית פחות מבכל פעילות אחרת, או במכירה רגילה.
הסיבה שהרבה דראפטים אחרים עולים 80 ש"ח היא כי מארגנים אותם מארגנים פרטיים, שאין להם את העלויות של פריק. הם לא משלמים מע"מ, מס הכנסה, שכירות, ועוד.

לגבי כמה שפריק רוצים לקחת על השכירות של אותו טורניר, כפי שרשמתי לך, רוב הסכום עד כולו, מועבר לקניון. אז על סמך מה אתה מתיימר לדעת שזה גבוה או לא?
אבל במצב הזה והרבה אנשים יסכימו איתי המחירים מגוחכים הן לטורנירים וגם הבוסטרים למכירה
אני מסכים שזה יכול להיראות מגוחך למי שעומד מהצד ורק משווה את זה למחיר בחו"ל, אבל לא מודע לעלויות שיש ליבוא, ולבעייתיות של מכירת מוצר בשוק קטן, כאשר אתה לא יכול להתבסס על כמות מכירות גדולה.
אני יכול להגיד לך שכש-PMI העלו את המחיר ל-30 ש"ח הייתי עצבני עליהם בטירוף ורבתי איתם על זה המון (ושכנעתי אותם לא להעלות גם את מחירי הפעילויות). כיום, כשאני רואה את כל הנתונים, אני לא מבין איך הם לא עשו את זה עוד קודם, כי במחיר הקודם, כסף הם לא עשו (ושוב, לא שבמחירים האלה עושים המון כסף).
אבל עדיין יש רווח בבוסטר של 20-25 ש"ח
אסביר לך קצת איך זה עובד באמת. החנות מקבלת הנחה על המחיר לצרכן, כך שהיא בכל מקרה מרוויחה סכום יחסית קבוע, לא משנה מה מחיר הבוסטר. וכך זה חייב להיות, אחרת אין לה אינטרס להחזיק את הסחורה. הבעיה היא שבמחיר של 20-25 ש"ח, אחרי הרווח של החנות, ושל המפיץ שאני עובד איתו, לא יישאר רווח איתו אני יכול לסגור את החודש.

אור.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank

TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks » 19/3/2012 , 0:48

jamanta כתב:פריק עולים על הפרק אחת לשנה... ואז זה דועך... תחסוך את הדיון...
couldn't say it better myself.

אני אגיע לדראפט,שמחי אולי תעשה פה איזה ספירה קטנה לראות מה הולך ומה המצב?
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm

Ward
Moderator

שליחה על ידי Ward » 19/3/2012 , 1:06

גלשנו קצת מהנושא העיקרי,

הדראפט השבוע ישאר ביום שלישי ! מבחינתי להקדים את המפגש בשעה אפשרי (תלוי בשחקנים).
אין לי כל כוונה להחליף את הדראפטים ב"פריק".
אני מנדב את הבית הפרטי שלי לטובת הקהילה ונערוך אצלי מפגשי "ליגת העל" !

ביום שלישי הקרוב יתקיים כמתוכנן: דראפט / טסטינג לפיטיקיו / EDH Tournament / קרבות בוסטרים להנאתכם ! (אחד מהנ"ל)
ז"א שבכל מקרה יש למה להגיע !!
ניתן להגיע החל מהשעה המצויינת בתחילת המודעה וסיום יהיה בשעה הנקובה מקסימום שעה אחת יותר.

במידה ונראה כי יש יום בשבוע שיותר מתאים לרוב האנשים לדוגמא: חמישי אדאג להחליף יום ע"מ שנוכל לקיים מפגשים קבועים.

נתראה בשלישי הזה !
נערך לאחרונה על ידי Ward ב 06/6/2012 , 10:29, נערך 2 פעמים בסך הכל.

שלח תגובה