מוקדמות אליפות הארץ

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה
GothDude
Squirrley Wrath
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי GothDude » 06/7/2005 , 10:56

Canopy Crawler כתב:
Master of Puppets כתב:למה לא הודיעו עליו, באמת? :)
הייתי מנעק את האבק מארגז הקלפים הישן שלי ומפוצץ שם את כולם, כי אני הרי הפוקימון מאסטר האמיתי.
וגם פוקימון זה אחד מהמשחקים שעדיין מותר לך לשחק בהם.

דני.
היי, זה מזכיר לי עוד מישהו עם אווטאר דומה לאווטאר שלך.

זה בטח סתם הדמיון שלי...
You light a man a fire, and he's warm for a night.

You light a man ON fire...and he's warm for the rest of his life

Muss
Muss Man
יצירת קשר:

שליחה על ידי Muss » 06/7/2005 , 11:17

באתר של וויזארדס כתוב שהמוקדמות ב16.7 יהיו במרכז שרונה, זה נכון?
(מרכז שרונה זה בצומת רעננה, ללא מקומיים..)
"עם נקבות לא משחקים, זאת זכרו נא ילדים
בגלל שקרקמן לא חשב- הוא קיבל סכין בגב!"

Arie
מארגן טורנירים בדרום

שליחה על ידי Arie » 06/7/2005 , 11:58

האווטר לא דומה, למה אתה מכליל?

וזה אומר שאנחנו מפורסמים! HA!

ולי בכלל אסור היה לשחק משתי סיבות :P

OldSkoolMTG
MTGil Wizard

שליחה על ידי OldSkoolMTG » 08/7/2005 , 3:06

אפשר סוף סוף לסדר את כל הבילבול ולקבל מידע רשמי על מיקום ותזמון ותאריך הטוריניר?
"To Alcohol! The Cause Of And Solution To All Of Lifes Problems!!!"
- Homer Simpson

Clayman
King of the Neverhood

שליחה על ידי Clayman » 08/7/2005 , 15:21

אין לי כח לעבור על שישה עמודים עכשיו אז בקשר למוקדמות ב 16/7 בת"א
יש כבר פרטים מלאים?
Mastery is archived when "telling time" becomes "telling time what to do."

t_c
MTGil Wizard

שליחה על ידי t_c » 08/7/2005 , 17:56

אף פעם לא הבניתי למה לעזעזל אסור לו לשחק

-control-
Boros Archangel
יצירת קשר:

שליחה על ידי -control- » 08/7/2005 , 18:01

DarkSideHero כתב:אין לי כח לעבור על שישה עמודים עכשיו אז בקשר למוקדמות ב 16/7 בת"א
יש כבר פרטים מלאים?
לא.
Megatay כתב:
Sir Bagelus כתב:טורניר הסילבסטר יהיה בלילה?
כן, ובחצות כל השחקנים יתנשקו עם יריביהם.

The Cookie Monster
Scrub foil

שליחה על ידי The Cookie Monster » 08/7/2005 , 18:01

t_c כתב:אף פעם לא הבניתי למה לעזעזל אסור לו לשחק
גם אני לא

העוגייה
Krosan כתב:Hmmm.... its didnt do nathing to me i still want meet
^_^

Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi » 08/7/2005 , 18:11

אמרו לי הרבה מאד ביומיים האחרונים שאין לי טקט, אז אני אנסה להיות דיסקרטי: תכתבו לו הודעה פרטית ותשאלו אותו, במקום להספים את ה-thread בהודעות שלא קשורות אליו :)

JohnS
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי JohnS » 08/7/2005 , 18:43

Some [O]fficial answers:

1. Last year Nationals was a fault, we admitted it and made a free "Draft compensation" which included product with total price about 50 shekels at least (1 revised, 1 invasion, 1 tempest booster and also 1 random booster for prize). So you got back your money. If you didn't participate in "Compensation draft", it's not Oryan's fault - you HAD the opportunity to do it. I participated myself.
2. Last year you had cards from 2 drafts. I agree that just pulling the cards without playing them is bad, but well - you cannot make everyone happy, and i'm sure that rare-drafters with 0 points were MORE THAN HAPPY from that draft :wink:
3. In Israel, if you are "new repatriant" (ole hadash), you get the citizenship immediately - in the airport directly (I also got it this way and all people from former Soviet Union can backup my words). So he doesn't need to live 10 months here like in USA or something to get citizenship - enough that he counts as Jew and he can get citizenship immediately. This is called citizenship by "hok a-shvut" (O citated the full law and it has hok a-shvut inside).
4. This year Danny Yossef is really the organizer, no kidding. Please address all complaints to him, not to Oryan. Oryan has hired Danny and is paying him money, so obviously Danny counts as official person now.
5. Criterias about top 25/ 50% etc. are dictated by WotC and not Oryan. You can read those here - I posted excerpt from WotC policy:
12 NATIONAL CHAMPIONSHIPS
National Championships are the highest-level events for individual countries. National Championships determine national teams, which are invited to the World Championships. All National Championships are run at REL 4 and are DCI-sanctioned with a K-value of 40. Most National Championships are invitation-only tournaments; a few are open tournaments.

Eligibility
Each National Championship is open only to those DCI members who are citizens or have been residents of that country since January 1 of the year of the National Championship.

Players may compete in only one National Championship per season. If a player competes in a National Qualifier tournament (such as a Regional Championship, city championship, open tournament, or other tournament offering an invitation to a National Championship) in one country, he or she may not compete in National Qualifier tournaments or National Championships for another country until the following season.

Invitation Criteria (Open National Championships)
• In those countries that hold an open National Championship, all players that meet the eligibility requirements (listed above) for a National Championship may compete.

Invitation Criteria (Invitation-Only National Championships)
In countries that hold an invitation-only National Championship, that country's invitation list comprises the following:
• That country’s current National Champion.
• Members of that country’s current national team.
• The Top 4 finishers from that country’s previous National Championship.
• The current World Champion (if residing in that country).
• The current Pro Player of the Year (if residing in that country).
• Players (from that country) with Pro Tour Players Club level 2 or higher.
• Winners of invitations through National Qualifier tournaments such as Regional Championships, city championships, open tournaments, and so on.
• That country’s Top 10, 25, 50, or 75 DCI Composite–ranked players who were previously uninvited. The number of players invited in this manner (10, 25, 50, or 75) depends on the size of the Magic-playing population in the country (see below).

Ranking-Based Invitations
• The following countries invite 75 players based on DCI Composite ranking: Germany, Japan, and the United States.
• The following countries invite 50 players based on DCI Composite ranking: Argentina, Australia, Austria, Brazil, Canada, Chile, China, Chinese Taipei, Colombia, England, France, Greece, Hong Kong, Italy, Malaysia, Mexico, Netherlands, New Zealand, Peru, Philippines, Portugal, Russian Federation, Singapore, South Africa, South Korea, Spain, and Thailand.
• The following countries invite 25 players based on DCI Composite ranking: Belgium, Bolivia, Costa Rica, Croatia, Czech Republic, Denmark, Dominican Republic, Finland, Hungary, Israel, Norway, Panama, Poland, Sweden, Switzerland, Ukraine, and Venezuela.
• The following countries invite 10 players based on DCI Composite ranking: Bulgaria, Ecuador, Estonia, Ireland, Macedonia, Scotland, Serbia and Montenegro, Slovak Republic, Slovenia, Uruguay, and Wales.

Countries not listed above either have an open National Championship (no ratings-based invitations awarded), or do not have a DCI-sanctioned National Championship.

13 NATIONAL QUALIFYING TOURNAMENTS
"National Qualifying Tournament" is a general term that describes any tournament that offers invitations to National Championships. They are run at variable REL and DCI-sanctioned at K-values of differing levels (depending on the country). They are open tournaments.

The most common types of National Qualifying Tournaments are Regional Championships and National Qualifiers. Other types include city championships, open tournaments, and Last Chance Qualifier tournaments. See specific eligibility rules for these types below.

General Eligibility Requirements (applies to all types)
Players may compete in only one country’s system of National Qualifying Tournaments per season. Each country’s National Qualifying Tournaments are open only to those DCI members who are citizens or have been residents of that country since January 1 of that year. If a player competes in a National Qualifying Tournament in one country, he or she may not compete in a National Qualifying tournaments or National Championship of another country until the following season.

Players who already hold invitations to a National Championship may not compete in National Qualifying Tournament that feed into that National Championship.

Regional Championship Eligibility
In countries that run Regional Championships, players may only compete in one Regional Championship per season. Some Country's Regional Championships also have regional or other residency restrictions.

National Qualifier Eligibility
In countries that run National Qualifiers, players may compete in any number of National Qualifiers per season (subject to the General Eligibility Requirements for National Qualifying Tournaments above).
הפלאפון שלי: 054-4685102
אני לא יכול לשנות לכם שם משתמש, רק Psibeast ו-Antrax יכולים. אני לא נותן עזרה בבניית חבילות!
אני לא יכול לאמת אותכם בלי לראות אותכם או סריקה של תעודה מזהה שלכם.

lamootatarmzooian
MTGil Wizard

שליחה על ידי lamootatarmzooian » 10/7/2005 , 15:32

i dont see where it state's 50% of reg go to nats

_AmUgAbA_
MTGil Wizard

שליחה על ידי _AmUgAbA_ » 10/7/2005 , 17:54

לגבי דראפט הפיצוי שכל הסניגורים ביניכם ממהרים להזכיר - לזה אתם קוראים פיצוי?
שילמתי 150 שקל כדי לשחק בטורניר המג'יק הגדול בישראל, ולא בדראפט עלוב של הוצאות ישנות, שאני אישית הייתי זכאי להשתתף בו אך לא התאפשר לי. אל תחשיבו את עלות הדראפט בחישוב הכולל של התמורה שקיבלנו, כי התועלת היחידה בדראפט הייתה לפנות מקום במחסנים של המארגנים לסחורה שימושית יותר.
הגעתי לאליפות עם מוטיבציה גבוהה ועם הרגשה שאני הולך להשתתף באירוע רציני (אם קיים דבר כזה בארץ...), ומה קיבלתי? מקום עלוב, אירגון כושל, שינוי מספר הסיבובים תוך כדי הטורניר, דראפט פסול, המתנה של שעות להחתמת הקלפים... אני צריך לתאר לכם איך הרגשתי אחרי כל זה? שאלתי את עצמי, כמו אותם בעלי קבוצות ספורט שטועמים מדי יום כפיות טובה, "למה אני צריך את זה בכלל"?
אם המארגנים רצו לתת פיצוי הולם, היו צריכים לתת החזר כספי מלא + הוצאות נסיעות לכל אותם אנשים שהגיעו במיוחד, וזכו ביומיים של בזבוז זמן. ובעניין הדראפט הפסול - בשביל מה אני או שחקנים ותיקים אחרים שיכולים להשיג כל קלף שרק ירצו, צריכים שלושה בוסטרים? לא הייתי קונה היום בוסטר ב-5 שקלים, רק בשביל הקלפים שבפנים.
ולאלה שעושים השוואה עם עלות הטורנירים בחו"ל - תגידו לי, למה אני צריך לשלם כל כך הרבה כסף על מוצר אמריקאי ולא לקבל שירות אמריקאי? ביום שהטורנירים פה ינוהלו ברמה שבה מתנהלים הטורנירים בחו"ל, אז אני אשלם את המחיר המלא.
נקודה אחרונה - אני מכיר את אייל לשם זמן לא מועט ומסכים עם מרבית הטענות שהוא מעלה בפורום. למרות שהצורה בה אייל מעביר את הביקורת שלו נראית לעיתים בוטה ולא מקובלת, אני יכול להבטיח לכם, שהמטרה איננה לפגוע, וכי הדברים מגיעים ממקום כואב. כואב לו וגם לי, ולשחקנים רבים אחרים, שהמג'יק חשוב להם, ושיודעים איך הדברים יכולים וצריכים להיראות.
אני בטוח שאם היו לנו עוד הרבה אייל לשמים בארץ, גם בתור מארגנים, המשחק היה נראה אחרת.
ואל תשכחו שזה משחק, והכי חשוב זה ליהנות ולהרגיש טוב.

Arie
מארגן טורנירים בדרום

שליחה על ידי Arie » 10/7/2005 , 17:57

עברה שנה-תתגבר

מה יהיה אם מישהיא תזרוק אותך? תתאבד? או שזה לא רציני כמו מג'יק?

Sir Psycho Sexy
Moderator

שליחה על ידי Sir Psycho Sexy » 10/7/2005 , 18:08

אריה, לפני שנה, שינוי הפורמאט גם פגע בקבוצה של שחקנים שבנתה על החלק של הLimited בטורניר, וציפתה ל6 סיבובים של זה ולא 4. אני זוכר בירור שלך זה לא הפריע אלא דווקא עזר ביטול הדראפט, כי מבחינתך לעשות דראפט בשולחן היה התאבדות בעוד שלשחק קונסטרקטד היה עדיף.

וזכותו של בנאדם להביע את עמדתו בנוגע לטורניר. אני מניח שהוא נפגע יותר ממך, ולכן לך אולי זה "עברה שנה, תתגבר", אבל עבורו זה קצת יותר גרוע מזה.

זה יהיה נחמד אם לא תבטל כל אדם כל כך בקלות, אני לא רואה שום סיבה שתהיה לך את היכולת הזאת.

SPS

JohnS
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי JohnS » 10/7/2005 , 21:20

רשום שם:

Winners of invitations through National Qualifier tournaments such as Regional Championships, city championships, open tournaments, and so on.

זה אומר ש-WIZARDS מחליטים ולא אוריין. אז הם החליטו שבישראל זה 50%
הפלאפון שלי: 054-4685102
אני לא יכול לשנות לכם שם משתמש, רק Psibeast ו-Antrax יכולים. אני לא נותן עזרה בבניית חבילות!
אני לא יכול לאמת אותכם בלי לראות אותכם או סריקה של תעודה מזהה שלכם.

Arie
מארגן טורנירים בדרום

שליחה על ידי Arie » 10/7/2005 , 21:26

אם לפחות היית יודע מה הפריע לי ומה שכתבת היה נכון הייתי מסכים איתך, אבל זה הרס לי את האליפות וגם אני מאוד נגד

אם זה מעניין אותך למה אז בבקשה:
בניתי על קונסטרקטד לטובתי מאוד, וידעתי שאני אפסיד את הכל בשולחן הראשון, אבל אחרי זה אני אהיה בדראפט עם אנשים שהלכו 3-3 ואקח לפחות שני נצחונות בדראפט
ואז שוב קונסטרקטד והכל טוב.
ואז במקום לתת לי סיכוי לנצח עוד, "הפסידו בשבילי" עוד סיבוב וזהו.
אני מניח שאתה יודע שהלכתי 6-4....תבין למה מה שייך לדראפט.

תסביר לי איך זה אמור להיות כל כך רע אם חוץ מהעובדה שעברה שנה קיבלו פיצוי של דראפט עבור המשחקים שלא שוחקו שם.

Ergil
Single Star

שליחה על ידי Ergil » 11/7/2005 , 5:44

עוד פחות משבוע עד המוקדמות ועדיין אין פרטים...
Not even Elminster would like to see a volcano appearing under his ass

-control-
Boros Archangel
יצירת קשר:

שליחה על ידי -control- » 11/7/2005 , 8:41

Ergil כתב:עוד פחות משבוע עד המוקדמות ועדיין אין פרטים...
מה אתה מתפלא? על המוקדמות הקודמות הודיעו יום מראש...
Megatay כתב:

Canopy Crawler
מארגן טורנירים בדרום
יצירת קשר:

שליחה על ידי Canopy Crawler » 11/7/2005 , 9:05

-control- כתב:
Ergil כתב:עוד פחות משבוע עד המוקדמות ועדיין אין פרטים...
מה אתה מתפלא? על המוקדמות הקודמות הודיעו יום מראש...
באמת? לא זכור...

דני.

-control-
Boros Archangel
יצירת קשר:

שליחה על ידי -control- » 11/7/2005 , 9:08

הודיעו לפני, אבל את השעה עידכנו רק יום מראש.
Megatay כתב:

שלח תגובה