טורניר הזברה השביעי - סיכום וביקורת

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

Orb
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

טורניר הזברה השביעי - סיכום וביקורת

שליחה על ידי Orb » 15/5/2005 , 0:32

היום נערך טורניר הזברה השביעי.

הטורניר היה במקום חדש שלא ערכנו בו טורנירים בעבר - בית רוזן ברחוב ביאליק בר"ג.
המקום היה מוצלח מאוד לדעתנו, והיה מואר וממוזג לשליטתנו, היו בו מערכת כריזה, תמי בר ושירותים צמודים לאולם המרווח והמעוצב שהיה לרשותנו.

היו 2 טורנירים -אקסטנדד, בו השתתפו 24 אנשים וזכה בו מישל סטרונגין, וטייפ 2, בו השתתפו 34 אנשים וזכה בו מתן מוניץ.
לאחר הטורניר היו דראפטים לכל מי שרצה.

היו את המבצעים המיוחדים של הזברה, כמו פרס לדק המקורית ביותר (דק לג'נדים של ברק גלוסקא), פרסים לשחקנים שזה הטורניר הראשון שלהם, הנחות לנהגים שבאו מרחוק, וקאונטרים שחולקו בחינם לכל מי שרצה.

נשמח לשמוע דעות ועצות על הטורניר, לטובה ולרעה, כדי שנוכל לשפר להבא את הטורנירים להנאתכם.

מקווים שנהנתם ונתראה בפעם הבאה.

צוות הזברה.

arch-angel
MTGil Wizard

שליחה על ידי arch-angel » 15/5/2005 , 0:40

המקום היה מושלם ובהחלט תרם לאווירה הכיפית שהייתה ואני מנחש שגם לסיום הטורניר המוקדם והיעיל
כל הכבוד
Antrax כתב:אתה אמור למות כי עברת על חוקי המשחק
תמונה

Efim
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Efim » 15/5/2005 , 7:15

arch-angel כתב:המקום היה מושלם ובהחלט תרם לאווירה הכיפית שהייתה ואני מנחש שגם לסיום הטורניר המוקדם והיעיל
כל הכבוד
כול כך נכון...

nesherhaesh
MTGil Wizard

שליחה על ידי nesherhaesh » 15/5/2005 , 11:58

המקום יותר טוב פי 1000000000 מהסנטר
והיה ממש כיף

TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks » 15/5/2005 , 13:03

מקום יפה מאוד אחרי גם שמצאנו שיש מקום אוכל מאוד קרוב אין מה לדבר

יפה מאוד
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm

Naruto-kun
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Naruto-kun » 15/5/2005 , 14:39

סוף סוף מקום פרטי ונורמלי :D
Two little goblins, out in the sun. down came a griffin, and then there was one.

-wild griffin
-portal 2

eyal
ממציא כומבואים!!!11
יצירת קשר:

שליחה על ידי eyal » 15/5/2005 , 14:42

מסכים עם כל הנאמר מלמעלה.

רק הערה אחת.

העסק עם הקאונטרים היה מאד לא במקום. אני לא מדבר על עצם החלוקה. אלא על הצורה שלה. לבוא ולצעוק שמי שיבוא ראשון יקבל, *באמצע הסיבוב* לדעתי זה לא מי יודע מה. בייחוד עקב ההתנפלות ההמונית בה זה קרה וכל הבלגן שהיה כרוך בעניין.

חוץ מזה... היה נהדר. באמת.
Antrax כתב:זה רעיון נהדר. נניח, הרבה אנשים מתים בבית חולים, אז אם נבטל את בתי החולים, אנשים לא ימותו!
אנטרקס

wake lord
Knight of the Black Lotus
יצירת קשר:

שליחה על ידי wake lord » 15/5/2005 , 15:12

ב2 מילים:
היה מזגן
בקצת יותר:
היה ממש מעולה,המקום היה הרבה יותר טוב מהסנטר,היה ממש מדהים,ממש אחלה.
do the kirby dance with me!
(>")> <("<)

Master of Puppets
The Vault Dweller
יצירת קשר:

שליחה על ידי Master of Puppets » 15/5/2005 , 15:35

לי וליואב הצדיק דווקא יש תלונה קטנה.
לקח לסייד דראפטים המון זמן להתחיל.
כמדומני, הייתם 3+ מארגנים. למה אדם אחד לא יכול לטפל בחלוקת הפרסים, וכולכם התרכזתם בזה?
אני, למשל, פרשתי מטורניר הסטנדרד כדי לשחק בדראפט כי חשבתי לתומי שהוא עומד להתחיל מיד. לא הייתי מרוויח הרבה מהסיבוב הנוסף הזה, אבל בהחלט הייתי נהנה לשחק אותו.
יואב הספיק לשחק את הסיבוב האחרון, וגם אז חיכינו לפחות חצי שעה (אולי הרבה יותר, לא עקבתי כ"כ אחרי הזמנים. אני רק יודע שלכל הפחות עברה חצי שעה מסיום הטורנירים עד תחילת הסייד דראפט השני/שני וחצי) עד שהדראפט התחיל.

חוץ מזה, הכל היה נחמד. עכשיו אני סוף סוף יכול לקשר בין השם "שי בוזגלו" לפנים ולנטייה מזעזעת לעשיקה (גרר, לוקח OYOBI רק בגלל שהיא חסרה לו לאוסף ואז לא משחק אותה בכלל. ובמץ' נגדי, למה הוא נשאר עם המונו ירוק שלו וזהו, הא? :cry:).
הגאווה שלי נפגעה בטורניר הקונסטרקטד, אני חושב שאבוא גם לטורניר הבא (חכה, חכה, ליאון).
הכנופייה מחיפה הגיעה, ראתה מה הולך, ובעטה בישבנים (טוב, אז רק יואב. אל תתפסו אותי במילה).
RoBoT-ChIcKeN כתב:ניסית פעם לישון והתעוררת בתוך מבוך שהאחים שלך בנו כדי להכריח אותך לאכול חימר כדי לצאת ממנו? לא נראה לי....

רובוט-צ'יקן.

arch-angel
MTGil Wizard

שליחה על ידי arch-angel » 15/5/2005 , 17:18

הערה קטנה אחת
בקשתי מorb במפורש בוסטרים של chk לפרס והוא אמר בסדר והיום מתברר לי שלא קיבלתי
(אייל לקח אותם בשבילי)
תמונה

Muss
Muss Man
יצירת קשר:

שליחה על ידי Muss » 15/5/2005 , 18:04

אחלה מקום
"עם נקבות לא משחקים, זאת זכרו נא ילדים
בגלל שקרקמן לא חשב- הוא קיבל סכין בגב!"

Orb

שליחה על ידי Orb » 15/5/2005 , 22:02

קודם כל, תודה על כל ההערות והביקורת.
אנחנו שמחים שכולם מרוצים מהמקום.

לגבי ההערות:
מתן - אני ממש לא זוכר שאמרת את זה, כנראה שלא שמעתי או לא שמתי לב כשאמרת את זה. אני מתנצל. אם תשמור אותם עד לזברה הבא, אני אחליף לך אותם.
אתה גם יכול להתקשר ולהזכיר לי לפני הפרי-רליס בעוד שבוע (054-4310182) ואני אביא לך בוסטרים ואחליף לך אותם שם.

אייל אור-אל - לגבי חלוקת הקאונטרים, יש משהו במה שאתה אומר, לא חשבתי על זה, אני אתחשב בזה פעם הבאה, למרות שאני חושב שהיה די מגניב שכולם רצו כדי לקבל קאונטרים, וזה הסתיים לאחר בדיוק דקה, אז אני חושב שזה היה נחמד ואולי שווה את הקצת בלאגן שזה יצר.

אייל איציק - לגבי הפתיחה המאוחרת של הסייד דראפטים, אתה מאוד צודק. שמתי לב שהעניין הזה ממש התעכב וזה מאוד הפריע לי. בעיקרון זה לא בדיוק כמו שאתה מציג את זה ולא תמיד יש מספיק מארגנים, כי אחד דואג לחלוקת פרסים ולסגירת 2 הטורנירים שרצו, אחד חייב לאייש את עמדת המכירות, ועוד אחד לפעמים עסוק בעוד נושא שצץ פתאום (וזה מה שקרה לדעתי ושגרם לעיכוב).
עוד דבר שהוביל לעיכוב - היו כל הזמן אנשים שפתאום החליטו שהם כבר לא רוצים דראפט למרות שהם נרשמו, ולהפך, אנשים שפתאום כן רצו דראפט, כך שכל הזמן מספר האנשים שרצה דראפט השתנה, והיה קשה לסגור את הדראפט קצת (פתאום היו 8, פתאום 11, פתאום 15, פתאום 13...).אבל בכל מקרה לקחתי לתשומת ליבי וזה בהחלט חרה לי, כך שננסה שזה לא יקרה פעם הבאה.

אור.

sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver » 15/5/2005 , 22:17

הערות והארות:
כאמור המקום הרבה יותר מהסנטר, גם נוח יותר להגיע לשם וקל יותר למצוא את הדרך חזרה לאיילון :) ההתנהלות היתה טובה, השולחנות היו נורמליים, המזגן נהדר והמוזיקה שהתנגנה ברקע זה אחלה של דבר.
הפריע לי שמשלב מסויים 2 הטורנירים התקיימו בזמנים נפרדים. זה לא חשוב כל כך, אבל יש אנשים שבאים ביחד ומשחקים בטורנירים נפרדים. זה לא מאפשר להם חפיפה בזמנים כדי שהם יוכלו נגיד לצאת לאכול משהו, או בסוף אם הסתיים אחד הטורנירים עדיין צריך לחכות לשני.
עוד דבר שהפריע לי זה שפעמיים היו פרינגס ואחרי כמה דקות ביטלו אותם והכינו חדשים.
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.

Clayman
King of the Neverhood

שליחה על ידי Clayman » 15/5/2005 , 22:19

sliver כתב:הערות והארות:
כאמור המקום הרבה יותר מהסנטר, גם נוח יותר להגיע לשם וקל יותר למצוא את הדרך חזרה לאיילון :) ההתנהלות היתה טובה, השולחנות היו נורמליים, המזגן נהדר והמוזיקה שהתנגנה ברקע זה אחלה של דבר.
הפריע לי שמשלב מסויים 2 הטורנירים התקיימו בזמנים נפרדים. זה לא חשוב כל כך, אבל יש אנשים שבאים ביחד ומשחקים בטורנירים נפרדים. זה לא מאפשר להם חפיפה בזמנים כדי שהם יוכלו נגיד לצאת לאכול משהו, או בסוף אם הסתיים אחד הטורנירים עדיין צריך לחכות לשני.
עוד דבר שהפריע לי זה שפעמיים היו פרינגס ואחרי כמה דקות ביטלו אותם והכינו חדשים.
זה די בגלל שאנשים לא טרחו להודיע שהם פורשים......
לא אשמתם.....
Mastery is archived when "telling time" becomes "telling time what to do."

sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver » 15/5/2005 , 22:27

זו באמת לא אשמתם, אבל אולי היה אפשר לטפל בזה אחרת? לתת למי שמי שמולו פרש ניצחון אוטומטי במקום להקים את כולם? לא יודע. בפעם הבאה אפשר גם לומר בהודעת הפתיחה שמי שפורש שיודיע על זה למארגנים כדי שזה לא יקרה שוב (ואם הוא לא, אז יזכרו לו את זה בזברה הבאה)

Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y » 15/5/2005 , 22:43

sliver כתב:בפעם הבאה אפשר גם לומר בהודעת הפתיחה שמי שפורש שיודיע על זה למארגנים כדי שזה לא יקרה שוב
אני לא יודע מה אתך, אבל אני הקשבתי למה שאור אמר בהתחלה והוא כן אמר את זה, הדגיש את זה והסביר את הסיבה (פרינגס מחודשים).

sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver » 15/5/2005 , 22:46

אני לא זוכר את זה :o
אולי בדיוק הלכתי לשירותים כשהוא אמר את זה?

arch-angel
MTGil Wizard

שליחה על ידי arch-angel » 16/5/2005 , 0:09

עוד הערה אחת
התחלתם בפינק פלויד והיה בנזונה
אבל ביטלס זה מאוס
תמונה

Orb

שליחה על ידי Orb » 16/5/2005 , 8:28

לגבי הפיירינגס המחודשים:
קודם כל, כמו שנאמר, בהחלט אמרנו בהתחלה שצריך להודיע שפורשים, פשוט לא כולם מקשיבים או מיישמים את זה.
התוכנה של ה-DCI קצת מוגבלת ולא מאפשרת לך לשנות דברים קטנים, ומחייבת אותך לעשות פיירינגס מחדש, אז לא תמיד יש ברירה.
כשעשינו פיירינגס מחדש, זה היה כי היה מישהו שקיבל bye, ואז עוד מישהו שלא היה לא יריב כי הוא פרש אחרי הפיירינגס, אז היה לנו חבל ש-2 אנשים לא ישחקו באותו סיבוב, אז עשינו פיירינגס מחדש. אם זה היה רק בנאדם אחד (לא היה bye באותו סיבוב), פשוט היינו נותנים לו נצחון טכני, וזה לא היה קורה.

לגבי זמנים נפרדים לטורנירים, אני מבין מה שאתה אומר ולמה זה קצת בעייתי לחלק מהאנשים, אבל אני חושב שזה בכל זאת עדיף מאחר ובכל סיבוב, יהיה טורניר שיסתיים 10 דקות לפני הטורניר השני, וזה מצטבר. לא לעשות אותם ביחד אומר שזה נתן לנו לסיים בערך חצי שעה עד שעה קודם, שזה גם די נחמד..

MegaMango
MTGil Wizard

שליחה על ידי MegaMango » 16/5/2005 , 15:12

הטורניר היה מאורגן טוב מאוד, המפות היו הרבה יותר טובות מהפעם הקודמת, האולם בכלליות היה טוב יותר.
וכמובן הדיסקים של אור, מה שהיה רעיון טוב מאוד.

שלח תגובה