דיווח מלך הדראפטים DKA, מקום ראשון!

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה
ryoga
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

דיווח מלך הדראפטים DKA, מקום ראשון!

שליחה על ידי ryoga » 10/3/2012 , 22:34

אני עייף מדי להקדמות...
פיק ראשון פתחתי Mikaeus שחור שמן גדול, ואני אוהב אותו כמעט כמו שהוא אוהב אותי, אז לקחתי אותו בכיף, ואז זרמתי על Death's Caress וStromkirk Captain, ובאמת ראיתי שאדום ושחור זורמים עם Erdwal Ripper וHighborn Ghoul מאוחרים.
בוסטר שני אני פותח Sever the Bloodline, אבל לצערי היה שם גם גארוק =[ אז לקחתי אותו והקשתי לי על המנה בייס... שחור אדום המשיך לזרום, עם כל מני Diregraf Ghoul וVampire Interloper.
בוסטר שלישי אני מתבאס שרק פתחתי Manor Gargoyle, אבל גם העבירו לי Skirsdag High Priest, אז שרדתי...
קיצר, דק שבורה אחושילינג.

1x Forest
9x Swamp
7x Mountain
2x Diregraf Ghoul
1x Forge Devil
1x Skirsdag High Priest
1x Highborn Ghoul
1x Hinterland Hermit
2xVampire Interloper
1x Stromkirk Captaion
2x Crossway Vampire
1x Erdwal Ripper
1x Rakish Heir
1x Markov Patrician
1x Ghoulraiser
1x Galvanic Juggernaut
1x Pitchburn Devils
1x Manor Gargoyle
1x Mikaeus, the Unhallowed
1x Traveler's Amulet
1x Geistflame
1x Garruk Relentless
1x Death's Caress

סיבוב ראשון, נגד עודד קמיל.
אחרי התחלה די רגועה, הגענו למצב שיש לי את Big Mike ואת Manor Gargoyle על הלוח, ולו יש Festerhide Boar עם 5 קאונטרים תודות לHunger of the Howlpack (בייקון!), עודד מטפדק Bonds of Faith לשים לי על הגרגויל, ותור אחרי זה גם Slayer of the Wicked למייקי.
משחק שני נגמר מהר, לא היה אינטראקטיבי מדיי, מיקי מאוס ניצח.
משחק שלישי התחלתי עם תור שני Skirsdag High Priest, הייתי קצת תקוע באדמות, אבל היה לי להוריד גם Hinterland Hermit, Highborn Ghoul, Vampire Interloper, Forge Devil, התחלתי בלהוריד זוג יצורים, ואז השטן נכנס והתאבד, בשביל ליצור שד, לעודד היו זוג עכבישים עם דת'טאץ', והוא אפילו עשה עליהם Travel Preparations, אז רק השדים שלי יכלו להתחלף איתם, אז התחלתי לעשות Geistflame ופלאשבאק בשביל להרוג לעצמי יצורים ולקבל עוד שדים, ובסופו של דבר, השדים גם הרגו את עודד.

סיבוב שני, נגד נדב אטינזון.
לצערי אין הרבה מה לספר על המאטץ', בשני המשחקים הורדתי יצורים ואז הורדתי גארוק תור רביעי, וזה נגמר מהר מאוד, במשחק שני הוא אפילו היה בקולור סקרו.

סיבוב שלישי, נגד אביעד בן זקן.
גם נגד אביעד התחלתי על תור רביעי גארוק עם כמה יצורים על הלוח, והרגתי לו יצור כלשהו וגארוק נהפך, אביעד הוריד Instigator Gang ואיים ללחוץ על גארוק, הורדתי עוד איזה יצור והכנתי טוקן, ואביעד שם Chapel Geist, אני השתמשתי בגארוק בשביל להקריב יצור ולהביא Manor Gargoyle שמסיבה כלשהי שאני לא זוכר התחלף לו עם המעופף כדי להגן על גארוק, תור אחרי זה כבר הבאתי High Priest, והמשחק נגמר תור אחרי כשהורדתי גם מיקיאוס.
במשחק השני אביעד עשה Lingering Souls תור שלישי, תור רביעי Instigator Gang, ובתגובה מתתי.
במשחק השלישי היה לאביעד פלאד עצום, והוא הותקף על ידי הצד הערפדי של הדק שלי, בנקודה מסוימת הוא שלף Sever the Bloodline שטיפל לי באיום כלשהו, ואז בדיוק שלפתי את הסוומפ השלישי למיקאוס, אבל לא רציתי לחטוף פלאשבאק, אז המשכתי להתקיף עם הערפדים עד שהוא היה חייב להעיף אחד מהם, ואז הורדתי את מיקאוס וניצחתי.

הדראפט השני התחיל עם עוד רר די פצצתי, Thraben Doomsayer, הפיק השני היה בין Burden of Guilt וFires of Undeath, למרות שפיירז יותר חזק, העדפתי להשאר בלבן והעברתי אותו, פיק שלישי לקחתי Vault of the Archangel אך לצערי לא היה נראה ששחור פתוח למרות שבזבזתי עליו קצת פיקים, לקחתי גם קצת כחול, וגם Helvault מאוחד שאמרתי שאפשר לנסות אם אני מעקב את המשחק עם טוקנים.
בוסטר שני התחיל עם Claustrophobia, אחריו Civilized Scholar ואז Cackling Counterpart, כחול המשיך לזרום כל הבוסטר, וקיבלתי גם קצת פליירים חמודים בלבן.
בוסטר שלישי העבירו לי Mayor of Avabruck וKessig Cagebreakers, היו לי קצת בני אנוש, אז העדפתי את ראש העיר, קיצר, הנה הדק.

1x Forest
1x Hinterland Harbor
8x Island
7x Plains
1x Silverclaw Griffin
1x Mausoleum Guard
1x Moon Heron
1x Abbey Griffin
1x Chapel Geist
1x One-Eyed Scarecrow
1x Thraben Doomsayer
1x Voiceless Spirit
1x Civilized Scholar
1x Selhoff Occultist
1x Armored Skaab
1x Silverchase Fox
1x Mayor of Avarbruck
1x Delver of Secrets
1x Burden of Guilt
1x Thought Scour
1x Silent Departure
1x Cackling Counterpart
1x Dissipate
1x Claustrophobia
1x Helvault
1x Bone to Ash
1x Lost in the Mist

סיבוב רביעי, נגד ניב שמואלי.
ניב שאל אותי אם ספליט יהיה טוב לנו, עניתי שאני לא יודע, אז הוא שאל אותי אם אני רוצה ספליט, ככה שאם אני עונה שלא אז קללת הספליט נופלת עליי.
עשינו ספליט ושיחקנו הרבה בסיבוב, כששלפתי טוב היו משחקים די קרובים, כששלפתי סביר הוא פתח אותי :)

סיבוב חמישי, נגד אביעד בן זקן.
ידעתי שאביעד משחק דק Spider Spawning, ואני שונא לשחק נגד הדקים האלה, זאת פשוט הרגשה שאין לך מה לעשות בנידון, אז למרות שאני חושב שלדק שלי יש הרבה מהכלים הנכונים להתמודד איתו (קאונטרים ויצורים שממשיכים לייצר לי טוקנים), שאלתי אותו אם הוא רוצה תיקו, הוא סירב אז שיחקנו.
במשחק הראשון הייתה לי התחלה קצת לא הוגנת, תור שני ראש עיר, ותור שלישי Doomsayer, המשחק דווקא נמשך עוד המון זמן כי אביעד דאג לא לתת לראש העיר שלי לייצר טוקנים, אבל בסופו של דבר היה לי צבא גדול של בני אנוש שראש העיר ניפח ואביעד נכנע.
במשחק השני אביעד התחיל אגרסיבי עם Wolfbitten Captive, שכמובן התהפך מיד, וDelver of Secrets, שקיבלת Claustrophobia אחרי שהוא התהפך, אז הוא גם הוריד Elder of Laurels, ושם עליי המון לחץ, היה לי Mausoleum Guard שיקנה לי קצת זמן, ואז Helvault התחיל להיות פעיל והשתלט לי על המשחק, הורדתי Delver משל עצמי, ואחרי שהוא התהפך שכפלתי אותו פעמיים עם Counterpart, וכשאביעד ניסה לשרוד עוד תור עם Gnaw to the Bone מהגרייביארד, קינטרתי עם Lost in the Mist.

סיבוב שישי נגד אסף סיימון (סופגי).
לחצנו ידיים ועשינו ספליט, וחיכינו לטופ 8.

וכך התחיל לו הטופ 8, שכלל את כל מי ששיחקתי נגדו בדרך.

הפיק הראשון שלי היה Tower Geist, שלקחתי מעל Pyreheart Wolf שהוא די פסיכי, אבל אני מעדיף כחול. הפיק השני היה Havengul Runebinder שהוא פצצה רצינית (ששון מה לקחת מעליו?) המשכתי עם קצת Screeching Skaab וThought Scour, ואז הגיע Ghoultree, זרמתי עליו עם חיוך, ואז בא עוד אחד!
בבוסטר השני לקחתי פיק ראשון Think Twice מבוסטר חלש, ואז Memory's Journey מאוד בוסטר חלש, ידעתי שאולי אני אמצא את עצמי בספיידר ספונינג, וכבר יש לי די הרבה מילינג, אז מקסימום זה יהיה רשת בטחון כדי שאני לא אתאבד בטעות, פיק שלישי או רביעי באמת העבירו לי Spider Spawning, וחגגתי בראש שלי!

הדק:
2x Swamp
9x Island
6x Forest
2x Ghoultree
1x Geistcatcher's Rig
1x Murder of Crows
1x Strumgeist
1x Tree of Redemption
1x Tower Geist
1x Havengul Runebinder
1x Undead Alchemist
1x Armored Skaab
1x Civilized Scholar
2x Screeching Skaab
1x Dream Twist
1x Thought Scour
2x Think Twice
1x Mulch
1x Memory's Journey
1x Divination
1x Forbidden Alchemy
1x Claustrophobia
1x Spider Spawning

סיבוב שביעי, נגד עודד קמיל.
כרגיל התחלתי במילינג לעצמי, ואפילו הטלתי תור חמישי Ghoultree, שקיבל Claustrophobia, את הספיידר ספונינג שלי מחק Rolling Temblor, ואת העץ השני שלי תפס Nibilis of the Mist, אבל בסופו של דבר Strumgeist וMurder of Crows סיימו את העניינים, למרות שסיימתי את המשחק עם 2 קלפים בדק, וזה אחרי הפלאשבאק של Memory's Journey.
במשחק השני עודד נכנס מהר מאוד למצב של The Abyss בגלל עץבני (עץ עצבני, לא נראה לי שזה מספיק מצחיק...) ומהר מאוד העץ דרס אותו (אולי גם היה שם סטרומגייסט, לא ממש זוכר, סורי).

סיבוב שמיני, נגד גל אלחנן.
במשחק הראשון שמרתי יד בלי מנה כחולה, ולא היה לי מה לשחק כשגל הטיל תור שני Scorned Villager, אז הוא התהפך, וגל הוריד Village Ironsmith וHanweir Watchkeep אחרי שהוא תקף אותי ל2, לי שוב לא היה קסם, אז הוא תקף אותי ל10, והוריד Scorned Villager וVillagers of Estwald, למזלי זה גרם לכולם להתהפך חזרה, ואני שלפתי איילנד, הורדתי Armored Skaab, וגל העביר את התור בלי לתקוף כדי שיתהפכו לו הזאבים. אני הבנתי שגל לא הולך לתקוף אם אני אטיל שני קסמים, אז הטלתי Divination, וטפדקתי עוד איילנד בשביל להטיל גם Thought Scour על עצמי, ומשם כל תור דאגתי להפוך לו חזרה את היצורים, וניצחתי עם Spider Spawning וStrumgeist.
במשחק השני הייתה הרבה פחות דרמה בהתחלה, וHavengul Runebinder השתלט מהר על המשחק.

סיבוב תשיעי, נגד אביעד בן זקן.
במשחק הראשון אביעד התחיל עם Village Ironsmith, ואני הורדתי Screeching Skaab, הוא הוריד Markov Patrician ואני הורדתי Armored Skaab, ואיתו בתור קו ההגנה שלי אני המשכתי להוריד פצצות ולגמור את המשחק מהר.
במשחק השני הייתה לי בדיוק את אותה ההתחלה, ואביעד אפילו היה בסקרו, בתור חמישי לא היה לי פליי, אז הטלתי Think Twice במטרה לעשות לזה פלאשבאק עם ה3 מנה שנאשרה לי, אבל במקום זה הורדתי את הGhoultree ששלפתי, ואביעד פרש.

תודה לכל היריבים שלי שסיפקו לי משחקים מצוינים, ותודה לניר על הטרמפ!
סה"כ למרות כמות האנשים המצומצמת שהגיעה, היה טורניר מצוין, ורומח זה באמת אחלה מקום, כל הכבוד על הארגון, רק חבל שלא היה גביע :)
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210

katilasFB
MTGil Wizard

שליחה על ידי katilasFB » 10/3/2012 , 23:07

וואו בועז הדק השלישית שבורה בטירוף,כמה פצצות!
עוד ניצחון מלך הדראפטים מבית בועז הברון ניצחוני טורנירים בע״מ :P

יאירכהן
MTGil Wizard

שליחה על ידי יאירכהן » 10/3/2012 , 23:44

כל הכבוד בועז...... נראה אותך בחיפה

Im O.K
PNINIM
יצירת קשר:

שליחה על ידי Im O.K » 10/3/2012 , 23:56

חייב לומר שהמשחקי מולך היו מאד מהנים ומעניינים.
הדק השלישית שלך הייתה פשוט סינרגתית ברמות מטורפות שאני לא מתפלא לראות עכשיו שאתה זה שלקחת את התואר.
תשמע, כל הכבוד!
SHOW TIME !

חבוב
Mr. Dude

שליחה על ידי חבוב » 11/3/2012 , 0:41

הפיק השני היה Havengul Runebinder שהוא פצצה רצינית (ששון מה לקחת מעליו?)
tragic slip, שלא שלפתי פעם אחת במשחקים שלי נגד אביעד =[

TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US » 11/3/2012 , 2:24

עשית רר דק, איזה כיף :green:
My first girlfriend turned into the moon
ליגת הטכניון בפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/1659351194292050/" target="_blank

oracle
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי oracle » 11/3/2012 , 11:12

דיווח מעולה. כל הכבוד!

שי.
"you dont frighten us english pig dogs!"

Ward
Moderator

שליחה על ידי Ward » 11/3/2012 , 13:09

אחלה דיווח !
מסתבר שפרסמתי את הדיווח על דיווח אחר חח
תוקן :) נשמח לשמוע עוד דיווחים ...

מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין » 11/3/2012 , 18:50

אז לא הבנתי מה לקחת בבוסטר השלישי, man or gargoyle?

(אני מצטער, מישהו היה חייב וששון לא שאל)

Aviad
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי Aviad » 12/3/2012 , 12:29

שוב.
כבוד.
כל היום ניגבת איתי את הרצפה והשולחנות, כשהשיא היה בגמר. שם הרגשתי לגמרי בובת אימון לדק היצירתית שלך.

אני עוד אנקום.

אביעד

חבוב
Mr. Dude

שליחה על ידי חבוב » 12/3/2012 , 13:38

מרווין כתב:אז לא הבנתי מה לקחת בבוסטר השלישי, man or gargoyle?

(אני מצטער, מישהו היה חייב וששון לא שאל)
+1 גם אני מעוניין לדעת

ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga » 12/3/2012 , 14:32

זה היה Gargoyle, אם זה היה Man זה לא היה פועל טוב עם מיקאוס :)
תודה לכולם על התגובות!
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210

שלח תגובה