הכרזה בנוגע ל-PTQs ו-GPTs

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

Orb
Moderator
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

הכרזה בנוגע ל-PTQs ו-GPTs

שליחה על ידי Orb » 17/12/2011 , 20:41

שלום לכולם,

בתקופה האחרונה כפי שכולכם יודעים וויזארדס עושים שינויים לתוכניות המשחק המאורגן הבינלאומיות, כמו הפרו טור, הגרנד פרי, אליפות העולם, וכו'.
תוך ניסיון להפוך חלק מהאירועים ליותר יוקרתיים (ולהערכתי גם לקצץ בהוצאות הגדולות הכרוכות), וויזארדס מקטינים את האירועים מבחינת כמות המשתתפים שהם מכוונים אליה.
עקב כך גם כמות המשתתפים בכל פרו טור אמורה לקטון.
בנוסף, עשו וויזארדס בדיקה של חלוקת הסלוטים בכל פרו טור בין המדינות והאזורים השונים, דבר שהם לא עשו כבר זמן רב, והגיעו למסקנה כי עליהם לחלק את הסלוטים מחדש תוך הסתכלות על השווקים העיקריים שלהם.
כלומר, שווקים גדולים יקבלו עוד סלוטים לפרו טור, בעוד ששווקים קטנים יותר יאבדו סלוטים לפרו טור.
עקב כך, ישראל מאבדת את הסלוט היחיד שלה לפרו טור, כתוצאה מגודל השוק כיום.
המשמעות היא שלעונת 2012 על 3 הפרו טורים שלה, אין לישראל סלוט לפרו טור ולא יהיו PTQ-ים בשנה הזו.

הדבר אכן נשמע מכעיס, אבל מצד שני, ל-PTQ בישראל מגיעים כ-20-50 שחקנים, בעוד שבחו"ל ל-PTQ מגיעים לעתים קרובות גם מעל 100 שחקנים, כך שמבחינות מסוימות בראייה של וויזארדס, גודל השוק כאן כיום לא מצדיק את הסלוט, וניתן להבין זאת.
החלטה זו אינה לעד, ועשויה להשתנות בעתיד באם נצליח להשיג גידול משמעותי בקהילה.

אף על פי שאני מבין את ההיגיון מאחורי ההחלטה של וויזארדס, ניסיתי לדון איתם רבות בדבר. אמרתי להם שאין הדבר הגיוני בעיניי שלמדינה שלמה אין אפילו סלוט אחד לפרו טור. קיבלתי תשובה שמבחינתם גודל השוק כאן מצביע על כך שיש להשקיע מאמצים בראש ובראשונה בלהגדיל את הקהילה ואת השוק ולהכניס שחקנים חדשים למשחק, ורק לאחר מכן להשקיע בקהילה התחרותית. מבחינה מסוימת זה מובן – אני יכול לומר לכם כיבואן שעל מנת לשלוח שחקנים לחו"ל ולתת מימון (שגם הוא לא תמיד היה מאוד משמעותי ביחס לעלות כרטיס הטיסה) היה צריך לחפור בכיסיו של היבואן. וויזארדס לא מימנו זאת, ולמרבה הצער, וזו גם חלק מהבעיה – ההכנסות מאותו טורניר PTQ, או אפילו בהסתכלות רחבה יותר – ההכנסות הכלליות מהשוק – לא כיסו ולא הצדיקו מתן של מאות דולרים כל כמה חודשים לשחקן בודד על מנת שיתחרה בחו"ל.
וויזארדס ענו לי שהדבר הוא חלק ממדיניות עולמית - שווקים רבים איבדו סלוט, ואחרים הרוויחו, ואין אפשרות לשנות את הדבר כרגע.
כששאלתי מהו סף השחקנים שאנחנו צריכים להגיע אליו על מנת לקבל את הסלוט חזרה, ענו לי שאין מספר ודאי כי הכול יחסי לשאר העולם, אבל שאנחנו צריכים להשיג גידול משמעותי.

מכך יצאתי עם 2 מסקנות:
1. אם אי פעם היה צורך להתגייס ולהגדיל את הקהילה – זה עכשיו. אני יודע שלחלק מהשחקנים התחרותיים זה נשמע מייאש, אבל אני מאמין במשחק ומאמין בקהילה המשחקת אותו בארץ, ומאמין שאפשר להגיע עם המשחק הזה לגבהים שהוא הגיע אליהם פעם, ואף להגיע לגבהים חדשים. אנחנו כבר זמן מה בתהליך בנייה מחדש של הקהילה, רכישת שחקנים חדשים, הפצת המשחק, ועוד. אני מאמין שבהחלט אפשרי שעוד כמה חודשים או שנה מהיום נעמוד במקום אחר, טוב יותר, גם מבחינה פנימית, וגם מול וויזארדס. אני עושה את כל האפשרי בהקשר זה, ואני מאמין שאתם רואים זאת. אני חושב שהתוצאה הסופית תלויה גם בכם. כפי שאמרתי בעבר – אמת שאין זה תפקידכם הרשמי, ואין לי ציפייה כזו מאף שחקן. אבל אם אתם כשחקנים מעוניינים לקחת אחריות על התחביב הנהדר הזה ולעזור לשאוף גבוה יותר, אז הכוח בהחלט גם בידיים שלכם, ובעזרתכם ניתן להשיג הרבה יותר ממה שאני לבד כיבואן אוכל אי פעם להשיג. איני הולך כאן להתחיל לשרטט תוכניות פעולה מדויקות כי לא זו המטרה העיקרית של ההצהרה הזו (זאת באה בסעיף 2) אבל כן אומר בשלב זה שיש לכם דרכים רבות לעזור ולהתגייס למטרה המשותפת:
· ודאו שהפעילות שאתם מארגנים, בין אם באופן רשמי, ובין אם עבור חברים – מדווחת. אם אינכם יודעים איך – פנו אליי.
· התנדבו לארגן פעילויות חדשות.
· למדו חברים את המשחק ועודדו חברים שפרשו לחזור למשחק ולנסות שוב.
· עזרו לנו למצוא מקומות להעביר פעילויות נוספות.
· ועוד, ועוד...
הכח הוא בידיים של כולנו וכל שחקן יכול לעזור לקרב אותנו למטרות המשותפות שלנו.

2. עם כל הדגש שוויזארדס מעוניינים לשים על רכישת שחקנים חדשים, אני מאמין כי חשוב גם כן להשקיע בקהילה התחרותית, ולתת לשחקנים התחרותיים להמשיך לשחק ולשאוף למצוינות. כמו כן אני מאמין כי עידוד המשחק התחרותי והאפשרות של שחקנים לשאוף למשחק תחרותי בקנה מידה בינלאומי יכול לעודד גם שחקנים מתחילים ולהראות עד לאן אפשר להגיע עם מאג'יק. אני חושב שחשוב שלכל שחקן תחרותי יהיה משהו שהוא יכול לשאוף אליו. מאחר והאפשרות להעפיל לפרו טור דרך משחק בארץ כרגע אינה קיימת, אני מציע את ה-next best thing:

Super GPTs – גרנד פרי טריאלס ממומנים:

השנה אנו נערוך מספר טורנירי Super GPT בארץ.
Grand Prix (או בקצרה GP) הוא מסגרת משחק בינלאומית ויוקרתית. היא פתוחה לכולם וכל אחד יכול להשתתף בו. כמעט כל סוף שבוע נערך Grand Prix במקום אחר בעולם עם פרסים בסך אלפי דולרים ובהשתתפות השחקנים הטובים ביותר בעולם.
הסבר על מסגרת ה-Grand Prix
Grand Prix Trial (או בקצרה GPT) הוא מעין טורניר מוקדמות לטורניר ה-GP.

מה נותן Grand Prix Trial?
מאחר והכניסה ל-GP פתוחה לכולם, נצחון ב-GP נותן למנצח שלושה בייז - 3 נצחונות טכניים בטורניר הגרנד פרי – יתרון עצום להתחיל איתו את הטורניר. באופן כללי, אנו ננסה השנה לערוך יותר GPTs.

ביניהם יהיו גם Super GPTs. המנצח ב-Super GPT יזכה במימון לטוס ל-Grand Prix!
המימון לטיסה ל-GP יבוא חלקית מתוך הכנסות הטורניר (מתוך קופת הפרסים או מחיר הטורניר שיהיה מעט גבוה יותר), אך רובו יבוא מתוך מימון מיוחד שאתן בתור היבואן, כדי לעודד מסגרת זו.
המימון לזוכה ב-GPT (אותו יקבל רק אם יטוס לטורניר) יהיה גבוה יותר מזה שניתן בעבר לזוכים ב-PTQ, ויהיה בין 300 ל-400 דולר!
הצפי הוא כי יהיו 3 Super GPTs במהלך השנה הקרובה!
בנוסף – אנו נשתדל שכל ה-Super GPTs יהיו GPTs ל-GPs שנערכים באירופה, כך שהמימון יכסה את רוב הטיול שלכם! ובנוסף – בגלל העלות הסבירה מאחר ומדובר בטורניר באירופה – תוכלו גם לטוס עם כמה חברים!
אני יודע כי GP ו-PT אינו אותו דבר, אך מתוך ניסיון עבר בתור שחקן, אני יכול לומר שחוויות ה-GP שלי לא נופלות מחוויות ה-PT שלי. נסיעה ל-GP באירופה עם מספר חברים במקרים רבים הייתה לי יותר כיפית מאשר לטוס לבד ל-PT מרוחק בארה"ב או ביפן.
עקב כך אני מאמין שזהו תחליף ראוי שאנו נצליח להציב בעצמנו בתור קהילה, אשר תאפשר לכולם לשאוף עדיין למשחק תחרותי בינלאומי, ותספק לכל הזוכים חוויות מדהימות שלא ישכחו כל חייהם.

כמו כל אתגר שעמד בפני הקהילה הזו בעבר, אני מאמין שביחד נוכל להתגבר גם על האתגר הזה ולצאת ממנו חזקים יותר. אני בתור יבואן מחויב לקהילה ואני איתכם לכל אורך הדרך על מנת לשמור על המשחק המדהים הזה ועליכם, קהילת השחקנים.

אור וצוות Mind Games.
נערך לאחרונה על ידי Orb ב 17/4/2012 , 16:42, נערך 3 פעמים בסך הכל.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank

Krosan
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Krosan » 17/12/2011 , 21:04

אני חייב להגיד שזה ממש מבאס
אבל אני מקווה שמה שאתה הולך לנסות יהיה טוב ויצליח!
מה?

ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga » 17/12/2011 , 21:09

אכן חדשות רעות, שמאוד מורידות את הרצון של השחקנים הרציניים ביותר להשקיע במשחק...
יש לי נסיון אחד עם השתתפות בפרו טור (אליפות העולם 2009), אבל הנסיון שלי שונה מאוד מפרו טור רגיל כי היינו 5 אנשים שהשתתפו בטורניר רק מישראל, והפורמטים היו מגוונים.
מה שכן יש לי זה נסיון עם GPים באירופה, וזה פשוט מדהים לראות כ1600-1800 איש משחקים את המשחק שאתה אוהב, בנוסף הרבה יותר פשוט לבוא לטורניר עם חברים, ובכלליות אני לא מחשיב את החוויות שלי בGPים כפחות מהנות מאליפות העולם.
מקווה לפחות שבGPTים תהיה נוכחות גדולה...
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210

TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks » 17/12/2011 , 21:40

*עריכה*

הגבתי בהמשך ניתן לראות שם
נערך לאחרונה על ידי TrUnks ב 23/12/2011 , 5:15, נערך פעם 1 בסך הכל.
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm

Itay Winkler
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Itay Winkler » 17/12/2011 , 21:50

אמנם זה לא פרו-טור, אבל החלופה המוצעת כאן בהחלט כמעט מעלימה לחלוטין בעיני את הפגיעה בקהילה התחרותית.
GP הם חוויות שונות מהפרו-טור, אבל איפה שהן נופלות ברמה של חלק מהמתחרים הם מכפרות בכמות העצומה של המתחרים.

תודה רבה, אור.
"Mori’s fourth-turn play was handshake, targeting Peleg."

Tomer Cory
MTGil Wizard

שליחה על ידי Tomer Cory » 17/12/2011 , 22:08

באמת מבאס אבל לפחות יש תחליף(תודה אור, באמת רואים שאכפת לך מהקהילה).
וויזארדס באמת פשוט מפגרים, אני לא מבין למה הם לקחו את הptq ממדינה שהיה לה בעבר אלוף עולם, זה אפילו יותר מטומטם משאר השינויים...זה גם אומר שלישראלים כבר אין סיכוי להגיע לptים.
:-?
מתי יהיה הGPT הקרוב?
oh my god they killed kenny!

TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks » 17/12/2011 , 22:11

עד כמה שזה רע,אני מבין אותם...הם עשו את זה למקומות יותר גדולים מאיתנו..יש לך פיטיקיו של 20-40 איש,איזה סיבה תיהיה להם להמשיך פה פיטיקיו שבמקומות עם 50-60 איש ביטלו?

ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga » 17/12/2011 , 23:17

לא לשכוח שעדיין אפשר לעלות לפרוטורים דרך MTGO, או על ידי נצחון בGP, שזה דברים קשים בערך פי 100 מלנצח PTQ בארץ, אבל עדיין אפשרי.
ושכחתי בהודעתי הקודמת להודות לאור, כי זה באמת לא מובן מאליו שנקבל GPTים עם מימון.
אני חושב שכמה שזה מוזר, בכלליות אני די שמח מהתוצר הסופי של ההודעה הזאת, כי אין מצב שאני אתן לחבר ללכת לGP באירופה בלעדיי, אז זה עוד תירוצים לגשת לטורנירים רציניים :)
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210

demonic sengir
I Am Tutor

שליחה על ידי demonic sengir » 17/12/2011 , 23:30

GP ו-GPT הם רק סטנדרט ולימיטד, נכון?
How is my whisky cup doing?

Itay Winkler
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Itay Winkler » 17/12/2011 , 23:32

בועז, GP לא נותן היום הזמנה אוטומטית לPT. הם מאפשרים צבירה של pro planeswalker points שמאפשרות לקבל הזמנה, אבל זה לא כמו שפעם הטופ 16 היו מוזמנים אוטומטית.
"Mori’s fourth-turn play was handshake, targeting Peleg."

TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks » 17/12/2011 , 23:49

איתי הם אמרו שהמנצח של GP מעפיל לPT...(סתם לעובדות לא שזה באמת רלוונטי כל כך)

אסף GP זה יכול להיות גם modern\legacy...והGPT זה בעקבות אותו פורמט,אבל בעקרון זה לימיטד(בדרך כלל הפורמט של אותו זמן למשל עכשיו innistrade בלבד) או קונסתרקטד שהם בוחרים מבין legacy\t2\modern (אין טייפ 1 עד כמה שידוע לי לא היה גם)

Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb » 18/12/2011 , 13:05

למיטב הבנתי GPT יכול להיות sealed/t2/modern/legacy, לא משנה מה הפורמאט של ה-GP.

TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks » 18/12/2011 , 13:10

אור יש תכנון כבר באמת לגבי הנושא? כי למשל אני יודע שלמדריד יוצאים כבר כמה אנשים אז מן הסתם יותר כיף לנסוע עם עוד אנשים אז אפשר לתכנן בהתאם..

tnvsh
מארגן טורנירים

שליחה על ידי tnvsh » 18/12/2011 , 13:28

אור-בנוגע לדיווחים,אתה שנדווח גם פעילויות קאז'ואל?

daking1234
מארגן טורנירים

שליחה על ידי daking1234 » 18/12/2011 , 17:51

חייב לציין, בתור אחד שמנסה להגדיל את הקהילה בעיר שלי, הרבה אנשים ובין השאר הורים נרתעים למשמע המחירים שהם רואים על המוצרים בארץ....

demonic sengir
I Am Tutor

שליחה על ידי demonic sengir » 18/12/2011 , 19:08

daking1234 כתב:חייב לציין, בתור אחד שמנסה להגדיל את הקהילה בעיר שלי, הרבה אנשים ובין השאר הורים נרתעים למשמע המחירים שהם רואים על המוצרים בארץ....
זה נושא שכבר דשו בו מליון פעם. אלה המחירים, וצריך להתמודד. ביחס לתחביבים אחרים זה גם לא כזה מופרז. תחביב ממוצא יוציא לך 250 שקל לחודש.
התביבים האחרים שלי למשל (ג'ודו ודייג) לא יותר זולים.
How is my whisky cup doing?

jooleeboolee
MTGil Wizard

שליחה על ידי jooleeboolee » 18/12/2011 , 20:33

מסכים, אבל הבעיה שאנשים שלא מקירים את המשחק רואים למשל דראפט בתור משהו שאתה מוציא עליו 80 שקל ומקבל איזה 50 קלפים, מסתכלים רק על המחיר והתמורה החומרית, לא מה שבאמצע.
זה הרגע להזכיר שפורום המג'יק הישראלי מתנגד לכל צורה של עבדות.

daking1234
מארגן טורנירים

שליחה על ידי daking1234 » 18/12/2011 , 21:20

ברוך הבא לעולמם של רוב ההורים (אלו שמסתכלים על "חומר" בתמורה ל"הוצאה כספית")

נשאר רק לפנות לקהל יעד בני 16+,
כי אני כבר לא רואה טעם לחזור על עצמי מול ההורים של ילדים בני 10-14 שרואים את המשחק ומתחילים לשאול שאלות ואני מתחיל להסביר:
עם הצוציקים יותר קל להעביר את המסר ולעורר עניין:
"...אתם קוסמים רבי עוצמה...יש כל מיני צבעים....כל צבע יכולת מיוחד ויצורים משלו...אדום דרקונים, גובלינים....שחור ערפדים זומבים....כחול יצורי מים, מעופפים.....לבן חיילים מלאכים בני אדם....ירוק אריות דינוזאורים..."

אבל לך עכשיו תעשה עכשיו תעמולה פוליטית להורים:
"....מליוני שחקנים בעולם... קיים כבר 20 שנה....הוכר כמפתח יכולת חברתית ,שכלית מתמטית, פיתוח חשיבה לוגית, אנגלית..... תמורה רבה להוצאה כספית מועטה..."

ואז באה השאלה: "העסק הזה נשמע יקר"
ואני אומר: "ממש לא, 70-80 שקלים תמורת הנאה גדולה ומרובה, ויש התארגונויות בערים רבות וטורנירים, תחרויות או סתם מפגשים למשחק בשביל הכיף... " (אני אמור לשקר פה?)
באה אותה שאלה: "אתה אומר שרק צריך לקנות לו חבילה אחת והוא יכול להתחרות בתחרויות כמו כולם?...
או השאלה השניה: "אנחנו צריכים להסיע את הילדים עד ל-X (תמלא ב-X את העיר הקרובה לאותם הורים) בשביל שהוא יוכל לשחק בזה?"

Ekeross Dragon
MTGil Wizard

שליחה על ידי Ekeross Dragon » 18/12/2011 , 21:24

מצד אחד זה מבאס שאין יותר PTQים, שהיו הטורנירים הכי מהנים לדעתי אחרי אליפות הארץ :/

מצד שני, GPT וגם הסופר GPT נשמע ממש אדיר, וזה לא מובן מאליו לקבל דבר כזה. אז תודה רבה, וח"ח על היחס והמאמץ (:

Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb » 19/12/2011 , 12:03

קודם כל תודה לכל המברכים, אני מעריך את התמיכה וחושב שזה חשוב להראות סולידריות כקהילה ושמח שהקהילה מבינה את הסיטואציה ומראה נכונות להסתגל.
וויזארדס באמת פשוט מפגרים, אני לא מבין למה הם לקחו את הptq ממדינה שהיה לה בעבר אלוף עולם
אתה יודע, לכמה וכמה מדינות קטנות יש אלוף פרו טור או אלוף עולם, אי אפשר לתת לזה להנחות את השיקולים, אחרת לא הייתה להם מספיק גמישות לשנות את המדיניות כפי שהם ראו לנכון מבחינה עסקית.
אור יש תכנון כבר באמת לגבי הנושא? כי למשל אני יודע שלמדריד יוצאים כבר כמה אנשים אז מן הסתם יותר כיף לנסוע עם עוד אנשים אז אפשר לתכנן בהתאם..
אני בודק זאת. יהיו GPT-ים למדריד שיתפרסמו בקרוב מאוד, ויתכן שאחד מהם יהיה sponsored.
אור-בנוגע לדיווחים,אתה שנדווח גם פעילויות קאז'ואל?
כן, בהחלט.
אם אתם משחקים אפילו קז'ואל עם חברים, צרו איתי קשר ואסביר לכם כיצד לדווח את הפעילויות שאם מארגנים, זה חשוב.

לגבי המחירים, כפי שנרשם כבר, אלה המחירים וצריך להתמודד איתם. אני מבין לחלוטין את הקטע של מחיר מול תמורה ואת עצם זה שהרבה אנשים מסתכלים על כמות הקלפים שהם מקבלים לעומת המחיר של המוצר. לאנשים האלה אני מייעץ לכם לייעץ על קניה של אינטרו פק (90 ש"ח עבור 75 קלפים - דק ובוסטר) או על דואל דק (140 ש"ח ל-120 קלפים) או אולי הכי טוב - דקבילדרס טולקיט - 140 ש"ח ל-285 קלפים.
נשאר רק לפנות לקהל יעד בני 16+
כאן אני לא מסכים. אני חושב שקהל של 12-14 זה הקהל הכי גדול ופוטנציאלי.
לגבי ההורים, כמה הצעות:
1. תדגיש את היכולות שהמשחק מפתח - בעיקר אנגלית, אבל גם חשיבה אסטרטגית וכדומה. אבל קודם כל אנגלית, זה דבר שחשוב להורים ויותר קל להבין איך משחק מפתח אנגלית מאשר חשיבה אסטרטגית. אפשר גם להסביר שזה משחק ותיק, מצליח בכל העולם, ושזה מפתח יכולות חברתיות כי קל לפגוש חברים דרך המשחק.
ואז באה השאלה: "העסק הזה נשמע יקר"
אני מציע לומר שחבילה ראשונית עולה 90 ש"ח (או 140 ש"ח ל-2 חבילות אם יש 2 ילדים).
עם החבילה הזו אפשר כבר לשחק את המשחק באופן מלא, כמה שרוצים, וכן, גם בכל פעילות או טורניר.
מעבר לכך תאמרו להורים שאם הילד יכנס לזה ויאהב את זה, אז כמובן שאפשרי להשקיע עוד כסף במוצרים נוספים, אבל זה כבר לאחר שהם יודעים שהילד באמת בתוך זה. כלומר בניגוד למשהו שעולה 200 ש"ח ואז הילד לא רוצה את זה אחרי שעה, כאן ההשקעה הראשונית קטנה יותר.
ואז הוא כבר משקיע בזה גם לא מעט זמן וזה כמו כל תחביב. תאמרו להורים שכל תחביב שיהיה לילד יצריך השקעה כספית. ההבדל כאן הוא שזה משהו שהם שולטים עליו. זה לא חוג כלשהו שהם צריכים לשים 200 ש"ח לחודש מראש.
או השאלה השניה: "אנחנו צריכים להסיע את הילדים עד ל-X (תמלא ב-X את העיר הקרובה לאותם הורים) בשביל שהוא יוכל לשחק בזה?"
יש הרבה מפגשים בכל הארץ (ניתן להפנות לאתר mind games בו יש את הרשימה המלאה), אבל הילד גם יכול לשחק עם החברים בסלון, ואפילו יש משחק באינטרנט.

אני חושב שחשוב שכל אחד מאיתנו יהיה שגריר של המשחק ואם אתה מרגישים שאין ברשותכם את הידע או הכלים המספיקים על מנת לשווק את המשחק בצורה טובה, אתם מוזמנים לרשום כאן את שאלותיכם ואסייע במידת הניתן.
אור.

שלח תגובה