Prerelease Innistrad - הת'רד המרכזי

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

Aviad
מארגן טורנירים
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

Prerelease Innistrad - הת'רד המרכזי

שליחה על ידי Aviad » 13/9/2011 , 19:57

תמונה

כולכם מוזמנים לאירועי השחרור של הסט החדש איניסטראד בכל רחבי הארץ!
יצורים ודמויות שנלקחו מהסיוטים המצמררים ביותר יעמדו לרשותנו בעולם (מישור) החדש של איניסטרד:
http://www.wizards.com/magic/tcg/articl ... trad/world

קלף הפרי רליס הפעם הוא:

תמונהתמונה

וקלף ה-Launch Party הפעם הוא:

תמונה

כן כן, שני קלפי הפרומו הפעם הם Double Faced Cards.

פרטים כללים על מבנה טורניר הפרירליס ברחבי הארץ:

1. כל שחקן מקבל 6 בוסטרים מהסט החדש
2. על כל שחקן לבנות דק (חבילה) עם הקלפים שקיבל במסגרת זמן מסויימת שתוגדר בתחילת הטורניר ע"י המארגן \ השופט
3. על החבילה להכיל לפחות 40 קלפים (מומלץ שתכיל בדיוק 40 קלפים) כאשר אדמות ינתנו באופן חופשי
4. לאחר שכל השחקנים סיימו לבנות את חבילותיהם יכריז מארגן הטורניר \ השופט על הפיירינגס לסיבוב הראשון. הפיירינגס הינה רשימה המכילה את ציוות כל שחקן עם יריבו, כלומר, ברשימה תוכלו למצוא את שמכם וממול (מהצד השני) את שמו של יריבכם לסיבוב.
5. כל שחקן יתיישב מול יריבו וישחק מאצ' (מערכה) שלם. הטוב מ3.
6. במהלך הטורניר יערכו מס' סיבובים (כתלות במס' השחקנים בטורניר) ותשחקו בכל פעם מול יריב שונה.
7. כל יריב שתנצחו יזכה אתכם ב3 נקודות בטורניר (תיקו - נקודה אחת, הפסד - אפס נקודות) וככל שתצברו יותר נקודות תגדילו את סיכוייכם לזכות בפרסים ואף לנצח את הטורניר.

כל הבהרות או שאלות נוספות בנוגע למבנה הטורניר אתם מוזמנים לשאול את המארגן או את אחד השופטים.

מחיר הטורנירים:

אנחנו מעוניינים לאמץ מנהג חדש בו כל שחקן שיאשר את השתתפותו באירוע בפייסבוק עד 3 ימים לפני מועד הטורניר יזכה בכ-10 ש"ח הנחה במחיר הטורניר.
בצורה זו נאפשר לצוות הארגון להיערך טוב יותר (מבחינת ציוד, סחורה, כוח אדם ומקום) לטורניר ונגדיל את החשיפה לאירועי המשחק ולמשחק בכלל באמצעות הפייסבוק.
אז אל תשכחו: אשרו את הגעתכם לאירועים ותחסכו!

נסכם:

1. פורמט: סילד
2. פרסים: 2 בוסטרים על כל משתתף ילכו לקופת הפרסים
3. מחיר: 150 ש"ח
(כאשר תינתן הנחה של 10 ש"ח לכל שחקן שיאשר את השתתפותו בפייסבוק)
4. כל משתתף יקבל קלף פרומו במתנה, עד גמר המלאי

איך מאשרים השתתפות דרך הפייסבוק?

א. ראשית, עושים לייק לעמוד שלנו בפייסבוק. בצורה זו תוכלו להחשף לכל התוכן שנוצר במסגרת העמוד וכך גם לאירועים ולטורנירים.
ב. מקבלים הזמנה לאירוע \ לטורניר ולוחצים על:
"משתתף"
או
Attend
במידה ולא קיבלתם הזמנה, כנסו לעמוד הפייסבוק שלנו, לחצו על 'אירועים', חפשו את האירוע שבו תרצו להשתתף, לחצו עליו ואשרו הגעה כפי שהוסבר למעלה.

פרטי האירועים השונים ברחבי הארץ:

פרירליס תל אביב

תאריך: 24.09.2011, יום שבת
פורמאט: סילד דק
(מצורף הסבר קצר למעלה)
מחיר: 150 ש"ח
(כפי שהוזכר למעלה, תינתן הנחה של כ10 ש"ח למאשרים הגעה מראש בפייסבוק)
מארגן: בקרוב
לינק לאירוע בפייסבוק: http://www.facebook.com/event.php?eid=164697546946637
לינק לפרטים נוספים : http://members.pundak.co.il/magic/viewtopic.php?t=46540

פרירליס חיפה

תאריך: 24.09.2011, יום שבת
(מצורף הסבר קצר למעלה)
מארגן: יואב אמיר
לינק לאירוע בפייסבוק: https://www.facebook.com/event.php?eid=114663361973018
לינק לפרטים נוספים : http://members.pundak.co.il/magic/viewtopic.php?t=46542

פרירליס ירושליים

תאריך: 26.09.2011, יום שני
(מצורף הסבר קצר למעלה)
מארגן: דוד רוסק
לינק לאירוע בפייסבוק: בקרוב
לינק לפרטים נוספים : בקרוב

פרירליס באר שבע

תאריך: 27.09.2011, יום שלישי
(מצורף הסבר קצר למעלה)
מארגן: אביעד בן זקן
לינק לאירוע בפייסבוק: http://www.facebook.com/event.php?eid=285960248097015
לינק לפרטים נוספים : http://members.pundak.co.il/magic/viewtopic.php?t=46560

פרירליס השפלה

תאריך: 01.10.2011, יום שבת
(מצורף הסבר קצר למעלה)

Launch Party חיפה

תאריך: 01.10.2011, יום שבת
מחיר: 120 ש"ח למשתתף
מארגן: רפי הברון
לינק לאירוע בפייסבוק: http://www.facebook.com/event.php?eid=286803624669818
לינק לפרטים נוספים :http://members.pundak.co.il/magic/viewtopic.php?t=46555

פרירליס רעננה - רומ"ח
תאריך: 02.10.2011, יום ראשון
(מצורף הסבר קצר למעלה)

פרירליס תל אביב - פריק

תאריך: 05.10.2011, יום רביעי
פורמאט: ענק דו ראשי
מחיר: 120 ש"ח למשתתף

פרירליס מודיעין - מונסטר גיימינג

תאריך: 06.10.2011, יום חמישי
מיקום: "מונסטר גיימינג", מרכז קייזר, עמק זבולון 24, מודיעין
(מצורף הסבר קצר למעלה)
מארגן: עמית אתגר

Launch Party באר שבע - בוטל

אתם מוזמנים להציץ באתר וויזארדס על הקלפים שכבר ידועים מהסט החדש:
http://www.wizards.com/magic/tcg/articl ... istrad/cig

אנחנו שוב רוצים לציין שאירועי השחרור של הוצאה חדשה נחשבים מהנים במיוחד וידידותיים מאוד לשחקנים חדשם ומתחילים. זוהי הזדמנות מצויינת להתנסות במסגרת של טורניר בפעם הראשונה.

אנו זקוקים למתנדבים עבור שיפוט וארגון באירועים השונים, אם אתם מעוניינים, צרו איתנו קשר.

צוות מיינד גיימס
Mind Games
תמונה
נערך לאחרונה על ידי Aviad ב 19/9/2011 , 11:32, נערך 4 פעמים בסך הכל.

tomeriko
Legendary Samurai

שליחה על ידי tomeriko » 13/9/2011 , 22:36

אני צריך להירשם לטורניר אלין אני אגיע, נכון?
ואם יש לי חבר שאין לו פייסבוק? (יש לי כזה והוא משחק מגיק וכמעט תמיד בא לפרה ריליס)

Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb » 13/9/2011 , 23:50

אני צריך להירשם לטורניר אלין אני אגיע, נכון?
כן.
ואם יש לי חבר שאין לו פייסבוק? (יש לי כזה והוא משחק מגיק וכמעט תמיד בא לפרה ריליס)
אז שיצטרף כבר למאה ה-21 ויעשה חשבון :)
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank

rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf » 14/9/2011 , 0:28

-בבקשה להעלות בקרוב את הטורניר בחיפה בכדי לנוכל להירשם.

-כיצד אני יוצא את האירוע של הריליס בחיפה בכדי שאחרים יוכלו להירשם?

-כולם לזכור להודיע על זה בליגות אחרת חברה יתבאסו באירוע כי הם לא ניגשו לפייסבוק או נרשמו לפייסבוק בזמן והם סתם משלמים אקסטרא.

-אגב זה נראה לי אחד הדברים הלא חברותיים לשחקן המתחיל וזה מוצמד לטורנירים שנועדו למשוך שחקנים חדשים.
תמונה

Nightstalker
MTGil Wizard

שליחה על ידי Nightstalker » 14/9/2011 , 8:31

rif-raf כתב:-בבקשה להעלות בקרוב את הטורניר בחיפה בכדי לנוכל להירשם.

-אגב זה נראה לי אחד הדברים הלא חברותיים לשחקן המתחיל וזה מוצמד לטורנירים שנועדו למשוך שחקנים חדשים.
זה נראה לי אחד הדברים הלא חברותיים שאפשר לעשות באופן כללי.
תלמדו מהטעויות של ynet שניסוי להכריח את הקוראים להירשם לדף פייסבוק שלהם בשביל לראות סרטונים, זה סתם מעצבן אנשים.

Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb » 14/9/2011 , 8:41

בבקשה להעלות בקרוב את הטורניר בחיפה בכדי לנוכל להירשם
עלה לפייסבוק.
כיצד אני יוצא את האירוע של הריליס בחיפה בכדי שאחרים יוכלו להירשם?
מניח שהתכוונת ל"יוצר".
דבר עם אביעד/יואב, יש להם כבר ניסיון בזה.
כולם לזכור להודיע על זה בליגות אחרת חברה יתבאסו באירוע כי הם לא ניגשו לפייסבוק או נרשמו לפייסבוק בזמן והם סתם משלמים אקסטרא
מחזק, מאוד חשוב ליידע אנשים בליגות, לא רק כדי שיוכלו לקבל את ההנחה, אלא גם כדי שתהיה מודעות סביב הטורניר ובאזז.
אגב זה נראה לי אחד הדברים הלא חברותיים לשחקן המתחיל וזה מוצמד לטורנירים שנועדו למשוך שחקנים חדשים
אני מסכים שלשחקן חדש שפחות מחובר לקהילה עדיין (פורום, פייסבוק) יותר קשה לקבל את ההנחה ויותר סיכוי שישכח/לא ידע מזה. מצד שני, המטרה היא בדיוק לחבר אנשים לקהילה, ואם זה מעודד אנשים להצטרף לעמוד פייסבוק ולעשות attend לאירועים, אני חושב שזה משיג מטרה מאוד חשובה.

Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb » 14/9/2011 , 8:45

זה נראה לי אחד הדברים הלא חברותיים שאפשר לעשות באופן כללי.
תלמדו מהטעויות של ynet שניסוי להכריח את הקוראים להירשם לדף פייסבוק שלהם בשביל לראות סרטונים, זה סתם מעצבן אנשים.
אני לא מכיר את המקרה של ynet אבל אני חושב שזה קצת שונה כאן, גם כי לשחקן יש תמריץ אמיתי להצטרף לעמוד ולעשות attend (הנחה), וגם כי זה משהו שבאמת חשוב למארגן - אי הידיעה כמה שחקנים הולכים להגיע לאירוע שלך, ולפעמים אי היכולת אפילו להעריך, תמיד דפקו את המארגנים, וזה פתרון אלגנטי ויחסית נוח לכך, מה עוד שמקבלים טונות של פרסום ויראלי על הדרך.
תחשבו שכל אחד מכם שנרשם לעמוד ועושה attend ל-event, זה מופיע ב-news feed שלכם ואתם עוזרים לפרסם את הטורניר ועוזרים לכך שהוא יהיה גדול יותר, וזו מטרה חשובה.

ברור לי שכולם היו מעדיפים פשוט להגיע על הבוקר מאשר להזדקק להרשם לעמוד ולעשות attend ל-event (שזה בערך לעשות 4 קליקים עם העכבר אבל מה לעשות שגם זה נחשב לטרחה היום), אבל היתרונות שזה משיג הם גדולים מאוד.

yehonatans1
MTGil Apprentice

שליחה על ידי yehonatans1 » 14/9/2011 , 10:41

אחרי שעשיתי attend זה נחשב שנירשמתי?
איך אני מקבל את ההנחה בארוע? אני פשוט בא ואומר שנרשמתי?
lightning never strickes the same place twice.but it can strick freaking everywhere!!

Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb » 14/9/2011 , 10:53

כן, וכן.

kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist » 14/9/2011 , 12:18

לדעתי עניין הפייסבוק מבורך, יש לי הרבה חברים גיימרים בפייסבוק, חלקם אפילו שיחקו מג׳יק בעבר. גם אם הסיכוי שזה ידגדג לאחד מהם ברמה שהוא יגיע לטורניר הוא נמוך, זו עדיין אחלה חשיפה. זה גם מרגיש כמו ארגון רציני, בכלל הפעילות בפייסבוק עם התמונות והכל מאוד שודרגה לאחרונה וזה מבורך.
דרך אגב, אני אצייץ מהטורניר בחיפה, מי מתנדב לצייץ מתל אביב?
אני הדורבן שקולע בזמן !

demonic sengir
I Am Tutor

שליחה על ידי demonic sengir » 14/9/2011 , 12:59

עד איזה תאריך אפשר להרשם מראש דרך פייסבוק?
How is my whisky cup doing?

ziv
MTGil Wizard

שליחה על ידי ziv » 14/9/2011 , 13:07

האם אפשר להודיע על הגעה גם דרך ה"פ

משום מה אני מוצא את זה מיותר להרשם לפייסבוק עבור הנחה

Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb » 14/9/2011 , 13:57

עד איזה תאריך אפשר להרשם מראש דרך פייסבוק?
רשום, 3 ימים לפני הטורניר, אז רביעי בלילה.
האם אפשר להודיע על הגעה גם דרך ה"פ
לצערי לא, זה סותר את כל הרעיון של פרסום הטורניר דרך הפייסבוק, ודרך קלה לראות כמה שחקנים מגיעים לטורניר.
תרשם, זה לוקח דקה, ותיכנס לפני טורנירים ותעשה attend, זה ממש לא טרחה רצינית.

Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb » 15/9/2011 , 15:53

רק רציתי לעדכן שהסחורה הגיעה ונמצאת בידיי.

tomeriko
Legendary Samurai

שליחה על ידי tomeriko » 15/9/2011 , 20:02

Orb כתב:רק רציתי לעדכן שהסחורה הגיעה ונמצאת בידיי.
כול הכובד!
ח"ח על האירגון הכללי מאז שנכנסתם :)

BloodNut
MTGil Wizard

שליחה על ידי BloodNut » 16/9/2011 , 9:28

אני חושב שזה די מכוער מצידכם להעלות את המחיר כדי שאנשים ילחצו לייק. אין לי פייסבוק, היה לי ויצאתי מזה לפני 3 שנים, אני לא אוהב את פייסבוק ובטח שלא סומך על צוקרברג. אין פה שום עניין של להתקדם למאה ה-21, יש לי את הזכות לא להשתמש בשירות שמחרבן על הפרטיות שלי, אז בגלל זה אני משלם יותר? למה הכסף שלי כשחשקן שווה לך פחות? אני לא "ראוי" מספיק לשלם את המחיר הרגיל כי אין לי פייסבוק? לא רוצה לפתוח חשבון פייסבוק וגם לא חשבון מפוברק רק בשביל התרגיל הזה.

אם אתה רוצה לקדם דרך פייסבוק אז תציע פרס אחר שהוא לא כספי, למשל קלפים, ואז גם תזכה לפרסומת וגם אנשים שרק יתחילו להכיר את מג'יק יראה שהם מקבלים קלפים בחינם על השתתפות ויגיעו, התמריץ בשבילם לקבל הנחה על מחיר שממילא העלתם לא ידבר אליהם.

רוצה לוודא נוכחות? יש לא מעט שירותי סקרים ברשת, אפילו בעמוד הזה ניתן לשים סקר או באמצעות שירותים של גוגל וניתן לאמוד את מספר המשתתפים כי ממילא אנשים מגיעים לעמוד הזה בשביל לקרוא על האירוע.

Aviad
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי Aviad » 16/9/2011 , 10:17

אני חושב שזה די מכוער מצידכם להעלות את המחיר כדי שאנשים ילחצו לייק. אין לי פייסבוק, היה לי ויצאתי מזה לפני 3 שנים, אני לא אוהב את פייסבוק ובטח שלא סומך על צוקרברג. אין פה שום עניין של להתקדם למאה ה-21, יש לי את הזכות לא להשתמש בשירות שמחרבן על הפרטיות שלי, אז בגלל זה אני משלם יותר? למה הכסף שלי כשחשקן שווה לך פחות? אני לא "ראוי" מספיק לשלם את המחיר הרגיל כי אין לי פייסבוק? לא רוצה לפתוח חשבון פייסבוק וגם לא חשבון מפוברק רק בשביל התרגיל הזה.
אני סולד מ'רשתות חברתיות' בכלל ומפייסבוק בפרט, גם לי מאוד קשה עם האופן שבו המידע הפרטי שלי עלול להיות חשוף שם וגם אני מעדיף לוותר על השימוש בו, אך בשונה ממני וממך ישנם אנשים (הרבה אנשים) שמוציאים ברשת הזו בעיקר דברים חיוביים ונהנים מהשימוש בה.
מהסיבה הזו (הפופולריות של הרשת) בתי עסק רבים רואים בפייסבוק ככלי שיווק ופרסום, ואם לומר את האמת, אני מבין אותם לחלוטין. בהקשר הזה, מדובר בכלי עוצמתי במיוחד וזול במיוחד.
כל אחד מאותם אנשים שעושים שימוש מסויים בפייסבוק יכולים להוות סוכן שיווק של המשחק רק ע"י לחיצה קטנה על כפתור, "לייק" אחד חושף את המידע על הטורניר ועל העמוד שלנו לעשרות אנשים. אנחנו (חברת מיינד גיימס, שאני עובד בה), כמובן, מעוניינים לעודד זאת ולזכות את מי שמסייע לנו בשיווק בהנחה מסויימת.
אם אתה "טורח" לעשות לייק ובכך מספק לנו (וגם לשאר חברי הקהילה) שירות פרסום מסויים - אז כן, אתה בהחלט "ראויי" להנחה, אך פה למעשה מסתיים השימוש במילה "ראוי" וכל ניסיון להפוך את המהלך הזה לאפליה לא חוקית ולא הגיונית - מוטעה.

עוד משהו שחשוב להבין: 140 ש"ח לטורניר במבנה כזה זה מחיר מטורף. זו הסחיטה המקסימלית שאור, כבעל העסק, יכול לעשות למחירי הבוסטרים לפני שהוא עובר לצד השני ופשוט משלם לכם שתקחו אותם. הוא אומנם נמנע מלומר זאת ומסתפק במילים "מחיר אטרקטיבי" אך אני, בתור גם שחקן וגם כעובד שלו, יכול לומר לך שהשוליים צרים מתמיד.
אנחנו 'התרגלנו' למחיר הזה ונורא קל לנו להשתמש בו עכשיו בתור "המחיר הרגיל" , כפי שציינת, אך הוא ממש לא כזה.

בכל אופן, אם להיות מעשי וספציפי למקרה שלך: כן, זה נכון שאם תיצור פייסבוק פקטיבי לא באמת תספק את השירות שאנחנו מחפשים ולכן המהלך לא ממש רלוונטי במקרה שלך (אלא אם כן תחליט פתאום להשתמש בפייסבוק) אך הוא רחוק מלהיות 'מכוער'. ישנם קבוצה גדולה של שחקנים (רובם) שעושה ברשת שימוש, שלעשות "לייק" מבחינתם זה לחיצה פשוטה על העכבר ושייספקו לנו ולקהילת המשחק חשיפה אדירה (מספיק להסתכל על הנתונים מהפעילות של העמוד שלנו מיום יציאת המבצע כדי להבין את הכוח הטמון פה), ולהם בהחלט נשמח להעניק את ה'מחיר האטרקטיבי' הזה.
אם אתה בכל זאת רוצה ל'חסוך' את ה10 ש"ח האלה - עשה פייסבוק, עשה לייק. פקטיבי או לא - זה כמובן בחירה שלך.

אביעד

Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb » 16/9/2011 , 12:47

כפי שאביעד רשם, המחיר שיש בפרי רליסים הוא כמעט הזוי. בפרי רליס שחקנים מקבלים בוסטר במחיר יותר טוב משחלק מהחנויות מקבל את הבוסטרים. קחו שנייה לעכל את המשפט הזה.

עכשיו, אני יודע שהמחירים בארץ גבוהים יחסית לחו"ל ולא מבקש מאף אחד להגיד תודה או משהו כזה, אבל כן צריך להבין את המציאות ולהעריך גם את מה שעושים עבור השחקנים.
150 מלכתחילה הוא מחיר הרבה יותר סביר ביחס לכמות הסחורה וגם להוצאות הכרוכות בפרי רליס (שכירת מקום, צוות וכו'), ואם היינו מעלים את המחיר ל-150 בלי לאפשר הנחה, לא חושב שהיה בזה שום דבר "מכוער" או לא בסדר. אז כאן יש לכולם הזדמנות לקבל הנחה ולהשאיר את המחיר כמו שהוא.
וכל מה שנדרש הוא ללחוץ לייק בפייסבוק. אני לא רואה בזה שום דבר מכוער או תחמני, מה עוד שהסברנו מה המניעים, והמניעים הם אך ורק להפצת המשחק, פרסומו, ולאפשר למארגנים להיערך יותר טוב לטורניר.
לצערי, מנסיון אני יודע לומר שהדרך הכי טובה לדרבן אנשים ואולי היחידה האפקטיבית, היא דרך הכיס. אם היינו מבקשים מאנשים לאשר הגעה בלי שזה יהיה כרוך בתמריץ כספי אני יכול להבטיח לך שלא היינו מקבלים אינדקציה ריאלית לכמות המשתתפים.

לגבי להציע פרס שהוא לא כספי, למשל קלפים, לא ברורה לי ההנחה שאתה עושה. קלפים לא שווים כסף? כל דבר מתרגם לכסף ולחלק קלפים בחינם גם עולה כסף. אם אתה מתכוון לקומונים או משהו בסגנון, אז ברור לך שזה לא יהיה אטרקטיבי ל-90% מהשחקנים בקהילה, ואז כל העניין יחמיץ את המטרה שלו.

לגבי פתרון עבור אלו שאין להם פייסבוק: אני חושב שאפשר לעשות פייסבוק, פיקטיבי או לא פיקטיבי, ושהשימוש היחיד יהיה כדי לעשות לייק לאירועים של מאג'יק. אני לא רואה איך זה דורש מאמצים גדולים מדי או פוגע באנשים שעושים זאת. בכך נכון שלא בהכרח יספקו את השירות של פרסום המשחק לחברים שלהם, אבל לפחות נדע שגם אתם מגיעים לטורניר וניערך בהתאם לכמות השחקנים.

לגבי השימוש בסקרים אינטרנטיים או כלים אחרים כדי לבדוק נוכחות, כפי שאביעד רשם, פייסבוק הוא כלי פרסומי ושיווקי אדיר. זה בדיוק כמו לשחק מאג'יק במקום סגור שאף אחד לא רואה (הקבלה לפורום) מול לעשות הדגמה בקניון (פייסבוק). כדי להרחיב את המשחק צריך להשתמש במדיות המוניות ופרסומיות.

המהלך הזה בעיניי הוא מהלך לא רק טוב, אלא חיוני להפצת המשחק וחשיפתו, ואם מישהו בדרך נפגע מזה שהוא צריך לשלם עוד 10 שקלים על טורניר פעם ב.. כי לא מתאים לו לעשות פייסבוק, או לחלופין צריך לעשות פייסבוק (שאני מבין את הרתיעה מזה, אבל בואו ונהיה ריאליים לרגע, זו לא דרישה מוגזמת וכבירה מדי), so be it, אני סמוך ובטוח שהמשחק והקהילה הולכים להרוויח מזה *המון*.
אני מכיר המון אירועים, מסיבות ועוד ועוד, שכאשר אתה עושה attend בפייסבוק אתה זכאי להנחה. אז כפי שאביעד רשם - מי שעוזר להפיץ את האירוע ועוזר לנו להיערך, כן, בהחלט זכאי להנחה. לא "ראוי", זכאי.

כמובן שכמו תמיד אנחנו פתוחים להצעות ואם מישהו שמסתייג מהמהלך הזה או רואה חלופות יראה לנכון להציע, תמיד נהיה מוכנים להקשיב.

אור.

chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי chaosblack » 16/9/2011 , 13:01

גם אני מסתייג באופן עקרוני מהשימוש בפייסבוק. אני לא מוצא אותו מועיל לי בדבר ואם כבר הוא פוגע ברצון שלי שלא להעלות את כלל חיי לרשת.

הבעיה היא לא במחיר עצמו אלא באופן שהמהלך מתורגם למה שמבין הלקוח. בפועל, לא תנתן לי הנחה של 10 ש"ח אם אעשה לאירוע לייק אלא תגבה ממני עוד 10 ש"ח אם אבחר לא לספק לך שירות פרסום חינם על חשבוני. הסיבה למצב הזה הוא מחיר האירוע הדומה הקודם והעובדה שאנשים לא אוהבים לשלם יותר.

אם כול האהבה שלי לפרסום ויראלי אני לא חושב שמוצר כמו מג'יק יזכה לגידול משמעותי בכמות הלקוחות שלו מזה בעיקר עקב העובדה שהוא לעולם לא יהיה מוצר מיינסטריים כמה שלא תנסה.

במקום זה היה יותר מועיל לטעמי עם היו זוכים ל"הנחה" הזאת אנשים שמגיעים לליגות ו\או מכניסים אנשים חדשים לליגות או תורמים לשיפור הקהילה מזמנם על ידי הדרכה ולימוד המשחק במסגרת כזאת או אחרת. אפשר לעקוב אחרי זה במספרי דיסיאיי די בקלות.
והיי אם יש חשש שאנשים מייצרים חשבונות דיסיאיי פיקטיביים זה בערך אותו דבר כמו יצירת חשבון פייסבוק פיקטיבי שלא מוסיף לך כלום. היתרון הוא שיצירת מספרי דיסיאיי פיקטיביים הוא משהו שיכול לגרור באן די מציק וזה עלול להרתיע שחקנים מלעשות שטויות.

Ib halfheart
goblin tactician

שליחה על ידי Ib halfheart » 16/9/2011 , 13:09

רעיון השימוש בפייסבוק לדעתי הוא אקט מגעיל שמחייב אנשים לפתוח פייסבוק אם הם לא רוצים לשלם יתר :( :( :( :( :( :( :( :( :(
שינתי שם משתמש - הייתי charge

Everybody but me - CHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARGE!!!!

שלח תגובה