ליגת מג'יק בב"ש - יום חמישי ב18:00, אופציה גם ליום שני

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

נעול
tima
Creature - Dwarf Idiot
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי tima » 27/12/2011 , 22:22

distant watcher כתב:עמית -‏ מה רע באתר שהבאתי? יש שם מטאגיים ורשימות של דקים.
אם אתה צריך קלפים מסוימים
תגיד.‏ במקרה הכי גרוע תכניס פרוקסי (אני מתכוון לעשות את זה)‏.‏ יכול להיות שבכל מקרה אביא יותר מדק אחת.‏ חוצמזה,‏ תבוא במטרה לנסות‎ ‎(-;
אין רע באתר שהבאת, פשוט אין לי ממש זמן. יש לי שתי עבודות לסיים היום ומחר, ומאוד לא סביר שבזמן הזה אני אצליח לדחוף לחשוב ולבנות דק.
Don't drink and draft.

BloodNut
MTGil Wizard

שליחה על ידי BloodNut » 27/12/2011 , 22:35

כשהצגת לי לראשונה את הפורמט התלהבתי ממנו דווקא בגלל שאין פרוקסים. מגזים? אני מתלהם על כך שאתה לא נשאר נאמן לרעיון (אני זוכר שבעצמך אמרת שצריך לנסות את זה כי כל הטורנירים באותה תקופה היו רוויים בפרוקסים וגם לי וגם לך זה ממש הפריע).

אני לא חושב שההתרעה הייתה קצרה, דיברנו על זה עוד בתחילת שבוע שעבר וזה נדחה בגלל שבפעם הקודמת זה היה בהתראה קצרה. אלכס פרסם את זה בלו"ז עוד בשבוע שעבר.
וחוץ מזה יצירת פרוקסים לא פותרת את לחץ הזמן - אתה יכול לתכנן חבילה ומה שחסר לך תבקש, זה לא איזהשהם rares שאתה צריך להתקשר לחמישים אנשים בשביל למצוא פלייסט.

גם אני לא מאלה שמפרסמים מה אנחנו משחקים אבל אני חושב שצריך לכבד את זה שאנחנו משחקים את הפורמט בגלל שאנחנו בין היתר לא רוצים פרוקסים. יכול להיות שגם לי לא יהיו קלפים (כי אני גם צריך לבנות 2 חבילות) ואני אבקש ממך או אלכס קלפים. אני לא לוקח את הסודיות של החפיסה שלי בכזאת רצינות. גם אם תדע מה אני משחק אני לא אשנה את הדק כי זה מה שאני רוצה לנסות לשחק.

אחת המטרות של הפורמט הוא לשחק בלי פרוקסים וזה משהו שלא צריך להישבר. יש middleground שאני מוכן להגיע אליו במקרים אחרים אבל הפעם זה כמו להכניס פרוקסים לחבילות קומאנדר. אני לא מאמין שחמשת הפרוקסים האלה הם אלה שיכריעו את איכות החבילה שלך.

distant watcher
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי distant watcher » 27/12/2011 , 23:03

קודם כל, מאחר וזה מאוד מפריע לך אז אני אמצא דרך להסתדר.

מכאן הדיון הוא על איך אני רואה את הפורמט:
א. אין ספק שדק שהיא חצי פרוקסים בהחלט מציקה לי אבל לי (אישית) מפריע שגם אם אנחנו משחקים טורניר של 15 פרוקסים אני עדיין צריך לקפוץ דרך לולאות כדי להשיג בזמן את הררים הדרושים.

ב. הכוונה המקורית שלי (וגם של הפורמט כפי שהוא משוחק אונליין איפה שכמובן אין פרוקסים) הייתה פורמט תחרותי ללא שבירת תוכניות חיסכון.

ג. כדי שלי יהיה את הזמן הדרוש להכין דק ולהשיג קלפים אני צריך להיערך לזה לפחות שבועיים מראש - במקרה הזה היה לי בערך שבוע (אני גם מקבל את ההרגשה שיש אנשים אחרים שגם לא היו מוכנים). אין ספק שבמקרה הזה התקלה היא שלי - לא חשבתי על להסתכל בלוח - אבל זה לא משנה את המצב שלי.

ד. במקרים הספציפיים של הדקים שלי, אז כן 3-4 קלפים חסרים ישנו את כל הדק.

ה. אני יודע שאולי אני קצת יוצא דופן בכך שאני מעדיף שאנשים לא יידעו כלל מה אני מתכוון לשחק אבל חלק מהכיף שלי זה להפתיע אנשים (חוצמזה שגם במקרה הזה אותם קלפים ספציפיים פשוט מרכזיים לחבילה ויחשפו מייד מה אני מתכוון לשחק).

ו. אני לא כך חושב שאתה יכול להשוות פאופר סטנדרט (או סטנדרט רגיל באותה מידה) לקומנדר - אתה רוצה להגיד לי שההבדל בין 2 ל 4 pyromancer ascension הוא זניח ואפשר למצוא תחליפים בלי שום בעיה? מצד שני בקומנדר כל קומבו חייב להיות tutored ובכל קטגוריה של קלף (כמעט) תמיד תמצא לפחות 2-3 קלפים דומים.

BloodNut
MTGil Wizard

שליחה על ידי BloodNut » 27/12/2011 , 23:19

גם סטנדרט רגיל משוחק ללא שבירת תוכניות חיסכון כי אנחנו משחקים עם פרוקסים.

בכל מקרה, אני מציע שאלכס יכריע אם משחקים עם פרוקסים או לא. אני אשחק לפי ההחלטה שלו.

distant watcher
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי distant watcher » 28/12/2011 , 0:11

עבורך, כי לך יש חלק מהררים המדוברים. לי בדרך כלל אין.

אין לי בעיה עם ההצעה שלך אבל nevertheless, מאחר וזה מפריע לך במיוחד אני (אישית) אעשה את המאמץ ואסתדר - או שאלווה או שאמצא תחליפים.

HazardShesek
שופט L2 ומארגן ליגת ב"ש
יצירת קשר:

שליחה על ידי HazardShesek » 28/12/2011 , 9:02

פסק הלכה לענייני מג'יק:
לטורניר הזה בלבד (!!!), אני מאשר עד 5 פרוקסים (כולל סייד) וזאת בתנאי שהם מודפסים באופן ברור. אם תהיו מרוצים המפורמאט, מהפעם הבאה לא יהיו פרוקסים כלל.

tima
Creature - Dwarf Idiot
יצירת קשר:

שליחה על ידי tima » 28/12/2011 , 12:46

טוב, נשברתי ובניתי ליסט (האופציות שלי היו לעשות שיעורים או לבנות דק. אני חושב שהתשובה די ברורה).
עכשיו רק צריך לסנג'ר את לאון.
Don't drink and draft.

liger
מארגן טורנירים

שליחה על ידי liger » 29/12/2011 , 0:22

לצערי לא הצליח להגיע השבוע אפשר להציע T2 לשבוע הבא?

HazardShesek
שופט L2 ומארגן ליגת ב"ש
יצירת קשר:

שליחה על ידי HazardShesek » 29/12/2011 , 8:43

liger כתב:לצערי לא הצליח להגיע השבוע אפשר להציע T2 לשבוע הבא?
לו"ז האירועים נמצא בחתימה שלי. כרגע מתוכנן דראפט בעוד שבוע ו T2 בעוד שבועיים. כמובן שאם יש ביקוש אז אפשר לשנות...

beni108
MTGil Apprentice

שליחה על ידי beni108 » 29/12/2011 , 16:36

שבוע הבאה יש דראפט?
כי יש סיכוי שאני באה שבוע הבאה אבל בדראפט אני אל יכול להשתתף
אני כמובן השמח לצפות בדראפט וללמוד טיפה.

BloodNut
MTGil Wizard

שליחה על ידי BloodNut » 29/12/2011 , 17:27

יש לי בוחן ביום שישי הבא אז אני לא בא בשבוע הבא.

HazardShesek
שופט L2 ומארגן ליגת ב"ש
יצירת קשר:

שליחה על ידי HazardShesek » 29/12/2011 , 18:47

אנחנו בבניין 32 חדר 308

distant watcher
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי distant watcher » 30/12/2011 , 9:41

אמממ.... לאון - לא נעים לי לומר לך אבל tinker הוא כן banned בקומנדר...

http://mtgcommander.net/rules.php

רועי

tima
Creature - Dwarf Idiot
יצירת קשר:

שליחה על ידי tima » 30/12/2011 , 11:22

רועי, לא נעים לי להגיד לך, אבל החלטנו פה אחד (בלי אלכס) שמולטיפלייר זה נוראי.

אבל פופר היה ממש מגניב. Phyrexian Rager ftw!
Don't drink and draft.

distant watcher
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי distant watcher » 30/12/2011 , 12:24

tima כתב:רועי, לא נעים לי להגיד לך, אבל החלטנו פה אחד (בלי אלכס) שמולטיפלייר זה נוראי.

אבל פופר היה ממש מגניב. Phyrexian Rager ftw!
והסתירה הפנימית במשפט כן נעימה לך? :lol:

תראה, אתה פחות נהנה ממולטיפלייר ואני (ונראה לי שגם אלכס) פחות נהנים מ 3-WAY ו/או 2HG כי בשבילנו זה יותר כמו אחד על אחד. נראה לי הגיוני לעשות פעם ככה ופעם ככה (בייחוד מאחר ובארבעת הפעמים האחרונות שיחקנו 3-WAY ו/או 2HG).
מה שכן, אני מסכים שארבעה שחקנים זה אידיאלי (למרות שאני חושב שקצב המשחק אתמול היה מצוין).

מה אתה חושב?

לגבי הפופר אני מסכים - היה ממש כיף!

tima
Creature - Dwarf Idiot
יצירת קשר:

שליחה על ידי tima » 30/12/2011 , 15:22

1. סתירות פנימיות זה כל כך מדהים שזה ממש גרוע.
אני חושב שכל ה-3 way ששיחקנו נחשב archenemy, ולכן מולטיפלייר.
בכל מקרה, אחרי שהלכת לקח לנו עוד איזה שעה וחצי לסיים, זה היה פשוט מתיש. כולנו פשוט חיכינו שזה ייגמר. יש אספקטים במולטיפלייר שהם נורא מגניבים, אבל אני חושב ש-the bad outweighs the good.

נראה לי שנסתדר בכל מקרה. נתראה שבוע הבא!
Don't drink and draft.

BloodNut
MTGil Wizard

שליחה על ידי BloodNut » 30/12/2011 , 16:48

distant watcher כתב:אמממ.... לאון - לא נעים לי לומר לך אבל tinker הוא כן banned בקומנדר...

רועי
give me a break please... זה קלף כל כך חלש יחסית לעוצמה של כל שאר הדברים שנמצאים ברשימה הזאת. יש לכם גם דברים סופר חזקים!
בקיצור אני מתכיין על כך שלא בדקתי את זה ושילמתי כסף עבור הקלף הזה :(
אני אשמח אם תוותרו לי על כך שאני משחק אותו כי גם ככה הדק שלי לא מטורפת ואין לי מה לשים במקומו...

tima
Creature - Dwarf Idiot
יצירת קשר:

שליחה על ידי tima » 30/12/2011 , 16:58

BloodNut כתב:
distant watcher כתב:אמממ.... לאון - לא נעים לי לומר לך אבל tinker הוא כן banned בקומנדר...

רועי
give me a break please... זה קלף כל כך חלש יחסית לעוצמה של כל שאר הדברים שנמצאים ברשימה הזאת. יש לכם גם דברים סופר חזקים!
אני אשמח אם תוותרו לי על כך שאני משחק אותו כי גם ככה הדק שלי לא מטורפת ואין לי מה לשים במקומו...
1. רועי לא מנהל את ה-ban list.
2. הוא פסיכי לגמרי. זה שאתה מביא forge, ולא blightsteel/darksteel colossus או magister sphinx, מאקוופ עם greaves ומנצח תור רביעי זה משהו אחר. ה-power level שלו בשמיים, לא ברור איך אתה לא רואה את זה.
והטיעון האחרון שלך, שאין לך מה לשים במקומו, זה הדבר הכי טיפשי ששמעתי. יש כל כך מעט מקום בדק קומנדר (60 קלפים? איך אפשר לשחק כל כך מעט nonlands?!) שבטוח יש מיליון קלפים שאתה רוצה לשחק והיית צריך לחתוך.
chicken.
Don't drink and draft.

BloodNut
MTGil Wizard

שליחה על ידי BloodNut » 30/12/2011 , 17:47

tima כתב:
BloodNut כתב:

רועי
1. רועי לא מנהל את ה-ban list.
2. הוא פסיכי לגמרי. זה שאתה מביא forge, ולא blightsteel/darksteel colossus או magister sphinx, מאקוופ עם greaves ומנצח תור רביעי זה משהו אחר. ה-power level שלו בשמיים, לא ברור איך אתה לא רואה את זה.
והטיעון האחרון שלך, שאין לך מה לשים במקומו, זה הדבר הכי טיפשי ששמעתי. יש כל כך מעט מקום בדק קומנדר (60 קלפים? איך אפשר לשחק כל כך מעט nonlands?!) שבטוח יש מיליון קלפים שאתה רוצה לשחק והיית צריך לחתוך.
chicken.
QQ
לא מוציא. מה תעשה לי :P
לא חשבתי על קולוסוס, תודה על הטיפ :) חשבתי בהתחלה להשחיל אותו לJhoira אבל בSharuum הוא יעבוד יותר טוב.

HazardShesek
שופט L2 ומארגן ליגת ב"ש
יצירת קשר:

שליחה על ידי HazardShesek » 31/12/2011 , 19:37

אם משחקים בלי באן ליסט. אז כבר עדיף ווינטג'

נעול