ביקורת על המוקדמות שנערכו היום

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

stitch
Zombie Maker
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי stitch » 17/7/2005 , 9:01

LOL!!! (על השני במיוחד). למרות שההשוואה לא ממש נכונה.

לב :cherry:
יהודי לא מגרש יהודי!
הוא רק מזיז אותו קצת...

Lordanny
מארגן טורנירים בצפון
יצירת קשר:

שליחה על ידי Lordanny » 17/7/2005 , 9:23

בקשר למזגן, אתם צודקים ב120%, דיברתי שבועיים מראש אם אוריין והובטח לנו שהמזגן יופעל, יום לפני שוב אמרו שיופעל אבל רק משעה מסויימת וכפי שאתם יודעים היה בלתי נסבל!

החלטתי שבלתי אפשרי לנהל כך טורנירים לעתיד או את אליפות הארץ במקום הנ"ל, אי לכך ובהתאם לזאת אנחנו מחפשים מקום חלופי לטורנירים, באזור תל אביב.

המיקום החדש של אליפות הארץ יפורסם בקרוב

דני

Lordanny
מארגן טורנירים בצפון
יצירת קשר:

שליחה על ידי Lordanny » 17/7/2005 , 9:35

רציתי להגיב בעוד נושא,

אני לא מבין את כל הקטע של החישוב הכלכלי שאתם עורכים אחרי כל טורניר וטורניר,

כמו שנאור ציון אוהב להגיד אנשים יושבים בקהל ומחשבים: יש פה 400 איש כל אחד שילם 120 ש"ח, בואנה איזה קופה הוא דופק עלינו חבל"ז.....

יש כמה דברים שצריך להבהיר בקשר למחירים,
א. מחיר בוסטר בחנות הוא 25!!! ש"ח, כל חישוב שתעשו לעלות הטורניר לפי המחיר הנ"ל יראה כי הטורניר הוא הכי זול בעולם!
ב. לכל טורניר כזה יש הרבה מאד עבודה מאחורי הקלעים ששחקנים לא רואים וגם הרבה עליות שאתם לא מחשבים.
ג. החברה היא חברה למטרות רווח, כלומר אם לא עושים רווח משהו לא תקין. ותכלס הרווח מטורניר כזה הוא כל כך קטן זה לא ממש שווה לקום בשבילו בבוקר שבת מהמיטה.

דני

Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic » 17/7/2005 , 9:58

הוצעה הצעה הוגנת. לפרסם את עלויות הטורניר ואת מבנה הרווחים וההוצאות. מכיוון שמג'יק ובמיוחד הזירה התחרותית שבה השחקנים והמארגנים הם לא בדיוק כמו מוכר וקונה בחנות, אני חושב שזה ראוי.
My phone number: 0522816213

MosheJW
Rising Scrub
יצירת קשר:

שליחה על ידי MosheJW » 17/7/2005 , 10:03

מה?
אוקיי.
א. למה אתם צריכים למכור במחיר של החנות? אתם אלה שמוכרים לחנויות, לא? אז בפירוש אפשר למכור בפחות. "הכי זול בעולם?" לא נראה לי. יש את הטורנירים הפיראטים שבהם זה ~חצי~ מ25 ש"ח. כן, בדיוק חצי.
ברור שזה צריך לעלות יותר, אבל פי 2 יותר?? ואז להגיד שזה הכי זול בעולם... איפה בעולם בוסטר עולה 5 דולר? וזה עוד בלי להזכיר את המחיר באונליין.
ב. אני מודע לעבודה הזאת. זאת העבודה שבשבילה המארגן מקבל רווח.
ג. כמובן שהחברה היא למטרות רווח... אף אחד כאן לא אמר שאתם לא צריכים להרויח. אבל משום מה המחיר כל הזמן עולה (או שכמות הפרסים יורדת, זה פחות או יותר אותו הדבר). מצטער אם הגישה נאיבית, אבל ככל שיש יותר אנשים שמשלמים, המחיר אמור לרדת.
הגישה שיש כאן לפעמים היא ש"השחקנים ישלמו יותר אם הם מוכנים לזה".
Y כתב:אנשים לא יודעים להבדיל בין איכות לזבל ומבחינתם יהודה לוי לבוש בירוק ו-Llanowar Elves זה אותו הדבר.

Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y » 17/7/2005 , 10:40

MosheJW כתב:א. למה אתם צריכים למכור במחיר של החנות? אתם אלה שמוכרים לחנויות, לא? אז בפירוש אפשר למכור בפחות. "הכי זול בעולם?" לא נראה לי. יש את הטורנירים הפיראטים שבהם זה ~חצי~ מ25 ש"ח. כן, בדיוק חצי.
הם לא מוכרים במחיר של החנות. זה מה שהוא אומר. אתה פספסת את הנקודה ונתת פה נאום יפה על משהו שלא קשור לעניין.

מה שדני רצה להגיד, זה שאם אדם פרטי (מחוץ לחברה, בלי קשר עם אוריין) היה מעוניין להרים כזה טורניר, רק מה שהוא מחלק כפרסים היה עולה לו 50 ש"ח. תוסיף את כל העלויות מסביב והיית מגיע למחיר הרבה יותר גבוה. בהנחה שאתה בתור צרכן (לא כזה שקונה ישירות מאוריין, אלא מישהו שצריך לקנות בחנויות) שילמת מחיר של שני בוסטרים וקיבלת את כל הארגון ב"מתנה" - זה יוצא מאוד זול. זה שרוב השחקנים משיגים את הבוסטרים שלהם ממקורות אחרים (ולא משנה איזה), לא משנה את העובדה שהיבואן עובד לפי המחיר לצרכן, זה שניתן בחנויות.
הבעיה פה היא לא של אוריין, היא שלכם. אתם התרגלתם לעקוף את החנויות (משהו שלא נעשה כמעט בשום תחום) ועכשיו אתם באים בטענות על זה שלא מספקים לכם מחיר "עקיפה".

לגבי העניין של לקנות מחו"ל. אם תצליח להכניס רכב לארץ בלי שישימו לב (מה לעשות שזה קצת יותר גדול מבוסטר בוקס?), גם תקבל חצי מחיר (כן. המחיר של רכב בארץ מורכב בערך מ-50% מיסים). למה ברכב זה בסדר ובמג'יק לא?
Ergil כתב:אהם. על כמה שאלות חוקים ענית במהלך היום? לא ממש עקבתי אחריך, אבל אני אופתע מאוד אם התשובה היא יותר מחמש. מה עוד שופט עושה? 20 דקות של סחיבת שולחנות בתחילת ובסוף היום?
אני לא יכול להגיד לך בדיוק מה היה שם באותו יום, כי לא הייתי שם. מה שאני כן יכול לעשות זה להגיד לך מה אני עשיתי בתור שופט במוקדמות לפני שבועיים. היו 33 שחקנים, שזה לא הפרש משמעותי.
מעבר לסידור והקיפול של השולחנות, היו דק-צ'קס כל סיבוב, נשאלו שאלות (נכון, לא יותר מדי. זה עדיין טורניר עם שחקנים ברמה גבוהה), היו עניינים לטפל בהם (יריבים שלא מגיעים, הארכות זמן, בעיות עם דק ליסטים וכו'...), בעיות מחשב (מדפסת לא עובדת, טורניר שסוגר את עצמו... לא חסר) ובזמן שכולם משחקים וזורקים זבל, מישהו מנקה אותו. זה היית אתה? לא? אז אתה יודע מה שופטים עושים רוב הזמן.

מזגן:
אני מאמין לדני. יש לי קצת נסיון עם הסנטר ומה שהם אומרים שיעשה שונה בהכלט מהעובדות בשטח. כבר קרה לי שהייתי צריך לבקש מהמוקד ארבע פעמים שידליקו אורות ורק בפעם השישית, כשאוריין הלך לשם בעצמו וכנראה הלך איתם להדליק את האור, זה עזר. הסנטר תמיד אורים לך ישר "אין בעיה, אנחנו מפעילים". מה שקורה עם זה זה משהו אחר.
אל תשכחו שבפעם שהזברה בוטלה מחוסר מקום כולם ישר צעקו שהם מעדיפים את הסנטר על כלום, מה שמראה שהשחקנים אוהבים לצעוק, גם אם לפני שתי דקות הם הסכימו להתפשר.

Canopy Crawler
מארגן טורנירים בדרום
יצירת קשר:

שליחה על ידי Canopy Crawler » 17/7/2005 , 10:48

Ergil כתב:
Canopy Crawler כתב:
נטע כתב:Ergil - lol. אכפת לך לפרט קצת?
נטע
למען האמת, הרווח שלי הוא 12 בוסטרים מהשיפוט, לעומת 5 של המקום הראשון, אבל אני עבדתי קשה והוא נהנה (למרות שאני נהנה לשפוט...). בקשר למזגן אני כמובן מסכים ב-100%, אי אפשר לעשות את האליפות במקום הזה.

דני.
אהם. על כמה שאלות חוקים ענית במהלך היום? לא ממש עקבתי אחריך, אבל אני אופתע מאוד אם התשובה היא יותר מחמש. מה עוד שופט עושה? 20 דקות של סחיבת שולחנות בתחילת ובסוף היום?
אהם. 5 שאלות? זה קרוב ל-15% בערך. בנוסף כל סיבוב אני וגרג ערכנו Deck Check עברנו על שולחנות, חילקנו עונשים (לא מעט), לא היה כמעט זמן שבו לא עשיתי כלום חוף מבסוף אחד הסיבובים (השני או השלישי) שהיה קצת זמן פנוי בגלל איזה משחק שקיבל הערכת זמן של 8 דקות ואז נכנס לתורות שלקחו המון זמן. ברמת העיקרון זה מאוד מעייף לשפוט-פיזית ומנטלית. לדעתי התשלום שקיבלתי הולם את העבודה שעשיתי (שלדעתי הייתה טובה). אם כבר ציינת את עניין השולחנות והכיסאות-זה לוקח פחות או יותר 45-60 דקות בכל פעם, בגלל שעשיתי את זה גם בתחילת הטורניר וגם אחריו-זו עבודה די רצינית.
בעניין הפרסים-אני לא "חוויתי על בשרי" את המצב, אבל אני יכול להבין לליבם של השחקנים שסיימו במקומות הראשונים, אני לא יודע מה השיקולים לחלוקה הזו, אבל אני חושב שהם לגיטימיים, תדברו עם אוריין בעניין כדי לבדוק מה הסיבה ואולי לוודא שזה לא יקרה שוב.
בעניין המזגן-כמו שכבר אמרתי, זה היה באמת נוראי, ואני עוד הסתובבתי בסנטר ולא ישבתי במקום בצפיפות עם 25 שחקנים נוספים, אז אני יכול לתאר איך הרגישו השחקנים עצמם, במכיוון שבאליפות יהיו פי 3 יותר אנשים, אני חושב שזה יהיה מאוד נחמד לעבור למקום אחר, לא ממש משנה איפה-העיקר שהוא יהיה נגיש, ממוזג ומספיק גדול.

דני.

Arie
מארגן טורנירים בדרום

שליחה על ידי Arie » 17/7/2005 , 10:52

אפשר בבקשה להפסיק לזבל את השכל?

"אם אדם פרטי היה רוצה להרים טורניר"
"הכי זול בלה בלה"

אדם פרטי לא מרים את הטורניר, ולא קונה אותם ב25, ובכלל אני לא יודע מי קונה ב25...

איזה יופי זה להגיד שאתה (דני..) מארגן ואחראי על הכל אבל -=אוריין=- הוא זה שהיה אמור להבטיח מזגן ו-=בגלל=- אין..

ארגיל- זה לא משנה על כמה שאלות הם ענו או מה הם עשו, בלעדיהם אפשר? לא.

"ב. לכל טורניר כזה יש הרבה מאד עבודה מאחורי הקלעים ששחקנים לא רואים וגם הרבה עליות שאתם לא מחשבים."
תאיר את עינינו,
גם אם לא הייתי מארגן לא הייתי מאמין לשטות הזאת.

יש יותר מדי שחקנים שמבינים בדברים האלו כדי לזבל להם את השכל בכל מה שכתבתי פה
(למרות שאני זוכר שפיספסתי עוד כמה דברים מהעמוד הקודם..)
לכן לא צריך את, לא קשה לארגן טוב, ולא קשה לעשות את זה זול
ע"ע טורנירי הזברה.

RangerX
Keeper of the Precious
יצירת קשר:

שליחה על ידי RangerX » 17/7/2005 , 11:44

לי יש שאלה אחרת: אני ניסיתי בכל כוחי, אבל אני פשוט לא מצליח להבין למה מחייבים בן-אדם שהגיע לרגיונלס לקנות בוסטר מסט רנדומלי? זה לא שהאנשים שהגיעו לטורניר לא ראו בוסטר בחיים (אז היה אפשר עוד איכשהו לייחס את זה לPROMOTION ), אם הם היו רוצים לקנות בוסטר במהלך או אחרי הטורניר, הם היו ניגשים לדוכן המכירה וקונים בוסטר. הם אפילו היו בוחרים הוצאה שהם מעוניינים בה. אם לדחוף ככה בוסטר זה בסדר, מה מונע מהמארגנים להעלות את מחיר הטורניר בעוד 30 ש"ח ולכלול גם ארוחה במק-דונלדס לכל משתתף. אני בטוח שמק-דונלדס לא יתנגדו.

נ.ב. חוץ מזה ומהעדר חמצן במקום, הטורניר עבר חלק מאוד.
נערך לאחרונה על ידי RangerX ב 17/7/2005 , 13:39, נערך פעם 1 בסך הכל.

MosheJW
Rising Scrub
יצירת קשר:

שליחה על ידי MosheJW » 17/7/2005 , 12:11

Y כתב:
MosheJW כתב:א. למה אתם צריכים למכור במחיר של החנות? אתם אלה שמוכרים לחנויות, לא? אז בפירוש אפשר למכור בפחות. "הכי זול בעולם?" לא נראה לי. יש את הטורנירים הפיראטים שבהם זה ~חצי~ מ25 ש"ח. כן, בדיוק חצי.
הם לא מוכרים במחיר של החנות. זה מה שהוא אומר. אתה פספסת את הנקודה ונתת פה נאום יפה על משהו שלא קשור לעניין.

מה שדני רצה להגיד, זה שאם אדם פרטי (מחוץ לחברה, בלי קשר עם אוריין) היה מעוניין להרים כזה טורניר, רק מה שהוא מחלק כפרסים היה עולה לו 50 ש"ח. תוסיף את כל העלויות מסביב והיית מגיע למחיר הרבה יותר גבוה. בהנחה שאתה בתור צרכן (לא כזה שקונה ישירות מאוריין, אלא מישהו שצריך לקנות בחנויות) שילמת מחיר של שני בוסטרים וקיבלת את כל הארגון ב"מתנה" - זה יוצא מאוד זול. זה שרוב השחקנים משיגים את הבוסטרים שלהם ממקורות אחרים (ולא משנה איזה), לא משנה את העובדה שהיבואן עובד לפי המחיר לצרכן, זה שניתן בחנויות.
הבעיה פה היא לא של אוריין, היא שלכם. אתם התרגלתם לעקוף את החנויות (משהו שלא נעשה כמעט בשום תחום) ועכשיו אתם באים בטענות על זה שלא מספקים לכם מחיר "עקיפה".

לגבי העניין של לקנות מחו"ל. אם תצליח להכניס רכב לארץ בלי שישימו לב (מה לעשות שזה קצת יותר גדול מבוסטר בוקס?), גם תקבל חצי מחיר (כן. המחיר של רכב בארץ מורכב בערך מ-50% מיסים). למה ברכב זה בסדר ובמג'יק לא?
אבל אי אפשר לארגן ריג'נלז בלי קשר לאוריין. אם הבנתי נכון, מארגני טורנירים מקבלים בוסטרים ב14 ש"ח. אז למה אי אפשר לארגן ב16 או 17 ש"ח לבוסטר? 35 ש"ח זה הרבה פחות מ50.
לגבי העניין עם המסים, אני לא רואה מה כאן לא חוקי. בדקתי את זה קצת, וראיתי שכל מס שצריך להגיע אליי ישולם כשאני מקבל את החבילה בדואר. אף אחד אף פעם לא ביקש ממני מס, ותמיד על ההודעה על דבר דואר הייתה חותמת של "דו"ח ירושלים - פטור ממס" או משהו כזה.
הבעיה היא לא שיש הפרש במחיר, ההפרש פשוט גבוה מדי.
Y כתב:אנשים לא יודעים להבדיל בין איכות לזבל ומבחינתם יהודה לוי לבוש בירוק ו-Llanowar Elves זה אותו הדבר.

Canopy Crawler
מארגן טורנירים בדרום
יצירת קשר:

שליחה על ידי Canopy Crawler » 17/7/2005 , 12:54

MosheJW כתב:
Y כתב:

אבל אי אפשר לארגן ריג'נלז בלי קשר לאוריין. אם הבנתי נכון, מארגני טורנירים מקבלים בוסטרים ב14 ש"ח. אז למה אי אפשר לארגן ב16 או 17 ש"ח לבוסטר? 35 ש"ח זה הרבה פחות מ50.
אז אתה חושב שאוריין נכנס לו בבוקר הטורניר לסנטר, לוקח את המפתח של המחסן, סוחב משם כיסאות ושלחנות, תופס את הגשר לכל היום, וכל זה בחינם? המקום לוקח לא מעט כסף על השהות בו, בנוסף צריך לשלם לשופטים.

דני.

Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y » 17/7/2005 , 13:16

MosheJW כתב:אבל אי אפשר לארגן ריג'נלז בלי קשר לאוריין. אם הבנתי נכון, מארגני טורנירים מקבלים בוסטרים ב14 ש"ח. אז למה אי אפשר לארגן ב16 או 17 ש"ח לבוסטר? 35 ש"ח זה הרבה פחות מ50.
לגבי העניין עם המסים, אני לא רואה מה כאן לא חוקי. בדקתי את זה קצת, וראיתי שכל מס שצריך להגיע אליי ישולם כשאני מקבל את החבילה בדואר. אף אחד אף פעם לא ביקש ממני מס, ותמיד על ההודעה על דבר דואר הייתה חותמת של "דו"ח ירושלים - פטור ממס" או משהו כזה.
הבעיה היא לא שיש הפרש במחיר, ההפרש פשוט גבוה מדי.
א. אפשר לארגן בלי קשר אליו. אם תפנה אליו ותגיד לו שאתה מעוניין לארגן באופן פרטי, יש מצב שהוא יתן לך אישור (ואלה המילים שלו). כל מה שצריך זה לוודא שאתה יכול לעמוד בכל התנאים של מוקדמות (כמו להרים טורניר שיהיה REL 3 חוקי).
מארגן שמקבל בוסטר ב-14 עושה טורניר עם בוסטרים בערך של 16-17 ש"ח לאחד. פה הרווח. מעבר לזה הוא מכניס עלויות. צוות (שופטים+מישהו על המחשב+מישהו שאחראי על הקופה) מקבל שכר? מקום עולה כסף? שולחנות וכיסאות? נסיעות? אוכל לצוות? מע"ם? מס הכנסה? פה נכנס ההפרש בין 34 ש"ח של הבוסטרים ל-50 שאתה משלם. רק 17% מע"ם על הבוסטרים מעלה אותך ל-40 ש"ח.
ב. אתה מקבל חבילה בשווי של $250, יופי, אין מס. אוריין מקבל מכולה בשווי של $25,000 אתה רואה את ההבדל? מיסי יבוא, מיסי נמל, הובלה למחסנים, החזקת מחסן... לא חסר לו עלויות שהוא משלם על היבוא וצריך להחזיר במחיר לצרכן.
החנות גם משלמת הובלה? מוסיפה רווח לאוריין? צריכה רווח בעצמה? יש לה הוצאות על מבנה, חשמל, נקיון, החזקה, עובדים... וככה אתה, בתור צרכן שקונה בחנות, משלם את כל ההפרשים. אני לא רואה אף אחד מתלונן על משחק מחשב שעולה 300 ש"ח, למרות שלייצר דיסק עולה בערך 30 אגורות (ולכל המתחכמים שמורידים, זה כמו לפרוץ למחסן של אוריין ולהגיד שגם על זה לא שילמתם). הבעיה, כמו שכבר אמרתי, היא שאתם רגילים לעקוף את נושא המסחר המסודר. אתם רגילים שהמארגנים חותכים בשבילכם פינות ומארגנים במחיר מוזל.

Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic » 17/7/2005 , 13:26

אף אחד לא מתלונן על זה שמשחק מחשב עולה 300 שקל כי אף אחד לא קונה אותם.
My phone number: 0522816213

Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y » 17/7/2005 , 13:30

Prismatic כתב:אף אחד לא מתלונן על זה שמשחק מחשב עולה 300 שקל כי אף אחד לא קונה אותם.
אז למה טלוויזיה עולה 1500 ש"ח? למה מזגן 2000? למה קילו נקניק יכול להגיע ל70 ש"ח? אין דבר כמעט בעולם הזה שהמחיר לצרכן שווה את ערך המוצר. צרכנים משלמים מאוד אחוזים יותר על כל דבר.

_demostenes_
The Mirror Breaker
יצירת קשר:

שליחה על ידי _demostenes_ » 17/7/2005 , 13:31

הועלתה כאן בקשה לגיטימית, שיכולה רק לנקות אתכם אם אתם באמת צודקים.
על מה הוצאתם 50 שקל?
אל תגידו "נסיעות, שופטים מקום, אור, חשמל, תעבורה".
תפרטו בצורה מדוייקת, אם אתם מוכנים, אני לא רואה סיבה שלא, שקיפות במידה ואתם אומרים אמת יכולה רק להועיל לכם.
‏מויש‏ ‎(02:03 AM)‎ :
experience is like rating, sometimes it doesn't reflect the skil.

Lordanny
מארגן טורנירים בצפון
יצירת קשר:

שליחה על ידי Lordanny » 17/7/2005 , 13:34

הינה שאלה:
מה היתם מעדיפים:

בוסטרים בחנות ב 25 ש"ח וטורנירים במחירים סבירים (לדעתי לפחות)
יחד עם דיווח על הטורנירים, יחד עם פרסים נוספים ויחודיים, כרטיסי טיסה ארועים רשמיים, צוות מקצועי וכו

או

בוסטרים בחנות ב 17 ש"ח אבל אין טורנירים רשמיים אין פריריליסים אין PTQ אין אליפות אין שום תמיכה או הנחה, אין ליגות אין FNM, אין שחקנים חדשים,
רק השחקנים הישנים משחקים שוב ושוב בינם לבין עצמם שופטים לפי החוקים שבא להם... ובופן כללי עושים כאוות נפשם.

אני יודע אולי זה נשמע קצת קיצוני אבל אתם צריכים להבין המחיר של הבוסטרים כולל את כל הדברים הנוספים.

ישראל לשמחתנו היא מדינה מתוקנת ויבואן משלם מיסים ויש לו התחייבויות, אני מצטער לבשר לכם את זה אבל בסופו של דבר מי שלא נראה לו מוזמן להשאר בבית, או לארגן דראפט לחברה במטבח.

דני

Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y » 17/7/2005 , 13:34

אני מוכן לפרט בכיף כל טורניר שאני מארגן. לגבי טורנירים של אוריין, זה עניינו. אני גם לא יודע מה העלויות המדוייקות.

Lordanny
מארגן טורנירים בצפון
יצירת קשר:

שליחה על ידי Lordanny » 17/7/2005 , 13:34

אגב אם תרצו פירוט אני אפרט לכם את הכל כאן הערב או מחר

דני

Efrit
Angel of Wrath
יצירת קשר:

שליחה על ידי Efrit » 17/7/2005 , 14:06

RangerX כתב:לי יש שאלה אחרת: אני ניסיתי בכל כוחי, אבל אני פשוט לא מצליח להבין למה מחייבים בן-אדם שהגיע לרגיונלס לקנות בוסטר מסט רנדומלי? זה לא שהאנשים שהגיעו לטורניר לא ראו בוסטר בחיים (אז היה אפשר עוד איכשהו לייחס את זה לPROMOTION ), אם הם היו רוצים לקנות בוסטר במהלך או אחרי הטורניר, הם היו ניגשים לדוכן המכירה וקונים בוסטר. הם אפילו היו בוחרים הוצאה שהם מעוניינים בה. אם לדחוף ככה בוסטר זה בסדר, מה מונע מהמארגנים להעלות את מחיר הטורניר בעוד 30 ש"ח ולכלול גם ארוחה במק-דונלדס לכל משתתף. אני בטוח שמק-דונלדס לא יתנגדו.

נ.ב. חוץ מזה ומהעדר חמצן במקום, הטורניר עבר חלק מאוד.
זה השאלה שמעניינת אותי יותר מהכל. הייתי רוצה לראות תשובה קודם כל על זה.
Sticks and stones may hurt my bones but words will never hurt me.

akroma
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי akroma » 17/7/2005 , 14:15

נראה לי איפשהוא גלשתם לנושא אחר והלכה קצת לאיבוד הנקודה הראשונית, ברור לכולם שאוריין ווויזארדס הם אגרונים שפועלים למטרות רווח כלומר המטרה שלהם היא להרוויח כסף על חשבוננו בעצם בכיף שירוויחו ושישגשגו יחד עם קהילת המגיק בארץ, להתחיל להתלונן על שכר של שופטים גם לא במקום כי בתכלס יש להם עבודה שוטפת גם אם לא שאלו שאלות זה לא שהם יושבים בפינה ולא עושים כלום ואם תחשבו את השכר שהם מקבלים לשעות עבודה, לא תקבלו שכר יותר גבוה מעבודה ממוצעת אחרת לשעה ופה עוד לא משלמים להם בכסף אלא בסחורה לפעמים בקיצור לא נראה לי שיש מה להתלונן על השופטים, הבעייה האמיתית היא שמשנה לשנה וטורניר לטורניר כל מה שקורה זה שהמחירים עולים ועולים פריריליסים עולים היום 120 שקל לעומת 80-90 לפני שנה שנתיים גם המוקדמות השנה כללו הרעה של תנאים משנה שעברה ויש עוד המון דוגמאות כאלה, איכשהוא כל פעם יש סדרה של תירוצים חדשים עליית היורו ועוד, אולי חלק מזה לגיטימי אבל גם אם אוריין פועל למטרות רווח וגם אם יש שכר שופטים ועוד כל מיני דברים מה שקורה שכל שנה השחקן הממוצע משלם יותר ומקבל פחות ופחות לא נשמע כל כך כיף אם מגמה כזאת תמשך כי כגם ככה המחירים של הטורנירים מרקיעים שחקים, עוד דבר שלא הבנתי זה הוויכוח של המחיר של הבוסטרים שחקנים ביניהם מעריכים אותם ב-15 שח ומשתמשים בהם לדראפטים וכ'ו אז נכון שבחנות הם נמכרים במחירים מטורפים וכנראה שככה גם אוריין צריך למכור אותם למרות שלא הבנתי ממש את הנקודה הזו, אבל מזה זה בכלל קשור לי בתור שחקן אכפת להפסיק לשלם יותר ולקבל פחות, מילא היה איזה מקום משחקים נורמלי ומאוגרן עם מזגן, או שהיה אגרון ללא דופי ותנאים משתפרים אבל סה"כ נראה שהדבר היחיד שעולה זה הכסף שאני משלם לעומת התמורה, ולא ממש חשוב לי לשמוע כמה עולה השופט וכמה עולה השולחנות והכסאות להשכרה והמחשב ועוד כל מיני רק למה אני משלם יותר ומקבל פחות זו כל הנקודה, מישהו יכול לענות על השאלה הזו למה יש הרעה בתנאים מטורניר לטורניר?

שלח תגובה