ביקורת על המוקדמות שנערכו היום

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax » 17/7/2005 , 21:32

בואו ננסה שניה לרכז את הטענות שלכם בתור קהילה.
השגות לגבי ההכרחיות של אוריין להפנות לאלן, כי זה לא ענין של אף אחד אחר. לדעתי זה גם לא עניינכם, אבל תרגישו חופשיים להגיד לאלן איך לנהל את הצוות שלו.
נסו שניה להתמקד בדברים שהם כן עניינכם, כלומר גם לא אחוזי הרווח של המארגן (זה לא אומר שהטענה "יקר לי להשתתף בטורניר" אינה לגיטימית, אבל החפירה שלכם בכיסים של אוריין ממש חולנית).
במילים אחרות, מה שכן חשוב לשמוע זה "רע לי בטורניר כי..." (לא מודיעים מספיק זמן מראש, חם בסנטר, יקר לי נורא, וכולי). מה שלא חשוב לשמוע זה "צריך לפטר את אוריין/דני יוסף/אלן" או "אני יכול להבריח בוסטרים בחצי מחיר האהא" או "למה אתם לא קונים ברובל ומוכרים בארץ, זה יוצא יותר זול". אחרת, לא נגיע לשום מקום, וחבל, כי אני חושב שכן עולות כאן טענות מוצדקות, פשוט קשה מאד לדוג אותן מים ההתלהמות והדמגוגיה שמציף פה כל חלקה טובה.

_demostenes_
The Mirror Breaker
יצירת קשר:

שליחה על ידי _demostenes_ » 17/7/2005 , 21:46

אנטרקס, כבר היינו שם. אבל אם אתה מתעקש.
המחיר נראה לי יקר.

לא רואה איך זה עזר, לדוג'.
הטענה הזאת הועלתה כבר כמה פעמים לגביי כמה טורנירים, מגמת עליית המחירים של הטורנירים חדה.
זה לא שהמדינה באיזה אינפלציה מטורפת, המוצרים לא קופצים, זה לא דבר שקורה בכל שוק - אבל בשוק המג'יק זה קורה.

חוץ מזה שציבור גדול מאוד של שחקנים נפגע מחלוקת פרסים כמו: בוסטר לכל משתתף.
(ראה פירוט - RangerX)
מורגש שהשחקנים משלמים מחיר נוסף אבל לא מקבלים שירות בשבילו, כך שאפילו אם היינו משלמים מחיר בשביל שירות נטו הרי שגם זה לא נתקבל.
‏מויש‏ ‎(02:03 AM)‎ :
experience is like rating, sometimes it doesn't reflect the skil.

Ergil
Single Star

שליחה על ידי Ergil » 17/7/2005 , 21:50

מה שאני רוצה זה להנות בטורנירים באופן כללי, ובפרט להנות מלשחק ולנצח. כמה אוריין מרוויח בזמן שאני נהנה לא ממש מעניין אותי. ויזארדס מחלקים לשחקנים מיליון דולר בשנה בPTים. כמה הם מרוויחים בשנה אני לא יכול לנחש, אבל השורה התחתונה היא שויזארדס מרוצים והשחקנים מרוצים. כאן בארץ השחקנים לא מרוצים, וסביר להניח שאם ההתעללות הנוכחית בשחקנים תמשך גם אוריין ואלן לא יהיו מרוצים.
Not even Elminster would like to see a volcano appearing under his ass

lamootatarmzooian
MTGil Wizard

שליחה על ידי lamootatarmzooian » 17/7/2005 , 22:01

Ergil כתב:מה שאני רוצה זה להנות בטורנירים באופן כללי, ובפרט להנות מלשחק ולנצח. כמה אוריין מרוויח בזמן שאני נהנה לא ממש מעניין אותי. ויזארדס מחלקים לשחקנים מיליון דולר בשנה בPTים. כמה הם מרוויחים בשנה אני לא יכול לנחש, אבל השורה התחתונה היא שויזארדס מרוצים והשחקנים מרוצים. כאן בארץ השחקנים לא מרוצים, וסביר להניח שאם ההתעללות הנוכחית בשחקנים תמשך גם אוריין ואלן לא יהיו מרוצים.

EXACLY
!!

Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax » 17/7/2005 , 22:20

אגב, כבר שאלתי פעם את אוריין לגבי הנושא הזה. הוא מאמין שרוב הטענות שלכם לגבי מחיר לא הוגנות, וגם הציג לי תחשיבים שמראים שהרווחים שלו די זעומים. ברמת העקרון, הוא מאמין שהסטנדרטים שלכם לגבי מחיר הם לא ריאליים - שהמחיר פעם פשוט היה מגוחך והיום הוא יותר ריאלי.
לגבי הודעות מראש, זה באמת די מפתיע אותי, כיוון שהפרטים כן היו ידועים. לדעתי הבעיה נעוצה בעובדה שגם דני וגם אני סטודנטים, ועכשיו התקופה הכי לחוצה לנו בשנה.
לגבי הבלגן שנה שעברה, אני מבחינתי סגרתי את הנושא. הפקתי לקחים, התנצלתי למי שהיה צריך, וניתן פיצוי. מי שמתעקש לחפור בזה, שיבושם לו, אבל אין עוד מה ללמוד, ואף אחד לא יקבל עוד פיצויים על זה.
עוד טענות שפספסתי?

Ergil
Single Star

שליחה על ידי Ergil » 17/7/2005 , 22:22

כן. מבנה הפרסים, or the lack thereof.

Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax » 17/7/2005 , 22:25

אנחנו מתייחסים לפרירליס או לרג'יונלס?
בפרירליס זאת יוזמה שלי, ולצערי יהיה קשה לשנות את דעתי על זה - אני רואה בכם, השחקנים הותיקים בפורום, מיעוט קולני. אני כן אנסה יוזמה שונה באירוע רליס הבא, אבל ברמת העקרון, פרירליסים צריכים פרסים נמוכים (טענה יותר חזקה מ"פרירליסים לא צריכים פרסים גבוהים"), לפי תפיסתי: לצמצם אינטרס לרמות, ליצור אירוע פחות לחוץ ולכן יותר כיף, לתגמל יותר שחקנים צעירים שהגיעו להישגים בינוניים-טובים.
לגבי רג'יונלס: זאת ההחלטה של המארגן. אין לי מושג מה היו השיקולים.

Ergil
Single Star

שליחה על ידי Ergil » 17/7/2005 , 22:30

הPR בתל אביב לא נמצא גבוה ברשימת מענייני, וגם על מבנה הפרסים בPR הקודם בחיפה אין לי תלונות, כמו שאמרתי בדיון על הrelease event של 9th. לעומת זאת, כשמורידים בוסטר מהפרס ו10 ש"ח מהמחיר או כשמחלקים פרסים לכל מי שמצליח להרשם למוקדמות בהחלט יש לי מה להגיד בנושא, ואת הרוב כבר אמרתי באחד העמודים הקודמים.

Lordanny
מארגן טורנירים בצפון
יצירת קשר:

שליחה על ידי Lordanny » 17/7/2005 , 22:31

טוב דיברתי אם מי שצריך ואין לי מנדט לפרסם את העלויות והתחשיבים המדוייקים של הטורניר, נסתפק ונגיד שהטורניר נגמר בהפסד למארגנים, כמו כל המוקדמות.

בקשר לאליפות המתקרבת, אמרתי כבר המקום יהיה ממוזג מאורגן ואני שם על כך אחריות שהכל ירוץ כמו שצריך.

בקשר למחירים של המוצר, אני מסכים יש בעיה התרגלנו למחיר זול, המוצר שלנו מאד התייקר, אין לי איך להקל את הסבל הזה מהשחקנים הותיקים שכל שאני יכול לומר להם הוא שאני מבין אותם ואני מנסה לפעול בנושא אבל שלא יצפו לניסים.

אני כרגע שוקד רבות על עניין המחירים, ואחד השינוים שניסיתי לעשות הוא הורדת בוסטר לפרס מהטורניר הקרוב של 9TH, במקום 125 ש"ח למשתתף הטורניר יהיה רק 105, ולנרשמים מראש רק 100, אני מבין שאולי זה לא הצעד שיעזור, ואנחנו מנסים עוד כמה דברים נוספים כמו תוספת של פרסים עקיפים ולא דווקא בוסטרים אשר מאד מייקרים.

דני

Ergil
Single Star

שליחה על ידי Ergil » 17/7/2005 , 22:35

אני שם לב שעדיין אין שום התייחסות רשמית לעניין מבנה הפרסים.

Lordanny
מארגן טורנירים בצפון
יצירת קשר:

שליחה על ידי Lordanny » 17/7/2005 , 22:38

התייחסתי למבנה הפרסים בטרד אחר.

דני

נ.ב. בקשר לשעה היא מפורסמת כשבוע לפני הטורניר אבל בדר"כ זה בבוקר

דני

Orb

שליחה על ידי Orb » 17/7/2005 , 22:41

דורון, לגבי הפירסום, לצרכן לא צריך להיות איכפת אם המארגן עסוק בלימודים.
בלתי אפשרי שהמידע על הטורניר מתפרסם כ"כ מעט זמן מראש, ובסוף מתפרסם מידע חלקי ומבולגן.
זה שירות שברור שצריך לספק. לא יתכן טורניר גדול בלי פירסום נאות.

Ergil
Single Star

שליחה על ידי Ergil » 17/7/2005 , 22:44

Lordanny כתב:התייחסתי למבנה הפרסים בטרד אחר.
היה נחמד אם באותה הזדמנות היית מתייחס למה שאמרתי בטרד הזה. לנחיותך, הנה מה שאמרתי בעמוד הראשון:

"אם הפרס האמיתי של המוקדמות הוא הזכות להשתתף באליפות, כמו שגרג ודני ניסו להסביר לי, למה שלא נוציא לגמרי את הבוסטרים מהעסק, ונעשה מוקדמות שעולות 15 ש"ח? או לחלופין, למה שלא ננהג בהיגיון ונחלק את הבוסטרים לטופ 8 ואת ההזמנה לאליפות לטופ 50%?".

Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax » 17/7/2005 , 22:52

אור, אני מסכים לחלוטין. אילו אני הייתי אוריין, פשוט לא הייתי מעמיס כ"כ דווקא ביולי, או דואג שמישהו שאין לו אינסוף מבחנים קשים ביולי יהיה אחראי על הפרסום. זה לא משנה את העובדה שזה קרה, אבל זה כן בא להצביע שאין פה איזה חוסר אכפתיות של דני.

Orb

שליחה על ידי Orb » 17/7/2005 , 23:08

חס וחלילה, אני לא בא לומר שיש פה חוסר איכפתיות של דני.
עד עכשיו, מאז שדני אחראי על העניינים אין ספק שיש עלייה ברמת האיכפתיות ודני בהחלט ישפר את העניינים לטעמי.

רק אמרתי שבסופו של דבר, זה לא משנה אם זה חוסר איכפתיות של אורין, חוסר איכפתיות של דני, או סופה טרופית. בסופו של יום, זה עוד מחדל שגורם לפחות אנשים לבוא, וחבל.

ben
MTGil Wizard

שליחה על ידי ben » 17/7/2005 , 23:08

לגבי פרהריליסים, אני חושב שהמבנה הראוי הוא top 8 heavy + פרסים סמליים כמעט אחידים בין מקומות 9 ל (20-30) תלוי בכמות משתתפים. לגבי רג'יונאלס, אין ספק שזה חייב להיות top heavy לחלוטין. הטענה של ריינג'ר-אקס תמישך מן הסתם לזכות להתעלמות, כי אין שום דרך טובה לענות על זה פרט ל"גימיק נואש ונסיון שיווקי כושל".
לגבי העניין, יש להבהיר אחת ולתמיד, הפורום הזה הוא הראי של המג'יק בארץ, היו לו תקופות שבהן הוא פרח והתקיימו בו דיונים מרתקים והרבה דיווחי טורנירים, שהם באופן אישי ההודעות שאני הכי נהנה לקרוא. היום רוב השחקנים הטובים לא טורחים להכנס לדיונים רציניים בגלל שכל טמבל עם מקלדת מוצא לנכון להגיב לנושאים שאין לו מושג וחצי מושג בהם. לדעתי אפשר ללמוד ממדיניות הזברה, ולהעניק הנחה סמלית לכל מי שמפרסם דיווח טורניר, בנוסף איזשהן הגבלות על פורום ייעוץ בניית חבילות יכולות להועיל. העצות האלה הן יותר שיווקיות, משום שלדעתי זו אחת הבעיות החמורות ביותר של הקהילה היום.אם הפורום יישגשג הוא יכול ליצור התלהבות מחודשת בקהילת שחקני המג'יק.

Muss
Muss Man
יצירת קשר:

שליחה על ידי Muss » 18/7/2005 , 2:56

Canopy Crawler כתב: רק רציתי להבהיר שהנקודה שלשם ציין, בקשר לכמות המשתתפים שירדה היא לא נכונה לגבי ת"א, לא יודע בקשר לחיפה.

דני.
אהמ, לא...
שכחת שהיו שנה שעברה גם מוקדמות בכל מקום שרצו כמעט ?
היה בחנות ברעננה ובליגה של מנורי בהוד השרון לדוגמא=> אנשים שהיו הולכים השנה לת"א- המקום הכי קרוב.
"עם נקבות לא משחקים, זאת זכרו נא ילדים
בגלל שקרקמן לא חשב- הוא קיבל סכין בגב!"

Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax » 18/7/2005 , 5:50

בן, האקרובטיקה המחשבתית שלך מרשימה כרגיל. מג'יק בארץ "גווע כי אין מספיק שחקנים", והפורום גווע כי "יש יותר מדי טמבלים", ואחד הראי של השני? מרתק.

Ergil
Single Star

שליחה על ידי Ergil » 18/7/2005 , 5:59

למרבה הצער הטמבלים לא מגיעים לתחרויות רציניות כמו המוקדמות.

Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax » 18/7/2005 , 6:01

ונשאלת השאלה למה בעצם, שאלה שאין לי עליה תשובה, כי אני לא איש שיווק.
בכל מקרה, אם לסכם שניה, כרגע כולם מרגישים שקיבלו תשובות להכל חוץ מלשאלה למה במחיר של הרג'יונלס היה מגולם עוד בוסטר שהלך לכל אחד מהנרשמים?

שלח תגובה