דיווח מקום 8 בזברה!

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

DarkPijem
לורד הפיג'מה המרושעת
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

דיווח מקום 8 בזברה!

שליחה על ידי DarkPijem » 16/4/2005 , 19:22

הכל התחיל לפני שלושה שבועות, כשחשבתי על דק לזברה. ראיתי שהדקים הכי טובות יהיו טוט' אנד נייל ומונו בלו אז החלטתי לשחק מונו בלו. עשיתי המון המון טסטינג, נגד אלישע (מירור) ארי עיני (בי ג'י קלאוד) טל הויברגר (ביקון ירוק) אריאל שכואב לו הראש והוא תפוז (?) (ששיחק וויט וויני והמון בוורקסטישן והגעתי לגרסה כמעט מושלמת. הליסט:
ציפיתי להמון מונו בלו, דברים ירוקים וויט וויני וזה עבד.
// Lands
4 Stalking Stones
20 Island

// Creatures
2 Meloku the Clouded Mirror
2 Jushi Apprentice
1 Spire Golem

// Spells
4 Rewind
4 Thirst for Knowledge
4 Vedalken Shackles
4 Hinder
4 Mana Leak
4 Echoing Truth
3 Serum Visions
2 Condescend
2 Oblivion Stone

// Sideboard
SB: 2 Condescend
SB: 2 Evacuation
SB: 2 Bribery
SB: 2 Boseiju, Who Shelters All
SB: 4 Spectral Shift
SB: 3 Temporal Adept

כמובן שחלק מהסיידבורד לא הצלחתי להשיג ולכן החלפתי 2 Evacuation 2 Spectral Shiftו 2 איווקיואישן בעוד ברייברי, 4 בומרנגים spire golem ומשהו (שכחתי).
ביום שבת הזה הגעתי לזברה והתחלתי להשיג קלפים. תודות לאלישע (elisha) למיכה (GIMLI) על הג'ושי אפרנטיס (כן גם אותך אני לא שוכח ולסני רוי (suny roi) על שעזרו לי להשיג את כל הקלפים (אלישע השאקלס אני מביא ביום שני).
סיבוב 1: דוד פרידברג עם בלייזינג שואל קומבו:
משחק 1: הוא התחיל מהר עם Spark elemental X3 וגובלין דפוק 1/1 עם הייסט. תור 3 נחת שאקלס, ומשם זה כבר קל 8) 8)
משחק 2: הוא התחיל מהר מאוד עם הגוד הנד נגד מונו בלו. תור 1 gengu of the spirits תור 2 Slith firewalker. שוב שאקלס תור שלישי והוא מת מהמן לנדים השוחטות שלי (stalking stones). אחרי שניצחתי גיליתי שהוא שיחק את הבלייזינג שואל קומבו (תודות לGIMLI)....
סיבוב 2: ניצן בן טוב עם WW:3
משחק 1 הוא התחיל עם תור ראשון סבנה ליונס תור 2 עוד אחד ומעופף 1/1. טרוט' לסבנה ליונס, שאקלס מגיע, הוא מעביר glorius anthem והנה מגיע עוד שאקלס. יש לו צבא ענקי של יצורים, אבל שאקלס שולט 8) . יש לי 2 סבנה ליונס מרביצים והנה מגיע עוד שאקלס. הוא פשוט מאוד עושה סקופ :o
משחק 2 אני ממלגן ליד של לנד אחת ושאקלס, ולא שולף לנדים. הוא בזמן הזה שם עלי לחץ ושם מטריקס אז פרשתי...
משחק 3 מאוד דומה למשחק 1 רק שיש לי פחות שאקלס אחד, מלוקו (X2!!) ואובליויון סטון. אתם יודעים מה קורה לוויט וויני אחרי זה....
סיבוב 3: יותם שיבולת (הסקראב) עם פונזה (סתם צוחקים איתך)
משחק ראשון אני שולף יד עם הרבה קאונטרים וסטולקינג סטונס ואני מתחיל... אין לו מוקס וגם אין לו יצורים ונגמר לו הדלק, אז כל תור הוא מרביץ לי עם הנקסוס... מצדי זה סבבה כי המאן לנדים שלי מרביצים יותר חזק :lol: :lol: . בסוף המשחק ראינו ששלפתי 7 קאונטרים ש-4 מתוכם הן הארד קאונטרס....
משחק 2 הוא מתחיל עם תור 1 גנג'ו אדום, ולא שולף לנד כדי לתקוף. סוף התור שיפט לגנג'ו (Tech) ואז המון שליפה ומלוקו תור 5. אני אומר לו שישחק את הבויל אבל אין לו בויל והוא מת מטוקנים עצבניים :evil:
9 נקודות מתוך 9! (ואני עוד שחקן חדש יחסית)
סיבוב 4:דני יוסף משחק טוט' אנד נייל:
משחק ראשון הוא הולך לעזור במחשב, ואז רואה שכל הסליבים בדק שלי לא מסודרים, אז הוא קורה לגרג שמסדר לי את הסליבים וחותם לו שאין פטרן של הסליבים (זתומרת שאני לא מרמה). אחר כך הוא סופר את הדק שלי ורואה שיש שם 61 קלפים אז הוא קורה לגרג (שוב) ואומר לו. גרג אומר לי להסתכל בדק ואני רואה ששום קלף לא מיותר ויש 15 קלפים בסיידבורד. אחרי כל זה אנחנו מתחילים לשחק:
משחק ראשון הוא מתחיל עם סקריינג (והוא ראשון) ולאט לאט מלקט את האורזטרון. שלפתי המון הארד קאונטרס ועשיתי לו חיים קשים. בסוף הוא מביא בוסייג'ו עם ריפ אנד סוו, ועושה לי ביט דאון עם הוויטנסיות כדי שאני אעשה טאפ לשאקלס (7 איילנדס) בשביל שהוא יוכל לעשות טוט' לקיקי טיטן ולגמור את זה. בסופו של דבר הייתי חייב לעשות משהו בקשר לוויטנסיות (ידעתי שהוא מנסה לעשות את זה ורציתי לשלוף עוד שאקלס) אז השטלתי עליהם. כמובן מגיע טיטאן ומסיים את זה עם טריסקליון.
משחק שני אני עושה סיידבורד לבומרנגים במקום טרוט'ים.
הוא מתחיל מהר מאוד עם טליסמן ומגיע ל4 לנדים. סוף התור אני עושה בומרנג לאורזה לנד, אז בתגובה חוטף אחד מהטליסמן ועושה Boil . זה היה מוזר מאוד שטוט' עושה בויל... נשארתי בלי כלום והנחתי לנד. הוא עושה ריפ אנד סוו :o :o אני מניח עוד לנד (אחרונה ביד) והוא עושה עוד אחד (עם אנטווין :) )! בלי לנדים אני מעביר תור, ובתורו וויטנס לריפ אנד סוו וסקופ :P זה היה מגעיל
סיבוב אחרון נגד רן שניר עם יו ג'י עם טרולים מיין :o
משחק ראשון הוא מתחיל עם לנד ירוק. אחרי זה באה סקורה שחוטפת קונדיסנד וסוף התור ט'ירסט (שלי). הוא מניח טרול שעובר, ומתחיל להרביץ עד שאני מגיע ל-5. אני מטפדק מלוקו ומניח אותה עם באקאפ של קאונטרים אבל לא היה קאונטר וור. משם אני מרביץ עם טוקנים וג'ושי הפוך. אני שמח שניצחתי משחק 1 נגד המאצ' הכי רע שלי (בגלל השאקלס). בסוף אני מגלה שאין לו שאקלס....
משחק שני הוא תחיל תור 1 וויאל. אחר כך מגיעה סקורה ממנו ואז זילוט. הם מרביצים ואני בפלאד אמתני עם ריווינד ביד. 1-1
משחק 3 הוא מתחיל עם וויאל וdosan ממנו. גם סורד וגם טרול מרביצים חזק עד מוות.
9 נקודות עם טייברייקרס טובים.... קיבלתי מקום 8 וקיבלתי ג'אקל פאפ פויל DCI :o :o
הלכתי לקונצרט הכי מוזר בעולם (שהמורה שלי לפסנטר הופיעה בו) עם מוזיקה אטונלית, אוברטונים ושטויות, וחזרתי הביתה הרוס אחרי יום מגניב....
בסה"כ היתה זברה נהדרת, רק חבל שהמארגנים דורשים פיקדון כדי להלוות קלפים, הרי הם מכירים אותי.....
כבוד לאלישע מיכוש ולרוי על שעזרו לי להשיג קלפים.
ben כתב:נניח שאתם מסתובבים ברחוב תל אביבי כלשהו עם בקבוק תבערה,ומולכם חולפות אורנה דץ, מיכל זוארץ ואודטה. למרבה הצער אין אפשרות לפגוע ביותר מאחת מהן.במי הייתם בוחרים?

suny roi
MTGil Wizard

שליחה על ידי suny roi » 16/4/2005 , 19:40

דיווח טוב ומעניין.
רועי.
נ.ב. בבקשה על הקלפים.
אמרת תודה אז עניתי בבקשה...
נערך לאחרונה על ידי suny roi ב 16/4/2005 , 20:00, נערך פעם 1 בסך הכל.
גיא אמר לי במסנג'ר:
Konda כתב:יש אנשים הולכים לים לתפוס דגים, אתה תופס בחורות.
LOL.

DarkPijem
לורד הפיג'מה המרושעת

שליחה על ידי DarkPijem » 16/4/2005 , 19:54

לא הבנתי את הנ.ב.
ben כתב:נניח שאתם מסתובבים ברחוב תל אביבי כלשהו עם בקבוק תבערה,ומולכם חולפות אורנה דץ, מיכל זוארץ ואודטה. למרבה הצער אין אפשרות לפגוע ביותר מאחת מהן.במי הייתם בוחרים?

arch-angel
MTGil Wizard

שליחה על ידי arch-angel » 16/4/2005 , 21:16

א. המשחק נגד דני(טוט' אנד נייל) לא היה מגעיל זה פשוט הייתה בניה חכמה בהתאם למטאגיים שצפתה מונו בלו וכאלה, הפסדת תן כבוד
ב. חבל שלא פירטת איך שיחקת סטריקט מול רן שניר והצקת לו בקשר לפרוטקטורים כמו שפירטת איך דני ביקש דק צ'ק לגיטימי לגמרי אחרי שהוא רואה 61 קלפים בדק שהלך 3-0 עד עכשיו
ראיתי את המשחק שלך מול רן, אתה לא מכריז דברים כמו שצריך ואז יש וויכוחים
חבל שאתה מקפיד עם אחרים ולא עם עצמך
Antrax כתב:אתה אמור למות כי עברת על חוקי המשחק
תמונה

suny roi
MTGil Wizard

שליחה על ידי suny roi » 16/4/2005 , 21:38

אה... וסתם שאלה:
למה לא שיחקת נקסוסים?
גיא אמר לי במסנג'ר:
Konda כתב:יש אנשים הולכים לים לתפוס דגים, אתה תופס בחורות.
LOL.

DarkPijem
לורד הפיג'מה המרושעת

שליחה על ידי DarkPijem » 16/4/2005 , 22:09

הצקתי לו? אמרתי בסך הכל להחליף פרוטקטור! זה לא אומר שאני חושד בו שהוא מרמה זה רק ליתר בטחון... ולדעתי זה בכלל לא סטריקט להגיד לו להחליף פרוטקטור.
כשאני הגעתי לשחק עם דני גם אני הייתי 3-0.
ומכריז לו נכון? אתה מוכן להסביר את עצמך פה?
אני לא משחק נקסוסוים כי הם איכסה ואין לי אף פעם זמן לתקוף איתם והם קטנים והם לא איילנדים.

akroma
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי akroma » 16/4/2005 , 22:33

קודם כל דיווח די נחמד, למרות שחסרה לך קצת הערכה עצמית ושל היריבים, חוץ מזה לטעון שהגרסה שלך היא כמעט מושלמת או אפילו קרובה מזהל דעתי זה די בדיחה, קודם כל אפרנטיס סתם לא יעיל איטי, ומת לכל רימוול, ופחות טוב ממאגפיי שמשום מה אנשים מתעקשים לא לשחק, ספייר גולם זה אולי נזרק לטירסט אבל זה עדיין חתיכת חרא ועדיף קייגה או ברייברי, גם הסטון לא נראה ממש טוב, וזה שיש רק 6 קאונטרים בשתיים אבל טונה יקרים גם נראה מוזר. מצד שני כבוד על המקום וכנראה שאתה או שחקן טוב או בעל מזל טוב או שילוב של הכל.

elisha
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי elisha » 16/4/2005 , 23:25

אני חושב שהבנייה שלך די רעה למטאגיים (ואל תתחיל לדבר על כמה אני הלכתי, לא היה לי מזל היום, בניגוד לאנשים אחרים) אתה מריץ הרבה יותר מדי הארד קאונטרס, אין לך מוקסים, מה שמוריד את האחוזים נגד כל אגרו, אתה משחק טרוט' ולא בומרנג למרות שאין אף ביקון בסביבה של הארץ, אתה משחק ספייר גולם אחד בלי שום קשר לכלום, והחלק הכי גרוע - אין לך סטאף בסיידבורד. נעזוב לרגע את כל זה ונפרגן לך על דיווח טוב ומקום מכובד.

אלישע
You'll Never Walk Alone!
(ליברפול, הפועל ת"א)

Gimli
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Gimli » 17/4/2005 , 8:41

אורי- בקשר למשחק השני עם דני.
א. אתה עשית סירום ויז'נס תור ראשון ובטעות הראת לו את היד והוא ראה stalking stoens . אז זה לא נורא. והוא היה נחמד ואמר לך שכל פעם שתה מטיל סרום ויז'נס אתה מראה לו את היד. אבל תור אחרי זה הטלת עוד סרום ויז'נס, ושוב פעם הראת לו את היד בטעות, והוא קלט הינדר שאמר לו- אל תשחק את הריפ אנד סוו. הוא יקנטר. אתה לא ממהר לשום מקום. חכה שהוא יהיה טפ אווט וטתיל את הboil . ואז בגלל זה הפסדת...
חתולים שמנים אוהבים 3 דברים: לראות טלוויזיה, לגרבץ ולשתות. אה וגם לאכול ולישון. טוב אז 4 דברים... - מפיו של Dr. Catenstein , מומחה לחתולים שמנים ולשיניים תותבות. FAT CATS RULEZ! :miew:

DarkPijem
לורד הפיג'מה המרושעת

שליחה על ידי DarkPijem » 17/4/2005 , 9:16

לדעתי הגעתי לבניה כמעט מושלמת. וכן, עשיתי טעות במשחק של דני, אפילו שלא רציתי להראות לו את ההינדר בפעם ה-2 הוא אמר לי שהוא ראה אותו (ניסיתי לא להראות לו).
ואלישע, היו 3 אגרו דקס ששיחקתי נגדם, WW ו-2 ביג רד או פונזה (בשניהם היריבים התחילו ראשונים עם גנג'ו, והשחקן שהוא לא יותם התחיל עם סליט' אחרי זה) ואת שניהם ניצחתי. מוזר? כן. אולי זה מזל, אבל אני מילגנתי לשאקלס והמשכתי לנצח.
במשחק 1 נתקעתי עם הארד קאונטר ביד בזמן שהיה לו ביטס של 3 לתור ושלפתי 5 לנדים ברציפות. לא יכולתי לשלוף שאקלס כי חלק מהביטס היה זילוט.
אני ציפיתי ליחסית הרבה ביקון, וטעיתי. טרוט' זה גם מעולה ב-WW וקנה לי המון טמפו נגדם. יכול להיות שאני אחליף אותו.
וכן, הספייר גולם קשור. הוא חלק מהתשובה במיין שלי לטרול הדביל. אני הולך לנסות או אותו במיין (3) או מגפי (שוב) או פרוטאוס סטאף... וכן יש לי ג'ושי וחשבתי שלא צריך סטאף בסייד. לכל אחד יש את המגרעות שלו...
אפרנטיס היה מיועד למירור מאטצ' (לakroma) כי ציפיתי להרבה ממנו. עכשיו שאני יודע את המטגיים אני אוכל לשנות את הליסט ואולי להכניס מגפי.
סטון זה התשובה למה שעובר את הקאונטרים שלי (כמו גנג'ו שקשה להשתט עם שאקלס סליט ושטויות כאלה). מצאתי המון סיבות להריץ 2 וגם אתה צריך לנסות את זה. זה עובד.
אולי העובדה שזכיתי מקום די טוב אומרת שהליסט שלי די בסדר ושצריך לבדוק דברים כאלה ולא להגיד סתם.
חסרה לי הערכה עצמית של היריבים? תוכל להסביר את עצמך?

Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi » 17/4/2005 , 9:57

אין כזה דבר "בניה מושלמת" וגם לא "בניה כמעט מושלמת". במקרה הטוב, בנית חבילה שעובדת יפה נגד המטאגיים של התחרות, כשממה שאני ראיתי קשה מאד לנתח ולצפות את המטאגיים בארץ והרוב זה ניחושים. כשאתה קורא לחבילה שלך "בניה מושלמת" אתה מזמין ביקורת :wink:
זה לא אומר שאני חושד בו שהוא מרמה זה רק ליתר בטחון...
בנקודה שבה אתה רוצה שאני אחליף פרוטקטור טיפה מקומט בגלל שהוא עשוי להיות מסומן, אתה למעשה אומר שאתה חושב שאני מנסה לרמות אותך. אחרת לא היית מבקש. זה לגיטימי לחלוטין מבחינת החוקים, אבל מנקודת מבט של שחקן שלא מרמה (שלי, ואני מתאר לעצמי גם של Arch-Angel שהעיר לך) זה טרטור מיותר. זה קלף אחד, ואתה ממילא מקבל לחתוך את החבילה שלי, אז במקרה הכי גרוע, אתה יכול לקחת את המקומט ולשים אותו בתחתית ולוודא שאני לא אקבל אותו אלא אם יצא ערבוב אקראי. הפרוטקטורים שלי הם יחסית ישנים (שנה לפחות) ואני מתאר לעצמי שאני יכול למצוא לפחות עשרה מהם שנבדלים בדרכים קטנות מהאחרים, באותה מידה אפשר לדרוש ממני, ומכל שחקן אחר, לקנות פרוטקטורים חדשים לפני כל תחרות כדי לוודא שכולם זהים, כן?
החבילה שלי הייתה, אגב, אמורה להיות UG control עם טונים של אגרסיביות. אבל בפועל יצא שאחרי הסיבוב הראשון היא תמיד עברה הסבה לאגרסיביות יתר, בדיוק כשהיריב התאים את עצמו כדי להתמודד עם קאונטרים. והיא נבנתה במפורש כדי לנצח מטאגיים עשיר ב-UG וב-MUC, כשחצי מהיצורים שלי עושים ל-Shackles את המוות וחצי מהשאר לא נשארים בסביבה בשביל שיגנבו אותם. חבל שיצא לי להתמודד רק נגד MUC אחד בכל הטורניר, אבל מצד שני... לא כיף לשחק נגד MUC :)
בכל מקרה, הסיכויים שלך נגדי היו נמוכים יחסית, אבל היה חשוב שלא תדע את זה כדי להקטין את הסיכוי שתתאים את עצמך. אני מנחש שלקנטר את הסביבונים שלי למדת אחרי המשחק עם דני? :wink:
לא תזיק לך היכרות יותר עמוקה עם מכלול הקלפים בטייפ. אם היריב מוריד למשחק קלף שאתה לא מכיר, זה אומר אוטומטית חור בהגנות שלך. אם לא צפית Boil ב-T&N (כמה כבר קשה לו להכניס mountain אחד ולמצוא אותו עם הזיליון לחשי חיפוש? וראית שהוא מוריד מקור למאנה אדומה למשחק) ואם לא הבנת מה Dossan עושה למשחק שלך (הייתי צריך להזכיר לך בערך 4 פעמים שאתה לא יכול להטיל קסמים בתורי), ההכנות שלך למשחק היו רחוקות ממושלמות.
במשחק 1 נתקעתי עם הארד קאונטר ביד בזמן שהיה לו ביטס של 3 לתור ושלפתי 5 לנדים ברציפות. לא יכולתי לשלוף שאקלס כי חלק מהביטס היה זילוט.
אם היית מוריד Shackles ומכריח אותי להקריב את הזילוט זה בהחלט היה מציל אותך, בגלל שהזילוט היה 66% מהנזק שלי. בזמן שהיה לוקח לי להרוג אותך עם Sakura-beatdown היית בהחלט עשוי לשלוף הגנות. אל תשכח שבאותו סיבוב אני עשיתי מאליגן לחמש מחמת חוסר ברירה, והקלפים השחיקים ששלפתי במשך כל המשחק (לפחות 7 תורות בשביל נזק קטלני?) היו אלו שהתחלתי איתם.
סטון זה התשובה למה שעובר את הקאונטרים שלי (כמו גנג'ו שקשה להשתט עם שאקלס סליט ושטויות כאלה)
בומרנג, אגב, מטפל נהדר גם בגנג'ו. והוא יעיל גם נגד Slith, אבל כאן כבר יש עוד פתרונות.

לסיכום, שיחקת יפה מאד, אבל כמו כל מי שהוא לא אורי פלג - רחוק ממושלם :wink:
ואם תתרכז פחות בלקשור לעצמך כתרים ויותר בניסיון להשיג ביקורת בונה, אתה תספוג הרבה פחות ביקורת עוינת ותגלה שאנשים הרבה יותר נדיבים במחמאות שלהם.

עשהאל
MTGil Wizard

שליחה על ידי עשהאל » 17/4/2005 , 10:12

elisha כתב:אני חושב שהבנייה שלך די רעה למטאגיים (ואל תתחיל לדבר על כמה אני הלכתי, לא היה לי מזל היום, בניגוד לאנשים אחרים) אתה מריץ הרבה יותר מדי הארד קאונטרס, אין לך מוקסים, מה שמוריד את האחוזים נגד כל אגרו, אתה משחק טרוט' ולא בומרנג למרות שאין אף ביקון בסביבה של הארץ, אתה משחק ספייר גולם אחד בלי שום קשר לכלום, והחלק הכי גרוע - אין לך סטאף בסיידבורד. נעזוב לרגע את כל זה ונפרגן לך על דיווח טוב ומקום מכובד.

אלישע
יש לפחות ביקון אחת בארץ...
כולכם הומואים

Muss
Muss Man
יצירת קשר:

Re: דיווח מקום 8 בזברה!

שליחה על ידי Muss » 17/4/2005 , 13:34

DarkPijem כתב:משחק 3 מאוד דומה למשחק 1 רק שיש לי פחות שאקלס אחד, מלוקו (X2!!) ואובליויון סטון. אתם יודעים מה קורה לוויט וויני אחרי זה....
מלוקו זה לג'נד....
"עם נקבות לא משחקים, זאת זכרו נא ילדים
בגלל שקרקמן לא חשב- הוא קיבל סכין בגב!"

Dont have a Clue
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Dont have a Clue » 17/4/2005 , 16:56

ואלישע, היו 3 אגרו דקס ששיחקתי נגדם, WW ו-2 ביג רד או פונזה (בשניהם היריבים התחילו ראשונים עם גנג'ו, והשחקן שהוא לא יותם התחיל עם סליט' אחרי זה) ואת שניהם ניצחתי. מוזר? כן. אולי זה מזל, אבל אני מילגנתי לשאקלס והמשכתי לנצח.
Maybe it's luck? You got two god hands with about 100 couters while I had two sucky draws with no mox (which is key to beating MUC), after mulliganing to 6 in both games because of mana screw. I'd use definitely.
וכן, הספייר גולם קשור. הוא חלק מהתשובה במיין שלי לטרול הדביל.
So what? Why play 1 copy of a completly irrelevant card just so you can have a maindeck answer to troll? I hear spectral shift's excellent against shackles, why not play one of these main as well? You also have evecuation in the sideboard.
סטון זה התשובה למה שעובר את הקאונטרים שלי (כמו גנג'ו שקשה להשתט עם שאקלס סליט ושטויות כאלה).
No, that's called bounce.

btw I can't use hebrew anymore for some reason, think I got it from banuni... :o

elisha
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי elisha » 17/4/2005 , 17:19

אני יודה לאנשים שלא יקפצו עליי ואני יחזור שנייה לנושא.

רק עכשיו הבנתי שספייר גולם חוסם טרול, ואני מודה זה נשמע לי רעיון די מעניין (למרות שעדיף מלוקו, הרבה פחות פגיע). אבל אחד? WTF? זה מראה עד כמה אתה סומך על המזל שלך ועל קישורי הטיפדוק.
רק ליידע אותך שקונדיסנד, הוא לא רק נגד אגרו, וכמוהו גם ליק. נגד הרבה דקים ביניהם אפילו BG וטוט' אתה חייב את אחד הקאונטרים שלך ב-2 כדי לא להפסיד, מניסיון אני אומר לך שנגד טוט' אתה מפחד מתור 2 סקריינג שמביא בוסיג'ו ואתה מאוד רוצה לקנטר את הסקריינג, בעיקר שיש לך טרוט' ולא בומרנג.
אני חייב להסכים עם רן שצודק, אין מטאגיים בארץ, ולכן אתה לא יכול לבנות בנייה מושלמת כי הבנייה מסתמכת על המטאגיים. המטאגיים בארץ לפני טורניר מוערך לפי הודעות של אנשים בפורום "מכירות" וזה קצת עצוב.

הדבר היחיד שאני כן מעריך בבניה שלך זה את האפרנטיס (שאני שכנעתי אותך להכניס), אני חושב שהוא הרבה יותר טוב, אתה מוריד אותו תור 1-2 בלי לפחד בניגוד למגפי, שברגע שאתה מוריד אותו יכולה לנחות עליך מלוקו, קודאמה עצבנית, בויל, או פלוו אנדר, ובגלל זה אתה משחק אותו רק מאוחר והוא לא יעיל.

עוד משהו ששמתי לב, זה שאתה מדבר על הדק שלך כאילו זה דק שקלס "ולא שלפתי שקלס אז הפסדתי". אמנם הוא חלק גדול מהדק ובעלדיו מונו כחול לא הייתה כל כך טובה, אבל עדיין, כל שחקן חכם שמשחק דק שמת לשקלס (WW לדוגמה) ימצא לו פתרון, אם זה שאטר, גראספ, או מטריקס. והדק היחידה שנגדה אתה רוצה למלגן ליד עם שקלס היא WW.
You'll Never Walk Alone!
(ליברפול, הפועל ת"א)

Michel
מארגן טורנירים בצפון ת"א

שליחה על ידי Michel » 17/4/2005 , 17:53

אלישע- אתה צודק שהכל תלוי במטה-גיים, אך יש לזכור כי המושג יתרון קלפים הופך להיות בעייתי כשמשלבים אותו עם השקעת מנה. השאלה היא, באיזה תור אתה מתחיל להרוויח מהקלף יתרון? תסכים איתי שהמגפאי יתן לך יתרון מידי, ולכן הוא הופך להיות איום משמעותי ליריב לעומת איום תאורטי. עכשיו, בתשובה לשאלה מה אתה עושה בתגובה למה שהיריב שלך ישחק? אני ממליץ על 4 מוקסים ו-4 בועות שיתנו לך להוריד את הפאי בתור 3 (ועוד כמה דברים מוקדם יותר) וכמובן לזרוק אותם ל"צימאון למידע" מאוחר יותר(במקום לאבד יתרון קלפים בצימאון כי אין לך ארטיפקט להשליך).

אגב, אני שונה visions - מגפאי וצימאון מספיקים. (בזבוז מקום)

אבל זו רק דעתי.

Dont have a Clue
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Dont have a Clue » 17/4/2005 , 18:01

הדבר היחיד שאני כן מעריך בבניה שלך זה את האפרנטיס (שאני שכנעתי אותך להכניס), אני חושב שהוא הרבה יותר טוב, אתה מוריד אותו תור 1-2 בלי לפחד בניגוד למגפי, שברגע שאתה מוריד אותו יכולה לנחות עליך מלוקו, קודאמה עצבנית, בויל, או פלוו אנדר, ובגלל זה אתה משחק אותו רק מאוחר והוא לא יעיל.
Yes, but unlike apprentice, Magie actually draws you cards and easily wins the game once it's online. Apprentice just sits there and does nothing until the endgame when you have 3 mana to spare each turn. It's better only in the MUC mirror, which is exactly what sideboards are for.

And Spire Golem isn't interesting, it's simply dumb. You already have an optional maindeck card that's also a solution to troll, Keiga (Meloku works too, off course). And, as I said, there's always evacuation in the SB.

akroma
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי akroma » 17/4/2005 , 18:47

דא אם אתה רוצה פתרון לטרול תשחק שואל/ או מוקס כדי שתוכל לקנטר אותו גם בתור 2.

DarkPijem
לורד הפיג'מה המרושעת

שליחה על ידי DarkPijem » 17/4/2005 , 19:04

מגפי חרא, ג'ושי חרא, אני בודק סטאף אוף דומיניישן מלוקו יותר טובה מגולם אבל את גולם אפשר לדסקרד ל"צמאון". אלישע כמה קונדיסנד אתה משחק?

Dont have a Clue
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Dont have a Clue » 17/4/2005 , 19:32

I assume he plays 4, which is right. How exactly is staff of domination better than apprentice?

שלח תגובה