דקים טיפשות לשלטון!דיווח מקום 4 בזברה,טייפ2

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה
wake lord
Knight of the Black Lotus
יצירת קשר:

דקים טיפשות לשלטון!דיווח מקום 4 בזברה,טייפ2

שליחה על ידי wake lord » 05/2/2005 , 21:20

אני לא רוצה להתחיל לדבר על למה,אבל מסיבה לא ידועה,החלטנו אני,בני,שניר,אלישע,טל,גידעון וניב שהולכים לשבור את המטא-גיים,שנמאס לנו כבר מטוט' ורבג'ר,ושדקים טיפשות לשלטון.
אחרי דיונים רבים,החלטנו שאני,ניב,ואלישע נשחק ביקון גרין,שהיא הדק הכי מגניבה בעולם,ובני וטל ישחקו אירונוורקס,שזה לא פחות טיפשי.
הזמן עבר,והתחלנו אם הטסטינג,אירונוורקס התגלתה כדק שולטת,שהדבר היחידי שזה בעצם לא מנצח זה את הביקון אחרי סייד,וגם יש לו מצ' של כ 50% מול רבג',רשזאת הבעיה העיקרית,הביקון לעומתה,התגלתה כלא פחות טובה,מפסידים כמו מנייאקים לפונזה,וויני זה מצ' מפוקפק,אבל טוט' ורבג'ר מנצחים בעיניים עצומות,וזה מה שבעצם חשוב.
בכל אופן,העיניינים התגלגלו,פתאום בשניק אחז דיבוק,והוא החליט שלא צריך בלסטינג סטישנים במיין,ושמשחקים אותם בסייד במקום מארצ'ים!במקום מארצ'ים!איך אפשר לשחק בלי מארצ'ים!היחידי שבאמת הקשיב לו היה ניב כמובן,כי הוא טיפש,בכל מקרה,ניב כבר לא מנצח רבג'ר,ניב טיפש,אני ואלישע שולטים.
בכל מקרה,הייתה עוד נפילה,טל עבר לצד האפל וזנח את האירונוורקס לטובת מדנס!
בכל מקרה,הגענו לזברה שבני משחק וורקס,ואני אלישע וניב אם ביקון,התחלנו להשיג קלפים,השגנו את כל הקלפים,והלכנו לשחק!
משחק ראשון-t&n
מוהאהאהאהאההאהא!feel my wrath!חבילת מטא-גיים!
משחק ראשון:עשיתי לו 3 פלוו אנדרים,רק כי אני יכול,והרגתי אותו אם 2 ביקונים.
משחק שני:כאן הענינים הסתבכו,כי גם לו יש פלו,אבל לי יש מיליון ואחת אקסלרציה בדק,ואני הגעתי לפניו,ואז אקסטרקשן,ואז הוא מת.
3 נקודות
משחק שני-u\g control
המצ' הוא די מאוזן,אבל הוא קיבל פעמיים סקרו,וניצחתי בלי בעיות,סיימתי ראשון וקיבלתי קולה,שנתתי לו,כי אל היה לי נעים,בכל מקרה,בסוף הוא הצליח להכנס לטופ 8 בכל זאת.
6 נקודות
משחק שלישי-בני אם האירונוורקס
אנחנו רוצים בטובה של שנינו,ומחליטים לעשות תיקו בידיעה שמותר לנו עוד להפסיד פעם אחת,ושנינו במצב טוב,בכל מקרה,לפי הטסטינג את המשחק הראשון הוא מנצח,ואז זה 70% לי,אז המצ' די מאוזן.
7 נקודות
משחק רביעי-פונזה
כאן נגמרים המשחקים,ה-מצ' הרע שלי,לפחות הוא לא שיחק זוזויים,ככה שעוד היה לי איזשהוא סיכוי.
משחק ראשון:הוא מאוד מהיר,כל מיני הורסי אדמות,החרב שלי מתה להיט' קאמי שלו,והוא הורג אותי.
משחק שני:2 אקסטרקשנים מוקדים משאירים אותו חסר ווין קונדישנס רציניים חות מסליט' ובלצ'ר,כמה ביקונים שלו+סטישן שמטפילם לו בסליט'ים ויש לי עוד הרבה טוקנים,הוא מצליח להוריד אותי נמוך אם הבלצ'ר שלו,אבל צבא של טוקנים וחרב מורידים אותו.
משחק שלישי:הוא מוריד תור ראשון סליט' ואז קאמי וממש ממש מרביץ לי,אבל הוא בסקרו,והמולד שלי לא עוזר לו במיוחד,אבל הוא הגיע לסליט' שמן וקאמי כשלי יש בופ אם חרב,הוריד אותי ל4,תקף,ואז עשה ג'ט ומתי.
7 נקודות
משחק חמישי-רבג'ר
הביקון מכה שנית,המצ' הכי טוב שלי
משחק ראשון:יש לו 3 רבג'ים ומלא ארטיפקטים,אבל הוא לא שולף דיסיפל והביקונים שלו משאירים אותו על הרצפה,עד שבא אוויקנינג וגומר אותו
משחק שני:הוא עושה בערך את הדבר היחיד שהוא יכול,מוריד 2 פלייטינג מוקדם,ואז מכה אותי למוות אם טוטםר
משחק שלישי:אני מוריד מרצ' תור 3,יש לו פלטה פרוג וורקר וטופטר,אני מוריד 2 סטישנים,שהם גם 3\3 וגם טובחים לו ביצור בשילוב אם ביקון,ועוד סביבון שהוא בלוקר אחושרמוטה,בתוספת עוד נטורלייז שהשאיר אותו אם 0 פרמנטים על המגרש.
10 נקודות
משחק אחרון:טוט'
ושוב,הביקון מוכיח את עצמו כדק אנטי מטא-גיים עצבני.
משחק ראשון:זה בכלל לא מצחיק,אני משחק 4 פלוו במיין,ולמסכן אין איך להגם על עצמו מהחפירות העצבניותש לי.
משחק שני:הוא עשה לי 3 פלווים,וזה בכלל לא מצחיק
משחק שלישי:פלוו ואז אקסטרקשן מוקדמים מורידים אותו לרצפה,אחר כך וויטנס,הוא אף פעם לא באמת יצא מזה.
13 נקודות
לקחתי מקום רביעי,יואב אמיר ראשון,התימני הצליח איכשהוא לקחת שני,אחר כך היה זה אם הפונזה,ואז אני ובני,ניב ואלישע איכזבו ולא קיבלו פרסים הכלל,ובאקסטנדד כולם ביישו את המולדת,בכל מקרה,היה יום גדול לתימנים,והיה ממש כיף.
לסיכום,ביקון שולט,ביקון זה דק מ-מ-ש חזק,ביקון ללא ספק היה הדק הנכון ללכת איתו,וגם אירונוורקס זה שולט.
ומדנס זה חרא,טל,תלמס לעתיד,אירונוורקס זה שולט,אז מה אם זה לא באמת יכול לקחת טורניר.
דברים שהיו חסרים:
בדיחות צונאמצי של אייל
הביף ג'רקי של מתן,בן-אדם,ממש ציפיתי לזה
גמלים,ללא ספק הטורניר היה יותר טוב אם היו כמה גמלים
המוזרים של הטורניר:
הדק של מיני וויני
השיער של שניר,ללא ספר השיער של שניר
רומן תמור
do the kirby dance with me!
(>")> <("<)

Muss
Muss Man
יצירת קשר:

שליחה על ידי Muss » 05/2/2005 , 21:50

for years i'm telling you that ironworks OWNZ!
but nooooooooo u dont listen too me.. and then i got crappy screws arrr
next time
"עם נקבות לא משחקים, זאת זכרו נא ילדים
בגלל שקרקמן לא חשב- הוא קיבל סכין בגב!"

wake lord
יצירת קשר:

שליחה על ידי wake lord » 05/2/2005 , 21:52

אחרי שאכלתי ממך חרא בג'יאסאס התחלתי לחשוב,לא נורא,פעם הבאה ילך לך
(>")> <("<)

Muss
Muss Man
יצירת קשר:

שליחה על ידי Muss » 05/2/2005 , 22:07

by the way
you didnt talk about manor's stupid deck :) :lol:
"עם נקבות לא משחקים, זאת זכרו נא ילדים
בגלל שקרקמן לא חשב- הוא קיבל סכין בגב!"

TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks » 05/2/2005 , 22:21

דניאל אמרת שהפסדתי לרבגר

אני שיחקתי מול רבגר אחד וניצחתי אותו אז אני לא רואה דרך שהפסדתי לרבגר
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm

B_E_N
MTGil Wizard

שליחה על ידי B_E_N » 05/2/2005 , 22:38

אולי ראוואג'ר אתה מנצח אבל לדק הונדנים אתה מפסיד!!! דק הונדנים זה שוחט!!!
שיניתי ניק- הייתי arcbound ravager

אתם דפקתם על שולחן ועכשיו! יהיה לכם נצנצים...

(כל הזכויות שמורות למיני וויני)

sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver » 05/2/2005 , 23:58

ironworks אני מכיר, אבל אפשר בבקשה את הדק-ליסט של הביקון ששיחקתם?
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.

RangerX
Keeper of the Precious
יצירת קשר:

שליחה על ידי RangerX » 06/2/2005 , 2:55

Hehe, nice report, but u are a bit late with ur "anti-metagame" plan, green beacon is an important part of the metagame for almost 2 months now, obviously a tier 1 deck :)

PHIL
Foratog Foil
יצירת קשר:

שליחה על ידי PHIL » 06/2/2005 , 7:13

רק שבישראל שלושה אנשים משחקים את זה
The lands were painted white with the Winter's might

wake lord
יצירת קשר:

שליחה על ידי wake lord » 06/2/2005 , 12:47

rangerx,במג'יק אונליין זה חלק מהמטא-גיים,אבל עובדה שלפני שאני,אלישע וניב באנו,לא היה בן-אדם אחד ששיחק אםהדק בארץ.
(>")> <("<)

S_C_epter
The ScepterChant
יצירת קשר:

שליחה על ידי S_C_epter » 06/2/2005 , 14:13

RangerX כתב:Hehe, nice report, but u are a bit late with ur "anti-metagame" plan, green beacon is an important part of the metagame for almost 2 months now, obviously a tier 1 deck :)
זאת בדיוק הנקודה. לא היה לך מושג עד כמה אנשים בארץ טיפשים, אף אחד לא שמע על זה בכלל, אז אני פשוט הבאתי להם לשחק את הדק כי באונליין הוא שולט, ויצא טוב.
Master of Puppets כתב:גיחצי.
Orb כתב:"יאללה, דראפט".
Orb כתב: חארטה

R.e.l slogger
MTGil Wizard

שליחה על ידי R.e.l slogger » 06/2/2005 , 16:03

אתה יכול לפרסם את הליסת של הביקון
כואב לאריאל הראש
סליחה על השגיעות כתיב אני דיסלקט

קובי שפירא
A Rolling Stone

שליחה על ידי קובי שפירא » 07/2/2005 , 23:15

R.e.l slogger כתב:אתה יכול לפרסם את הליסת של הביקון

Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi » 07/2/2005 , 23:24

S_C_epter כתב:זאת בדיוק הנקודה. לא היה לך מושג עד כמה אנשים בארץ טיפשים, אף אחד לא שמע על זה בכלל, אז אני פשוט הבאתי להם לשחק את הדק כי באונליין הוא שולט, ויצא טוב.
או שאולי לא כל כך הרבה אנשים משחקים ב-online. ועדיין, Beacon היא לא ממש בגדר secret tech, אתה יכול למצוא באחד הדיונים בפורום בנושא UG control התייחסות של יואב אמיר לחבילה בתור איום פוטנציאלי :wink:

שלח תגובה