ושוב, כחול שחור אדום (נראה לי ש) קז'ואל אקסטנדד

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

שלח תגובה
Somebody
MTGil Apprentice
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

ושוב, כחול שחור אדום (נראה לי ש) קז'ואל אקסטנדד

שליחה על ידי Somebody » 21/7/2011 , 12:24

בגלל שכל כך הרבה ענו לי בנושא הקודם (לא). הבנתי שכנראה הייתי פחות מדי ספציפי. הנה חבילה שבניתי, אני מזהיר מראש אני לא עשיתי שום דבר על סמך ניסיון, וזה כנראה הרבה מאוד בולשיט חח... קז'ואל שיהיה אפשר לפתח (אני מקווה) תודה!

4 Grixis Panorama
4 crumbling necropolis
6 Swamp
5 Island
5 Mountain

1 grave titan
1 Sheoldred, Whispering One
2 Flameblast Dragon
2 Mindwrack Liege
1 Thraximundar
4 solemn simulacrum
1 wurmcoil engine

1 disaster radius
1 Nicol Bolas, Planeswalker
2 Cruel Ultimatum
4 Mana Leak
1 Disaster Radius
4 Terminate
2 Slave of Bolas
4 Cancel
3 Lightning Bolt
2 Wayfarer's Bauble
נערך לאחרונה על ידי Somebody ב 25/7/2011 , 8:48, נערך 11 פעמים בסך הכל.

sinithar
MTGil Wizard

שליחה על ידי sinithar » 21/7/2011 , 13:10

21 זה לא מספיק לנדים, בטח בחבילה שמריצה דברים כמו ניקול בולאס.
הייתי מציע להוסיף 2-3 Crumbling Necropolis, אדמה שתתן לך משלושת הצבעים שלך.

הייתי מוסיף אולי עוד קצת יצורים, ועדיף טיפה זולים (לא חסר שומן בחבילה). האמת שלא קופץ לי משהו לראש.
כם הייתי מוציא Vein Drinker ומכניס במקומו אולךי דרקון, יש דברים יותר חזקים באותה עלות.
אתה יכול להכניס Doom Blade/Go for the Throat/Lightning Bolt במקום twincast, Ad Nauseam, Leyline of Anticipation שלא מספיק חזקים לדעתי, ולהחליף Psychic Barrier ב-Mana Leak שלדעתי יותר טוב, וגם פחות טובעני בצבע.
Disaster Radius קצת יקר, אתה יכול במקומו לשים Mass Removal אחר, למשל Damnation, Chain Reaction, Volcanic Fallout או Comet Storm, תלוי איזה אתה מעדיף.
There is an art, or rather a knack to flying. The knack lies in learning how to throw yourself at the ground and miss.

Somebody
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Somebody » 22/7/2011 , 9:43

sinithar כתב:21 זה לא מספיק לנדים, בטח בחבילה שמריצה דברים כמו ניקול בולאס.
הייתי מציע להוסיף 2-3 Crumbling Necropolis, אדמה שתתן לך משלושת הצבעים שלך.

הייתי מוסיף אולי עוד קצת יצורים, ועדיף טיפה זולים (לא חסר שומן בחבילה). האמת שלא קופץ לי משהו לראש.
כם הייתי מוציא Vein Drinker ומכניס במקומו אולךי דרקון, יש דברים יותר חזקים באותה עלות.
אתה יכול להכניס Doom Blade/Go for the Throat/Lightning Bolt במקום twincast, Ad Nauseam, Leyline of Anticipation שלא מספיק חזקים לדעתי, ולהחליף Psychic Barrier ב-Mana Leak שלדעתי יותר טוב, וגם פחות טובעני בצבע.
Disaster Radius קצת יקר, אתה יכול במקומו לשים Mass Removal אחר, למשל Damnation, Chain Reaction, Volcanic Fallout או Comet Storm, תלוי איזה אתה מעדיף.
תודה רבה קודם כל :D
הוספתי לנדס יש 24 עכשיו וגם שני wayfarer's bauble ושני obelisk of grixis.
החלפתי את ad nauseam בgo for the throat. כואב לי להיפטר מי leyline או מtwincas, הם נראים לי די יעילים, שיחקתי איתם קצת. את דיססטר רדיוס שמתי כי אומנם הוא יקר, אבל הוא עושה הרבה נזק וגם רק ליריב. ברמה שאני משחק עד שליריב תהיה זירה ששווה להרוס כבר יהיו לי מספיק לנדס במשחק כדי לשים דיססטר רדיוס. אה ולמה mana leak יותר טוב מpsychic barrier? אפשר לבטל אותו די בקלות לא?
שאלות אחרונות, והן לא רק לך. איזה יצורים אני מוציא, ואיזה מכניס? כי אני צריך זולים וכולם נורא יקרים אצלי. ובמה להחליף את vein drinker? בינתיים שמתי את mana charged dragon אבל אני לא בטוח שזה טוב. ואחרונה חביבה, אני צריך להכפיל יצורים מסוימים?
סליחה על החפירה ותודה!

Somebody
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Somebody » 23/7/2011 , 12:50

עזרה? בבקשה? זה הרבה כסף, אני רוצה לדעת אם כדאי לקנות! זו נראית לי חבילה כיפית, השאלה אם אפשר לפתח אותה... ואם כן, איך? תודה...

tima
Creature - Dwarf Idiot
יצירת קשר:

שליחה על ידי tima » 23/7/2011 , 13:24

אני אענה קודם על השאלה האחרונה שהיא בעצם הכי חשובה. האם אתה צריך להכפיל יצורים (וקלפים אחרים) בדק? כן, בהחלט. הדק תהיה יותר טובה ככל שהיא יותר עקבית, חוץ מזה שכנראה שהיצור ה-20 שאתה מכניס לדק יהיה פחות טוב מהראשון, אז למה לא לשחק יותר מהראשון? אתה יכול לשחק בחבילה עד 4 מכל קלף. תשתמש בזה.

יש מיליון קלפים ויצורים יותר טובים, אז אני לא במאת יכול לתת לך ליסט אופטימלית לדק.

psychic barrier לא משהו כי הוא מקנטר רק יצורים והוא עולה 2 כחול מה שעושה אותו בעייתי הרבה פעמים. mana leak לעומתו מקנטר הכול ב-early game ועדיין טוב גם יותר מאוחר.
grixis charm לא משהו, עדיף terminate.
ponder לא כזה טוב בחבילה, הוא קלף שבאמת שימושי רק בדקי קומבו.
prince of thralls, liege, creeper, fire-field, mana-charged dragon לא כאלה טובים, כל אחד מסיבותיו. הנסיך עולה המון ולא מספיק טוב (אתה משחק נסיך, היריב משחק טרמינייט, למשל). הליג' גם עולה המון ודי קטנה. קריפר הוא 2/3 ב-3. הדרקון לא נוראי, אבל יש בערך מיליון אופציות יותר טובות. אחת מהן היא flameblast dragon שכבר יש לך בליסט. עדיף לשחק עוד אחד ממנו. או hellkite charger, שיש לו גם haste. או פשוט לעבור לקלפים חזקים באמת כמו inferno titan, frost titan, grave titan, או wurmcoil engine שעולים שש והם בערך פי 6 יותר טובים מהאופציות שהזכרתי.
jace באמת לא חיוני לחבילה - זה קז'ואל, ואני לא רואה סיבה להשקיע בה $60 על קלף.
גם solemn simulacrum הוא מאיץ לדברים הגדולים (ומתקן צבע), בולם, ונותן הרבה ערך בכלליות. הוא יהיה טוב פה איפשהו.
אתה גם יכול להחליף את ה-obeliskים בקלפים שעושים משהו, כי שלוש מאנה בשביל עוד מאנה זה די יקר.
וכמו שנאמר - twincast ו-leyline לא יותר מדי טובים. טווינקאסט חמוד, אבל לייליין יקר מדי ולא נותן הרבה.

בכל מקרה יש באמת יותר מדי קלפים ואתה לא מחפש את הגרסה הכי תחרותית אז יש אלף אופציות להציע לך פה. מה שאמרת לא גירד כלום מהאופציות שיש לך לשחק, אבל אני מקווה שעזרתי קצת להבין איך אתה רוצה לבנות את הדק.

עמית.
Don't drink and draft.

Somebody
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Somebody » 23/7/2011 , 14:20

tima כתב:אני אענה קודם על השאלה האחרונה שהיא בעצם הכי חשובה. האם אתה צריך להכפיל יצורים (וקלפים אחרים) בדק? כן, בהחלט. הדק תהיה יותר טובה ככל שהיא יותר עקבית, חוץ מזה שכנראה שהיצור ה-20 שאתה מכניס לדק יהיה פחות טוב מהראשון, אז למה לא לשחק יותר מהראשון? אתה יכול לשחק בחבילה עד 4 מכל קלף. תשתמש בזה.

יש מיליון קלפים ויצורים יותר טובים, אז אני לא במאת יכול לתת לך ליסט אופטימלית לדק.

psychic barrier לא משהו כי הוא מקנטר רק יצורים והוא עולה 2 כחול מה שעושה אותו בעייתי הרבה פעמים. mana leak לעומתו מקנטר הכול ב-early game ועדיין טוב גם יותר מאוחר.
grixis charm לא משהו, עדיף terminate.
ponder לא כזה טוב בחבילה, הוא קלף שבאמת שימושי רק בדקי קומבו.
prince of thralls, liege, creeper, fire-field, mana-charged dragon לא כאלה טובים, כל אחד מסיבותיו. הנסיך עולה המון ולא מספיק טוב (אתה משחק נסיך, היריב משחק טרמינייט, למשל). הליג' גם עולה המון ודי קטנה. קריפר הוא 2/3 ב-3. הדרקון לא נוראי, אבל יש בערך מיליון אופציות יותר טובות. אחת מהן היא flameblast dragon שכבר יש לך בליסט. עדיף לשחק עוד אחד ממנו. או hellkite charger, שיש לו גם haste. או פשוט לעבור לקלפים חזקים באמת כמו inferno titan, frost titan, grave titan, או wurmcoil engine שעולים שש והם בערך פי 6 יותר טובים מהאופציות שהזכרתי.
jace באמת לא חיוני לחבילה - זה קז'ואל, ואני לא רואה סיבה להשקיע בה $60 על קלף.
גם solemn simulacrum הוא מאיץ לדברים הגדולים (ומתקן צבע), בולם, ונותן הרבה ערך בכלליות. הוא יהיה טוב פה איפשהו.
אתה גם יכול להחליף את ה-obeliskים בקלפים שעושים משהו, כי שלוש מאנה בשביל עוד מאנה זה די יקר.
וכמו שנאמר - twincast ו-leyline לא יותר מדי טובים. טווינקאסט חמוד, אבל לייליין יקר מדי ולא נותן הרבה.

בכל מקרה יש באמת יותר מדי קלפים ואתה לא מחפש את הגרסה הכי תחרותית אז יש אלף אופציות להציע לך פה. מה שאמרת לא גירד כלום מהאופציות שיש לך לשחק, אבל אני מקווה שעזרתי קצת להבין איך אתה רוצה לבנות את הדק.

עמית.
תודה רבה שענית מהר
:)

הבנתי קודם כל את הקטע של של הpsychic barrier לעומת הmana leak. אני אחליף ^^. liege טוב לי לחבילה כי הוא מוזיל את הצבעים שלי וגם מחזק אותם, אני לא חושב שהוא כל כך רע... את הfire field והcreeper אני אחליף במשהו זול יותר נראה לי, יש לי חבילה נורא יקרה... נכון? יש לך רעיון? אם יהיה לי את הliege אז אני אוכל לזמן את הנסיך בזול יחסית, הוא יהיה 9\9 ואחלה יכולת לא? במקום הmana charged אני יכול לשים עוד flameblast כמו שאמרת... יהיה חכם להחליף את הcreeper והfirefield בשני solemn simulacrum? את שני האובליסקים אני אחליף בjester's cap ובaether vial ואת הleyline בעוד jester's cap אם מותר(?) אין לי כרגע רעיון במה להחליף את הtwincast אז אני אשמור אותו בינתיים, או שאני אשים במקומו wurmcoil engine. במקום הponder אני אשים עוד terminate ואו שאת השני אני אשמור או שאשים עוד slave of bolas. את הgrixis charm אני יכול להחליף בעוד disaster radius או mass removal אחר...

הגיוני הדבר הענק הזה שלמעלה?

בנוגע לjace, התכוונתי להאם יש לי בכלל אפשרות להפוך את החבילה לתחרותית? כי אם כן אז אני כן אצטרך את ג'ייס, אבל אם לא אז אני לא אשקיע בו כדי שאחר כך אני אלך לכיוון אחר לגמרי.

tima
Creature - Dwarf Idiot
יצירת קשר:

שליחה על ידי tima » 23/7/2011 , 15:30

אין לך הרבה יצורים, ככה ההליג' לא עושה הרבה, וגם ככה ב-6 מאנה יש המון אופציות יותר טובות, שדיברנו עליהן קודם. ושוב, הנסיך בא מאוד מאוחר, קל יחסית להרוג אותו, והיכולת שלו לא כל כך טובה. פה ושם הוא ישלם 3 חיים בשביל שלא תקבל משהו, לא נורא.
thraximundar הרבה יותר טוב והוא עולה 7. גם shouldered, whispering one, או כל אחד מה-six drops שהזכרתי, במיוחד grave titan שהוא פסיכי.

ה-grimblade בד"כ יהיה סתם 2/1 ב-2, וגם אם תעשה אותו 3/2 בתור חמישי, הוא די מעפן.

גם jester's cap לא עושה שום דבר רלוונטי ו-aether vial לא עושה המון בחבילה עם כל כך מעט יצורים. גם דיזסטר רדיוס לא יהיה כל כך עקבי, אבל הוא קלף סביר.

האם זה יכול להיות תחרותי?
שוחקה כבר grixis control וגם 5-color control שאתה יכול לשאוב ממנה רעיונות.

הם שיחקו בד"כ יותר קאונטרים (4 מאנה ליק -4 cryptic command) רימובלים פליינזווקרים ויצורים שמנים (שמנים שעולים 6, לא 8)

אבל לא נראה לי שהכיוון שאתה הולך אליו הוא תחרותי, וגם אין ממש טורנירי אקסטנדד בארץ אז אין כל כך סיבה
Don't drink and draft.

Somebody
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Somebody » 23/7/2011 , 16:02

tima כתב:אין לך הרבה יצורים, ככה ההליג' לא עושה הרבה, וגם ככה ב-6 מאנה יש המון אופציות יותר טובות, שדיברנו עליהן קודם. ושוב, הנסיך בא מאוד מאוחר, קל יחסית להרוג אותו, והיכולת שלו לא כל כך טובה. פה ושם הוא ישלם 3 חיים בשביל שלא תקבל משהו, לא נורא.
thraximundar הרבה יותר טוב והוא עולה 7. גם shouldered, whispering one, או כל אחד מה-six drops שהזכרתי, במיוחד grave titan שהוא פסיכי.

ה-grimblade בד"כ יהיה סתם 2/1 ב-2, וגם אם תעשה אותו 3/2 בתור חמישי, הוא די מעפן.

גם jester's cap לא עושה שום דבר רלוונטי ו-aether vial לא עושה המון בחבילה עם כל כך מעט יצורים. גם דיזסטר רדיוס לא יהיה כל כך עקבי, אבל הוא קלף סביר.

האם זה יכול להיות תחרותי?
שוחקה כבר grixis control וגם 5-color control שאתה יכול לשאוב ממנה רעיונות.

הם שיחקו בד"כ יותר קאונטרים (4 מאנה ליק -4 cryptic command) רימובלים פליינזווקרים ויצורים שמנים (שמנים שעולים 6, לא 8)

אבל לא נראה לי שהכיוון שאתה הולך אליו הוא תחרותי, וגם אין ממש טורנירי אקסטנדד בארץ אז אין כל כך סיבה
אז אני אוותר על ג'ייס...
אם אני אוותר על jester's cap אני אוכל להוסיף עוד Crosis, the Purger שהוא נראה לי טוב, ואת הsheoldread. אם אני מחליף את הgrixis grimblade בtitan יש לי כבר רק יצורים יקרים. איך אני מתקן את זה?

תודה!

tima
Creature - Dwarf Idiot
יצירת קשר:

שליחה על ידי tima » 23/7/2011 , 17:11

דק בסגנון הזה פחוות רוצה יצורים זולים, אלא קאונטרים ורימובלים זולים. הייתי מציע לך לעלות ל- 4 mana leak. אפשר גם לשחק דיסקארד אם אתה רוצה.
inquisition of kozilek זה אחלה קלף.
Don't drink and draft.

Somebody
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Somebody » 23/7/2011 , 20:30

tima כתב:דק בסגנון הזה פחוות רוצה יצורים זולים, אלא קאונטרים ורימובלים זולים. הייתי מציע לך לעלות ל- 4 mana leak. אפשר גם לשחק דיסקארד אם אתה רוצה.
inquisition of kozilek זה אחלה קלף.
אני אעלה מנה ליק ל4. הממ אגב, מצאתי קלף באותו מחיר (במנה) counterspell. למה לא משתמשים בו? הוא כמו cancel רק יותר זול. הוא מוגבל או משהו? 4 טרמינייט זה טוב נכון? והיצורים שהוספתי? אה ומה להוריד בשביל האינקוויזישן הזה? הוא שווה יותר מכל אינסטנט וסורסרי אחר שיש לי?

ושוב, תודה רבה!

ואו אני כמו ילד קטן ששואל בלי סוף חח סליחה..

Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi » 23/7/2011 , 20:53

בארץ משחקים בעיקר standard וקצת extended, ומכיוון ו-Counterspell לא היה בפורמטים האלו כבר שנים, נדיר לראות אותו מחוץ למשחקי Commander (וגם שם הוא לא נפוץ). כל זמן שאתה משחק casual בלי הגבלות, שום דבר לא מונע ממך לשחק אותו.

tima
Creature - Dwarf Idiot
יצירת קשר:

שליחה על ידי tima » 24/7/2011 , 1:46

כן, בהנחה שהדק צריכה להיות חוקית באקסטנדד, כמו שכתבת בכותרת, אז הוא לא חוקי.
ואם אתה רוצה להרחיב את ה-card pool עוד אז אני לא באמת יכול לעזור לך לבנות דק אופטימלית או קרובה לזו.
Don't drink and draft.

Somebody
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Somebody » 24/7/2011 , 9:56

tima כתב:כן, בהנחה שהדק צריכה להיות חוקית באקסטנדד, כמו שכתבת בכותרת, אז הוא לא חוקי.
ואם אתה רוצה להרחיב את ה-card pool עוד אז אני לא באמת יכול לעזור לך לבנות דק אופטימלית או קרובה לזו.
לא אני לא רוצה פשוט לא ידעתי שהוא לא חוקי :| הייתי צריך לדעת אחרת למה לא משתמשים בו :lol: טוב אז בחזרה לנושא, אני יודע שכבר השקעת בי יותר מדי זמן, אב תוכל לעשות שיפוצים אחרונים בהכב, הוספתי קלפים כמו שאמרת בערך אבל בגלל שהוספתי מפלצות יקרות אז חשבתי כן להשאיר את ה AEther vial.

Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi » 24/7/2011 , 14:39

Aether Vial עובד היטב בחבילה שיש בה כמות גדולה של יצורים בעלויות נמוכות, בדרך כלל בטווח ה-3-1 מאנה. אתה רוצה להוריד אותו בתור ראשון ולהתחיל להכניס יצורים ברגע שיש עליו קאונטר ואתה רוצה לוודא שכשתפסיק להוסיף לו קאונטרים תהיה לך כמות נאה של יצורים שהוא יכול להכניס לשדה הקרב. בגלל זה הוא לא עובד טוב במיוחד עם יצורים יקרים, שמהם לא אמורים להיות לך הרבה ושיקח לו תורות רבים עד שהוא יוכל להכניס אותם, אפילו אם הוא נכנס בתור הראשון. וכמובן שאם יש לך רק עותק אחד, הסיכוי לשלוף אותו ביד הפותחת נמוך להחריד, וזה לא קלף שאתה רוצה לשלוף בתור מאוחר כי, כאמור, יקח לו יותר מדי זמן להפוך רלוונטי.

איך אתה מטיל Wrath of God בלי מאנה לבנה?

Somebody
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Somebody » 24/7/2011 , 14:51

Navidshi כתב:Aether Vial עובד היטב בחבילה שיש בה כמות גדולה של יצורים בעלויות נמוכות, בדרך כלל בטווח ה-3-1 מאנה. אתה רוצה להוריד אותו בתור ראשון ולהתחיל להכניס יצורים ברגע שיש עליו קאונטר ואתה רוצה לוודא שכשתפסיק להוסיף לו קאונטרים תהיה לך כמות נאה של יצורים שהוא יכול להכניס לשדה הקרב. בגלל זה הוא לא עובד טוב במיוחד עם יצורים יקרים, שמהם לא אמורים להיות לך הרבה ושיקח לו תורות רבים עד שהוא יוכל להכניס אותם, אפילו אם הוא נכנס בתור הראשון. וכמובן שאם יש לך רק עותק אחד, הסיכוי לשלוף אותו ביד הפותחת נמוך להחריד, וזה לא קלף שאתה רוצה לשלוף בתור מאוחר כי, כאמור, יקח לו יותר מדי זמן להפוך רלוונטי.

איך אתה מטיל Wrath of God בלי מאנה לבנה?
מאיפה הגיע wrath of god לשם? טעות הדבקה תודה ששמת לב... עכשיו אני צריך להיזכר מה רציתי שיהיה שם... אני אחליף את הaether vial בעוד cancel לפי דעתי ואת הwrath of god שאני לא יודע איך הגיע לשם אני אחליף בmass removal אחר כי יש לי רק אחד. תודה! חוץ מזה, החבילה בסדר? תזכרו שזה לא תחרותי...
Catch!
Lava Axe

Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi » 24/7/2011 , 15:09

בהתחשב בעלות של הקלפים שאיתם אתה מצפה לנצח את המשחק, הייתי משחק ארבעה עותקים של Solemn. הוא מאיץ אותך ל-6, חוסם תוקפים ושולף לך קלף נוסף כשהוא מת שזה משהו די קריטי בחבילה שלך כי אין לך די removals בשביל להרוג את כל האיומים של היריב, מה שאומר שאתה צריך להגדיל את הסיכוי לשלוף את אלו שיש לך.

Jester's Cap יצא בפעם האחרונה במהדורה תשיעית, כך שהוא לא קיים ב-extended.

Somebody
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Somebody » 25/7/2011 , 8:48

קודם כל, כמו מה למחוק בשביל עוד solemn? ודבר שני ושאלה קצת גדולה יותר, כדאי לי לעבור לטייפ 1? כלומר, יש שם קלפים טובים יותר לcontrol שהבנתי שאני צריך? נגיד יש את visara שעלולה לעזור (למרות שהיא יקרה) ואולי יש עוד כמה קלפים. השאלה היא אם אני אצטרך לשנות לחלוטין את החבילה שלי...
Catch!
Lava Axe

Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi » 25/7/2011 , 9:30

כשהתחלתי לשחק, בניתי חבילות מהקלפים שעמדו לרשותי בלי להתייחס לפורמטים וכדומה. פורמטים זה משהו שרלוונטי בעיקר לתחרויות, כדי לאזן את השדה מבחינת המשתתפים. כשמשחקים עם חברים בשביל הכיף, האיזון תלוי פחות בפורמט הרשמי ויותר בך. אתה רוצה לשים Counterspell? שים Counterspell. עובד? יופי. החברים מתלוננים שהחבילה שלך חזקה מדי וזה לא כיף לשחק נגדך? נסה לקצץ קצת את הקלפים שמציקים להם.

Somebody
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Somebody » 25/7/2011 , 12:37

Navidshi כתב:כשהתחלתי לשחק, בניתי חבילות מהקלפים שעמדו לרשותי בלי להתייחס לפורמטים וכדומה. פורמטים זה משהו שרלוונטי בעיקר לתחרויות, כדי לאזן את השדה מבחינת המשתתפים. כשמשחקים עם חברים בשביל הכיף, האיזון תלוי פחות בפורמט הרשמי ויותר בך. אתה רוצה לשים Counterspell? שים Counterspell. עובד? יופי. החברים מתלוננים שהחבילה שלך חזקה מדי וזה לא כיף לשחק נגדך? נסה לקצץ קצת את הקלפים שמציקים להם.
אוקיי אז שתי שאלות לפני שאני סוגר את הנושא:
קודם כל, החבילה הנוכחית שלי נראית נחמדה? כיפית כזאת ויעילה לקז'ואל?
ושאלה שניה, אחרי שאני אגמור איתה אני אוכל לפתח אותה לתחרויות ו\או למכור אותה ולקנות משהו חביב אחר? אפילו קצת בתוספת כסף...

אחרי התשובות האלה אם לא יהיה מה לשנות בחבילה אני כנראה אקנה את הקלפים...
Catch!
Lava Axe

שלח תגובה