דף 1 מתוך 1

חידון חוקים 11

נשלח: 23/2/2014 , 21:02
על ידי sliver
זה יהיה חידון החוקים האחרון לזמן מה. החידון יוצא לפגרה עד שתחודש החסות מטעם Mtgmadness, וזאת ההזדמנות להודות להם על התמיכה והפרסים :clap:
לכבוד המאורע החידה הפעם מעט שונה: אתם שופטים באירוע game day. שחקן קורא "שופט", ואתם ניגשים.
על הלוח יש לו [card]glory seeker[/card], [card]Llanowar Elves[/card], [card]Gavony Township[/card] ו 5 [card]plains[/card]. על האלף והחייל יש 3 קאונטרים, והכל בטאפ חוץ מ plain אחד.
השחקן מספר לכם שהוא בדיוק הכריז תקיפה והפעיל את ה Gavony Township כמו שהוא עשה ב 2 התורות הקודמים (כלומר שזאת הפעם השלישית) כשפתאום הוא שם לב למשהו מוזר. אחת ה plains שלו היא עם אומנות אחרת, הוא היה בטוח שהיא בכלל forest, ומתחילת המשחק הוא מתייחס אליה ככזאת. איך שהוא שם לב לטעות הוא ישר קרא לכם.
היריב שלו, ילד צעיר שבדיוק נכנס למשחק המג'יק, מאשר את הסיפור.
מה אתם עושים הלאה?

Re: חידון חוקים 11

נשלח: 24/2/2014 , 3:02
על ידי Itay Winkler
קודם כל, היות והוא בדיוק הפעיל את הטאונשיפ עכשיו, מבטלים את ההפעלה שלה - כלומר עושים אנטאפ לאדמות ומורידים קאונטר מכל אחד מהיצורים.
מחלק warning לשחקנים על failure to maintain game state, ומסביר ליריב שלו שגם לו יש אחריות לוודא שמה שהיריב עושה תקין.

בהנחה והplains לא נראית לי דומה מספיק לforest אני אסתכל בחפיסה של השחקן איך נראים הforest שלו, ואשדרג את העונש לגיימלוס או לDQ אם ארגיש שהטעות לא נעשתה בתום לב.

Re: חידון חוקים 11

נשלח: 24/2/2014 , 11:24
על ידי Navidshi
אני מניח שהארוע נערך ברמת אכיפה רגילה ולא תחרותית, כך שהפתרון הוא להחזיר לאחור את ההפעלה של Gavony, להזכיר לשחקנים לשים לב למצב הלוח ולתת להם להמשיך במשחק. לבטל את כל המהלכים שבוצעו מאז הטעות המקורית זה עניין מסובך מדי, ואם אין חשד מבוסס לרמאות אין צורך לנקוט בענישה.

Re: חידון חוקים 11

נשלח: 24/2/2014 , 16:49
על ידי tnvsh
GD הוא אירוע ברמת אכיפה (REL) רגילה.
מתוך הת'רד "תיקון טעויות באירועים רגילים":
sliver כתב:
נעשתה טעות אחרת
* אם כל השחקנים בטוחים שעלו על הטעות מיד ושעוד לא נעשו בחירות על סמך הטעות, אפשר להחזיר את המשחק אחורה אל הרגע שלפני הטעות. חשוב להחזיר את הכל, ולא רק חלק מהדברים.
* אם נעשו החלטות חשובות מאז, וחזרה אחורה נראית כמו עניין מסובך, תשאירו את המשחק כמו שהוא ותמשיכו לשחק.
* אם נוצר מצב שנוגד את חוקי המשחק (לדוגמא יצור עם Protection שיש עליו אנצ'נמנט שאסור שיהיה עליו), עשו מה שצריך כדי שהמצב יחזור להיות חוקי ורק אז תמשיכו לשחק (בדוגמא הנוכחית האנצ'נטמנט ילך לבית הקברות).
לכן, כמו שנבידשי כתב, נבטל את הפעולה האחרונה של הGavony ואם אין לנו סיבה לחשוד ברמאות נשאיר את המשחק איך שהוא.

Re: חידון חוקים 11

נשלח: 28/2/2014 , 10:07
על ידי sliver
הזוכים הם Navidshi ו tnvsh
סליחה איתי, אבל בדר"כ אין עונשים באירועי רגולר, למעט רמאות