תוצאות טורניר Type2 ת"א - 03.12.11

בפורום זה מופיעים סיכומי הטורנירים שהיו בארץ

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה
Ward
Moderator
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

תוצאות טורניר Type2 ת"א - 03.12.11

שליחה על ידי Ward » 04/12/2011 , 16:32

תמונה

משתתפים: 21

שיפוט וארגון:
עומרי

במקום הראשון: אביעד בן זקן !

Standings טורניר Type2 - תל אביב!

תמונה

סיכום:

אחלה של טורניר עם מיטב הדקים והשחקנים.
בין הדקים הבולטות ניתן היה לראות מונו רד (פרננדו ודיויד) שהביאה למקומות מכובדים, כחול-שחור, טמפרד סטיל ועוד...
את המקום הראשון כאמור לקח אביעד עם Illusions שלא הפסיד ולו מאצ' אחד !
אביעד נשמח לשמוע איזה דיווחון בעניין ;)

לאחר הטורניר נערך דראפט של 8 שחקנים להלן תוצאות הדראפט:

תמונה

התנצלותי הכנה לאיתי וינקלר על שהתחלנו את הדראפט בלעדיך...
ברכות לליפיץ שנתן הופעת אורח מרשימה.

אתם מוזמנים להגיב ולרשום חוויות ופידבקים מהטורניר.
מקווה שנהנתם :)

עומרי
נערך לאחרונה על ידי Ward ב 05/12/2011 , 17:54, נערך פעם 1 בסך הכל.

Ilan
MTGil Wizard

שליחה על ידי Ilan » 04/12/2011 , 17:23

אני עצוב שהפסדתי כזה חזק
כבר עושה שינוים לפעם הבאה

דרך אגב משהו אשאיר אצלי Drwoned catacomb אחד מי שחסר שייצור קשר הפרטי

Aviad
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי Aviad » 04/12/2011 , 19:51

את המקום הראשון כאמור לקח אביעד עם Image שלא הפסיד ולו מאצ' אחד !
הדק מכונה:
Illusions
האימג' הוא אומנם חלק חשוב בדק אך לא הייתי קורא לדק על שמו.

מכיוון שאני ממש קצר בזמן, דיווח אני לא אכתוב אבל בכל זאת אומר כמה מילים:
כל מי ששיחק קונסטרקטד באונליין בשבועות האחרונים ככל הנראה "קיבל בראש" מאחת מהדקים הבאות:
WU Humens
Illusions
הדקים פופולריות ביותר ומאוד קונסיסטנטיות, מה שאביא אותי לעבוד בשבוע וחצי האחרונים על דק:
Grixis (BUR)
עם כל הכלים הנחוצים לעשות חיים קשים לדקים הנ"ל.
הליטוש הגיע לנקודה שבה היה נראה שעל מנת לנצח את הדקים האלה באחוזים גבוהים צריך להעמיס את הדק בכמות לא קטנה של קלפי אינטרקציה עם יצורים, מה שכמובן מחליש את המאצ' אפ שלה מול קונטרול (שבמילא לא היה משהו), בקיצור, לא מקום שאני רוצה לעמוד בו.
לכן החלטתי שעד שאני לא אגיע לגרסה שאני מרוצה ממנה, אני אעבור לצד השני ואשחק עם האוייב.
מלבד זאת, הסביבה בארץ (אם בכלל אפשר לקרוא לזה כך) די מגוונת וכמעט אף פעם אי אפשר להצביע על דק אחת שנראה שתיהיה יותר פופולרית מהאחרות, כך שכדאי להצטייד בדק שלא מתפחלצת לחלוטין במאצ'-אפים מסויימים ושתמיד אפשר לנצח איתה.

שיחקתי עם הדק במפגש הליגה אצלנו בב"ש שקדם לטורניר והרגיש לי קצת 'חסר' לשחק עם דק שברוב הזמן אני רק עם 2 \3 קלפים ביד, אני בדרך כלל מעדיף ידיים מלאות והרבה אופציות, אבל היה ברור שהדק די טובה.

אחרי הגיים-דיי אני יכול לומר שמדובר באחת הדקים היעילות ביותר ששיחקתי איתם, משהו שמרגיש כמו ה:
UG madness
של 2004\2005
איומים זולים בגיבויי של קאונטרים זו בהחלט אסטרטגיה טובה.

במהלך כל היום לא הפסדתי אפילו גיים אחד, ומרבית המשחקים נראו דומה מאוד אחד לשני, אני מוריד יצור או 2 בתורות הראשונים ומגבה בקאונטרים לניצחון.

עכשיו קצת בנוגע לטורניר עצמו:
מאוד שמחתי לראות פרצופים חדשים, אך יותר שמחתי לראות שזורם בהם דם תחרותי ושהם צמאים להשתפר, זה סוג השחקנים שנמשיך לראות טורניר אחרי טורניר אשר בסופו של דבר יאכלסו את המקומות הראשונים.
משום מה קרה שהפעם דווקא חלק נכבד מהשחקנים הוותיקים יותר הדירו רגלם, אך אני משער שזה משהו זמני והטורניר באותה מידה יכל להיות גם של 30 איש.

אז: ברוכים הבאים לכל החבר'ה החדשים, אני מבטיח שתשמחו לגלות שככל שהמשחק הופך תחרותי יותר כך גם מותח יותר, מאתגר יותר ואיכותי יותר.

אביעד

TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks » 04/12/2011 , 20:54

שמח לראות גידול בקהילה
אני חייב לציין לטובה את העבודה של רוב המארגנים שתוך יום יומיים ישר מעלים דיווח לפורום,אני רואה בזה משהו חשוב שמראה אכפתיות גם,כל הכבוד.

לאט לאט יש גידול וזה כיף לראות,רק צריך להתמיד ולארגן הרבה טורנירי טייפ 2
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm

stav brener
מארגן טורנירים

שליחה על ידי stav brener » 05/12/2011 , 17:54

Aviad כתב:
את המקום הראשון כאמור לקח אביעד עם Image שלא הפסיד ולו מאצ' אחד !
הדק מכונה:
Illusions
האימג' הוא אומנם חלק חשוב בדק אך לא הייתי קורא לדק על שמו.

מכיוון שאני ממש קצר בזמן, דיווח אני לא אכתוב אבל בכל זאת אומר כמה מילים:
כל מי ששיחק קונסטרקטד באונליין בשבועות האחרונים ככל הנראה "קיבל בראש" מאחת מהדקים הבאות:
WU Humens
Illusions
הדקים פופולריות ביותר ומאוד קונסיסטנטיות, מה שאביא אותי לעבוד בשבוע וחצי האחרונים על דק:
Grixis (BUR)
עם כל הכלים הנחוצים לעשות חיים קשים לדקים הנ"ל.
הליטוש הגיע לנקודה שבה היה נראה שעל מנת לנצח את הדקים האלה באחוזים גבוהים צריך להעמיס את הדק בכמות לא קטנה של קלפי אינטרקציה עם יצורים, מה שכמובן מחליש את המאצ' אפ שלה מול קונטרול (שבמילא לא היה משהו), בקיצור, לא מקום שאני רוצה לעמוד בו.
לכן החלטתי שעד שאני לא אגיע לגרסה שאני מרוצה ממנה, אני אעבור לצד השני ואשחק עם האוייב.
מלבד זאת, הסביבה בארץ (אם בכלל אפשר לקרוא לזה כך) די מגוונת וכמעט אף פעם אי אפשר להצביע על דק אחת שנראה שתיהיה יותר פופולרית מהאחרות, כך שכדאי להצטייד בדק שלא מתפחלצת לחלוטין במאצ'-אפים מסויימים ושתמיד אפשר לנצח איתה.

שיחקתי עם הדק במפגש הליגה אצלנו בב"ש שקדם לטורניר והרגיש לי קצת 'חסר' לשחק עם דק שברוב הזמן אני רק עם 2 \3 קלפים ביד, אני בדרך כלל מעדיף ידיים מלאות והרבה אופציות, אבל היה ברור שהדק די טובה.

אחרי הגיים-דיי אני יכול לומר שמדובר באחת הדקים היעילות ביותר ששיחקתי איתם, משהו שמרגיש כמו ה:
UG madness
של 2004\2005
איומים זולים בגיבויי של קאונטרים זו בהחלט אסטרטגיה טובה.

במהלך כל היום לא הפסדתי אפילו גיים אחד, ומרבית המשחקים נראו דומה מאוד אחד לשני, אני מוריד יצור או 2 בתורות הראשונים ומגבה בקאונטרים לניצחון.

עכשיו קצת בנוגע לטורניר עצמו:
מאוד שמחתי לראות פרצופים חדשים, אך יותר שמחתי לראות שזורם בהם דם תחרותי ושהם צמאים להשתפר, זה סוג השחקנים שנמשיך לראות טורניר אחרי טורניר אשר בסופו של דבר יאכלסו את המקומות הראשונים.
משום מה קרה שהפעם דווקא חלק נכבד מהשחקנים הוותיקים יותר הדירו רגלם, אך אני משער שזה משהו זמני והטורניר באותה מידה יכל להיות גם של 30 איש.

אז: ברוכים הבאים לכל החבר'ה החדשים, אני מבטיח שתשמחו לגלות שככל שהמשחק הופך תחרותי יותר כך גם מותח יותר, מאתגר יותר ואיכותי יותר.

אביעד
אפשר בבקשה דק ליסט מלא ? ?

Aviad
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי Aviad » 05/12/2011 , 23:48

אפשר בבקשה דק ליסט מלא ? ?
בבקשה:

3 Glacial Fortress
10 Island