ספויילרים דרגון מייז!

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
Sir Psycho Sexy
Moderator

שליחה על ידי Sir Psycho Sexy » 12/4/2013 , 19:04

amitf כתב:מישהו יודע לומר לי מה יהיה חלוקת הבוסטרים בפרירליס
השחקנים במקומות הראשונים יקבלו בוסטרים מהמארגן. (יואב ישמח להסביר למה זה נכון)

אני חושב שזה לא המקום לשאול את זה...

cilos
MTGil Apprentice

שליחה על ידי cilos » 12/4/2013 , 20:13

מעניין...pillar משוחק בכל דק אגרו אדום\ב wu\r וsphere משוחק בכל דק אגרו....אבל מעניין...

ושוב, junk בקלות יכול פשוט להימנע ממנו..
לפני זה שיש פתרון לקלף זה לא אומר שהוא לא חזק מעוד.
דבר שני כל מה שכתוב בתגובה שלי נכונים לMeta קרגע אני לא יודע מה יקרה כשיצאה הסט הבאה.

הבנתי אז כשאתה מתכוון שPillar משוחק בכל דק אגגרו אתה מתכוון (וזה אחרי בדיקה MTGTop8)
Naya Humans= 0.1
Gruul Aggro= 1.3
Red Deck Wins= 2.8
Naya/Selesnsnya= 0
Jund Aggro= 0
אז בממוצע 0.84

בנוגע לDetention Sphere נכון יש כמה דקים משחקות עותק אחד או שתיים שלהם טעות שלי. רק בשביל להוכיח עשיתי ממוצע של כמה דקים(Bant,UWR,Esper ו4/5C Control) הממוצע יצא 0.7.

בנוגע לJunk אני אמרתי שהוא לא מדהים נגדם אבל הוא עדיין משפיעה עליהם ואפילו אם הוא לא הוא עדיין חזק מול 81% מהדקים שלפי דעתי זה לא רע.
והנה הקישור לאתר אם זה מעניין מישהו: http://www.mtgtop8.com/index
תמונה

tima
Creature - Dwarf Idiot
יצירת קשר:

שליחה על ידי tima » 12/4/2013 , 20:28

amitf כתב:מישהו יודע לומר לי מה יהיה חלוקת הבוסטרים בפרירליס
בוסטר גילדה של RTR
בוסטר גילדה של Gatecrash
4 בוסטרים של Dragon's Maze
הבוסטרי גילדה הם בלי קלף הפריריליס. בוחרים גילדה, ואז מקבלים גילדה שחופפת אליה בצבע באקראי. כלומר, אם בחרתי rakdos, אני יכול לקבל בתור בוסטר גילדה שני כל גילדה שיש בה אדום או שחור.
Don't drink and draft.

Itay Winkler
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Itay Winkler » 12/4/2013 , 20:53

בעקרון עד כמה שאני זוכר זה מגיע בערכות כמו שהיה בשני הפריריליסים הקודמים, רק שאתה בוחר גילדה אחת, והערכה מכילה בוסטר של הגילדה שבחרת ובוסטר של גילדה עם צבע משותף. אני לא בטוח אם באמת יש הגבלה שבוסטר אחד יהיה מRTR והשני מGCR
"Mori’s fourth-turn play was handshake, targeting Peleg."

Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi » 12/4/2013 , 20:54

נגד Junk Rites הוא פוגע בRestoration Angel ובSIDEBOARD שלהם.
נישה לחלוטין, זה לא בדיוק קלף המפתח של החבילה - זה כמעט הדבר היחיד שהם משחקים בתורך והם לעתים נדירות מנסים להרוג לך יצורים, לרוב הם נפטרים מהם עם מלאכית.
נגד Aggro הוא משרת את אותו תפקיד של Boros Reckoner (כלומר להשיג 2:1) רק ביותר זול.
חבילות אגרו מריצות היום דברים הרבה יותר גדולים מ-2/2. זה לא 2:1 אם היצור שלך לא מסוגל להרוג את היצור שלהם. הוא אפילו לא מתקרב לקרסוליים של Reckoner, שבין שתי היכולות שלו מסוגל לטפל בכל דבר שאין לו flying.
ונגד Control הוא לגמרי עוצר את Azorius Charm ובאופן כללי הוא איום שהם חייבים להרוג מהר.
למה מהר? כי הוא יהרוג אותם תוך 10 תורות? אחרי Supreme Verdict הוא יהיה 1/1, אולי 3/3 אם תוריד עוד כמה יצורים. זה לא בדיוק מדהים.
עוד דבר חשוב Pillar הוא אומנם פתרון טוב בשבילו אבל כרגע הוא לא כל כך משוחק אותו דבר בנוגע לDetention Sphere.
אני נתקל בהם במיין או בסייד כל הזמן ומריץ רביעיה של Pillar ב-Jund Midrange שלי.
אז אפילו אם הוא לא לגמרי מדהים נגד Junk Rites הוא עדיין קלף מטורף שבטוח יראה משחק ב-tandard ואולי אפילו במודרן
לא רואה למה הוא מטורף, לאור העובדה שכל מה שכתבת למעלה מסתכם בערך ב-"הוא לא רע נגד חלק מהחבילות במטאגיים במצבים מסוימים". הוא קלף שחיק, עם פוטנציאל שהדבר העיקרי שעומד לזכותו הוא העובדה שאי אפשר להתמודד איתו באמצעות בסוף תורך, בגלל שזה יפיק שני יצורים חזקים יותר.

cilos
MTGil Apprentice

שליחה על ידי cilos » 12/4/2013 , 21:39

ציטוט:
חבילות אגרו מריצות היום דברים הרבה יותר גדולים מ-2/2. זה לא 2:1 אם היצור שלך לא מסוגל להרוג את היצור שלהם. הוא אפילו לא מתקרב לקרסוליים של Reckoner, שבין שתי היכולות שלו מסוגל לטפל בכל דבר שאין לו flying.
צודק הוא לא עושה 2:1 נגד כל היצורים של האגגרו אבל בהתחשב בעלות הסופר נמוכה שלו הוא שווה את זה. בנוגע לReckoner הוא יותר זול ממנו ורק להזכירך גם Reckoner לא משיג 2:1 מול כול יצור של אגגרו לדוגמה Champion, ואם זה לא מספיק Reckoner לא עושה כלום נגד קונטרול.
ציטוט:
למה מהר? כי הוא יהרוג אותם תוך 10 תורות? אחרי Supreme Verdict הוא יהיה 1/1, אולי 3/3 אם תוריד עוד כמה יצורים. זה לא בדיוק מדהים.
מהר בגלל שאם הם לא הם לא הCounter Spell שלהם והרימובלים שלהם יהיו פחות יעילים, וזה שיש להם Supreme Verdict לא מעלים להם את כל הבעיות.

אני נתקל בהם במיין או בסייד כל הזמן ומריץ רביעיה של Pillar ב-Jund Midrange שלי.
זה שאתה מריץ או נתקל בקלף מסוים זה לא אומר שהוא משוחק באופן כללי.
לא רואה למה הוא מטורף, לאור העובדה שכל מה שכתבת למעלה מסתכם בערך ב-"הוא לא רע נגד חלק מהחבילות במטאגיים במצבים מסוימים". הוא קלף שחיק, עם פוטנציאל שהדבר העיקרי שעומד לזכותו הוא העובדה שאי אפשר להתמודד איתו באמצעות בסוף תורך, בגלל שזה יפיק שני יצורים חזקים יותר.
בקטע של מודרן אני חושב שהוא טוב בגלל שהוא ממש חזק נגד UWR מידרנג' ועד כמה דקים שזורחים לאחרונה.

נראה לי שזה עניין של דעה, אני מבין מה שאתה אומר ויכול להיות שאתה צודק. אני רק אומר את דעתי.
תמונה

Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi » 13/4/2013 , 7:06

כמובן שזה עניין של דעה. הוא גם נמכר כרגע ב-20$ על סמך פוטנציאל טהור, כך שאין ספק שיש די והותר אנשים שחושבים שאפשר לעשות איתו דברים טובים (או רעים ליריב). מצד שני, גם Tibalt היה שווה פעם 20$ כי אנשים חשבו ש-PW שעולה 2 זה OP. ו-WotC כנראה חושבים שזה קלף חזק, כי הוא לא מרגיש mythic. ימים יגידו.

מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין » 14/4/2013 , 7:14

Some new cards for all you Simic lovers:

Progenitor Mimic
:4::g::u:
Creature - Shapeshifter (Mythic)
You may have Progenitor Mimic enter the battlefield as a copy of any creature on the battlefield except it gains "At the beginning of your upkeep, if this creature isn't a token, put a token onto the battlefield that's a copy of this creature."
0/0

Plasm Capture
:g::g::u::u:
Instant (Rare)
Counter target spell.
At the beginning of your next precombat main phase, add X mana in any combination of colors to your mana pool, where X is that spell's converted mana cost.

Pics: http://forums.mtgsalvation.com/showthread.php?t=503491

jamanta
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי jamanta » 14/4/2013 , 8:45

וואו... מתחרה בקריפטיק ל4 מנה קאונטר...
זה ממש מרשים...
הגודל אוהו קובע....

demonic sengir
I Am Tutor

שליחה על ידי demonic sengir » 14/4/2013 , 8:59

jamanta כתב:וואו... מתחרה בקריפטיק ל4 מנה קאונטר...
זה ממש מרשים...
ממש ממש לא. מעבר לזה שהעלות שלו הרבה יותר קשיחה (לא רק יותר מאנה בצבע - אלא גם שני צבעים שלא כ"כ משוחקים ביחד בקונטרול) הוא גם עושה פחות, והוא פחות וורסטילי. קלף חזק, אבל לא ברמה של קריפטיק...
How is my whisky cup doing?

idodo35
mono pink control

שליחה על ידי idodo35 » 14/4/2013 , 9:34

מסכים עם סנגיר... אבל לכו תדעו אולי פתאום יהיה אדום כחול ירוק קונטרול...
mono pink control

מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין » 14/4/2013 , 9:40

או שיתחילו לשחק פתאום באנט קונטרול עם Sphinx's Revelation ו-Restoration Angel ו Thragtusk....
רגע...

kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist » 14/4/2013 , 9:47

זה קאונטר נחמד אבל לא קרוב לקריפטיק שהיא הרבה יותר מקאונטר, ואין בה ירוק.
אני הדורבן שקולע בזמן !

demonic sengir
I Am Tutor

שליחה על ידי demonic sengir » 14/4/2013 , 9:51

מרווין כתב:או שיתחילו לשחק פתאום באנט קונטרול עם Sphinx's Revelation ו-Restoration Angel ו Thragtusk....
רגע...
בדק כזאת דאבל ירוק + דאבל כחול זה לא כזה פשוט בכלל, מה גם שגם אז, זה עדיין קלף פחות טוב מקריפטיק. שים לב - לא אמרתי שזה קלף לא חזק, או קלף לא שחיק. רק אמרתי שהוא לא ברמה של קריפטיק...

Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi » 14/4/2013 , 9:53

אפשר גם סתם להשתמש בזה בשביל לפתור Omniscience מוקדם. לא חסר מה לעשות עם 4-5 מאנה. פוטנציאל יש, אבל אני לא רואה הרבה Rewind כרגע אז קאונטר ב-4 שנותן לי מאנה לא מאד מרגש אותי.

יאללה, reprint ל-Undermine :)

ה-Clone נראה מגניב לחלוטין. בכלל, ה-mythics בסט הזה הולכים בינתיים הרבה פחות על "כוח גולמי" ויותר על סינרגיה ומקוריות ממה שהיה בשני הסטים האחרים (חוץ מאשר ה-PW, כמובן...).

מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין » 14/4/2013 , 12:45

demonic sengir כתב:
מרווין כתב:או שיתחילו לשחק פתאום באנט קונטרול עם Sphinx's Revelation ו-Restoration Angel ו Thragtusk....
רגע...
בדק כזאת דאבל ירוק + דאבל כחול זה לא כזה פשוט בכלל, מה גם שגם אז, זה עדיין קלף פחות טוב מקריפטיק. שים לב - לא אמרתי שזה קלף לא חזק, או קלף לא שחיק. רק אמרתי שהוא לא ברמה של קריפטיק...
אני לא אמרתי שום דבר על Cryptic Command וברור לי שזה לא באותה רמה.
אני לא מסכים עם זה שקשה להטיל את הקלף כרגע בבאנט קונטרול, המאנה בייס הוא כמעט מושלם ככה שזאת לא צריכה להיות בעיה.

ואגב תיקון מאנה, קבלו את הפיקסרים לסט הזה:
Cycle of Mana Rocks
:3:
Uncommon
Artifacts
:t:: Add C or D to your mana pool.
CD, Sacrifice ~: Draw a card.

demonic sengir
I Am Tutor

שליחה על ידי demonic sengir » 14/4/2013 , 13:10

איזה מאנה ז הC ו-D?

tima
Creature - Dwarf Idiot
יצירת קשר:

שליחה על ידי tima » 14/4/2013 , 13:23

demonic sengir כתב:איזה מאנה ז הC ו-D?
תמונה
Don't drink and draft.

מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין » 14/4/2013 , 13:24

C ו-D הם משתנים, אתה מציב במקומם 2 צבעים.
יש כזה לכל 10 השילובים.

Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic » 14/4/2013 , 13:26

Duck ו Crack.

נו, לפי הצבעים של הגילדה...
My phone number: 0522816213

שלח תגובה