דיווח PTQ AMSTERDAM מקום שביעי

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

boazm7
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי boazm7 » 15/6/2010 , 18:43

אחלה דיוח וכל הכבוד על התוצאה

Ekeross Dragon
MTGil Wizard

שליחה על ידי Ekeross Dragon » 15/6/2010 , 18:45

אחלה דיווח עוז!
מזל טוב על הטופ 8 D:

Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb » 15/6/2010 , 19:01

עזבו בבקשה את שלי, צריך לקרוא לשופט בכל מקרה שיש בעיה, בטח ובטח בטופ 8 של PTQ, אתם רוצים שמאג'יק יהיה יותר מקצועני בארץ, אז גם השחקנים צריכים להתנהג בהתאם ולא להתחיל לרדת על כל אחד שקורא לשופט.

הרעיון של לקרוא לשופט הוא לא בהכרח כי אתם חושבים שהבנאדם רימה. גם טעויות רשלניות זה סיבה לעונשים, בטח ובטח עם הדבר חוזר על עצמו.
מעבר לכך, אף פעם אי אפשר לדעת, ורק כי אתם מכירים את היריב, אין זה אומר שאין אפשרות שהוא רימה. המטרה של לקרוא לשופט היא כדי לעקוב אחרי זה. אם כל אחד תמיד יוותר ליריב ולא יקרא לשופט כי הוא מכיר את היריב, אף רמאי לא ייתפס. אם קוראים לשופט כל פעם יש מעקב, אז אפשר לצבור מקרים שמצטברים ולהבין בשלב מסוים שסיכוי גבוה שמישהו הוא רמאי, או לפחות רשלני מאוד, אם הצטברו הרבה מקרים, ואז אפשר לטפל בהתאם. אחרת, כשאתם לא קוראים לשופט, אתם מונעים אפשרות לטיפול בבעיות כאלה, אלא אם תופסים מישהו ברמאות ודאית, וזה כבר קשה מאוד.
כל זה כמובן לא בא לומר שיש לי חדש כלשהו כלפי עוז, אני מדבר בכלליות.
יואב, היכולת של Jace דורשת ממנו לשים איזה קלפים שהוא רוצה מהיד על ראש החבילה, כך שברגע שהזכרת לו הוא יכול היה לתקן את הטעות בלי שום אפשרות לרמאות.
לא מבין את ההיגיון במשפט הזה, גם במקרה של ג'ייס יש פוטנציאל לרמאות. אם היריב לא היה שם לב במקרה הזה למשל, אז השחקן בעל הג'ייס היה נשאר עם 2 קלפים יותר ביד. חייבים לקרוא לשופט בכל מקרה כזה כדי לוודא שאין שחקן שעושה דברים כאלה באופן סדרתי.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank

Shali
אלוף הארץ לשנת 2011

שליחה על ידי Shali » 15/6/2010 , 19:14

אור התכוונתי שבדוגמא עם ג'ייס אחרי שעושים תיקון המצב הוא תקין לחלוטין ואין שום בעיה. פשוט שמים שני קלפים על הטופ והכל בסדר.
במקרה של שליפה בגלל שאף פעם לא בטוחים באיזה קלף בדיוק מדובר גם אחרי שמתקנים לא בטוחים אם השחקן קיבל איזשהו יתרון (התיקון אומר לשים קלף באקראי מהיד על הטופ) ויכול להיות שהוא שמר קלף שיותר טוב ממה שהיה לו ביד. זו הסיבה שיש קטגורית עונשים נפרדת ל drawing extra cards.

Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi » 15/6/2010 , 20:09

הוא ציטט אותי, שלי... כמובן שאני כתבתי במפורש "ברגע שהזכרת לו". אם מישהו שולף קלפים עודפים ואף אחד אחר לא שם לב כמובן שמדובר ברמאות, בזדון או במשגה.

SteelBite
Master Enchanter

שליחה על ידי SteelBite » 15/6/2010 , 21:56

כל הכבוד על התוצאה ודיווח מצוין.
אם ללכת לפי הגישה הזו- השמאל בנה נשק להשמדה המונית (Death Star), וזה פשוט לא ייתכן.
אנאקין היה שמאלני יפה נפש (וחתיך רצח) שהוסט לצד האפל ע"י הסית' לורד, דארת' ביביוס.

Michahell
MTGil at its Finest

שליחה על ידי Michahell » 16/6/2010 , 10:53

כל הכבוד על התוצאה עוזי!
אחח, איך גידלתי אותך כמו שצריך :P (סתם סתם, אל תשתגע לי).
אחלה דיווח, נהנתי לקרוא (או לשמוע לפני זה).
מקווה שהכל בסדר עכשיו עם שאלי.
I am forever, I am of the stars ,eternity courses through my veins.

שלח תגובה