צריך עזרה בכתיבה של טור מצחיק על חתונה

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
kabanist
Moderator
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

צריך עזרה בכתיבה של טור מצחיק על חתונה

שליחה על ידי kabanist » 25/5/2009 , 11:01

אהלן חבר'ה,
כמו שאתם יודעים אני כותב טור ב-VGAMES שנקרא מיומנו של גיימר מזדקן, אז כתבתי טור מיוחד שנקרא "מיומנו של גיימר מתחתן" כי כמו שאתם יודעים (או שלא...) אני מתחתן עוד שבועיים.
העורך קרא את הטור ואמר שיש פוטנציאל אבל הגימיק ממצה את עצמו באמצע הטור ואז זה סתם סיפור של איך הצעתי נישואים לארוסתי...
אני צריך ממכם רעיונות לעוד קישורים שאפשר לעשות בין אירועים שקשורים לאירוסין (שלי או באופן כללי) שניתן לקשר למשחקים בצורה הומוריסטית.
לדוגמא :
רצתי לחנות הטבעות אבל נשארו לי רק עוד 3 נקודות אנרג'י ולכן באמצע הדרך עצרתי מתנשף ומזיע. או לדוגמא לקשר איכשהוא את הרבי של החתונה לקרייטוס מ God of War.
יאללה תנו רעיונות!
הנה מה שכתבתי עד כה :

מיומנו של גיימר מתחתן

אחרי שבטור הקודם דיברנו על החלטתי לכתוב טור לא שגרתי שמדבר על חוויותיי כגיימר מתחתן. כן כן, אתם קוראים נכון, מתחתן. מה לחתונה ולגיימינג? שאלה מצוינת! תמשיכו לקרוא ותגלו.
ובכן כמו כל גיימר, גם אני מכור למשחקים. חלק מהגיימרים משלים את עצמם בעניין הזה, אבל אני לא מכיר גיימר אחד שמשחק יותר משנתיים והוא לא מכור. רוב האנשים מתמכרים תוך פחות משבוע, אבל מי שעבר את רף השנתיים של משחק כבר ככל הנראה יישאר מכור לשארית חייו למשחקים. אבל למי יש זמן לספק את יצר ההתמכרות למשחקים כשאתה שואף להתחתן? ובכן כמו שתראו מיד, גם להתחתן זה גיימינג.

Wedding Quest: Fight for your Life!
חתונה דומה מאוד לקווסט. יש הרבה מאוד משימות, חלקן גדולות חלקן קטנות, ולכל משימה יש פרס כאשר מסיימים אותה. ככל שהמשימה גדולה יותר, הפרס גדול יותר אף הוא. אין לכם מושג על מה אני מדבר? פשוט תמשיכו לקרוא...
המשימה הראשונה היא כמובן הצעת הנישואין. חפצים דרושים למשימה: טבעת עם יהלום גדול ככל האפשר, קופסא לטבעת, בגדים המכבדים את המעמד, בושם. מיקום: נתון לשיקול דעת המציע, מומלץ לבחור מקום רומנטי. תכונות אופי דרושות: אומץ לב, ביטחון עצמי.
מובן שלא ניתן לגשת ישר למשימה... כמו בכל קווסט שמכבד את עצמו, יש סף מסוים של תנאים על מנת להתחיל את המשימה. בשלב הראשון צריך כמובן לחסוך. לעבוד קשה ולחסוך. בשפת הגיימרינג הדבר הזה נקרא כמובן Farming. אז עשיתי Gold Farming. היה לי מזל שאת האבן עצמה קיבלתי בירושה אז ה-Gold Farming היה קצר יחסית. אז חשבתי שאני על הסוס והתחלתי לבדוק את עניין הטבעת.

One ring to rule them All
יש את עניין המידה של הטבעת. אני חשבתי שכמובן אקח טבעת או שניים של הגברת אל החנות והכל יהיה פשוט. אז טעיתי! לקחתי שתי טבעות, ואז המוכרת אמרה ששתי הטבעות במידות שונות ואי אפשר כך לעשות טבעת. היא נתנה לא מין חרוט מיוחד כזה שמודד טבעות.

New Object Earned: Ring Size Fitter!
אחרי שהשגתי את החפץ הנכסף לקחתי בעורמה טבעת של חברתי היקרה בזמן שהיא הייתה במקלחת, ומצאתי את המידה הנכונה. בחרתי את הטבעת הרצויה והם הכינו לי את הטבעת. השלב הבא היה לתכנן את הצעת הנישואין.

New Mission: Propose you girlfriend to marry you!
שירי ואני עשינו קורס צלילה באילת. חשבתי לעצמי שזה יכול להיות ממש מגניב אם אציע לה נישואין מתחת למים. רעיון מדליק אתם חייבים להודות, והשוס הכי גדול הוא שהיא לא באמת יכולה לסרב, למעשה היא לא יכולה לומר שום דבר. החפץ הבא שהייתי צריך להשיג בקווסט הזה הוא שלט שבו רשום "שירי התינשאי לי?" עם כמה לבבות. יש לי חבר שעובד בבית דפוס והוא הדפיס לי אחד כזה על שמשונית (מי שיודע מה זה שמשונית יקבל נקודה ב"זהה את המשחק"...). הייתה לנו נסיעה מתוכננת לאילת וקבעתי הכול בטלפון. הזמנתי אפילו צלם תת מימי כדי שיהיה מה להראות לילדים בעתיד. נשאר רק דבר קטן לעשות, לצלול ולהציע נישואין. אבל כמו בכל קווסט טוב, הדברים תמיד יותר מסובכים ממה שהם נראים. הגברת הודיעה שהיא לא מעוניינת לצלול!

New Optional Sub-Mission: Get her dad to convince her to dive!
היא אמרה שהספיק לה הצלילות של הקורס, ולא בא לה לצלול. להגנתה אני אומר שהיא מרכיבה עדשות ראיה וזה לא פשוט לצלול עם עדשות. נכנסים מים למסכה לפעמים וזה יכול להרוס את העדשה, וגם כמובן את הצלילה. מעבר לזה צלילה זה נחמד מאוד במים, אבל מחוץ למים המיכלים של האוויר כבדים וזה לא תמיד חלומה של כל אישה בחופשה לסחוב מיכלי אוויר. ידעתי שהיחיד שיכול להציל אותי הוא אבא שלה. מצאתי סיטואציה שיכולתי להתחמק לכמה דקות והתקשרתי לאבא שלה. לו סיפרתי כבר לפני שנסענו לאילת כדי שיוכל לעזור ב"שעת חירום" שזו כאמור הגיעה, ובגדול. בלי להיכנס לכל הפרטים הקטנים, הוא הצליח לשכנע אותה לצלול. החבאתי את השלט בכיס של מאזן הציפה (זה מין ווסט שעוזר לצוף כזה עם כל מיני צינורות שזקוקים להם על מנת לצלול בבטחה) ויצאנו לצלילה עם הצלם כמובן.

Achievement Unlocked: You are Engaged, She Said Yes!
בשלב מסוים בצלילה הצלם סימן לי שהגיע הרגע. הוא לקח אותה לסיבוב מסביב לשונית, ואני פרשתי את השלט וכרעתי על ברכיי עם הטבעת ביד. היא לא הבינה לאן נעלמתי אבל המשיכה לצלול מסביב עד שראתה אותי ואת השלט. היא הייתה כמובן בהלם מוחלט. עשתה תנועות כאלה של "התחרפנת לגמרי!" ואז היא התקרבה שמתי לי את הטבעת ולחצתי יד למדריך הצלילה. זהו זה, אני מאורס!

New Special Reward Earned: All is Forgiven
אחרי שאתה מתארס, דברים משתנים בגלל דבר קטן מאוד אך עצמתי. הטבעת. כל הדברים האלה ששכחת לעשות פעם ושילמת עליהם ביוקר כמו לדוגמא לשטוף כלים בכיור או לשים בגדים במכונת כביסה ולהפעיל אותה, פתאום נראים שוליים. כל מה שצריך לעשות ברגע שאתה שומע את המשפט: "עוד פעם שכחת לעשות כלים?" זה פשוט להסיט את תשומת הלב לטבעת. אתה זורק משפט כמו "וואו זה לא יאומן שאחרי חודש הטבעת עדיין מנצנצת כל כך יפה" ובשנייה אחת הכול נשכח ונסלח, היא כבר ממש לא זוכרת שיש כלים מלוכלכים ומצע של חיידקים בכיור. הטבעת היא ללא ספק אליפות...

You Won the Fight, but Will You Win the War?
האמת שלמרות מה שכתוב למעלה, להתארס זה החלק הקל. עכשיו אני במשימה הקשה יותר בקווסט שלי, להתחתן. אם רק הייתם יודעים כמה פרטים קטנים יש לסגור כשמפיקים אירוע בסדר גודל של חתונה, הייתם מבינים למה אומרים ש"אלוהים נמצא בפרטים הקטנים".

Here Comes The Bride...
הדבר הכי מסובך בחתונה זה כמובן הכלה. בחירת ליבו של הגיימר היא לחוצה תמיד וללא הפסקה. לא משנה שרוב הדברים לאירוע כבר סגורים, היא עדיין תהיה לחוצה. יתרה מכך, אני יכול לומר בסבירות מאוד גבוהה, שגם ביום שבו כל הדברים לחתונה יהיו סגורים, היא עדיין תהיה לחוצה. כי תמיד משהו מתפקשש וגם הכלה יודעת את זה, למרות שהיא מדחיקה. אבל בשביל הרגע הזה בו אראה אותה בשביל שמוביל לחופה, לאור ירח מלא כשקול גלים מתנפצים ובריזה נעימה ברקע, הרגע הזה שווה את הכל.
הטור הזה מוקדש לשירי, אשתי לעתיד.
שלכם, בן. גיימר מתחתן.
Game Over.
אני הדורבן שקולע בזמן !

ziv
MTGil Wizard

שליחה על ידי ziv » 25/5/2009 , 12:37

כמה נקודות
1)
תעשה חישוב של כמות הכסף שאתם משקיעים בארוע לעומת השעות שבפועל הוא מתקיים
לדוגמא החתונה עצמה משהו כמו 5 שעות כסף משהו כמו 100000 ש"ח שזה כ 20000 ש"ח לשעה תגיד אתה נורמלי ???

2) לקנות שמלת כלה שעלותה כ 6000 ש"ח ולמעשה היא חד פעמית

3) תעבור על ההדרכה שהאישה צריכה לקבל מהרבנית - אתה מת מצחוק

4) שלא משנה מה תעשו - תביאו את דויוד קופרפילד שיעלים את החותנת עדיין ימדדו את הצלחת הארוע לפי האוכל

וכו '

WHATEVER
the wrong one

שליחה על ידי WHATEVER » 25/5/2009 , 14:22

דבר ראשון מזל טוב.
נדמה לי שקראתי משהו דומה מתישהוא. צריך לבדוק.
Kroen כתב: בפלפל חריף רגיל יש כ2000 מ"ג של קצפסיאן ל100 גרם, ובפלפל החריף הזה, שנקרא red savina habanero יש מעל חצי מיליון מ"ג ל100 גרם.

nurielyap
jhonny poker
יצירת קשר:

שליחה על ידי nurielyap » 25/5/2009 , 14:56

לא הכי קשור אבל מזל"ט.
גימר מזדקן,גימר מזדקן,טופס את הפרנציפ
רק אחרי שהוא נופל(לתוך בור מלא נחשים ארסים עם 50 HP אחד)
الله ماوس!
עדיף 2 BOPים ביד מאשר אחד על המגרש.

kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist » 25/5/2009 , 15:05

ziv כתב:כמה נקודות
2) לקנות שמלת כלה שעלותה כ 6000 ש"ח ולמעשה היא חד פעמית
וכו '
הלוואי עלי, בעמנואל לוקחים כמעט כפול מהסכום הזה...
יאללה חבר'ה תקשרו לי את זה למשחקים !
אני הדורבן שקולע בזמן !

Seeker Of Rain
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי Seeker Of Rain » 25/5/2009 , 21:49

אצלי כבר פחות משבוע :eek:

בכל אופן, יש הרבה אלמנטים בMonkey Island 3 שאתה יכול להשתמש בהם.

תמונה

תמונה

kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist » 25/5/2009 , 22:09

תמונה מדליקה !
אני אשתמש בה...
מה התאריך שלך תומר ?
אני הדורבן שקולע בזמן !

Seeker Of Rain
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי Seeker Of Rain » 26/5/2009 , 9:57

31.5

kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist » 26/5/2009 , 18:00

עוד רעיונות מישהו ?
אני הדורבן שקולע בזמן !

Seeker Of Rain
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי Seeker Of Rain » 26/5/2009 , 19:11

יש עוד כמה quests שאפשר להשתמש בהם...

leisure suit larry: in the land of the lounge lizards

יש שם קטע של חתונה משעשע (ואיזה הומז' לזה ב Lsl 7)

תמונה

היו כמה משימות שהיית צריך לעשות בשביל להגיע לנק. הזו...

כמובן שיש את conquest of the longbow (סיפורו של רובין הוד)

אני מניח שהquest הקשה ביותר הוא להשיג אישור השתתפות מכל האנשים שצריכים לבוא...

שלח תגובה