סרטון על השתמטות, משעשע (הפך לוויכוח על משתמטים ופוליטיקה)

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
Banuni
TimeShifted Banana
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

סרטון על השתמטות, משעשע (הפך לוויכוח על משתמטים ופוליטיקה)

שליחה על ידי Banuni » 13/11/2007 , 22:42

http://www.sirtonim.com/zoom.php?id=1946

זה לא בריא להשתמט...
Sir Psycho Sexy כתב: אני ממליץ לך לטוס להודו, בטוח גדל שם משהו שיכול להפוך אותך בחזרה לילד נורמלי.

troynightstar
SWAMP MASTER
יצירת קשר:

שליחה על ידי troynightstar » 14/11/2007 , 9:22

אוי, מצויין!
בתור מי שעשה צבא ועושה מילואים (אמנם לא הרבה, אבל בכל זאת) הגיע הזמן שמישהו יגיד משהו על תרבות ההשתמטות הזאת.
"Give a man a fire, he is warm for a day. Set a man on fire, he is warm for the rest of his life."

Kroen

שליחה על ידי Kroen » 14/11/2007 , 11:51

אני משתמט גאה :P
ברצינות עכשיו, לא צריך להכריח אף אחד להתגייס במדינה דמוקרטית. עדיף איכות על כמות. ואם תשאלו אותי הם בכלל צריכים לעשות את זה כמו בארה"ב: שלהתגייס זה לא חובה, אבל מי שכן מתגייס מקבל משכורת כמו של עבודה רגילה. 400 שקל?! זה אמור להיות בדיחה?! כי זה ממש לא מצחיק :-:
נ.ב. כן, באמת השתמטתי :)
תמונה תמונה

fingon
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי fingon » 14/11/2007 , 11:56

ולמה שתהיה גאה בזה שאתה חתיכת פרזיט חסר מצפון?
שלומי.

Kroen

שליחה על ידי Kroen » 14/11/2007 , 12:00

יודע מה? פרנציפ לא התגייסתי לצבא. :x אם זה לא היה חובה הייתי מתגייס.
תמונה תמונה

Banuni
TimeShifted Banana
יצירת קשר:

שליחה על ידי Banuni » 14/11/2007 , 12:10

Kroen כתב:אני משתמט גאה :P
ברצינות עכשיו, לא צריך להכריח אף אחד להתגייס במדינה דמוקרטית. עדיף איכות על כמות. ואם תשאלו אותי הם בכלל צריכים לעשות את זה כמו בארה"ב: שלהתגייס זה לא חובה, אבל מי שכן מתגייס מקבל משכורת כמו של עבודה רגילה. 400 שקל?! זה אמור להיות בדיחה?! כי זה ממש לא מצחיק :-:
נ.ב. כן, באמת השתמטתי :)
אני לא מאמין שאתה גאה בזה...באמת, ומה שאתה אומר זה ממש מטומטם...בארה"ב זה ככה כי הם לא חייבים צבא סדיר...באמת שאתה אידיוט...וואו...
בוא נחשוב שניה...נניח ולא היה סדיר, אז נניח, חצי מהאנשים היו בצבא? נראה לך שהמדינה שלנו עוד הייתה קיימת?
חוץ מזה, בטח אתה משתמט כי בכל מקרה יש לך 21....הלואי שתישרף
באהבה, בנוני
Sir Psycho Sexy כתב: אני ממליץ לך לטוס להודו, בטוח גדל שם משהו שיכול להפוך אותך בחזרה לילד נורמלי.

fingon
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי fingon » 14/11/2007 , 12:20

מסכים עם כל מילה
שלומי.

SaintDevilS
MTGil Wizard

שליחה על ידי SaintDevilS » 14/11/2007 , 12:23

שיר נחמד... אפילו שעוד לא עשיתי צבא
LunaTic כתב:אדמין רשע וחסר רחמים: זה לא נכון בכמה רמות. סתם שתדע, אנחנו בפורום לא עושים טעויות. כנראה שאתה טמבל.

Kroen

שליחה על ידי Kroen » 14/11/2007 , 12:45

כן, אולי באמת עדיף שלא תהיה לנו מדינה בכלל מאשר שתהיה לנו מדינה דיקטטורית.
וחוץ מזה, אם היו נותנים משכורת גבוהה אז מספר המתגייסים בחיים לא היה יורד בחצי.
תמונה תמונה

troynightstar
SWAMP MASTER
יצירת קשר:

שליחה על ידי troynightstar » 14/11/2007 , 12:56

כמה זה לדעתך "משכורת נורמלית" שמצדיקה להסתכן שירו בך? אני רוצה להזכיר לך שבניגוד לאצרות הברית, לנו יש שתי בעיות:
א. אנחנו במלחמה תמידית, ולא יכולים להרשות לעצמנו אפילו סיכון של חוסר באנשים.
ב. אין לנו כסף.
"Give a man a fire, he is warm for a day. Set a man on fire, he is warm for the rest of his life."

Kroen

שליחה על ידי Kroen » 14/11/2007 , 13:04

תאמין או לא, אבל יש הרבה מאוד אנשים שהיו מתגייסים אפילו אם זה לא היה חובה ואפילו אם המשכורת הייתה נשארת זהה. וחוץ מזה יש עוד הרבה אנשים שהסיבה שהם משתמטים זה בגלל המשכורת הנמוכה והם חושבים לעצמם שכבר עדיף להם לעבוד מאשר להתגייס כי כך הם ירוויחו יותר כסף. ואפילו עם ה"לא יכולים להרשות לעצמנו אפילו סיכון של חוסר באנשים" יש אלפי משתמטים.
משכורת מספקת לדעתי צריכה להיות באזור ה5000 ש"ח ברוטו.
לך תדע? עם משכורת מספקת יכול להיות אפילו שמספר המשתמטים היה יורד.
תמונה תמונה

troynightstar
SWAMP MASTER
יצירת קשר:

שליחה על ידי troynightstar » 14/11/2007 , 13:29

Kroen כתב:תאמין או לא, אבל יש הרבה מאוד אנשים שהיו מתגייסים אפילו אם זה לא היה חובה ואפילו אם המשכורת הייתה נשארת זהה. וחוץ מזה יש עוד הרבה אנשים שהסיבה שהם משתמטים זה בגלל המשכורת הנמוכה והם חושבים לעצמם שכבר עדיף להם לעבוד מאשר להתגייס כי כך הם ירוויחו יותר כסף. ואפילו עם ה"לא יכולים להרשות לעצמנו אפילו סיכון של חוסר באנשים" יש אלפי משתמטים.
מאיפה תביא כסף למשכורת כזו לאלפי חיילים? שלא לדבר על בנות שירות לאומי, גרעיני נח"ל שנת התנדבות וכו'? אפילו לחינוך אין כסף.
ודרך אגב, אני מניח שאתה פנית לאחת מהדרכים האלה לתרום למדינה, ומתוך צניעות אתה לא מספר מה עשית...

וכדברי אחד מנשיאי ארה"ב (ברח לי שמו כרגע - נזכרתי: ג'ון קנדי): "אל תשאל מה המדינה יכולה לעשות למענך, שאל מה אתה יכול לעשות למען המדינה".
זה אולי נשמע טיפשי, אבל אני מאמין בזה.
נערך לאחרונה על ידי troynightstar ב 14/11/2007 , 14:25, נערך פעם 1 בסך הכל.

Circle of Life
MTGil Wizard

שליחה על ידי Circle of Life » 14/11/2007 , 13:51

Kroen כתב:תאמין או לא, אבל יש הרבה מאוד אנשים שהיו מתגייסים אפילו אם זה לא היה חובה ואפילו אם המשכורת הייתה נשארת זהה. וחוץ מזה יש עוד הרבה אנשים שהסיבה שהם משתמטים זה בגלל המשכורת הנמוכה והם חושבים לעצמם שכבר עדיף להם לעבוד מאשר להתגייס כי כך הם ירוויחו יותר כסף. ואפילו עם ה"לא יכולים להרשות לעצמנו אפילו סיכון של חוסר באנשים" יש אלפי משתמטים.
הצבא מספק לך מזון, מקום מגורים וביטוח רפואי, כמו כן הוא מספק לך אפשרות לפנות ללימוד אקדמאי (תואר ראשון) בחינם - הרבה יותר מ5000 ברוטו.

בתור אחד שמתגייס עוד שבועיים כל ההערכה (המועטה ככל שהייתה) לי אליך נעלמה

Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb » 14/11/2007 , 14:24

אם זה לא היה חובה הייתי מתגייס.
אני לא מאמין לזה ולו לשנייה אחת.
אני מסכים עם כל מה שנאמר כאן מקודם, כולל כל העלבונות הפרטיים שהופנו לקרואן.

ניב, לאן אתה מתגייס?
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank

Nir_Kap
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Nir_Kap » 14/11/2007 , 14:26

ואו קרואן, אתה שובר שיאיי טמטום בצרורות.
בנוסף לכל מה שאמרו כאן על ההשוואה עם ארה"ב, למה אתה חושב שאתה לא צריך לתרום למדינה שסיפקה לך את הצרכים שלך וכשמגיע הזמן שלך לתרום מעצמך למענה אתה יורק לה בפרצוף?
בנוסף לכך, בשנתיים-שלוש שאדם נמצא בצבא הוא מקבל את כל מה שהוא צריך: אוכל, מקום לישון ושירותים רפואיים, הכסף שהוא מקבל מהמדינה, ה400 שקל האלו, הם רק "דמי כיס" שכשהוא יצא לחופשות שיהיה לו כסף לבילויים וכו', לא בשביל שהוא יקנה בית עם זה. בכלל, לדעתי אם אתה מקבל כסף תמורת משהו שהוא חובה אתה צריך להגיד תודה ולא לבקש עוד.
כנראה שאתה לא מבין שאף אחד לא שואל אותך אם להתגייס או לא באופן כללי, אלא אם אכן אתה דתי או חולה נפש (אני מתחיל לחשוב שאתה שניהם), ככה ש"לעשות לצבא דווקא" זאת שטות מוחלטת.
אתה באמת חושב שאם אנשים מתים בניסיון להגן על המדינה שלהם ועליך בין היתר אין עליך שום חובה לפחות להתגייס כמוהם? אני לא אומר קרבי או בכלל לצבא, לפחות היית עושה שירות לאומי. אין לזה קשר בכלל לדיקטטורה, ההפך, החוק שכולם צריכים להתגייס התקבל בצורה דמוקרטית לחלוטין, ולא יקרה לאף אחד כלום אם הוא יתרום למדינה שלו קצת.

אתה יודע, כל פעם שאמרו עליך שאתה צומי חשבתי שהם קצת מגזימים ולא הוגנים איתך, אבל אני מתחיל להבין שסליחה על הביטוי אתה פשוט חתיכת זבל אנוכית.
סייג לחוכמה- שתיקה.
Bringing down the heaven

troynightstar
SWAMP MASTER
יצירת קשר:

שליחה על ידי troynightstar » 14/11/2007 , 14:30

come to think about it...

מה זה גדול, ירוק, ומתחדש נורא מהר?
נראה לי שאני רואה טרול!
מהר! בואו ניתן לו משהו לאכול! :evil:

Circle of Life
MTGil Wizard

שליחה על ידי Circle of Life » 14/11/2007 , 14:35

אני מתגייס לתותחנים ב2/12

SaintDevilS
MTGil Wizard

שליחה על ידי SaintDevilS » 14/11/2007 , 14:51

troynightstar כתב:come to think about it...

מה זה גדול, ירוק, ומתחדש נורא מהר?
נראה לי שאני רואה טרול!
מהר! בואו ניתן לו משהו לאכול! :evil:
You're right!!
no, wait, Its an emo.
LunaTic כתב:אדמין רשע וחסר רחמים: זה לא נכון בכמה רמות. סתם שתדע, אנחנו בפורום לא עושים טעויות. כנראה שאתה טמבל.

Tsabo Tavoc
Phyrexian General
יצירת קשר:

שליחה על ידי Tsabo Tavoc » 14/11/2007 , 15:39

קורן, בשם חברי הפורום שכרגע בצבא, או ששירתו בצבא, אני אגיד את זה בצורה הכי עדינה שאפשר... שתוק, ותוריד פרופיל. אם יש לך בעיה כזו גדולה עם המדינה, לך לחו"ל, הרי הצבא כבר לא עומד לך בדרך, הרי השתמטת. בזמן האחרון אני שומע משתמטים מדברים, וגם ג'ובניקים שמתלוננים על זה שהצבא לא נותן מספיק, ואם ידפקו להם את היציאות הם יצאו מהצבא ומה שבא לי לעשות זה לנצל את העובדה שאני יוצא עם נשק הבייתה.
אישית, ויתרתי על עתודה, וחתמתי ויתור על מודיעין כדי להתגייס לקרבי כי אני חושב ששם צריכים את המבחר הגדול ביותר של אנשים, ועכשיו אני בכלל הולך נגד הזרם, כי אחרי ששלחו אותי להדרכה, חמשושים ומקום שבו יחס הבנות לבנים הוא 7:1 אני יוצא לקורס קציני חי"ר. למה? כי אני כן מאמין שה3 שנים האלו כל אחד נותן, ואני רוצה לתרום יותר, כי אני כן רואה איך שהצבא תרם לי לפתיוח האישי שלי, ואני חושב שיש לי הרבה לאן להתפתח בתור קצין, וכי מישהו צריך קונטרה לסוציומטים מוצצי דם, שיודעים לצעוק "ערבי מסכן" אבל לא יודעים כמה מטענים עוצרים כל יום במחסומים בשטחים ובעזה.
וברוח זה אמשיך ואומר יום טוב, חיים טובים, ואל תתבטא ככה לפני בחיים האימתיים כי אלוהים יודע שאני אעשה לך קורס צניחה מזורז.
GothDude כתב:Even gills won't keep this thread from drowning in its own stupidity.

Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax » 14/11/2007 , 15:55

טוב, הגזמתם קצת עם העליהום. גם אני חושב שצבא חובה זה די שיקוץ במדינה שמכנה את עצמה דמוקרטית, ותומך במעבר למודל של צבא כעוד עבודה. אבל, זה ברמה העקרונית. ברמת הפרט אני די שמח שנתתי שלוש שנים ושיש לי עדיין הזדמנות להיות חלק מהעשייה כמה שבועות בכל שנה במילואים, משלל סיבות שחלקן היו נשמעות לי כמו בבל"ת גמור כשהייתי מלש"ב, ולכן אני לא יודע אם יש טעם לפרט אותן כאן.

שלח תגובה