Card Creating - פורסמו אתגר VI והודעה לכולם בעמוד 10

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
Master of Puppets
The Vault Dweller
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי Master of Puppets » 08/1/2007 , 21:58

אני רוצה להסביר את הרעיונות והפלייבור מאחורי הקלפים שלי, אבל לצערי אני קצת טוחן עבודה השבוע.
אולי יהיה לי זמן מחרתיים אחרי שאחזור מגיבוש לוחמות, או בערב חמישי אחרי שאחזור מהכנס בתל השומר.

ובכלל, אני מקווה שמישהו בכלל סקרן לגבי הרעיונות שמאחורי הקלפים שיצרנו (כלומר, לאלו מאיתנו שחשבו על פלייבור...) :cool:
RoBoT-ChIcKeN כתב:ניסית פעם לישון והתעוררת בתוך מבוך שהאחים שלך בנו כדי להכריח אותך לאכול חימר כדי לצאת ממנו? לא נראה לי....

רובוט-צ'יקן.

Shali
אלוף הארץ לשנת 2011

שליחה על ידי Shali » 08/1/2007 , 22:01

drifter כתב: I can invent a 14/14 trample for GGG - and it will be fine because it can be killed and bounced and woged and even killed by multiple blocks - not to mention that creatures can even tap him - that doesn't prevent him from being overpowered
בדיוק מה שרציתי להגיד.

ושפר,מספיק שהיצור שלך ישאר תור אחד במשחק ואתה יכול לעשות נזק רציני עם burn והתקפות בתור הבא. (למעשה, כבר באותו תור אתה יכול לעשות נזק רציני אם אתה מתקיף עם כל היצורים שלך).
אני חושב שגם כדי לאזן אותה וגם מבחינת flavor יהיה יותר נחמד אם היא תכפיל כל נזק ולא רק נזק שלך.

Shefer
Loco de la Cabesa :}

שליחה על ידי Shefer » 09/1/2007 , 9:28

לקחתי את ההערות לתשומת לבי.
הפילוסופיה שלי כנראה מוטית מעט, כי אני יותר שחקן control ו-tempo מאשר aggro. אבל גם כשאני משחק aggro עוד יצור שמן לעומת אחר - זה לא מה שעושה לי את זה.

שלי - אני אחשוב על משהו יותר מאוזן - כי ההגבלה שלך טובה רק ל-burn שנגדך בת'כלס.

בכל מקרה - אני רוצה להיכנס לאתגר הראשון - בשביל זה הכותרות יתחילו להתעדכן כל פעם שיהיה אתגר חדש.
האתגר הזה יהיה מרווח יותר בזמן, כדי להכניס את כולם לפרופורציות. היום אני אתן את האתגר וזמן לשאלות של כולם (אני לא אהיה עד הערב פה, יכול להיות שרק מחר בבוקר). הזמן שלכם לשלוח תשובות יהיה עד יום ראשון הבא (14/1 ב-23:59:59) וכל אחד צריך לשלוח את התשובות 4 פעמים - לי, לזינגר, לזוהר ולדני (Shefer, Antrax, Sliver and Canopy Crawler). נא לא לשלוח תשובות לפני יום חמישי (11/1).
החלטתי לתת רק 5 ימים כל פעם, כי כמות המשתתפים על-פי הסקר תהיה גדולה והאתגרים יהיו קצרים.
הערה אחרונה - הבנייה תהיה אתגרית, אבל בהתאם לרעיון של סט בכמה נקודות - הערה על כך תהיה בכל זמן.

האתגר הראשון יהיה מאוד פשוט ולא מקורי, שלקחתי מ-Designer's Search לצורך העניין.
אנחנו רוצים Cycle של חמישה Uncommons - אחד מכל צבע - כולם מאותו סוג קלף (כלומר - creatures, enchantments, instants OR sorceries).
לקלפים האלה יש להם מכנה משותף אחד חזק (ב-text box) ואפשר להוסיף מכנה משותף נוסף (שאינו ב-text box). רצוי מאוד שכל השאר יהיה שונה.
קחו גם כהנחת מוצא, שאלו Uncommons שהייתם רוצים לראות אותם בסט ראשי של בלוק.

מהו Uncommon לצורך האתגר?
קלף מעט מסורבל יותר מ-common רגיל, אבל לא יותר מדי. יש לו משמעות ב-Limited, יש לו נטייה לכיפיות ולאפקט פחות רגיל, אבל שוב - לא אפקט בומבסטי. היחס לקלפים צריך להיות מקביל ליחס של קלפים שהם rare, מבחינה משחקית (סינרגיה, עוצמה יחסית וכו').

אני כאן אצטט את Designer's Search לגבי הקריטריונים הרצויים -
WotC's Designer's Search כתב:Lastly, let me stress what we are looking for: (note that these qualities are not listed in any order of preference)

Craftsmanship – This is the ability to figure out how to execute and combine mechanics.
Innovation / Originality – This is the ability to reach into areas that have not been fully explored before. Do not submit cards that already exist in Magic unless you have a really good reason.
Elegance / Aesthetics – This is the ability to find ways to make the mechanics as simple, direct and easy to grasp as possible.
Presentation – This is the ability to maximize how cards will be perceived by the players.
Flavor – This is the ability to add layers to the card through making the mechanics convey a whole larger than the parts.
Synergy – This is the ability to find ways to have the different parts of a card be relevant with one another. This also applies to finding ways to make cards work well together.
Understanding of the Color Pie – This is the ability to show that you understand where mechanics fall in the color pie. (Hint: Don't rely a lot on Time Spiral.)
Understanding of Rarity – This is the ability to make cards appropriate for each rarity.
Understanding of Power Level – While designers are not the ones responsible for setting power level, a certain amount of understanding is important to keep from wasting design time.
Overall Design Quality – This is the ability to take all the abilities listed above and find ways to work them together in the card designs.
הציון הסופי ינתן על-פי חוות הדעת של כל השופטים.

שופטים - אני מבקש חוות דעתכם לגבי איך אתם רוצים לעשות את זה, מבחינת השיפוט, כדי שיהיה נוח לכולם. שלי - אני אשמח גם לדעתך. תקבלו תשובה מחר.

בהצלחה לכולם,

שפר :}

Shefer

שליחה על ידי Shefer » 10/1/2007 , 8:54

טוב, שאלו אותי - בקשתי לא לשלוח קלפים לפני מחר, כי רציתי לתאם עם השופטים צורת עבודה. אז החל ממחר (בערב אם אפשר) ועד יום ראשון בלילה תשלחו את ה-cycle.
אין צורך בתמונות באתגר הנוכחי ואפילו לא בתיאור תמונות.

Shefer

שליחה על ידי Shefer » 11/1/2007 , 19:08

כמו שאמרתי - תתחילו לשלוח קלפים.
האופן בו יחולקו הציונים יפורסם עם התוצאות הראשונות.

Shefer

שליחה על ידי Shefer » 14/1/2007 , 16:11

טוב, לא מבין איך 40 איש הצביעו והביעו התעניינות ובקושי קבלנו קלפים ממשתתפים... :scratch:

אז אני אשנה קצת את הזמנים יש לכם אורכה עד יום שלישי בערב לשלוח את הקלפים, עד יום שישי תקבלו תשובות, ביום ראשון יהיה אתגר חדש.

Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi » 14/1/2007 , 18:05

אולי זה בגלל שהרבה אנשים הצביעו לטובת קלפים בודדים ופתאום זרקו עליהם cycle של חמישה קלפים עם דרישות מדוקדקות ומורכבות. לחלקנו פשוט אין זמן :roll:

Banuni
TimeShifted Banana
יצירת קשר:

שליחה על ידי Banuni » 14/1/2007 , 18:07

Navidshi כתב:אולי זה בגלל שהרבה אנשים הצביעו לטובת קלפים בודדים ופתאום זרקו עליהם cycle של חמישה קלפים עם דרישות מדוקדקות ומורכבות. לחלקנו פשוט אין זמן :roll:
בהחלט...
אבל אני מקוהו שאני אספיק להכין משהו...
Sir Psycho Sexy כתב: אני ממליץ לך לטוס להודו, בטוח גדל שם משהו שיכול להפוך אותך בחזרה לילד נורמלי.

Shefer

שליחה על ידי Shefer » 14/1/2007 , 18:15

באמת חבל לי שלא אמרתם את זה בהתחלה, הייתי משנה את זה ובכיף - גם לא חשבתי שזו תהיה בעיה, כי אף אחד לא אמר כלום. אבל, גם כל פעם קלף דורש אתגר מיוחד יחסית לקלף.
חוץ מזה, עובדה שיש אנשים שהצליחו ובסה"כ ה-cycle דורש ככלל uncommon אחד ומשם לווסת אותם בהתאם לרעיון של ה-cycle.

במקרה הזה אני נאלץ לומר what's done is done ולכן הארכתי את מועד ההודעה. חוץ מזה, אחרי השבוע הזה נראה מה יש לכולם לומר, איך הביקורות הולכות וכו' - גם אנחנו רוצים להתאפס על הכול.

אני מבקש מאוד שתביעו דעה מה אתם מעדיפים - קלף אחד, שניים, cycle או אילו אתגרים ומאיזה סוג - אני לא קורא מחשבות. אם הייתי, אז כנראה שהייתי גונב לאורי גלר את ההצגה, כי אני יותר מטורף ממנו, אבל לפחות לא עד כדי כך פתטי (אני מקווה לפחות :P).

שוב, צר לי על הבלגן, אני אחשוב מה לעשות עם זה בכל מקרה. במקרה הכי גרוע, מי שישלח השבוע יקבל בונוס למכלול הנקודות.

Banuni
TimeShifted Banana
יצירת קשר:

שליחה על ידי Banuni » 14/1/2007 , 18:25

אל תבין לא נכון, זה נחמד סייקלים וכאלה...אבל,לדעתי לפחות, לא כאתגר ראשון, כשרק מתחילים , כשאין עדיין את עניין ה"וואו, אני צריך רק עוד 5 נק' כדי לעקוף את יוסי!" אז אין התרגשות הותלהבות בשביל לשבת ולהכין, מה שכן, הכנתי סייקל שלם ומגניב...ואז הבנתי הוא לא היה בהתאם להוראות חחח
Sir Psycho Sexy כתב: אני ממליץ לך לטוס להודו, בטוח גדל שם משהו שיכול להפוך אותך בחזרה לילד נורמלי.

Shefer

שליחה על ידי Shefer » 15/1/2007 , 21:15

האתגר של ה-cycles מסתיים, אבל מי שרוצה עדיין לשלוח, שישלח. אני עדיין לא יודע אם ניתן ניקוד על האתגר.

אתגר חדש
אנחנו רוצים uncommmon אחד ויחיד, שיהיה בעל פוטנציאל לפיק גבוה ב-Limited ובעל פוטנציאל גבוה ל-Constructed, לא משנה לי ה-type.

מהו Uncommon לצורך האתגר?
קלף מעט מסורבל יותר מ-common רגיל, אבל לא יותר מדי. יש לו משמעות ב-Limited, יש לו נטייה לכיפיות ולאפקט פחות רגיל, אבל שוב - לא אפקט בומבסטי. היחס לקלפים צריך להיות מקביל ליחס של קלפים שהם rare, מבחינה משחקית (סינרגיה, עוצמה יחסית וכו').

מה צריך להיות -
חובה - קלף.
רשות - הרעיון מאחוריו (שורה) ולמה הוא טוב (שתי שורות - Limited and Constructed).

תשלחו עד יום שבת, יום ראשון תקבלו אתגר חדש ויום שני תקבלו תשובות.

Shefer

שליחה על ידי Shefer » 18/1/2007 , 15:36

נו, הגיע הזמן שגם אני אקפיץ נושא בלי שום רעיון (עאלק) מאחורי ההקפצה ...

Kroen

שליחה על ידי Kroen » 18/1/2007 , 16:12

Counsil the Vedalken :manau::manau:
Sorcery (U)
Draw two cards.
תמונה תמונה

Shefer

שליחה על ידי Shefer » 18/1/2007 , 16:25

קורן - זה אמור ללכת אל השופטים בה"פ...

happyhappya
MTGil Apprentice

שליחה על ידי happyhappya » 19/1/2007 , 18:43

Kroen כתב:Counsil the Vedalken :manau::manau:
Sorcery (U)
Draw two cards.
Council רושמים ב C ולא בS.

Master of Puppets
The Vault Dweller
יצירת קשר:

שליחה על ידי Master of Puppets » 21/1/2007 , 22:25

כולנו מחכים בכיליון רוח ובקוצר עיניים.
RoBoT-ChIcKeN כתב:ניסית פעם לישון והתעוררת בתוך מבוך שהאחים שלך בנו כדי להכריח אותך לאכול חימר כדי לצאת ממנו? לא נראה לי....

רובוט-צ'יקן.

sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver » 21/1/2007 , 22:46

Master of Puppets כתב:כולנו מחכים בכיליון רוח ובקוצר עיניים.
בקרוב. אנחנו מסיימים פרטים אחרונים ומחליטים על צורת הפרסום.
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.

rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf » 22/1/2007 , 1:45

אוף פיספסתי את ההתחלה של כל העסק הזה.
יש מצב לשלוח גם סייקל וגם אנקומן יחיד ולהצטרף לתחרות עכשיו?
נ.ב עד מתי האתגר הנוכחי?
תמונה

Shefer

שליחה על ידי Shefer » 22/1/2007 , 8:57

מאחר וחסרים לנו שני פרטים טכניים, אז נסיים את האתגר היום, במקום אתמול. מי שרוצה לשלוח cycle מוזמן לעשות זאת רק עוד היום. גם ככה לפני מחר לא נפרסם את האתגר הראשון והשני יפורסם תוך יומיים - שלושה.
אתגר הבא כבר לא יהיה צורך בפרטים טכניים, כי התדיינו מספיק זמן עליהם.

האתגר השלישי יהיה פשוט - אנחנו רוצים קלף שתרצו לראות בסט גדול של בלוק -
מה קלף כולל? - אני לא הולך לחדש כלום כאן -
חובה - שם, עלות, Rarity (כלומר - common, uncommon or rare, בלי סגולים או המצאות אחרות), סוג הקלף (כולל super-type and/or sub-types אם צריך), טקסט מלא ואם זה יצור אז PT.
רשות - תמונה, flavor text, הסבר על הקלף.

האתגר מסתיים ביום שבת, כשביום ראשון יהיה אתגר נוסף.

אם יש בעיות, תלונות וכו', נא לומר לנו, תודה.

rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf » 22/1/2007 , 10:53

רגע אז אני יכול לשלוח סייקל ואנקומון היום ואז את הקלף השלישי עד שבת או שאבוד לי?
תמונה

שלח תגובה