מה אתם שומעים?

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
MasterPain
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי MasterPain » 13/11/2006 , 20:23

Gravedigger כתב:Into Eternity-Splintered Visions
שיר אדיר! שומע אותו גם עכשיו
"לדגים יש כוס, הוא פשוט שונה."
- רפי.

Banuni
TimeShifted Banana
יצירת קשר:

שליחה על ידי Banuni » 13/11/2006 , 22:18

Queen-Bohemian Rhapsody
Sir Psycho Sexy כתב: אני ממליץ לך לטוס להודו, בטוח גדל שם משהו שיכול להפוך אותך בחזרה לילד נורמלי.

קובי שפירא
A Rolling Stone

שליחה על ידי קובי שפירא » 14/11/2006 , 0:04

Bionicle כתב:
מוזיקה לא אינטילגנטית=מוזיקה לא מורכבת
מבחינתי כשאתה מגדיר מוזיקה הכי חשוב זה המורכבות שלה
שמעתי הרבה דברים מפגרים שאמרו בקשר למוזיקה...זה בהחלט מגיע לחמשת המקומות הראשונים...
מה הקשר למורכבות? כל בנאדם נקשר למוזיקה אחרת, אני יכול להביא לך עשרות אואולי מאות שירים שאני נורא אוהב שממש לא מורכבים, ולהשוות אותם לשירים נורא נורא מורכבים שאני גם אוהב, איזה שטויות.
במלים אחרות: מה יגיד דילן?

Sir Psycho Sexy
Moderator

שליחה על ידי Sir Psycho Sexy » 14/11/2006 , 13:53

מה מגדיר מורכבות מוזיקלית? קושי טכני או קושי הבעתי? האם שיר שבנוי על שינויי קצב מוזרים (ראה ערך כל שיר של Meshuggah) הוא מורכב יותר משיר שיש בו המון הבעה אישית חשובה של אומן אחר?

Jamiroquai - Space Cowboy

SPS

Gravedigger
The Master Of All Graves
יצירת קשר:

שליחה על ידי Gravedigger » 14/11/2006 , 14:04

MasterPain כתב:
Gravedigger כתב:Into Eternity-Splintered Visions
שיר אדיר! שומע אותו גם עכשיו
יאפ,שיר בהחלט אדיר. האלבום החדש שלהם חייתי!

Into Eternity-Severe Emotional Distress
נערך לאחרונה על ידי Gravedigger ב 14/11/2006 , 15:16, נערך פעם 1 בסך הכל.
שיניתי שם, הייתי oz 44444.

"For Those About Thre Rock, We Salute You"
Monster of Rock 1991

Yahav2k
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Yahav2k » 14/11/2006 , 14:56

Basshunter - Botten Anna
sabaKu no gaaRa

Banuni
TimeShifted Banana
יצירת קשר:

שליחה על ידי Banuni » 14/11/2006 , 15:01

Powerslave-Irom Maiden
Sir Psycho Sexy כתב: אני ממליץ לך לטוס להודו, בטוח גדל שם משהו שיכול להפוך אותך בחזרה לילד נורמלי.

S_C_epter
The ScepterChant
יצירת קשר:

שליחה על ידי S_C_epter » 14/11/2006 , 15:35

היחיד כאן שהעלה על דעתו מה שבאמת התכוונתי אליו הוא SPS, או במילים אחרות, כולכם יצאתם טיפשים כרגיל. מורכבות מוזיקלית היא עד כמה המוח שלך, שעם הזמן משתנה (יש תיאוריה לגבי התפתחות של החלק של תפיסה מוזיקלית בדומה לפיתוח שרירים, שאני די קונה מניסיון אישי) מסוגל להתמודד עם מה שאתה שומע. לפני שנתיים וחצי כל מה שלהקה מסויימת הייתה עושה היה נשמע לי כרובד אחד של צלילים, מה שגרם לי להתחבר ללהקות שעושות מוזיקה פחות מורכבת (=יותר קהל יעד): רמשטיין, סיסטם, צ'ילדרן, ארץ' אנמי (האלבום הכי פחות מורכב שלהם בלבד, מ2003, שמשם הם הפסיקו לעשות מוזיקה מורכבת), קריידל. ככל שהזמן עובר, התפיסה המוזיקלית משתנה ובעקבות זאת אפשר להתחבר ללהקות עם מוזיקה קצת יותר מורכבת (מטאליקה הישנים, מיידן, פינק פלויד וכו'), ומהר מאוד המוח מסוגל לתפוס בדיוק מה כל כלי עושה, ולהיפתח לעוד ז'אנרים ולהקות. המורכבות המוזיקלית היא כמו משקולת שהמוח מרים, אחרי כמה זמן הוא מסוגל להרים משקולות יותר כבדות, אבל ברוב המקרים הבן אדם לא מודע לזה. זאת אומרת, שאם אני פקאצה מוזיקלית חולת פופ, אני אהיה מסוגל להקשיב לדברים יותר מורכבים אחרי תקופה מסויימת, אבל אני לא אעשה את זה. זאת גם הסיבה שאחרי שאתה נתקע על ז'אנרים מסויימים למשך זמן, יקרה מצב שמישהו ישמיע לך יום בהיר אחד להקה שתפתח אותך לדברים חדשים, שלא ידעת שאתה תאהב אבל אתה נהנה מזה יותר מהכל. חוץ מזה, כל פריק בכיתה ח' יגיד שצ'ילדרן שולטים ואיירון מיידן הומואים שלא יודעים לנגן כי הם עושים מוזיקה יותר מורכבת, אבל כעבור מספר חודשים כשימצא את הדיסק הצרוב הישן שהפריק הגדול בכיתה י"א נתן לו עם איירון מיידן שם הוא ירצה לשמוע כדי לצחוק עליהם ופתאום יתחבר לזה, ויהנה מזה יותר ממה שהוא נהנה מצ'ילדרן, מאותה סיבה שאני ברגע זה שומע Nevermore ולא שומע Cradle, כי אני נהנה יותר מהמורכבות. חושבים שאני מיוחד? זה בדיוק כמו שאנשים כאן יעדיפו לשמוע Cradle על פני בריטני ספירס. אין קשר מוכח מבחינתי בין קושי טכני לנגן שיר, שינויי מקצבים ומורכבות מוזיקלית. למרות שאני לא בטוח שהייתי מבין מה להקות אבאנטגארד מטאל רוצות מהחיים שלי אם הייתי נתקל בהן לפני כמה שנים. אפשר להבין מורכבות מוזיקלית בעיקר על פי להקות שנמאס לך מהן, מה התחלת לשמוע מתי, ולמרות שאתם בטוחים שאתם צודקים וCradle מעולים אז כשבדרך חזרה מפסטיבל מטאל שנתי בחור בן 25 עם שיער עד התחת אומר שהם פוזרים אז כנראה יש משהו בדבריו. בגלל העניין של המורכבות המוזיקלית כדאי לכם קצת לצאת מהבועה של השטויות שאתם שומעים ולשמוע כמה להקות איכותיות שאנשים מסויימים כאן שומעים, אני לא אעשה ההפך פשוט מהסיבה שמי שההודעה הזאת מופנית אליו שומע להקות שיצא לי לעבור דרכן כבר, כי באמת שכשאני רואה כאן מישהו שנראה ששומע מוזיקה נורמאלית מספיק זמן אני טורח ומוריד משהו של ההרכב, ככה נחשפים.
Master of Puppets כתב:גיחצי.
Orb כתב:"יאללה, דראפט".
Orb כתב: חארטה

Shefer
Loco de la Cabesa :}

שליחה על ידי Shefer » 14/11/2006 , 15:41

סתם שאלה - יש מצב שתרשמו ליד כל שיר איזה סוג הוא? רוק כבד, מטאל, גרנג', soul, jazz, רוק, R&B, היפ-הופ, oldy וכו'?

שפר :}

נ.ב.
איך לכל הרוחות מישהו אמור לבחור חמישה(!) של ה-beatles??? ספרתי תשעה עוד לפני שהבנתי שפספסתי שירים =\

Sir Psycho Sexy
Moderator

שליחה על ידי Sir Psycho Sexy » 14/11/2006 , 15:44

שניר, גרמת לי לצחוק, ואני מכחיש כל קשר ביני לבינך. הייתי מתחיל לנתח את ההודעה שלך ולהסביר לך למה זה מאד דבילי מה שרשמת, אבל לא ניכנס לזה ואתה מוזמן לשאול אותי בהודעות פרטיות (או אייסיקיו וכו') מה אני חושב ואני אסביר לך.

ולשפר יש נקודה די טובה, באמת יכול להיות נחמד לרשום גם איזה סגנון אנחנו שומעים (לא חובה סגנון סופר מדוייק, אלא בערך).

Jamiroquai - Planet Home (funk)

SPS

S_C_epter
The ScepterChant
יצירת קשר:

שליחה על ידי S_C_epter » 14/11/2006 , 16:05

באותה מידה אתה יכלת לשלוח לי את ההודעה הזאת באייסיקיו או בפרטית כאן, ולא עשית את זה. אז לנסות לעשות מאחד הדברים שאני הכי מאמין בהם קשקוש אפשר לעשות בפומבי, ואז אני אמור לשאול אותך למה אתה חושב ככה במקום אחר. אני לא אעשה את זה מהסיבה שניסיתי להראות לחברי הפורום שעם כל הידע הנרחב שלהם במוזיקה, לכל אחד יש מה ללמוד וקיויתי שהם ילמדו מזה ויפסיקו להציק לי עם השאלות הרטוריות שלהם. אז עכשיו מבחינתם כל מה שכתבתי זה בולשיט, ואף אחד מהם לא יפנים. בגלל זה אני רוצה דווקא שתנסה לדון איתי בזה כאן, כדי שה10 דקות שביבזתי על לכתוב את ההודעה הזאת לא ילכו. חוץ מזה, עדיין כשאני נכנס לפלייליסטים האוטומטיים שהמדיה פלייר מכין לי על פי מה ששמעתי לפני חצי שנה אני משתעמם להפליא מהאלבומים שהיו מהאהובים עליי אז, קצת קשה לי להסביר את זה בדרך אחרת ('נחרש' זה לא, כי עובדה שלא נגעתי בהם כמה חודשים).
Arch Enemy - Let the Killing Begin (דט' מטאל מלודי, אבל לא דומה לשאר הגות'נבורג בתקופה של הסולן, אז לא להתבלבל).

Canopy Crawler
מארגן טורנירים בדרום
יצירת קשר:

שליחה על ידי Canopy Crawler » 14/11/2006 , 16:17

חוץ מזה, כל פריק בכיתה ח' יגיד שצ'ילדרן שולטים ואיירון מיידן הומואים שלא יודעים לנגן כי הם עושים מוזיקה יותר מורכבת, אבל כעבור מספר חודשים כשימצא את הדיסק הצרוב הישן שהפריק הגדול בכיתה י"א נתן לו עם איירון מיידן שם הוא ירצה לשמוע כדי לצחוק עליהם ופתאום יתחבר לזה, ויהנה מזה יותר ממה שהוא נהנה מצ'ילדרן, מאותה סיבה שאני ברגע זה שומע Nevermore ולא שומע Cradle, כי אני נהנה יותר מהמורכבות.
יצאת פריק.

דני.

Sir Psycho Sexy
Moderator

שליחה על ידי Sir Psycho Sexy » 14/11/2006 , 16:26

רק כי ביקשת וכי אני נחמד:
מורכבות מוזיקלית היא עד כמה המוח שלך, שעם הזמן משתנה (יש תיאוריה לגבי התפתחות של החלק של תפיסה מוזיקלית בדומה לפיתוח שרירים, שאני די קונה מניסיון אישי) מסוגל להתמודד עם מה שאתה שומע.
לא נכון. מורכבות של יצירה נמדדת בקושי טכני ובקושי מוזיקלי (שכולל בתוכו את עניין ההבעה וכל עניין המוזיקליות של השיר, כמו סימני דינמיקה למשל). הדבר היחיד הנכון שרשמת במשפט הזה היה העניין של התרגלות האוזן (או החלק במוח המפרש קולות אם תרצה) למוזיקה, כי זה כבר הוכח שאנשים לא מסוגלים בתחילה לשמוע מוזיקה מודרנית (שזה לא מוזיקה מודרנית שאתם חושבים, אלא מוזיקה קלאסית - מודרנית) בגלל שימוש באמצעים מוזיקליים כמו טרצות מוקטנות וכו' שהאוזן של האדם לא מורגלת לשמוע (כי זה לא קיים בטבע) אבל לאחר כמה זמן של שמיעה (די בכפייה לעיתים) מתרגלים לעניין ואפשר לשמוע את זה וזה לא נשמע מוזר או לא טבעי.
לפני שנתיים וחצי כל מה שלהקה מסויימת הייתה עושה היה נשמע לי כרובד אחד של צלילים, מה שגרם לי להתחבר ללהקות שעושות מוזיקה פחות מורכבת (=יותר קהל יעד): רמשטיין, סיסטם, צ'ילדרן, ארץ' אנמי (האלבום הכי פחות מורכב שלהם בלבד, מ2003, שמשם הם הפסיקו לעשות מוזיקה מורכבת), קריידל. ככל שהזמן עובר, התפיסה המוזיקלית משתנה ובעקבות זאת אפשר להתחבר ללהקות עם מוזיקה קצת יותר מורכבת (מטאליקה הישנים, מיידן, פינק פלויד וכו'), ומהר מאוד המוח מסוגל לתפוס בדיוק מה כל כלי עושה, ולהיפתח לעוד ז'אנרים ולהקות.
אני לא מבין מה הנקודה שלך פה בכלל (כי אני חושד שאין בכלל נקודה). מה שאתה אומר זה שאתה מחפש מוזיקה, שיש בה כמה תפקידים שונים (שבמוזיקת רוק זה בד"כ מתחלק "Rythem Section" ו"Lead", ואולי יש גם עוד קצת ליווי). הנקודה היא שגם ביצירות הכי מורכבות, אתה מוצא שיש כמה תפקידים קבועים וזהו, זה לא משתנה מעבר. יש לך תמיד את הRythem Section, שלא משנה אם זה כלי הקשה וכלי נשיפה ממתכת או תופים ובאס או קלידים בכלל, יש לך את הLead שלרוב יהיו הכלים שמנגנים באוקטבות היותר גבוהות כמו כינורות, חלילים וגיטרות ויש את הליווי שזה האמצע. יש אומנם קשר מסויים בין כמה תפקידים שונים יש לבין מורכבות מסויימת ביצירה, אבל לא על זה נמדדת מורכבות. זה הופך את היצירה ליותר קשה לכתיבה, אבל לא תמיד ליותר קשה להבנה.
המורכבות המוזיקלית היא כמו משקולת שהמוח מרים, אחרי כמה זמן הוא מסוגל להרים משקולות יותר כבדות, אבל ברוב המקרים הבן אדם לא מודע לזה. זאת אומרת, שאם אני פקאצה מוזיקלית חולת פופ, אני אהיה מסוגל להקשיב לדברים יותר מורכבים אחרי תקופה מסויימת, אבל אני לא אעשה את זה.
כבר הסברתי לך שלא זה העניין במורכבות מוזיקלית ואתה מוזמן לעיין בהודעה שלי כדי לראות מה כתבתי.
אפשר להבין מורכבות מוזיקלית בעיקר על פי להקות שנמאס לך מהן, מה התחלת לשמוע מתי, ולמרות שאתם בטוחים שאתם צודקים וCradle מעולים אז כשבדרך חזרה מפסטיבל מטאל שנתי בחור בן 25 עם שיער עד התחת אומר שהם פוזרים אז כנראה יש משהו בדבריו.
לא, אפשר להבין בזה התפתחות מוזיקלית ופיתוח של טעם אישי. ולמקרה שלא ידעת, מוזיקה היא עניין של טעם אישי, ואם אתה מקשיב לבחור בן 25 עם שער עד התחת שחזר מפסטיבל מטאל ולוקח כל מה שהוא אומר כתורה משמיים, אז אתה דביל. אם זה נשמע לך טוב, תהנה. הפוזרים היחידים הם אלו ששומעים מוזיקה כי אומרים להם לשמוע מוזיקה ולא בגלל שהם אוהבים אתה. ולדוגמא- כל הזמן אני רק שומע "The Dillinger Escape Plan היא להקה אלוהית", אז הורדתי כמה אלבומים שלהם ושמעתי. וואלה, לא מבין מה ההתלהבות, נשמע יותר כמו רעש אחד גדול עם שבירות קצב. נשמע יותר כמו הבעה מוזיקלית לסכיזופרניה מאשר כמוזיקה. אז אתה צריך לבדוק למה אתה שומע מוזיקה- בגלל שאומרים שהיא טובה או בגלל שאתה נהנה ממנה.
בגלל העניין של המורכבות המוזיקלית כדאי לכם קצת לצאת מהבועה של השטויות שאתם שומעים ולשמוע כמה להקות איכותיות שאנשים מסויימים כאן שומעים, אני לא אעשה ההפך פשוט מהסיבה שמי שההודעה הזאת מופנית אליו שומע להקות שיצא לי לעבור דרכן כבר, כי באמת שכשאני רואה כאן מישהו שנראה ששומע מוזיקה נורמאלית מספיק זמן אני טורח ומוריד משהו של ההרכב, ככה נחשפים.
אתה צריך להבין שאנשים הם מטבעם שונים, ולכן לא הכל מתאים לכולם. לא כולם אוהבים מוזיקה טכנית אבל יש אנשים שבשבילם מוזיקאיים טכניים הם חצי אלוהים אם לא יותר. נחשפים באמת ככה, אבל לא צריך להגיד "הבנאדם הזה הוא בנאדם מבין, ולכן כל מה שהוא שומע הוא טוב", כי לפעמים נופלים על הבדלים גדולים בטעם.

שמח?

SPS

S_C_epter
The ScepterChant
יצירת קשר:

שליחה על ידי S_C_epter » 14/11/2006 , 16:48

'הדבר הנכון במשפט הזה' היא בדיוק הנקודה אליה התכוונתי.
והעבודה ששירים מסויימים של פינק פלויד ששמעתי לפני 4-5 שנים נשמעים לי שונה לגמרי היום גם די מסבירה את העניין שאליו התייחסת עם הפיסקה של 'התפקידים'. אני דווקא טענתי שאני לא יודע מה הופך מוזיקה למורכבת, אבל בכל זאת אני יודע לזהות מוזיקה מורכבת ולא מורכבת כשאני נתקל בה.
'קשה להבנה' זה לא בחלק מהמקרים, זאת בדיוק המוזיקה שעליה דיברתי. זאת אומרת, לא הגדרתי משהו שאני חושב שהוא קשה להבנה אבל בעצם רק חלקו קשה להבנה, אלא שהתכוונתי באופן ישיר למוזיקה שקשה להבנה, בלי קשר לקושי לכתוב אותה.
אני לא שומע מוזיקה מוזיקה בגלל שאנשים אומרים שהיא טובה, וכרגע שום מטאליסט בן 25 עם שיער עד התחת לא יוכל להטיף לי יותר מדי. דיברתי על אלה שעוד לפני חודשיים ראו אמטיוי, שאני בטוח שכל מטאליסט בן 25 עם שיער עד התחת מבין יותר מכל אחד מהם במוזיקה. למען האמת, מעבר ללהוריד דברים שאני רואה שאנשים שומעים, אני בעיקר הולך לפי מקורות (שורשים), פרוייקטים צדדיים של נגנים מובילים בלהקות שאני שומע, וכו'. לא יצא לי עדיין לשמוע על בנאדם שאמר מילה טובה על 2 האלבומים הראשונים של Mr. Bungle, ואני מאוד אוהב אותם. לגבי להקות שהמון אנשים ממליצים עליהם ולא נשמעות לך, אז זה תלוי בכמה גורמים לדעתי. קודם כל, התרגלות האוזן במושגים שלך, וגם יש תמיד את העניין של מצב הרוח, האופי, והמשיכה שלך לכלים מסויימים. אם מוזיקה נשמעת לך כמו רעש, אז או שהיא באמת רעש והנגנים לא יודעים יותר מדי מה הם עושים, או שהיא מורכבת מדי בשבילך, או פשוט כשבא לך לשבור משהו המוזיקה הזאת דווקא מאוד תרצה אותך. אני בנאדם שבדרך כלל לא בא לו לשבור דברים, אז יש הרבה מאוד רעש שאני לא שומע כי אין לי מצב רוח לזה אף פעם. מצד שני, יש דברים רועשים אחרים שאני תמיד אהנה לשמוע כי הם גאוניים (Death, לדוגמה). אז הטעם המוזיקלי מתבטא בגורמים שהתייחסתי אליהם, ועוד אחד שהזכרתי ולא התייחסתי עדיין, המשיכה לכלים ולאופי מסויים של צלילים. אז אני מניאק אם יותר מאחוז אחד מהפורום הזה יכול באמת להנות מאלבומים של פרוייקט הסולו של ויני קוליוטה, כי הוא אחד המתופפים הגדולים בלי ספק, אבל שאר הלהקה שלו די משועממת. בכל זאת, אני מהווה חלק מהאחוז הזה.שם אני מוצא מה שאני אוהב, ויש אנשים שימצאו מה שהם אוהבים במקום אחר.
Porcupine Tree - Prodigal

Gandalf
White Wizard

שליחה על ידי Gandalf » 14/11/2006 , 19:02

ממה שאתם אומרים הסקתי שתי מסקנות: א. אי אפשר להעריך יותר או להעריך פחות אנשים על פי מורכבות המוזיקה שהם שומעים, כי הדבר מייצג פשוט את האימון הפיתוח וההתרגלות של האוזן שלהם למוזיקה מורכבת. מה שאפשר להעריך על פיו את כשרונו המוזיקלי של מישהו היא המהירות שבה הוא מתרגל למוזיקה מורכבת. ב. מורכבות מוזיקלית לא תלויה רק בכמות הכלים. יכולה להיות מנגינה אחת בלי שום ליווי שיכולה להיות מורכבת.
אתי אנקרי ודוד ד'אור (המופע המשותף): לוליטה, אשאבו, שיר לבת, אני עף, אל נורא עלילה, תפילה. אין לי מושג איך לסווג אותם אבל נראה לי שהם בין מזרחי לפופ.
ניל גימן כתב:ריצ'ארד לא היה במיטבו בגבהים

Michahell
MTGil at its Finest

שליחה על ידי Michahell » 14/11/2006 , 19:08

Therion- Symphony of the Dead
מטאל סימפוני.

Bionicle
סוחר אסור:לא מומלץ לבצע עסקאות עם אדם זה
יצירת קשר:

שליחה על ידי Bionicle » 14/11/2006 , 19:10

היחיד כאן שהעלה על דעתו מה שבאמת התכוונתי אליו הוא SPS, או במילים אחרות, כולכם יצאתם טיפשים כרגיל
אמ, וואלה.
מה מגדיר מורכבות מוזיקלית? קושי טכני או קושי הבעתי? האם שיר שבנוי על שינויי קצב מוזרים (ראה ערך כל שיר של Meshuggah) הוא מורכב יותר משיר שיש בו המון הבעה אישית חשובה של אומן אחר?
אין לי ממש תשובה לשאלות הזאת, לא כי אני לא יודע אלא אני פשוט לא מסתכל על מורכבות בצורה כזאת.
אני מתחייס לזה בצורה שונה, כי מצד אחד, אני יכול לכתוב על שיר מוסיים כמה שהוא מורכב ממש, להתחיל לדבר איתך על שילובי אקורדים מטורפים שהנגן עושה או שינוי קצבים (כמו שהסברת) ועוד הרבה דברים אחרים שאין טעם להכתוב אותם, אבל לעומת זאת אני יכול לפרט על שיר שייראה להרבה אנשים כשיר פשוט ולא מורכב בכלל נורא נורא הרבה דברים.
אנשים שיאהבו שירים מסויימים ולא יאהבו אחרים פועלים לפי דבר אחד : הטעם שלהם, למה שהם נקשרים, להגיד ששיר מורכב רק כי אתה יכול לומר עליו הרבה ולהגיד ששיר אחר לא מורכב כי אתה לא יכול לומר עליו הרבה (על המורכבות שלו), זה פשוט טמטום מוחלט לדעתי.
לדעתי, אף אחד לעולם לא יוכל לפרט על המורכבות המוזיקלית של כל שיר מכיוון שיש מוזיקה מסויימת שהוא יותר נקשר אליה, ומוזיקה אחרת שהוא בכלל לא אוהב, זה מה שכל כך יפה במוזיקה(אלא אם כן זה בנאדם שאוהב את כל השירים בעולם בצורה שווה, ואז הבנאדם הזה או בר מזל או מסכן ממש אבל זה לא כל כך סביר).
הפוזרים היחידים הם אלו ששומעים מוזיקה כי אומרים להם לשמוע מוזיקה ולא בגלל שהם אוהבים אתה. ולדוגמא- כל הזמן אני רק שומע "The Dillinger Escape Plan היא להקה אלוהית", אז הורדתי כמה אלבומים שלהם ושמעתי. וואלה, לא מבין מה ההתלהבות, נשמע יותר כמו רעש אחד גדול עם שבירות קצב
אני מסכים איתך, אני מכיר לא מעט כאלה.
אבל תאמין או לא, כמה שהמוזיקה נשמעת לך כמו ערימת חרא שחירבנו באולפן הקלטות ובמקרה הקליטו באותו רגע, יש בה משהו, פשוט אותה נקודה שאמרתי מקודם, אני בעצמי שומע מוזיקה כזאת, בין השאר.
לא יצא לי עדיין לשמוע על בנאדם שאמר מילה טובה על 2 האלבומים הראשונים של Mr. Bungle, ואני מאוד אוהב אותם
לי ייצא לאכול לפני מספר שבועות איטריות עם רוטב עגבניות (שהכנתי בעצמי), עם חתיכות עוף בגריל עם קבנוס ועם כוס שוקו, אני ממש אהבתי את זה, ואף פעם לא שמעתי מישהו אחר אומר שאכל כזה דבר ואהב.
אין כל כך הבדל ממה שאמרתי עכשיו למה שכתבת.
אז יש בהם משהו מיוחד, כן, אז? נגיד שאתה בין היחידים ששמע אותם, למה זה הופך אותך?
אפשר להבין בזה התפתחות מוזיקלית ופיתוח של טעם אישי. ולמקרה שלא ידעת, מוזיקה היא עניין של טעם אישי
בזה אפשר לסכם את כל העניין הזה, אנשים נפתחים למוזיקה חדשה ואוהבים או שונאים אותה וככה הם מחליטים.
אני כן חושב גם שנער בן 16 ומעלה יכול להיקשר ליותר סוגיי מוזיקה מאשר ילד בן 6, אבל הגבול הזה מסתיים במקום מסויים, ואני לא חושב שזה מגיע ליותר מידי רחוק, כלומר שמדובר כבר בילד בן 10 ומעלה לדעתי מפה הכל עניין של טעם אישי.

kreator - Enemy of God (ת'רש מטאל)
"Once I was human. Now I am far more"

Gandalf
White Wizard

שליחה על ידי Gandalf » 14/11/2006 , 19:14

אני נורא אשמח אם מישהו פה יסביר את הסגנונות העיקריים במוזיקה או יפנה אותי להסבר כזה...
ניל גימן כתב:ריצ'ארד לא היה במיטבו בגבהים

Bionicle
סוחר אסור:לא מומלץ לבצע עסקאות עם אדם זה
יצירת קשר:

שליחה על ידי Bionicle » 14/11/2006 , 19:17

"Once I was human. Now I am far more"

Majal Guy
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Majal Guy » 14/11/2006 , 19:25

U2 And Green day- The Saints are coming
רוק oO
אם מישהו יסביר לי למה הם שרים את שתי השורות הראשונות של "The House of the Rising Sun" בתחילת השיר, זה יכול להיות נחמד.
שיניתי שם, הייתי konda
Light כתב:עריכה: תוקנו שגיעות

שלח תגובה