WC3

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
_demostenes_
The Mirror Breaker
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

WC3

שליחה על ידי _demostenes_ » 18/3/2006 , 13:16

אחריי בערך שנתיים שהוא שכב אצל שלומי מכוסה אבק מצאתי את ה-WC3 שלי. הספקתי לשחק בו בערך שבועיים ואז הוא נלקח.
עכשיו התקנתי אותו והתחלתי לשחק ולהפתעתי אני מפסיד ב-custom maps למחשב (שלא לדבר על בטל.נט ששם בטח יקרעו אותי).
אז ככה, תהיתי אם יש לכם איזה שהן עצות בסיסיות בנוגע למשחק (אפילו מכמה "Slaves" להשקיע בזהב בהתחלה, מה לבנות קודם וכד').
לפחות את הקמפיין אני מצליח לעבור \=

אה, וגם אם יש לכם איזה שהם פאצ'ים נחמדים או עוד מפות למשחק (יש לי את החבילה הבסיסית) אז אני אשמח לקבל לינקס.
‏מויש‏ ‎(02:03 AM)‎ :
experience is like rating, sometimes it doesn't reflect the skil.

Canopy Crawler
מארגן טורנירים בדרום
יצירת קשר:

שליחה על ידי Canopy Crawler » 18/3/2006 , 14:57

עם אלפים וUndead אני די גרוע, עם בני אדם אני יכול לעזור קצת, אבל זה לא יתן לך הרבה. עם אורקים המשחק שלי הולך ככה:
1. בונה 3 עבדים
2. בינתיים שהם נבנים, שולח 3 עבדים לאסוף זהב, עבד אחד לבנות Orc Burrow ועבד אחד לבנות Altar.
3. את העבד הראשון שנבנה אני שולח לאסוף עצים.
4. את העבד השני לבנות Orc Burrow או Barracks אם יש כסף.
5. בשלב זה העבד הראשון אמור לסיים את הBurrow, שולחים אותו לאסוף עצים בדרך כלל
6. העבד השלישי שנבנה בונה את מה שהעבד לא בנה בשלב 4.
7. ברגע שהAltar מוכן, אני בונה Farseer, אבל יש אנשים שיחלקו עליי.
8. ברגע שיש כסף אני בונה War Mill.
9. מפה אני מתחיל לבנות חיילים ביחס של 2 גראנטים עם כל Headhunter, וחוסף כסף כדי לפתח את הבניין הראשי *פעמיים* ואז בונה את הבניין שיוצר טאורון ומשחק ככה שתמיד יהיו לי 2 מהם חיים.

בקשר ללבנות גיבור שני-אין לי תיאוריה מגובשת לגבי זה, דולב, שמשחק ממש טוב, טוען שלא צריך. חבר אחר שלי בונה גיבור שני ולפעמים גם שלישי, וגם הוא ממש טוב.

דני.

Banuni
TimeShifted Banana
יצירת קשר:

שליחה על ידי Banuni » 18/3/2006 , 15:01

אמממ תבנה דבר ראשון את הזה של הגיבורים,כי אתה רוצה דבר ראון שיהיה לך גיבור שיוכל לעשות creeping(ללכת לצוד מפלצות בשביל XP) מיד כשאתה יכול אח"כ, תקנה חווה\זיגוראט\וואטבר אח"כ כזה של חיילים ולבסוף את הדבר שאתה קונה בו שיפורים.
ברגע שיש לך את הגיבור ושניים-שלושה חיילים, צא ל Creeping ותוך כדי,חשוב לזכור, לשלוח כל הזמן חיילים אל הגיבור שלך...(רצוי לקחת את המבנה של החיילים,ולתת לו את מס' קבוצה 1 או 2 ותמיד לדאוג שהוא מייצר עוד. כמו כן, לשים את ה Rally Point שלו על הראש של הגיבור.
זהו בכללי,אלו החוקים הבסיסייים,אני חושב שיש יותר מ נוסים ממני שיכולים לתת עצות יותר מתקדמות.
Sir Psycho Sexy כתב: אני ממליץ לך לטוס להודו, בטוח גדל שם משהו שיכול להפוך אותך בחזרה לילד נורמלי.

Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi » 18/3/2006 , 17:33

פעם ידעתי מהלך מהלך איך לשחק Nightelves... משהו כמו "לבנות 11 wisps, לבנות Moon Well בזמן שה-Wisps נבנים, לבנות Ancient of War, לבנות Altar, לבנות 2 קשתיות ודרואיד, לבנות עוד Moonwell ו-Hunter's Lodge ומשם באופן כללי הגישה שלי היא להגן על הבסיס מההתקפה הראשונה והשניה של המחשב, לבנות כמה שיותר מהר Tree of Eternity, לאמן כימרות ואז לשחוט את ההתקפה הבאה של המחשב ומהר לפלוש לבסיס שלו. בעקרון, זה עובד לא רע גם עם ה-Undead והדרקונים שלהם.
אבל אחת הגישות הכי פשוטות היא לחץ. אם תבנה הרבה יחידות על ההתחלה, בלי להתעסק יותר מדי עם שיפורים או מבנים אחרים, תוכל למחוץ ליריב את קבוצת התקיפה הראשונה שלו, למצוא את הבסיס שלו ולהתחיל לתקוף, אחרי שנתת פקודה בעיר להמשיך ולבנות יחידות קרביות ולשלוח אותן ישר לבסיס של היריב (או לשוליים שלו) כדי למלא את מקומן של היחידות שנהרגות לך. כיוון שלרוב שחטת ליריב את רוב הצבא, יקח לו יותר זמן לייצר מחדש את היחידות שלו ואם אתה כל הזמן מקבל תגבורות הוא לא יספיק להתייצב, וברגע שתשחט לו מספיק איכרים לא יהיו לו משאבים והוא יפסיד.

The Cheshire Cat
MTGil Wizard

שליחה על ידי The Cheshire Cat » 25/3/2006 , 22:44

יש כמה חוקים בסיסיים שמבטיחים משחקיות טובה:
1.תמיד תנצל את המשאבים שלך, אל תחסוך בהם.

2.אל תחכה שיגמר האוכל כדי לבנות בניינים לאוכל, תבנה מראש כך שתמיד יהיה לך איזה 10 אוכל יותר ממה שאתה משתמש. באותה מידה אל תחכה שיגמר הזהב אלא תחשוב כבר איפה לבנות את ההרחבה הבאה, וכו'. עצים זה לא ממש מחצב שקשה למצוא.

3.הצבא צריך כל הזמן להיות בתנועה, הוא יכול לרגל, לעשות harassing (שזה התקפות פגע וברח, או התקפות על הרחבות של היריב), לצבור ניסיון, להשיג לך הרחבות, בניינים ניטראליים.. זה בזבוז שהוא ישב סתם.

4.כשאתה בקרב אל תשב ותסתכל על הקרב, אפילו לא לשנייה. תמיד תנסה להטיל קסם עם היחידה הזאת, או להגיד ליחידה ההיא לתקוף חייל אויב פצוע כדי שהוא ימות מהר, או להגיד ליחידה פצועה שלך לסגת לשורות האחרונות של הצבא (זה יגרום לה לעצור שם לכמה שניות ואז לחזור שוב להילחם אוטומטית כי יש לידה יחידות שנלחמות, אבל מה שטוב בזה זה שבינתיים היחידות של היריב החליפו מטרה והן לא יהרגו אותה) וכו'.
בקיצור תמיד יש מה לעשות בקרב ואיך להשפיע על התוצאות שלו.

זה מה שאני יכול לחשוב עליו כרגע..

שלח תגובה