תלונה על משתמש מסויים

כאן תוכלו לברר מחירים, לשאול על כדאיות החלפות, וכל מה שקשור למסחר במג'יק אבל אינו ניהול עיסקה.

מנהלים: Navidshi, Orb

שלח תגובה
Sir Psycho Sexy
Moderator
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

תלונה על משתמש מסויים

שליחה על ידי Sir Psycho Sexy » 17/3/2004 , 17:34

אינני מעוניין לפרסם עדיין את שמו, כי לדעתי אין לי עדיין סיבה מספקת להאשים אותו. אני מאמין שהוא יקרא את ההודעה, יבין את המסר ויצור קשר.

לפני הרבה זמן (יותר מחודש אני חושב), ערכתי מכירה פומבית. אותו משתמש (שיכונה פ') זכה בשני קלפים, בשווי של 22 ש"ח. שלחתי לו הודעה שהוא זכה ושלחתי לו את הכתובת שלי.

עברו שבועיים, לא קיבלתי כלום מאותו משתמש (מכל השאר קיבלתי). שלחתי לו הודעה, הוא ענה ואמר שהוא היה באילת, והוא מחק את הכתובת שלי, שאני אשלח לו עוד פעם. שלחתי לו את הכתובת, ואני יודע שהוא קיבל את ההודעה וגם קרא אותה (זה תלוי תחת איזו תיקייה זה נמצא באזור של ההודעות הפרטיות).

עברו עוד כשבועיים. לא קיבלתי ממנו שום דבר, אפילו לא הודעה פרטית. שלחתי לו עוד הודעה, שאני מזכיר לו על המכירה ושאלתי אותו מה עם הכסף. אמרתי לו שאם הוא עדיין לא שלח את הכסף והוא מגיע למוקדמות בחיפה- אני אתן לו את הקלפים שם. אם הוא שלח את הכסף, כנראה הוא אבד, ושאני לא יכול לשלוח לו את הקלפים ללא הכסף.

עבר עוד פרק זמן מסויים. ראיתי אותו מחובר לפרקי זמן ממושכים באותו פרק זמן, אך הוא לא ענה. לפי התיקיות, הוא אפילו לא קרא את ההודעה.

שלחתי לו עוד הודעה, שבה אמרתי שאני מבין שהוא מתעלם מההודעה הקודמת, ושאני נותן לו פרק זמן מסויים, ואם פרק הזמן הזה יעבור- אני מעלה את הנושא לפורום.

ראיתי שהוא קרא את ההודעה הזו, אך הוא לא ענה עליה עדיין.

אני לא יודע אם לאדם מגיע להיות בסוחרים אסורים. אני לא חושב שזהו מקומי לתת "עונש" בעניין, ולכן אני מעלה את ההצעה לפורום. אני חושב שסוחרים אסורים זה מוגזם, ואני עושה זאת כעת רק כדי לתת לו איזו זריקת תמריץ, שאולי תגרום לי לקבל את הכסף. האם עליי לבקש סכום מסויים כפיצוי, או שעליי לבקש ממנו לתת לי את הכסף ולקחת את הקלפים ולא להחליף איתו יותר?

אם חסר פרט מסויים- אני מוכן להשלימו.

SPS

trailer
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

שליחה על ידי trailer » 17/3/2004 , 17:56

בעצם הוא קרא את ההודעה אך לא התייחס אליה?
לא היה לי רעיון לחתימה אז תסתפקו בזה עד שאני אמצא משהו

-control-
Boros Archangel
יצירת קשר:

שליחה על ידי -control- » 17/3/2004 , 17:57

המשתמש הזה צריך להגיב פה. החוקים אומרים שאייין ביטולים, כך שזה לא ממש נחמד לבטל. ולהתעלם מההודעות זו ממש חוצפה. אולי לבנאדם יש סיבה מאוד מאוד מוצדקת כדי לבטל את ההחלפה, או שפשוט איין לבנאדם כסף. לדעתי תציב לו אולטימטום של שבוע, שאם תוך שבוע אין ממנו לא תגובות ולא כסף, תשלח אותו פשוט לסוחרים אסורים. ולמרות שיש שם רק 3 נושאים, אולי נקבל שם נושא חדש...
Megatay כתב:
Sir Bagelus כתב:טורניר הסילבסטר יהיה בלילה?
כן, ובחצות כל השחקנים יתנשקו עם יריביהם.

theZman
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

שליחה על ידי theZman » 17/3/2004 , 18:00

אם לא שמת לב, הוא כבר שם לא אולטימטום

-control-
Boros Archangel
יצירת קשר:

שליחה על ידי -control- » 17/3/2004 , 18:02

הוא נתן אולטימטום לגבי העלאה לפורום. הנושא כבר עלה לפורום. הצעתי לו להציב אולטימטום לגבי סוחרים אסורים.
Megatay כתב:
Sir Bagelus כתב:טורניר הסילבסטר יהיה בלילה?
כן, ובחצות כל השחקנים יתנשקו עם יריביהם.

Wraith
Wraithinator

שליחה על ידי Wraith » 17/3/2004 , 18:37

הוא לא יכול לקבוע מי נכנס לשם... רק דג'ן ואלון נראה לי...
תמונה

sex-pistol
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

שליחה על ידי sex-pistol » 17/3/2004 , 22:57

לפי דעתי אם הוא לא מגיב בדיון הזה,אז לסוחרים

אבל עשה טובה תן לו בפרטי לינק לדיון זה אם לא עשית את זה עדיין
אם נסביר לך מה זה יואיל?,איזה ילד אתה אליפלט?

Sir Psycho Sexy
Moderator

שליחה על ידי Sir Psycho Sexy » 18/3/2004 , 15:13

יצא לי לדבר עם אותו משתמש. קבענו שבמוקדמות בחיפה נסדר את העיניינים. אם זה לא יסודר שם- אז נפעל.

עד אז- אפשר לשים את זה על Hold.

SPS

שלח תגובה