שינויים מהותיים בפורומי הטורנירים

פורום הודעות כלליות
שלח תגובה
צוות האתר
צוות האתר
הודעות: 24
הצטרף: 16/9/2013 , 22:55
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שינויים מהותיים בפורומי הטורנירים

שליחה על ידי צוות האתר » 30/9/2013 , 20:32

שלום לכולם,

בוצעו מספר שינויים מהותיים בפורום מידע על טורנירים.
ראשית, בוצע עדכון מאוד רציני לחוקי הפורום. חוקי הפורום מכסים חוקים בכל הנוגע לפרסום הודעות על טורנירים. בנוסף, יש חוקים חדשים בכל הנוגע לחנויות ושאר גופים שמג'יק הוא עסק משמעותי עבורם.
ביחד עם ההחמרה בכל מה שנוגע לפרסום טורנירים, תהיה החמרה באכיפה של כל המריבות בין חנויות ושאר ירקות. זה אומר שבפעם הבאה שמישהו יתקוף גוף מסחרי כלשהו (הסבר בחוקים), זה יחשב כאילו תקף משתמש אחר והעונשים יהיו בהתאם.

עוד שינוי הוא בקבוצה מיוחדת של מארגני טורנירים. מהיום קיימת קבוצה של מארגנים שמטרתה היא לפרסם טורנירים בצורה יעילה יותר. משתמשי הקבוצה צבועים בכחול (כחול אחר משאר חברי הפורום).
משתמשים אשר מארגנים טורנירים ומעוניינים להצטרף לקבוצה יכולים לפנות אל המנהלים (בעדיפות לאדמינים ובפרט ל-Y). שימו לב שמשתמש אשר ינצל הרשאות אלה לרעה, יוסר מהקבוצה לצמיתות.
בעקבות השינוי, ייתכן שתארים מיוחדים או הגדרות פרופיל מסוימות השתנו לחברי הקבוצה. במידה ומשהו השתנה, אתם יכולים לשנות אותו חזרה. אם מדובר במשהו שאתם לא יכולים לשנות (כמו תואר), אתם יכולים לפנות בפרטי אל אחד האדמינים.

השינוי האחרון שבוצע הוא בכל הנוגע לפרסום טורנירים מיוחדים. לאחר דיון ארוך, הוחלט לדלל את כמות ההודעות הדביקות ולהחליפן בסימונים מיוחדים להודעות.
חברי קבוצת המארגנים יכולים להוסיף את הסימונים המיוחדים. משתמשים שמארגנים בצורה חד פעמית יכולים לבקש הוספה של סמל ע"י פנייה בה"פ לאחד המנהלים.

אנו מקווים ששינויים אלה יהפכו את פורום טורנירים ליעיל ונוח יותר.

בהצלחה לכולם בכל הטורנירים בהם תשתתפו,
צוות האתר.
בכל בעיה, בקשה או פניה ניתן לפנות אל מנהלי האתר בהודעה פרטית או דרך פורום אדמיניסטרציה.
לפני הפניה למנהלים, נא וודאו כי קראתם את חוקי הפורום.

שלח תגובה